Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Obca_
Zgłaszam do Administratora pomowienia-jakoby ja i inne kolezanki piszace tu to jedno....obrazanie mnie zniose ale nie przestępstwo....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przestępstwo:D A który to paragraf kodeksu karnego naruszyłam? Konkrety poproszę, bo ja również mogę zgłosić popełnienie przestępstwa, z tym, że ja dokładnie wiem, o jakim paragrafię mogę mówić w nawiązaniu do waszych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 / no ok, śpijcie słodko! i pamiętajcie, że złość piękności szkodzi - rzućcie na luz! A zanim użyjecie patetycznych słów, których nie rozumiecie, sprawdźcie najpierw ich znaczenie, a potem zastosujcie odpowiednio do okoliczności. Pewne zachowania dorosłym kobietom, matkom - nie przystoją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja łyknij sobie na noc te prochy które ci psychiatra przepisał bo dziś najwyraźniej pominęłaś dzienna dawkę i spadaj stąd. Ja tez zgłaszam do admina prośbę o zablokowanie IP. A My laski róbmy to co zwykle IGNORUJEMY WPISY . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - jak widać to ty masz chyba jakieś problemy i spać po nocach nie możesz:D Nie doczytałam, żebyś chodziła do psychiatry, więc może chociaż melisska? Kochanie jak widać Admin potrafi właściwie ocenić moją osobowość i widzi doskonale, że to wy siejecie tutaj ferment, a nie ja, że to wy jesteście wulgarne i zawzięte, a nie ja, że to wy leczycie tutaj jakieś swoje kompleksy, a nie ja. To nie jest wasze prywatne forum skarby moje kochane (widzicie jaka jestem miła dla was?) żebyście tolerowały tych, którzy wam słodzą, a tych, którzy krytykują od razu blokowali. Wasze niedoczekanie! Mam nadzieję, że admin jest bardziej obiektywny od was. I jeszcze jedno - admin może zablokować IP, ale IP można zmienić. Można zmienić również nick. Można zmienić również kompa - mam w domu dwa + laptopa + neta na dwóch komórkach i jeszcze kilka w pracy, więc skoro nie masz pojęcia o czym piszesz (kochanie) to się nie wysilaj, bo jak będę chciała to będę wpadała tutaj do was w odwiedziny codziennie, pod tym nickiem, albo pod innym. PS. A o godzinie 0:00 to się raczej śpi, a nie snuje i straszy Biała Damo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: "tak jak zwykle" to wy się co najwyżej poniżacie. Te kulturalniejsze z was się nie odzywają - czytają i mają z was, podobnie jak ja, ubaw po pachy. A te co się tutaj tak nieudolnie produkują - szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
NIGDY POD NIKOGO SIE NIE PODSZYWAŁAM I NIE OBRAZAŁAM NA FORUM! A TOBIE POLECE UDAC SIE NA WIZYTE DO PSYCHIATRY.PLUJESZ TAKIM JADEM ,ZE NIE DŁUGO SAMA SIE OD NIEGO UDŁAWISZ.I NIE ZROBIE CI WIECEJ SATYSFAKCJI JEST TO MOJ OSTATNI WPIS O KTORYM JEST MOWA O TOBIE TAKA SOBIE JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin jak tam w domu? efqa co slychać? olawd i jak tam synuś w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca_ - teraz też mnie nie obrażasz? :D A zatem polecam udać się na wizytę do psychiatry. Plujesz jadem, że niedługo sama się od niego udławisz. Według ciebie powyższe zdanie nie stanowi obrazy, wobec tego pozwolę sobie je skierować w stronę twojej osoby;) Tak kochana - myślę, że dobry specjalista potrafi zaradzić nawet głęboko zakorzenionym kompleksom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylwia32 własnie to zrobiłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja spoko zablokują ci te kilka laptopów i komórek też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - dokładnie tak jak piszesz skarbie:D W ogóle wyeliminują mnie ze społeczeństwa na twoją prośbę. Tylko ty masz prawo funkcjonowania w społeczeństwie i tutaj na forum i masz prawo ustanawiania komu wolno się tutaj wypowiedzieć, a komu nie. Oj, kochanie, nie bądź śmieszna! obca - i tego się trzymaj - wszystkim to dobrze zrobi, a zwłaszcza tobie i twoim 2 albo 3 dzieciom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja Obca_ zablokowali mi konto hasłem, ktore miałam a ktorego niestety nie pamietam, poniewaz od kilku lat nie proszono mnie o jego podanie...wiec wystarczył sam login..wiec załozyłam nowy login bo nie wiem jak odzyskac tamten...widze kolezanka dopiela swego, nie przeszkadza mi to nawet nowy login to dla mnie jak nowe ubranie :) w koncu trzeba w zyciu dokonywac zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ktoś obiektywnie stwierdził po czyjej stronie racja była. Miło:) Izka121 - jak będziesz chamska i nawywijasz pod nowym nickiem, to też ci go zablokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja dokładnie tak jak piszesz skarbie - wyeliminują cię ze społeczeństwa na moją prośbę. Tylko ja mam prawo funkcjonowania w społeczeństwie i ja mam prawo ustanawiania na forum komu wolno się tutaj wypowiedzieć, a komu nie. Laski piszcie do adminia. Albo coś z tym zrobią albo zmieniamy topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - Ale kochanie coś ci się pomyliło - to nie jest twoje prywatne forum dziewuszko:) Ja myślę, że jak ci nie odpowiadają skarbie zasady tutaj panujące, to powinnaś, zgodnie z tym co napisałaś, zmienić forum. To nie jest tak słoneczko, że będziesz pisała do Admina i eliminowała każdego, kto ci się nie podoba. Gdyby tak było to połowę kafeterii należało by zamknąć:P Słońce ty moje - głęboki oddech i wyluzuj troszkę, bo jesteś tutaj tylko jedną z tysięcy osób i twoje posty tyle znaczą co posty nastolatki panikującej przed ciążą, albo wpisy napalonego nastolatka proszącego o ocenę własnego przyrodzenia. Nie ty tutaj rządzisz, ani nie obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jesteś dokładnie taka jak twój nick, robisz się nudna i przewidywalna postaraj sie troszkę skarbie :) bo twoje teksty robią się nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie mam zielonego pojecia,moze dlatego , ze byłam pomaranczowa i chcieli faktycznie sprawdzic czy ja to ja..a ze miałam pecha i hasła nie pamietam ,o ile kiedys było...to trudno...nie placze z tego powodu, bo wiem, ze nie mam nic sobie do zarzucenia...kazdy tutaj widzi, kto co pisze, wiec niech inni ocenia...admin pewnie zrobił to na psosbe takiej sobie ja(przykre troche bo to ja była 1 przez nią atakowana)i smiała osądzac mnie i to co robie ze swoim ciałem i zycie...kiedys ktos tez ją skrzywdzi tak jak ona mnie tymi wpisami, zło zawsze wraca do człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - ale wyobraź sobie, że mi to wisi co ty o mnie myślisz, nie zamierzam się starać po to, abyś ty miała satysfakcję czytając moje posty. No proszę cię, nie przesadzaj. Nie podobają ci się moje wpisy, to po diabła je czytasz? Miałaś je olewać, a ty się ciągle nimi podniecasz jak nastolatek na widok kawałka gołego cycka. Izka121 - no - śmiałam cię osądzić - popełniłam w związku z tym przestępstwo. Śmiałam ocenić twoje żałosne wpisy - och, jaka ja niewychowana jestem! Halo kobieto, nie jesteś nietykalna. Jesteś na publicznym forum, każdy ma cię prawo tutaj ocenić i wypowiedzieć się na temat twoich wypocin, które się tutaj pojawiają. Nie każdy będzie cię tutaj gładził po główce. Oczekujesz wsparcia i zrozumienia na publicznym forum, a sama co tutaj prezentujesz? Absolutny brak kultury i jakiegokolwiek wychowania! Wiesz jakie oklepane jest to co napisałaś w ostatnim zdaniu? Ulżyło ci choć trochę z tego powodu? Biedactwo skrzywdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - zadałam ci konkretne pytanie! A ty zamiast odpowiedzieć to atakujesz! Co z tego, że jest tutaj wiele kobiet, które mają więcej dzieci niż jedno? Ty marzysz o trójce, więc zadałam pytanie tobie, a nie tym innym kobietom. A jak "wiele kobiet" będzie skakało w przepaść załóżmy z głodu, biedy i bezsilności, to ty zrobisz to samo, co te "wiele kobiet"? Albo skoro "wiele kobiet" znęca się nad swoimi dziećmi, maltretuje je bądź morduje, to znaczy, że jakbyś ty zamordowała swoje (pomijam przyczyny), to czułabyś się po części usprawiedliwiona? Takie postępowanie jest charakterystyczne dla sekt, a nie dla dojrzałych kobiet odpowiedzialnych za życie i wychowanie innych ludzi. Co robię na tym forum? Guzik cię to obchodzi - ty nie odpowiadasz na moje pytanie, to ja nie muszę na twoje. A dlaczego śmiem cię pouczać? Bo jesteś babo płytka jak garnek na ziemniaki i myślisz nie głową tylko inną częścią ciała. Jesteś odpowiedzialna za CAŁE życie twoich dzieci, a nie tylko za wydanie ich na świat, bo już CAŁE życie będziesz ich matką. Więc zastanów się co sobą reprezentujesz i co jesteś im w stanie za życie zapewnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szacunku do innych kobiet tutaj i ratowanie tego co stworzyłyscie..odchodze z topiku...mam nadziej, ze dzieki temu juz nie dam sie sprowokowac i nie odp ..co za tym idzie dalsze nakrecanie sie wiadomo kogo...mam nadzieje, ze rozumiec ie moj zal do tej osoby i dlaczego smiałam sie jej odp...nie myslałam, ze tak odczuje wpisy pod swoim adresem, a jednak za bardzo kocham swoje dzieci,, i to 3 ktore pragne zeby dzielic forum z kims kto zyczy mi aby btej 3 ciązy nie było. Zycze Wam kochane powodzenia..jak mi sie uda na pewno dam znac, trzymajcie sie i nie dajcie sprowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis spoznione ale wszystkiego naj kochana :) kochane reka na zgode deep breath i cisza ;) nie denerwowac sie.....obca ja takze nie potrafie trzymac w sobie wiele rzeczy jestem osoba wylewna ale pewne sprawy warto przemilczec zycie tego uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastala cisza po moim wpisie chyba wprowadzam grobowy nastroj jak mnie nie ma pisza ze hoho a jak jestem nic a nic :P az tak ze mna zle :D za 2 dni Laura konczy 12 te urodziny kochane jakis pomysl na urodziny? moj dziubek wyjechal na 2 tyg do Algeri firma nakazala pilotom odpoczac przed ciezkim treningiem we wloszech w sumie we wloszech planujemy slub :P ale zobaczymy jak to z organizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastala cisza po moim wpisie chyba wprowadzam grobowy nastroj jak mnie nie ma pisza ze hoho a jak jestem nic a nic :P az tak ze mna zle :D za 2 dni Laura konczy 12 te urodziny kochane jakis pomysl na urodziny? moj dziubek wyjechal na 2 tyg do Algeri firma nakazala pilotom odpoczac przed ciezkim treningiem we wloszech w sumie we wloszech planujemy slub :P ale zobaczymy jak to z organizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - :D Ale nie będziesz mnie atakować jak się odezwę?:D A tak serio - jak ktoś do mnie z sercem, to i ja do niego z sercem, a jak ktoś jest dla mnie chamski jak obca, to sama powiedz - ile byś coś takiego znosiła? ;) Dla Twojej Laury samych uśmiechniętych dni, dla Ciebie dni pełnych szczęścia i miłości! Sprytna i obrotna babka z Ciebie;) to i na głowie staniesz, a dopniesz sprawę ślubu na ostatni guzik. A jak nawet nie dopniesz, to nie to się liczy, liczy się Wasze szczęście i mam nadzieję, że Ty i Twoje dziewczyny będziecie tak szczęśliwe już do końca Waszych dni. A co potem po ślubie, bo chyba nie doczytałam? Ukochany zostanie z Tobą w UK, czy wyjeżdżacie do Niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetizkrainymrozu
taka-sobie-ja NIKT Z TOBĄ NIE BĘDZIE TU PROWADZIŁ ROZMÓWEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×