Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

taka ty--pozostaje mi podziekowac bo nie bede czarowac kazdy lubi jak ktos mu slodzi :P ale czasem odpusc powiedz mi co zyskasz? wieksza satysfakcja bedzie jak po protu spojrzysz na to innym okiem z dystansem nic to nie da........uwierz mi..... z obca wpadliscie w konflikt nie zmuszam was do zgody ale byscie we dwie na spokojnie spojrzaly na swoje wpisy...kazda po jakiejs czescie jest winna ........Takat ty ja jestem winna ze maz ode mnie odszedl do innej choc staralam suie byc prefect?jestem po czesci winna czas pokazal mi ze nikt nie jest bez winy czasem postarajmy sie....isc na kompromis...przemilczec..isc na ugode....spijcie spokojnie nie chce nikogo osadzac i nie bede bo nie mnie mi nadano by to zrobic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja --przeprzaszam slaba pamiec do niskow kochane mniej zawisci ..... obca zycze udanej spokojnej 3 ciej ciazy ;) jesli sie uda bo nie doczytalam wybacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - Życie różne scenariusze pisze... Czasem pewne sprawy dzieją się bez naszej winy. Zgoda - niech i tak będzie. Odpuszczę jej do następnego razu - dopóki nie przegnie po raz kolejny. Wiesz - sama się przekonasz wkrótce kto zacznie znowu tutaj awanturę - albo obca wpadnie zaraz tutaj z "pozdrowieniami", albo zaraz zjawi się jakaś "pomarańcza" (czytaj obca w innym wcieleniu), która stanie w obronie obcej:P Ech. Spokojnej nocy póki co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja ty nawet jak przegnie przemilcz nie warto ty bedziesz spokojniej spala ze swoim dzieckiem i wstaniesz bardziej wypoczeta........... i dla kazdej z nas jesli ktos nam dopnie miejmy szacunek dla wlasnej siebie ale nie warto dac sie znizyc do poziomu osoby ktora chce nas ponizyc nie warto....choc to nie lawto,ja daje sama porady choc naleze do osob bardzo wybuchowych ale staram sie kontrolowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja--jak ktos cie opluje ty go pocaluj...uznasz mnie za waraitke ale zapamietaj te moze na wstepie glupie slowa one pokaza ci jak bardzio sa one warte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po slubiue nie wiem co bedzie.....musi odbyc kontrakt dla firmy....10 letni i myslismy nad tym.....dzis kazde klekalo nad soba wycieralo lzy i modlilo sie....niech Bóg ma go w opiece moje sloneczko.....dobranoc myszki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska pitaraska
"dlaczego obcej pytanie brzmialo twoim zdaniem idiotycznie? jakas przewrazliwiona jestes...ludzie czasami maja duzo glupich pytan, ale moim zdaniem lepiej zadac glupie pytanie niz udzielic glupie odpowiedzi, jak to ty zrobilas. wez sie kobieto troche ogarnij. nie ty jedna masz/mialas problemy z zajsciem w ciaze, a pewnie twoje przewrazliwienie bierze sie z checi posiadania drugiego dziecka- tak to wyglada i nie bron sie. uczepilas sie obcej, jakby byla jakas debilka, ale twoje dlugie wpisy raczej swiadcza, ze ciebie temat zabolal. na swoim przykladzie- mam 2 dzieci, a z 3 nawet nie wiedzialam, ze jestem w ciazy. niby teoretycznie wypadl 9 dzien cyklu i widzisz bylo bum mimo, ze cykle mialam 30 dniowe." gdzie ja tutaj dziewczynko pisalam o stalkingu?? jakies urojenia masz razem z "wiedza" informatyczna, ze ja i obca to te same osoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym utworzylam sobie konto, zebys nie kombinowala, bo masz kiepskie pomysly;) a dla twojego uswiadomienia...matka, czy to pary z 3 dzieci wcale nie musza byc gorsze. gorsze sa wlasnie te osoby, ktore wszystkich wrzucaja do jednego worka. poza tym pisalas o tym, ze piszac do poludnia powinnam siedziec w pracy, czy bawic dzieci. sloneczko, a nie pomyslalas, ze ktos moze miec wlasna firme i siedziec w domu pracujac? dalej uswiadamiajac ciebie...oboje z mezem prowadzimy firme urbanistyczna, a oprocz tego moj maz jest rowniez urzednikiem. dla wyjasnienia, czym zajmuje sie urbanista, tocie oswiece. urbanista to taki czlowiek, ktory wydaje plany zagospodarowania przestrzennego, a oprocz tego warunki zabudowy. i takim sposobem wpadaja nam 3 pensje i nie mamy problemu z utrzymaniem rodziny, bo wychodzimy na tym baaardzo dobrze:) a dzieci nie musze bawic w domu, bo 2 starszych chodzi do gimnazjum, a najmlodsze do przedszkola prywatnego, na ktpre rowniez mamy pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie i dobrze ktos ci napisal, ze jestes taka jak twoj nick- po prostu bezplciowa, bo zadna matka nie napisalaby, ze woli dac na bezdomne psy niz na dzieci z takich rodzin. a wlasnie to mialas na mysli! wiecej pokory i tolerancji na forum! ja juz poznalam sie na tobie, ze jestes bardzo ograniczona osobka z ograniczonym horyzontem. po pierwsze przeszkadza mi to, ze nie przyjmujesz krytki, po drugie kazdy ma prawo zadawania pytan, a po trzecie wypraszam sobie w imieniu wielodzietnych rodzin mowienie, ze jestesmy niczym i nic jako matka z 3 dzieci nie mozemy osiagnac, bo gowno za przeproszeniem wiesz. 3 dzieci mialam dawno po studiach i nawet z 3 dzieci stac na bylo na wybudowanie domu, kupno dzialki budowlanej i prowadzenie firmy. do tego kupno programow, ktore pomagaja urbanistom rowniez nie sa za pare groszy...moze trafi wreszciedo twojej mozgownicy, ze nikt nie jest zerem, a wylacznie zerem jest taka osoba, jak ty, ktora wszystkich wsadza do jednego worka i porownuje wzorowe rodziny do jakiejs patologii, bo caly czas do tego dazysz. ze ty w ogole wstydu zadnego nie czujesz piszac takie rzeczy! pewnie w realu jestes szarka myszka, ktora mezowi nie potrafi sie sprzeciwic i do tego ma mnostwo problemow dnia codziennego:) nie moj problem, ale odczep sie w koncu od rodzin z 3 dzieci, bo nie obejrzysz sie, a sama bedziesz miec 3 dzieci. na koncu baska pitaraska to ja, ale jakis "inteligent" ( zapewne ty) chcialas zajac ten nick, zeby nikt nie pisal z tego konta;) nie udalo ci sie;) na przyszlosc zycze wiecej i lepszych pomyslow, bo glowka ci cos szwankuje w mysleniu tak samo z okresleniem, ze ja i obca to ta sama osoba:D i co ci ta jeszcze czarodziejska kula powiedziala?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko oczywiscie nic do ciebie nie mam, jako osoby tutaj piszacej, ale bardzo wspolczuje ci takiej kolezanki, bo nie bardzo nadaje sie do rozmow na poziomie i jeszcze jako matka ubliza rodziniom wielodzietnym. ale niestety to jest forum, a nie zycie, bo w zyciu juz dawno taka siksa dostalaby w ryj za takie slowa ewentualnie nic by sie nie odezwala, bo nie mialaby odwagi;) pozdrawiam i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACH, JAK JA KOCHAM
ach, jak ja kocham ta agresje i zawzietosci tepych bab! jak to jest ze tutaj na forum wszystkie jestescie piekne i bogate i na wszystko was stac? ze wszystkie wygladacie na 10 lat i 15 kilogramow mniej niz macie w rzeczywistosci? a jak sie wyjdzie na ulice, to pod urzedami pracy i MOPSami widac kilometrowe kolejki grubych zaniedbanych mamusiek otoczonych wianuszkiem brudnych bachorow. dla mnie baba przechwalajaca sie na publicznym forum jakim to jest 8 cudem swiata jest obrzydliwa i odrazajaca!!! total dno! to pisze glownie do tej powyzej. to pisalem ja, facet, ojciec i maz normalnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - i widzisz, to jest to o czym Ci wczoraj wspomniałam - kto rozkręca topikowe burze? aska pitraska - już raz wyjaśniałam tutaj pojęcie "analfabetyzmu funkcjonalnego", więc wracać do tego nie będę. Sprawdź sobie w Wikipedii co to oznacza, bo zżynasz stamtąd wszystko, nawet to, czym zajmuje się twoja rzekoma firma. Wiesz do czego służy antykoncepcja skarbie? Od tego, aby nie mieć trójki dzieci, kiedy chce się mieć tylko jedno dziecko. Więc nie pisz mi że zanim się obejrzę będę miała troje, bo to raczej mało prawdopodobne. wracając do analfabetyzmu funkcjonalnego - wróć do moich poprzednich wpisów i racz przyjąć do wiadomości, że nie ubliżam rodzinom wielodzietnym, więc patinki w to nie mieszaj, bo akurat dla niej jestem pełna podziwu. napiszę ci w skrócie - dla mnie ty jesteś po prostu nikim - zakompleksioną kłamczuchą, której jakby kompa wyłączył - to nie wiedziałaby czym się zajmuje kominiarz! ACH, JAK JA KOCHAM - dziękuję za wsparcie duchowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa świetnie Aska Pitaraska rozgryzła Taką Sobie Ja. I jak tutaj łaskawy Pan zdążył już napisac właśnie taka jest Taka Sobie Ja: zakompleksiona i stojąca w tej nieszczęsnej kolejce. Heheheha. Taka Sobie Ja nie ośmieszaj sie bo kobiety która maja 3 dzieci lepiej mogą se radzic w zyciu niz Ty z jednym. Wychowasz se takiego samoluba jak ty sama jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczcie bo zaczyna sie robic niesmacznie.... chlopie wspolczuje twojej kobiecie twojej osoby :P bo ja tlusta obrzydliwa z 3 jak dzieciakow nawet za milion funtow bym cie nie ....zostawie ten argument dla siebie :p milej niedzieli dziewczyny mamy piekny dzien ja wrocilam z zakupow delektuje sie dolce gusto latte i zastnawiam nadal nad tym prezentem dla laury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole SE wychować samoluba walczącego o swoje, umiejącego sobie radzić w życiu, niż takie emocjonalne dna, zakompleksione zera, przesiadujące od rana do wieczora na necie, na 30m2 na kredyt, dowartościowujące się tutaj i marzące o 5 dzieci, bogactwie, własnej firmie i zaradnych życiowo facetach. Dobra odpuszczam wam panienki. Wylejcie na mnie tutaj jeszcze parę wiader pomyj i marzcie dalej o gwiazdce z nieba. Tylko jak d'upska sprzed kompa nie ruszycie, to w życiu do tych waszych firm urbanistycznych i 3 pensji nie dojdziecie! Te ostatnie wpisy są tak prymitywne i płytkie, jak nasza Wisła ostatniego lata. Aż tak to ja się do was zniżyć mimo najszczerszych chęci nie potrafię! bye bye laleczki - do dzieła - może za 2-3 tygodnie ogłosicie jakąś radosną nowinę o jakimś 3 albo 4 BUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACH, JAK JA KOCHAM
patinka - tez cie lubie:) ja sie tez pewnie nie umywam do twojego przystojniaka;) mela - to nie bylo do "taka-sobie-ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska pitaraska..myslałam, ze juz zadna sie nie odezwie, zaprzeczyc , ze sie pod kogos podszywam...dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie wrociłam z zakupkow, rano sobie posprzątalam,ugotowałam obiadek..a teraz mam czas na siedzenie w necie, dlatego , ze moj kochany mąz poszedł na plac zabaw z chłopakami, abym mogła sobie troszke odstapnąc..moze nie od moich 2 chłopców, ale od 25 maluszków , ktgorych ucze przez cały tydzien...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam jej cos takiego mp3 z video zdjecia itd mam nadzieje ze jej sie spodoba chcialam blekitny kolor ale zabraklo wiec wzielam rozowy jak myslicie spodoba sie to 12 latce? przeciez lalki jej nie kupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka..mysle , ze na pewno sie spodoba...w tym wieku dziewczynki lubią słuchac muzyki, a jeszcze dodatkowo zdjecia..super pomysł,mysle, ze znasz jej gust i prezent jest trafiony...a z doswiadczenia wiem, ze dziecko cieszy sie ze wszystkiego,o ile nie ma za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetizkrainymrozu
TAKA sobie - ty naprawdę jesteś nudna , rany już się nie chce czytać twoich wpisów... w kółko ten sam bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja nie chodzi o moje przechwalanie sie, ale z jakiej racji wszystkie osoby, ktore maja po 3 dzieci maja obrywac?? cos z toba jest "nie teges" moim zdaniem...generalnie mam to gdzies, czy twoj szary, ciasny mozdzek ogarnie to, co pisalam, ale chcialam cie tylko uswiadomic, ze JA chcialam 3 dzieci. i malo wazne, ze zaszlam z 3 dzieckiem praktycznie na poczatku cyklu, bo to bylo dla mnie szokiem, ze tak szybciutko mozna, bo z reguly zachodzilam w ciaze mniej wiecej w 15 dniu cyklu, wiec sadze, ze nie jest to zadna glupota zadawac JAKIEKOLWIEK pytania. kazda ciaza, czy to planowana, czy nieplanowana jest dla kobiety zaskoczeniem. nabijasz sie z rodzin, ktore stoja w kolejce do MOPSu, a nie pomyslalas, ze raptem ktos kto mial kase nagle mogl ja utracic? dzisiaj kase masz, a jutro jej nie masz. podobnie jest z praca. to nie jest zaden wstyd, ze ktos od panstwa bierze kase na zycia. ba! nawet sadze, ze w normalnych przypadkach sa to wlasnie odpowiedzialne matki, ktore chca dla swoich dzieci, jak najlepiej. nie tylko sa to matki z 3 dzieci, czy 2, ale rowniez z 1 dzieckiem sa rodziny, ktore potrzebuja pieniedzy na zycie. chce ci uswiadomic, ze masz baaaardzo zasciankowe myslenie. mojej mamy znajoma rowniez bierze pieniadze z MOPSu, bo jej szanowny maz jest hazardzista i to, co zarabia od razu wyda na hazard. maja 2 slicznych chlopcow i myslisz, ze ona chciala byc taka zalezna od faceta? on nawet nie daje jej na oplaty i nic, ze mieszkaja razem, maja wspolne gospodarstwo nawet sprawy w sadzie byly po pierwsze o rozdzielnosc majatkowa, a po drugie o alimenty. ZADNEJ kasy nie widzi, wiec prosi o pomoc, bo od matki jej nie dostaje. jest zastraszana i sobie odmawia jedzenia, zeby dac dzieciom. wiec nie generalizuj, a swoje wypociny typu "rob se nawet 5 dzieci" swiadczy o twojej dojrzalosci emocjnalnej. DOROSNIJ W KONCU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac, ze znam dwie rodziny wielodzietne:) w pierwszej jest 13 dzieci w roznym wieku (nawet niektore maja ponad 30) i ubrane sa super, pokonczyly szkole itp. natomiast druga rodzina ma 7 dzieci w tym jednego malego brzdaca chyba 3-letniego:) kazda z rodzenstwa poszla na studia dzienne do innego miasta i radza sobie swietnie. ich ojciec jest lesniczym, a mama nauczycielka. rozszerz swoje horyzonty malenka, bo zjedza cie kiedys na forum i w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakajjaja
zablokowano mi konto :( jakim prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakajjaja
to ja patinka 26 kilk razy probowalam wyslac link z prezentem pisac z innego programu i nic.....komus zawadzilam swoja szczeroscia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać naprawdę nie można wymagać od analfabety funkcjonalnego czytania ze zrozumieniem...... :classic_cool: znudziłaś mi się, pisz nadal sama ze sobą - przynajmniej odbędziesz rozmowę z kimś na swoim poziomie:) Nie chce mi się więcej ci odpisywać. EfQa i Izka - nie myślałam, że jesteście aż tak naiwne, aby uwierzyć, że Admin zablokuje mi konto, skoro nie łamię regulaminu. Ile jeszcze głupich próśb do niego wyślecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - spróbuj przeładować komputer może pomoże. Ty akurat nikomu nie zawiniłaś, żeby Cię blokowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
teraz zablokowane mam i tamto na pomaranczowo pierwszy raz cos takiego widze :P mam w domu 2 laptopy i 2 notebooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka26....a co jaj mam powiedziec,tez nie czułam sie winna...a zablokowano mi konto...moze ktos tu ma "wyzsze" znajomosci ,,,bo zaczyna sie to robic podejrzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×