Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gramins to ja Ci tu komplementy na temat szanownego tyłeczka, a Ty zwiałaś z kafe... ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz PaniMisiowa a ja już 2 rozdziały skleciłam ... teraz będzie gorzej, bo to już będzie rozdział pisany na przykładzie więc praca typowo twórcza... nie wiem czy będę mieć wystarczający polot, nie wspominając o fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam, bo wypadałoby się wykapać, umyć włosy i zrobić paznokcie, bo już czuję, że zaczynam mchem porastać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis śliczny ten Twój brzuszek 👄 Sara dla mnie pisanie pracy również było udręką. Myślałam, że już nigdy mnie to nie spotka ale oczywiście zdecydowałam się na studia na drugim kierunku i już teraz będąc na pierwszym roku przeraża mnie myśl pisania nowej pracy. Dziewczyny dopadł mnie stan obrzarstwa. Od poniedziałku wcinam słodycze jak głupia... Chwilowo nie mogę patrzeć na słodycze. Mam nadzieje, że ta chwila będzie trwała długo :) Dzisiaj się wystraszyłam ponieważ tak strasznie mi się w głowię zakręciło, że prawie otarłam się o ścianę budynku i myślałam, że stracę przytomność. To chyba przez zmianę pogody. Wiosnę już czuć w powietrzu ;) Madzik co tam u Ciebie????? Co z Monią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja Cię nawet rozumiem jeśli chodzi o tęsknotę za Stanami. Byłam tam tylko 4 miesiące ale to wystraczyło żeby przyzwyczaić się do "innego" życia. Oczywiście nie tęsknię do Ameryki z filmów i gazet ale do tego co tam przeżyłam. Jestem już ponad 2 lata w Dublinie i marzę żeby wrócić do Polski choćby dziś. Będąc w Stanach marzyłam o tym żeby zostać tam jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nic tu po mnie :( Wszystkie już pewnie śpicie, albo dzieciaczki usypiacie lub mężów męczycie :) Oby tę męki były owocne 👄 Do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Gdzie ejst Monia,zaczynam sie na powaznie martwic o nia!!! Ja w poniedziałek jade do gina,jesli teraz w tym cyklu sie nie uda to koniec staranej,bo ja w psychiatryku wyladuje,juz mam dosc,widocznie nie ejst mi pisane dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za komplementy dla brzusia i dla Ciebie Saro wyjątkowe podziękowania od mojego tyłeczka ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) graminis slicznie :*** wieci Smerfeciaki chore maal e zlapaly ale miejmy nadziej ze sie szybko wylecza...:)pozatym ok ja dalej szukam praccy :/ pozatym nic nowego ...ja tez martwie sie o Monie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja jzu czuje sie znacznie lepiej angina myslalam ze mnie wykaczy balam sie aby o dzidzie teraz jestem taka uprzedzona do malenstwa ze boje sie barzdiej teraz niz wczesniej co sie o niego staralam najgorsze to wizyta przy sluchaniu serduszka i pierwsze usg nie dopuszczam mysli ze cos jest zle:( juz bym chciala wszystko wiedziec i widziec maluszka:):0 ❤️ a dzis mam jeszcze zwolnienie ze szkoly a od poniedzialku ostro nadrabiam caly czas podczytywalam was dziewczyny:):):) 😘 😘 dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis:) faktycznie seksiaki z Was :) Dziewczynki w sytuacji takiej jak moja 🌼. Wiem, ze nie jest lekko ale nie dajmy sie zwariowac! Ja rowniez mam czasami ochote zamknac sie w pokoju i plakac, nie robic nic tylko czekac... Mam wrazenie,ze nikt nas nie rozumie oprocz kilku osob z forum tu, czy tam. Gdy bylismy na ten weekend w Polsce, kilka osob pytalo nas: no kiedy, kiedy Wy?juz przeciez czas!I niby pol zartem, pol serio to mowili, a mi przykro bylo.Wskazywali na mojego slodkiego siostrzenca i mowili:,, no zobacz jakie fajne bobo, nie chcialabys takiego\'\'? Powiedzialam: a pewnie, ze bym chciala jak bedzie czas to pewnie pojawi sie podobny i u nas :) Siostra odklada dla nas wszystkie ciuszki po swoim malenstwie, przy okazji remontu musialam je posegregowac, poukladac, zabezpieczyc przed kurzem wiec poogladalam je sobie. Niektore sa po prostu boskie, slodkie, malenkie...Mam tego kilka kartonow! Bylam w mieszkanku sama i ukladajac je poczulam olbrzymi zal i smutek. Poryczalam sobie i od tego momentu czuje sie jakos lepiej.Pierwszy raz mi sie to zdarzylo, pozalilam sie przed Bogiem o to wszystko! O to, ze nie ma dzidzi,ktora przeciez tak bardzo chcemy, ze ja nie wiem gdzie nasze miejsce, nie wiem co dalej... nie wiem. Poryczalam, posiedzialam sama, zlozylam to wszystko jak trzeba...Otarlam lzy i powiedzialam sobie, ze damy rade. Nie dam sie zwariowac! Nie chce tych staran uczynic sensem zycia. Jest w nim tyle do przezycia, nie pozwole wiec zeby wszystko przeszlo mi obok nosa, nie chce zeby byla we mnie zawisc i zazdrosc. Poki co jej nie ma. Ciesze sie szczesciem kolezanek, ktore zachodza w ciaze... mysle sobie po prostu... za jakis czas i nas to spotka... a teraz mamy wiecej czasu na przygotowanie sie do tego. Zrobie kursy( ktore od dawna chodzily mi po glowie) wreszcie zabiore sie za prawko( ciagle mam tymczasowe, wiec moge jezdzic tylko z kims) a jesli bedzie to dluzej trwalo zrobie podyplomowke, a potem doktorat ... hehe ;) Przeciez musimy doczekac sie kiedys maluszka!Moze nasz chce miec po prostu madra i dowartosciowana mamcie :) Madzik🌼 ciesze sie, ze chorobsko odpuszcza ... zdrowka zycze! Nikolka🌼 dobrze, ze wiesz czego chcesz... ze czekasz na powrot do kraju... w moim przypadku to bardziej skomplikowane... bo z jednej strony tesknie za rodzinka a z drugiej... dobrze mi tu.Trudno jest mi sobie wyobrazic dzien kiedy opuszczamy Wyspy a z drugiej strony nie potrafie sobie powiedziec, ze nie wrocimy do Polski na dobre. Saro🌼 pytasz o nasze staranka....dzis moj 12 dzien cyklu. Przestalam mierzyc tempke.Opieram sie na testach. Wczoraj byla slabsza testowa ale jest mocniejsza niz dzien wczesniej.Powinnismy wiec czekac z przytulanskami, ale jakos nie dalismy rady ;) Wiem... straszne Broje z nas. ;) Aaaa i oprocz tego bierzemy oboje witaminki. Ja dopiero zaczelam. M bierze juz 6 dzien :) Z wiesiolkiem tez sobie odpuscilam w tym miessiacu, sprobuje w nastepnym... moze. Znowu poszalalam z wpisem. Sorry!! Lece teraz na spotkanie... ale potem bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa gwiazdeczko :-) trzymam kciuki za Ciebie za Was moooocnooo!!! fluidki: [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serce ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane wybaczcciee za moja cisze ale przestawiamy caly Living room bo maja przywiesc nam nowa sofe -bed wiec wszssytko na mojej glowie :O Efqa masz racje Olivka ma niebieskie oczka i czarnulki z niej nie bedzie zobaczymy co z tego wyrosnie :D albo szatynka albo brunetka czas pokaze sciskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka patinka!!! łączę się z tobą u mnie też rozpierducha remontowa... a co do olivki to czy szatynka czy brunetka i tak jest cudna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobitko🌼 co z Toba?? Dlaczego przestalas do nas zagladac?? Odezwij sie prosze!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko głos oddany :) Zyczę powodzenia :) Lilowa - naprawdę bardzo chciałabym juz wrócić. Czesto jak dzwonię do domu to rodzina wybiera się na kulig, grilla, urodziny, imieniny itd i wtedy jest mi tak przykro, że nie mogę uczestniczyć w tych spotkaniach. Chcę także wrócić ze względu na mój problem z zajściem w ciążę. Pragnę juz chodzić do normalnego ginekologa, być pod stałą opieką, wykonywać badania żeby w końcu zobaczyć 2 kreski na teście. Tutaj trzyma mnie kasa i fakt, że musimy spłacić kredyt i za coś urządzić mieszkanie, mieć pieniądze na start. Nie jestem materialistką ale nie chcę wrócić i pożyczać. Madzik dobrze, że już choroba ustępuje. Nie zadręczaj sie na zapas bo napewno usłyszysz pięknie bijące serduszko zdrowego dzidziusia ❤️ Piszcie dziewczynki. Ja lecę posprzątać dom żeby jutro mieć wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka 🌼Rozumiem Cie jesli chodzi o Rodzinke calkowicie. Jesli jednak chodzi o opieke zdrowotna, to moze warto zmienic GP jesli ten Ci nie pomaga, nie kieruje do specjalistow...Naprawde warto sie zorientowac. Uwierz, tutaj rowniez sa bardzo dobrzy lekarze i wiele spraw, badan i zabiegow mozna przeprowadzic nie placac za nie i nie czekajac wcale tak dlugo.Trzeba tylko trafic do odpowiedniego lekarza. I tu, i w Polsce i zapewne w kazym innym kraju znajdziesz konowalow, jak i wspanialych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis 🌼 Patinka 🌼 jestesmy w tym samym klubie.Tylko, ze ja tej rozpierduchy na szczescie albo nieszczescie nie widze. A musi byc tam ostro, bo zrwyamy co sie da i przestawiamy sciany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczyny! Ja w dalszym ciagu dochodze do siebie po cesarce,szew cos mi sie troszke paskudzi,obrzydliwie mialam wykonana ta cesarke,dwa poprzednie razy byly duzo lepsze ladniej mialam zrobiony szew,lekarze przylozyli sie wtedy teraz niestety trafilam na konowala. Ale najwazniejsze ze Danielek jest zdrowiusi i ma juz miesiac,cala rodzinka go nianczy,kloca sie tylko kto go ma lulac.Karmie wciaz piersia,jetem zaganiana narazie bo caly dom na mojej glowie i o ile dzidzus da mi swobody to odrazu wykorzystuje zeby moc cos porobic w domku. Pozdrawiam was i wkrotce odezwe sie ponownie!Buziaki! I trzymam kciuki za was,wkrotce uda wam sie wszystkim zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×