Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Sylwia na razie ok. Czekam na następne USG około 30.10 i wtedy będę wiedziała więcej. Dziewczyny zostało mi trochę pralodelu, około pól pudelka może ktoś potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka trzymam za chorowitki kciuki i duzo zdrowka ja wracam do zycia po pobycie w szpitalu paraliz dolny odcinekmkregoslupa dysk ucisniety spieciem miesni wózkiem mnie strasza lecze odlezyny na posladkach wiecej jak dojde do sibie bo dziennie nacapan kilkoma dawkamim morfiny i diazepramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - jejku co tu nas straszysz !! cos ty sobie zrobila bidulko?? trzymaj sie cieplutko i zdrowiej szybko!! 👄 a ja juz ganiam caly czas do wc , tak mnie stresy trzymaja na mysl o tym naszym wyjezdzie jutro ok 3rano ze szok . mam jakiegos cholernego pietra . nie pierwszy raz jedziemy autem do pl ale pierwszy z mlodym.... a jeszcze tyle zalatwiania dzis ...pewnie nie bede mogla zasnac a o 2.20 pobudka... masakra trzymajcie kciuki zebym nerwowo nie wysiadla przed wyjazdem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas już lepiej paluszek sie goi Szymuś dzielny ten doszyty paluszek już odpadł i wyglada lepiej zaczął sie tydzień wolnego od szkoły ja juz na etapie wymyślania prezentów na boże narodzenie ale brak pomysłów jak narazie pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta wyślij namiary swoje na Facebooka na nasza skrzynkę forumową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, My z Adasiem jeszcze do czwartku w Polsce.Ostatni raz na Wszystkich Świętych byłam tu 7 lat temu. Przezyłam wiec to bardzo. Troche mnie rozłozyło i kuruje się bo do czwartku muszę byc zdrowa. Prosto z samolotu idę do pracy a do Adasia opiekunka przychodzi. Mam nadzieje, że z nią zostanie. Teraz wszędzie chce byc ze mną. Nie chcial zostac z babcią- niesamowite płacze i błagania. Pierwszy raz widzialam u niego taką akcje. Bidulek tęskni za tatą wiec mam nadzieje, ze po powrocie do domu już mu się unormuje.Ostatni raz spedzamy urlop osobno. To nie dla nas. Pozdrawiam cieplutko Wszystkie i Kazdą z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Malo nas tutaj, ale kazdy ma swoje sprawy:) My przezylismy hurgan Sandy nawet nie zle. Nie mielismy pradu 3 dni, a niektorzy sa bez pradu do tej pory, a zimno sie robi i nie maja ani ogrzewania ani swiatla, masakra....Kochane wiatr tak niesamowicie wial ze myslalam ze zerwie nad dach, alebo ze sciane wyrwie i nas wywieje na zewnatrz:(:(:(Niebo bylo cale czerwone jakby koniec swiata byl, a to dlatego ze transformatory na slupach zaczely strzelac i tak sie jasnosc robla. Dziewczyny tak sie balam ze masakra, nie spalam do 12 w nocy, dopero jak sie uspokoilo troche to zasnelam.Ale ja nie moge narzekac, bo jak widzialam w TV co sie stalo w niektorych miejscach , jak po wojnie, to sie poplakalam:(:( Ludzie nie maja nic , ani do czego wracac, ani gdzie sie zatrzymac. A jak sie dwiedzialam ze jedna matka ucekala przed woda trzymajac swoja dwojke dzieci na rekach i przyszla woda i zabrala jej te dzieci to myslalam ze sie nie pozbieram....To musi byc dopiero tragedia...:(:(:( Dzis do nas znow idzie jakis sztorm, ale juz nie taki duzy jak Sandy....ma spasc troche deszu i sniegu i ma znow wiac. Mam nadzieje ze pradu nam nie wylacza.... Kochane wczoraj dostalam @, a w nocy jak mi sie rozkrecila na calego to dostalam takiego bolu brzucha a raczej prawego jajnika i az promieniowalo mi to do krzyza ze myslalam ze umre.....wstawalam brac tabletki i dopiero po godzinie chyba przeszlo. W ostatnim miesiacu tez tak mialam. Niewiem co sie dzieje czy to starosc czy co. Nigdy przedtem tak nie mialam, bole owszem byly ale nie takie. A te ostatnie 2 okresy to masakra. Musze sie wybrac do mojego ginka zeby sprawdzic czy wszystko jest ok ze mna..... Ale sie rozpisalam, sorki ze tylko o sobie .... Czekam na was az sie odezwiecie to sobie pogadamy. Buziaki i milego dnia:):)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszeńko... tak się zastanawiałam ile wpisów zastanę... :-( smutno, że od wczoraj nikt się nie odezwał :( a przecież mamy się czym cieszyć :) prawda efqa ? :-) chyba mamy jeszcze choć trochę wspólnych spraw... może już nie wspólne starania... tu każda ma już inną wizję, inny etap... ale mamy przeceiż problemy i czasem łatwiej jest wyrzucić je z siebie tutaj... byłyśmy dla siebie nie anonimami z forum... myślę, że raczej powierniczkami, doradcami, psychologami (czasem wręcz psychiatrami ;) ) to taka wyjątkowa więź... mimo, że sama niewiele piszę, a właściwie ostatnio nic... zaglądam... bo tęsknię... i chyba potrzebuję naszych plotek i ploteczek... nie da się o Was zapomnieć :) całusy przesyłam... piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Grameczko masz racje, ja myslalam ze tez bedzie duzo wpisow....ale coz....ja kiedy bede miala ochote sie wyzalic, czy poplotkowac z Wami to bede zagladac i pisac:) A tak a propo Swiat czy macie juz jakies prezenty lub pomysl na prezenty dla najblizszych? Ja jutro musze zarobic ciasto na piernik, ktore musi polezakowac od 4-5 tygodni. A pozniej wychodzi przepyszny piernik. Bardzo polecam. Dobra kochane, zmykam do spania i jak cos to jutro sie odezwe:) Buziaczki i czekam na Was jutro:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki gramka masz racje ja tez zagladam bo tesknie za naszymi ploteczkami , ale coz to juz nie to samo forum ... szkoda . myszko - ty to musias przezyc niezlego stracha z tym huraganem a mnie tak strasznie stawy kolanowe i w nadgarstach bola od wczoraj ze masakra , nie wiem co sie dzieje ale myslalam ze nie zasne wczoraj ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Myszko🌼 oj nie dziwie się, że miałas stracha. Żywioł potrafi byc bezwzględny i współczuje tym wszystkim ludziom, którch dotyka. Jolanta🌼 jak Dzieciaczki? Patinko🌼 jak się czujesz? Gramka🌼 fajnie, że się odzywasz. Ja mysle, że coraz mniej osób pisze... bo na forum ostatnio bardziej monologii są prowadzone niz rozmowy, niestety. Wiele postów pozostaje bez zadnej reakcji.Jakby niezauwazane... Olawd🌼 jak pobyt w Polsce? Efqa Brzuszek już zaokrąglony? Jak się czujesz cięzarówkeczko? My wczoraj rano wrócilismy z Polski.Byłam już w pracy. Dzis odpoczywam i ogarniam wszystko. Wieczorem zabieramy dzieci ze szkoły do Londynu na spektakl teatru lalkowego ,, Arlekin''. Przezywają to niesamowicie. Mam nadzieje, że wszystko sie uda. Jedzie tez mój mąz by zajac sie Adasiem. Ja bede miala wiec czas dla dzieci ze szkoły, ale dzieki temu bedziemy miec też rodzinną chwile dla siebie. Myszka już o świetach pisze. I ja musze o tym konkretniej myslec. Odkad jest z nami Adas, moja Mama była u nas na świeta. W tym roku nie czuje się na siłach wiec spedzamy swieta w trójkę.Mielismy kupione bilety na swieta do Polski, no ale niestety kupilismy z OLT (wrrrr)i zostajemy w Anglii. Obawiam sie, ze może byc nam smutno... a nie chce tego. Chciałabym by Adas miał super czas i my razem z nim.Czasu przed swietami bedzie malo. Musze wiec chyba teraz zabrac się za planowanie. Myszka, piszesz o ciescie na pierniczki? Czy robisz ciasto piernik? Mozesz napisac przepis?Zastanawiasz się nad prezentami... ja tez wlasnie zaczelam o tym myslec. A komu robisz prezenty?Bedzie łatwiej podpowiedziec gdy napiszesz cos wiecej. Pozdrawiam Wszystkie i Każdą z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) O jak milo ze sie odezwalyscie:)👄 Olawd🌻Ty kochana uwazaj na te stawy....lykaj sobie jakies witaminki albo cos...mnie swego czasu tez bolaly stawy i jakos same przeszly, nawet niewiem kiedy co i jak. Ale dobrze jest brac 1 tabletke oil fish, mowia ze to dobre na stawy i kosci.:)Buziak👄 Lilowa👄 wiec witamy z powrotem w domu:) I odrazu dp pracy Cie zagonili ojojoj nawet nie mialas czasu odpoczac po podrozy...ale coz zycie....Przykro mi ze Swieta spedzicie daleko od najblizszych....ja przechodze przez to juz 12 lat....Zawsze na wigilie jedziemy do jednego z braci, ale zawsze sie poplacze bo mysle o rodzicach:(:(:(Achhh..... Kochane ja robie ciasto piernik z tego przepisu, ale wiem ze niektore osoby robily i pierniczki z tegoz ciasta. www.mojewypieki.blox.pl To jest strona internetowa gdzie ten piernik sie znajduje. Wejdzie sobie w zakladke Boze Narodzenie lub Pierniki. I tam jest "Piernik Staropolski". Jest tam duzo cennych rad i opini wiec mozecie sobie poczytac. Mowie Wam swietna strona.:) Jesli chodzi o prezenty to malzowi zamowilam taki breloczek ze zdjeciem naszym do kluczy, bo ten co mial to sie rozpadl i jest do wyrzucenia, chce jeszcze cos mu dokupic, tylko pomyslow brak. Dzieciakom tym starszym to kupie jakis drobiazg i kase dam, bo Oni maja juz swoje upodobania i wola sobie kupic sami co im sie podoba. A tym mlodszym to jakiegos ciucha kupie i po jakiejs zabawce. Jesli chodzi o bratowa to cos sie wykombinuje, brat dostanie butelke wodki. Zawsze kupywalismy tylko prezenty dla dzieci, ale jak ostatnio bylismy u brata tego drugiego co ma 2 dzieci to i wyskoczyli z prezentami dla nas, wiec musze byc przygotowana. Mysle sobie zeby kupic takie drzewko na bizuterie dla bratowej. Zobaczymy..... Kochane zmykam do sniadania i pozniej na 1 lece do pracy. Odezwe sie jeszcze. Buziaki:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) O jak milo ze sie odezwalyscie:)👄 Olawd🌻Ty kochana uwazaj na te stawy....lykaj sobie jakies witaminki albo cos...mnie swego czasu tez bolaly stawy i jakos same przeszly, nawet niewiem kiedy co i jak. Ale dobrze jest brac 1 tabletke oil fish, mowia ze to dobre na stawy i kosci.:)Buziak👄 Lilowa👄 wiec witamy z powrotem w domu:) I odrazu dp pracy Cie zagonili ojojoj nawet nie mialas czasu odpoczac po podrozy...ale coz zycie....Przykro mi ze Swieta spedzicie daleko od najblizszych....ja przechodze przez to juz 12 lat....Zawsze na wigilie jedziemy do jednego z braci, ale zawsze sie poplacze bo mysle o rodzicach:(:(:(Achhh..... Kochane ja robie ciasto piernik z tego przepisu, ale wiem ze niektore osoby robily i pierniczki z tegoz ciasta. www.mojewypieki.blox.pl To jest strona internetowa gdzie ten piernik sie znajduje. Wejdzie sobie w zakladke Boze Narodzenie lub Pierniki. I tam jest "Piernik Staropolski". Jest tam duzo cennych rad i opini wiec mozecie sobie poczytac. Mowie Wam swietna strona.:) Jesli chodzi o prezenty to malzowi zamowilam taki breloczek ze zdjeciem naszym do kluczy, bo ten co mial to sie rozpadl i jest do wyrzucenia, chce jeszcze cos mu dokupic, tylko pomyslow brak. Dzieciakom tym starszym to kupie jakis drobiazg i kase dam, bo Oni maja juz swoje upodobania i wola sobie kupic sami co im sie podoba. A tym mlodszym to jakiegos ciucha kupie i po jakiejs zabawce. Jesli chodzi o bratowa to cos sie wykombinuje, brat dostanie butelke wodki. Zawsze kupywalismy tylko prezenty dla dzieci, ale jak ostatnio bylismy u brata tego drugiego co ma 2 dzieci to i wyskoczyli z prezentami dla nas, wiec musze byc przygotowana. Mysle sobie zeby kupic takie drzewko na bizuterie dla bratowej. Zobaczymy..... Kochane zmykam do sniadania i pozniej na 1 lece do pracy. Odezwe sie jeszcze. Buziaki:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) O jak milo ze sie odezwalyscie:)👄 Olawd🌻Ty kochana uwazaj na te stawy....lykaj sobie jakies witaminki albo cos...mnie swego czasu tez bolaly stawy i jakos same przeszly, nawet niewiem kiedy co i jak. Ale dobrze jest brac 1 tabletke oil fish, mowia ze to dobre na stawy i kosci.:)Buziak👄 Lilowa👄 wiec witamy z powrotem w domu:) I odrazu dp pracy Cie zagonili ojojoj nawet nie mialas czasu odpoczac po podrozy...ale coz zycie....Przykro mi ze Swieta spedzicie daleko od najblizszych....ja przechodze przez to juz 12 lat....Zawsze na wigilie jedziemy do jednego z braci, ale zawsze sie poplacze bo mysle o rodzicach:(:(:(Achhh..... Kochane ja robie ciasto piernik z tego przepisu, ale wiem ze niektore osoby robily i pierniczki z tegoz ciasta. www.mojewypieki.blox.pl To jest strona internetowa gdzie ten piernik sie znajduje. Wejdzie sobie w zakladke Boze Narodzenie lub Pierniki. I tam jest "Piernik Staropolski". Jest tam duzo cennych rad i opini wiec mozecie sobie poczytac. Mowie Wam swietna strona.:) Jesli chodzi o prezenty to malzowi zamowilam taki breloczek ze zdjeciem naszym do kluczy, bo ten co mial to sie rozpadl i jest do wyrzucenia, chce jeszcze cos mu dokupic, tylko pomyslow brak. Dzieciakom tym starszym to kupie jakis drobiazg i kase dam, bo Oni maja juz swoje upodobania i wola sobie kupic sami co im sie podoba. A tym mlodszym to jakiegos ciucha kupie i po jakiejs zabawce. Jesli chodzi o bratowa to cos sie wykombinuje, brat dostanie butelke wodki. Zawsze kupywalismy tylko prezenty dla dzieci, ale jak ostatnio bylismy u brata tego drugiego co ma 2 dzieci to i wyskoczyli z prezentami dla nas, wiec musze byc przygotowana. Mysle sobie zeby kupic takie drzewko na bizuterie dla bratowej. Zobaczymy..... Kochane zmykam do sniadania i pozniej na 1 lece do pracy. Odezwe sie jeszcze. Buziaki:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss sorki dziewczynki.....Najpierw nie chcialo mi wyslac a teraz az 3 razy wyslalao:( Brrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Olawd🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu Twoich urodzin zycze Ci: By się spełniły Twoje życzenia By się ziściły Twoje marzenia By uśmiech często gościł na Twej twarzy Byś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń Wszystko co chciałabyś By się zdarzyło Wszystko czego pragniesz By Twoim było Wszystkiego najlepszego kochana:)👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 spóżnione ale szczere życzenia urodzinowe!! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1oleczka1
Cześć dziewczyny, 10 próba wysłania postu - może tym razem się uda :) - 8 dni po spodziewanym terminie@ - temperatura 36,8 - ból piersi (zdarzał mi się też już wcześniej) Czy przy takich "objawach" możliwa jest ciąża pomimo negatywnego wyniku testu? Jutro idę do gin i bardzo chciałabym usłyszeć JEST PANI W CIĄŻY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1oleczka1
Trochę poczytałam to forum wczoraj i rzeczywiście rację mają te dziewczyny, które piszą, że to miejsce na rozmowy dla MAM a nie dla tych które się STARAJĄ... Oczywiście wniosek nasuną się po braku odpowiedzi na zadane pytanie... Właściwie istnieje jeszcze jedna opcja na uzyskanie odpowiedzi... wystarczy jedną z Was słownie zaatakować i wtedy z pewnością posypią się zapisane strony. Tak czy siak życzę powodzenia tym, które się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odezwijcie sie dziewczynki. Czy już całkiem dajemy sobie spokój z tym forum? 1oleczka1 -faktycznie rzadko tu już chyba ktoś zagląda... i to chyba główny powód braku odpowiedzi na niektóre pytania.Pytasz czy możesz być w ciąży...to raczej trudne pytanie na forum. Testy raczej rzadko sie mylą... chociaż moze wykonałas go zbyt wczesnie. Mam nadzieje, że u gina usłyszysz upragnione,, jest Pani w ciąży'' i wszystko pięknie się potem potoczy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja czytam i nie piszę bo jakoś nie ma co i weny.. W pracy młyn, w domu remont.. Jakoś leci..no i szkoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilus - ja zagladam min 2 razy dziennie ale o czym pisac skoro nikt nic nie pisze , nie odpowiada jak ktos inny cos zapyta itd.. 1oleczka1 - testy zawsze w ta strone moga sie mylic , zrob sobie bete i wszystko sie wyjasni . pamietajcie tez ze to forum powstalo ponad 5 lat temu (tyle temu to ja dolaczylam , a juz wtedy dlugo istnialo ) . wiele osbo starajacych sie zostalo mamami , za wszystkie ktorym sie to jeszcze nie udalo wciaz trzymam kciuki . wiekszosc tez z tych osob ktore sie tu udzielaly po prostu zapomnialo a tym temacie albo nie ma juz potrzeby tu zagladac ... takie jest zycie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 faktycznie ten czas leci, ja dołaczylam tutaj prawie 4 lata temu. :)Aż trudno uwierzyc! Kalpeczku🌼 zawsze jest o czym pisac, kazdego dnia są małe radosci i małe smuteczki. Co teraz remontujecie? Pochwalisz się foteczkami mieszkanka? Patinko🌼 co się z Tobą dzieje Kobietko? Jak się czujesz?Masz jakis fajny przepis na torcik? Chciałabym zrobic w formie góry lodowej, a na niej pingwiny :) Ciekawe jak mi to wyjdzie. Strach pomyslec ;) Przeciez wszystkie dobrze wiemy, ze tematem tutaj nie jest tylko staranie się o dzieci. Mam dziś wolne do godziny 15. Ogarnelismy w domciu, sniadanko zjedzone wiec jedziemy na zakupy a potem na kawke do kolezanki. Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki patinka widzialam zdjecia ze szpitala na fb ty sie nacierpisz kobieto mam nadzieje, ze chociaz ci pomogą a co u mnie a nie za wesolo dwa dni temu poroniłam od poczatku zle sie czulam i mialam leki na podtrzymanie a jednak los chcial inaczej do tego wszystkiego dzieciaki chorują na ospe szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×