Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny co tam u was ja caly czas was podczytuje:):)P) u mnie juz coraz lepiej a ja mam dzis 18 u siostry rodzonej kupilam jej taki fajny sweterek i czekoladki oczywiscie pasa biore hihi milego weekendu zycze buziaki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za cisza dziewczynki ja juz wrocilam z Gloucester z polskiej szkoly :) Laura dostala 5 tke za glowne prawdy wiary :) Ja sobie kupilam Lecha :p do przyszlego piatku moge ucztowac potem bede cierpiec :( ale cos za cos Laura przed domem skacze na skakance i jezdzi na rowerze Olivia zasnela w hustawce dzis jadla kaszke z Brokulami ale sie krzywila hehe :D z bananami lepiej jej smakuje ale nie moge dawac tylko slodkie bo sie nauczy i warzywka beda beee, a tego nie chce. Misiaczki jak tam poszukiwania za nowa praca? Sofe juz mam poskladane zadna rewelacja ale jest ok :) nie chcialam nic specjalnego bo nie wiem ile tu jeszcze pomieszkam a wiadomo ze przy przeprowadzkach meble okropnie sie niszcza niestety :( Gdzie ta nasza Monia ??mam zle przeczucia ze lezy w szpitalu. Monia odezwij sie blagamy bo Zwariujemy bez wiesci co z toba!!! sara jak samopoczucie? Kalpek czemu siedzisz cichutko dzis 🌻 😘 a gdzie nasza myszka ??w pracy pewnie zabiegana dziewczyna jest nie ma co sie dziwic. madzik usprawiedliwiona i Efqa bo imprezuja dziewczyny takim to sie zyje :p graminis liliowa alutek jolanta i wszystkie inne kochane dziewczyny piszcie :) Wiecie strasznie sie boje tej diety od przyszlego piatku moze znacie ta diete lub ktos z waszych znajomych ja stosowal Cambridge sie nazywa??Kurcze pietra mam jak nie wiem bo zawsze stosowalam diete od lat znana MŻ czyli mniej zrec :D ale teraz jakos mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa ucaluj Patrycje 😘 -moja imienniczke :) KKinia OLawd Smerfetka kakusia Becia gask Izula ucalujcie swoje slodkie maluszki :) U Beci wiem ze wszystko jest w porzadku :) zadamawia sie u meza w Szwecji duzo prac papierkowych ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka patinko- głosik na slicznotkę oddany;) co porabiacie?? u nas dzis ładna pogoda;) a ja cały dzień haruję;) pranie , sprzatanie, gotowanie itp jak to w sobote;) po południu byłam w ogródku, poprzycinałam krzewy- porzeczki, agrest, maliny= dotleniam się;) teraz relaks przy kompie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka 😘 głosik za dziś oddany i przypomniałam dziewczynkom z "nowy topid dla..." linka olivki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam dzionek mija?? ja z moim siedze niedlugo idziemy do znajomej.macie pozdrowienia od Smerfetki u nich dalej szpital w domu chorzy wszyscy jednego piluja non stop to wymiotowac zaczal:(biedne maluszki:( pozatym oki male rozrabiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Dawno mnie już tu nie było, ale posłuchałam rady pary dzieciatych koleżanek, że myslenie non stop o dziecku utrudnia zajście, więc nie czytając waszych postów było mi .łatwiej Ale teraz piszę co wy na to 4 dni spóźnia mi się okres od jakiś 2 tyg non stop mam ponad 37 st w pochwie. Myślicie, że mogę mieć nadzieję????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asik85 nadzieja jest zawsze:) w sumie test mozesz juz zrobic:) tylko obiecaj bez wzgledu na wynik ze bedziesz dzielna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj się dowiedziałam, że moja koleżanka jest w ciąży z drugim dzieckiem po 13-tu latach a dzisiaj, że moja kuzynka też z drugim po 7 latach... cieszę się bardzo, ale poczułam ukłucie w serce. I znowu pojawiły się pytania dlaczego nie ja? Asik mam nadzieję, że chociaż Tobie się udało , może faktycznie zrób test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko melduję, że oddałam głos na Olivkę wczoraj (mimo, że się nie ujawniałam) i dzisiaj również ❤️ Dziewczyny macie jakieś wieści od Monii? To do niej niepodobne, żeby tak długo się nie odzywała, nawet jak lądowała w szpitalu to z laptopem... Olawd a Ty kiedy podzielisz się z nami urokami macierzyństwa? Pozdrawiam i ucałowania dla maleństwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będę dzielna;-) Test robiłam ok. 2 tyg temu, negatyw. Ale może to za wczesnie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie do środy to zrobie znów, ale boje się trochę tego wyniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie do środy to zrobie znów, ale boje się trochę tego wyniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie do środy to zrobie znów, ale boje się trochę tego wyniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę dodałam zdiecie na nasza klase widac już brzuszek Martynka czuje się dobrze mówi że ją nie boli u mnie też dobrze mały rozpycha się coraz mocniej decyzja podjęta rodze w Irlandii w Rotundzie i zmieniamy mieszkanie za 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................23........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ DZIEN DOBEREK :) ja szykuje dziewczynki do szkoly Olivka juz po sniadanku :) dziekuje wam kocchane za pamiec i za glosiki na mojego szkrabka :) co prawda szans nie mamy na 1 ani 2 miejsce ale chca wylonic ok 145 dzieci maja byc misie jako nagrody pocieszenia no i ta satysfakcja wydrukuje Olivi stronke jak wszyscy glosowali na jej zdjecie mila pamiatka co? no i musimy ruszyc z numerami telefonow :) ja z Becia kontakt mam moze niech lilowa wysli mi numer a ja jej bo mieszkamy w tym samym kraju a wy dziewczynki miedzy soba.Lub zalozymy wspolna poczte?co wy na to? buziaczki zbieram sie i znow was bede meczyla :p http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja i tak glosuje;) u mnie @ powili daje znac ..szkod a myślałam że moze teraz sie uda..coż kolejny cykl zobaczymy...:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke, bo troche roboty mam. Pogoda u nas cudowna! Wiosna mnie rozpiera!! :) Za oknem 15 stopni, piekne blekitne niebo... Nie mialam czasu zeby zajrzec tu przez weekend. W sobote praca, a wczoraj bylam w Birmingham. Po wielu latach spotkalam sie z dobra kolezanka ze szkoly podstawowej. Oj!mialysmy co wspominac!To tak dziwne,ze po tylu latach odnalazlysmy sie tutaj. Policzylysmy wczoraj, ze znamy sie 23 lata ( od przedszkola) i w sumie chyba lekkiego dola zlapalam. Poczulam sie dosc staro!! Pocieszyly nas jednak wspolne babskie zakupy i pizza.Dzis juz mi znacznie lepiej. ;)Czuje sie przeciez mloda i spokojnie do 70-tki moge tak sie nazywac ;) jak sie uda to i dluzej... ;) Wczoraj mialam owulke chyba. Mialam nie mierzyc tempki, ale zrobilam to tak z czystej ciekawosci ;) Pobolewaly mnie jajniki.Wczoraj mialam 36.8 a dzis 37.20- pieknie podskoczyla ;) Testy tez wskazywaly na owulacje wczoraj, czyli jak w zegarku zgadza mi sie to z kalendarzykiem w tym cyklu. Niestety wydaje mi sie, ze znowu przeoczylismy Ten dzien, bo przytulanek nie bylo w sobote, czyli dzien przed owulka :( - a to jakby nie patrzec najlepszy czas... Wrocilam jednak tak zmeczona z pracy, ze po prostu padlam...malz nie mial sumienia mnie budzic.Pocieszajace jest to, ze wydaje mi sie ze tym razem faktycznie mialam owulacje. ;) a moze zolnierzyki przetrwaly z piatku? ;) a moze zdazyly na miejsce dotrzec te z wczoraj? :) karmie malza androvitem, sokiem pomaranczowym i surowa papryka- moze poskutkowalo heheh zobaczymy... Patinka:) glos na Laleczke oczywiscie oddany :) To faktycznie dobry pomysl zeby wymienic sie numerami telefonow. A czy chcecie zalozyc wspolna poczte, czy po prostu sie wymienic numerami to juz zalezy od Was. Ja sie dostosuje. A tak poza tym to : DLACZEGO TU TAKA CISZA?? Czy ja mam z tym Szanownym Lachonarium porzadek zrobic? No meldowac sie prosze szybciutko, bo za uszy po kolei bede wyciagac !! ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ależ mnie disiaj zdrzażnili w laboratorium , chciałam oddać krew na FSH, LH i estradiol a babka mi mówi że jutro bo jutro wysyłają a powinno się je zrobić do 5dc. tak? więc takowy jest dzisiaj a jutro 6 jak zrobię jutro? czy koniecznie powinny być zrobione do 5dc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! na początku OGROMNIE Wam dziękuję za pamięć o mnie👄👄👄 Nie wiem od czego mam zacząć... właśnie opuściłam progi szpitala i jestem nareszcie w domu! Jestem taka słaba, że ledwo na nogach stoję, ale nic dziwnego, skoro przez tyle dni praktycznie cały czas leżałam bez ruchu. A więc od początku: 5 marca dostałam straszne bóle, które promieniowały od podbrzusza na dół kręgosłupa, nie pomogła ani No-spa, ani Paracetamol, po prostu nie do zniesienia! Poszłam do wc i jak zobaczyłam krew, to już definitywnie postanowiłam wezwać pogotowie, oczywiście najpierw musiałam zadzwonić po męża, bo był w pracy, a Różyczka przecież chora. Ku mojemu zdziwieniu zjawił się w pół godziny, bo wziął taksówkę! Oczywiście był taki zdenerwowany, że słowa nie mógł wydusić, sama musiałam zadzwonić po pogotowie.Płacząc w oczekiwaniu na karetkę wygarnęłam mu, że jak teraz się dziecku coś stanie, to będzie tylko jego wina... nie pamiętam co tam jeszcze mówiłam, widziałam tylko jak sie trzęsie i bierze coś na uspokojenie. I tak znalazłam sie w szpitalu, okazało się, że te bóle, to po prostu silne skurcze, zaraz dostałam jakiś zastrzyk, potem badanie, na szczęście rozwarcie na pół cm, a krwawienie było spowodowane pęknięciem żylaka krocza:-( Potem oczywiście kroplóweczki i zero ruchu... Nie wspomnę już, że nie miałam ani kosmetyków, ani pantofli, bo właściwie jeszcze nic nie kompletowałam, a jak nie raz wspominałam mężowi, że już powoli trzeba, to mi mówił, że nie ma pieniędzy i, że za wcześnie! Z tej całej paniki wzięłam tylko koszulkę, a w nocy trzęsłam się z zimna, bo nawet szlafroka nie miałam. Ale najważniejsze było dla mnie żeby wszystko z małym było dobrze,zrobili mi usg i okazało się, że maluch czuje się świetnie, waży troszkę ponad 2 kg, ale i tak, był ułożony pośladkowo i w razie porodu musiałabym mieć cc. Na szczęście kroplówka powstrzymała skurcze, ale doszedł nowy problem- zaczęłam mieć problemy z oddychaniem i trzęsłam się jak galareta. Bogu dzięki, że pojawił się mój doktorek, jakbym anioła zobaczyła:-) od razu mnie poznał i zaraz \"mną się zajął\" stawiając na nogi wszystkie pielęgniarki, które o dziwo były bardzo miłe... Okazało się, że te \"trzęsawki\"+ przyspieszone bicie serca są spowodowane lekiem, który dostałam. Ale doktorek powiedział mi,że nie ma wyjścia i musi mi to dać w celu powstrzymania czynności skurczowej macicy. Z czasem miało się to unormować... I niby się unormowało, zostało to drżenie mięśni i po każdej dawce tego leku czuję jakbym miała \"odlot\", koszmar! Tak przeleżałam do końca zeszłego tygodnia i już się wydawało, że wszystko ok, a tu którejś nocy złapał mnie potężny ból podbrzusza, dostałam leki przeciwbólowe, ale niezbyt pomogły, rankiem znów przyszedł mnie zbadać mój doktorek, ale tym razem to nie były skurcze. Okazało się,że Adaś tak bardzo uciska w dole brzucha, że powoduje ból w miejscu blizny po cięciu, a co za tym idzie blizna robi sie coraz cieńsza... Już mi ręce opadły... Kolejne leki i doktorek, który wcześniej obiecywał, że spokojnie moge rodzić naturalnie powiedział mi prosto w oczy, że teraz mi tego nie może obiecac, bo blizna może po prostu pęknąć! Jest to niby tylko jedno małe miejsce, dosłownie centymetr, ale właśnie na to miejsce maluch uciska! Jeśli się przekręci, to ucisk będzie mniejszy i wtedy jest szansa, jak to mówi doktorek, że \"wszystko sie pięknie rozewrze i będzie sn\" A teraz, to ja już sama jestem tym dobita, bo gdybym wiedziała, że na 100%będzie cc, to bym się nastawiła i już. A jak sobie pomyślę, że mogć znów męczyć się ze 16 godzin w bólach, a na koniec dowiem się, że jednak musi ciąć, to chyba zwariuję! A wracając do mojej opowieści: myslałam, że wyjdę w zeszłym tygodniu, ale znowu badania krwi okazały się znacznie pogorszone, do tego białko w moczu i liczne bakterie, no i znowu antybiotyk... W sumie 5 butelek kroplóweczki i 7 tabletek do połknięcia- to był mój dzienny bilans. Uwierzcie, że nie miałam siły kompletnie i w pewnych momentach chciałam już urodzić. Doktorek obiecał, że zrobi wszystko, bylebym dotrwała do świąt. To naprawde kochany człowiek. A ja po prostu psychicznie się zamknęłam w sobie, teskniłam za córcią i czułam się jak manekin, ciągle zawroty głowy, drżenie całego ciałai swiadomość, że choćbym chciała coś zrobić, to nie mam siły... Laptopa nie miałam przy sobie, bo drażnił mnie nawet dźwięk telefonu. Jak patrzyłam w telewizor, to mnie ciągło na wymioty i tak leciał dzień za dniem. W piątek doktorek stwierdził, że jak mu obiecam dbać o siebie, to dziś mnie wypuści, byłam szczęśliwa, a zaraz po tym zadzwonił do mnie mąż, prawie z płaczem, że już drugi dzień ma temperaturę 40 stopni, złapała go jakaś infekcja pęcherza i już nie daje rady ustać na nogach, do tego mocz z krwią, wymioty itd... Córcię odwiózł do siostry, a sam ratował się lekami z apteki, oczywiście kazałam mu natychmiast do lekarza iść, ile się nagadał nim poszedł... ale tym razem powiedziałam, że nie mam zamiaru słuchac jego narzekań, bo ma się zająć dzieckiem. Wyobraźcie sobie, że nikt go w przychodni nie przyjął, bo było takie przepełnienie, a on co 4 minuty latał do wc. To jest nasza służba zdrowia. Ja ze szpitala zadzwoniłam do swojej znajomej lekarki i wybłagałam ją, żeby go przyjęła. Od razu dostał antybiotyk,skierowanie na badania i przy okazji jeszcze dowiedział się, że ma kiepskie wyniki jeśli chodzi o wątrobę, tak więc w tym tygodniu ma jeszcze zrobić usg. No i oczywiście, tak go położyło, że przesiedział na zwolnieniu, dopiero jutro idzie do pracy. Uff... to tylko mały skrót tych przeżyć. Przez czas mojej nieobecności mąż dostał powera do pracy(bo przecież nasz remont stanął w miejscu) i postępując ścisle wg mojego projektu prawie go zakończył, nawet farbę wybierałam:-) musiał się nieźle przestraszyć, że wrócę dopiero z dzieckiem, a tu nie ma gdzie się położyć! Oczywicie wszelkie dodatki kupiłam wcześniej, tylko w szafy pochowałam. Tak więc kosmetyka należy do mnie, muszę tylko powoli zregenerować siły... nawet łóżeczko zniósł ze strychu i rozłożył:-) Nie mam zamiaru go chwalić, bo wiecie jak to jest... ale na razie mam spokój. Córcia jak mnie zobaczyła, to przytuliła się i powiedziała: \"Mamusiu, a Adaś dalej w tym brzuchu siedzi?\" he he moja kochana, tak mi jej brakowało. Jak tylko skończę dekoracje w pokoikach, to wyślę Wam zdjęcia. Na razie myślę tylko o tym, żeby poleżeć. Kroplówki mam zamienione na tabletki, tak więc moja dzienna porcja to : 23 SZTUKI! Jejku, ale się rozpisałam, a i tak nie wszystko, tęskniłam za Wami, więc pewnie teraz kiedy będę leżeć, to częściej coś skrobnę. Na razie muszę zająć sie Różą, bo z okazji mojego przyjazdu nie poszła do przedszkola. JAk tylko dam radę , to się odezwę. Całuski kochane👄👄👄👄👄👄🌻🌻❤️❤️❤️ A! i myslę, że z tymi numerami telefonów, to dobrzy pomysł, zwłaszcza, że u mnie to już niedługo i będę chciała Was powiadomić o porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................34......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................23........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dowiedziałam się , że w piątek umarł mój JEDYNY i ukochany sąsiad z ulicy, a za 20 minut jest jego pogrzeb :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 oj przezylas Biedaku!! Mam nadzieje, ze teraz juz tylko lepiej bedzie!Musi! Dbaj o siebie, prosze!! Oszczedzaj sie ile mozesz! I nie strasz nas juz tak wiecej. Martwilysmy sie o Ciebie bardzo! Trzymam kciuki za Ciebie mocno! Przykro mi z powodu sasiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymaj sie i nie daj sie mezowi niech teraz sie martwi zeby Tobie i dziudzi niczego nie braklo!!! nie przesadzaj i duzo odpoczywaj!!!!! niech maluszek posiedzi jeszcze troszke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×