Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

to siedź sobie wygodnie... i zjedz zupkę... ja na 15 do gina. ciekawe co mi powie!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? Że z dzidzią wszystko ok, a Ty musisz dbać o siebie:-) A skoro to już 20 tydzień, to powinnaś mieć tzw usg połówkowe, ale nie wiem jak tam u Was, bo chyba dobrze pamiętam, że Ty spoza Polski? Czy mi się już pokręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................34......... .................01.05.09 alutek29.................29.................25......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................23........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............7............. ........ok 01.11.2009 noi tabeleczka oby tak dalej lecialy tygodnie DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patinko! To jest ta zabawka, która poleciłaś kupić ojcu chrzestnemu, czy chodzi o coś innego? zapowiada się świetnie, ale to raczej na dzieciaczka, który zaczyna stać... Myślę, że Oliwka jest na to za mała, chyba, że na później... Kojarzy mi się z chodzikiem, dziecko cwiczy mięsnie nóżek, skoro się odbija, więc to pewnie od jakiegoś 8 miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. trochę nie pisałem ostatnio bo mam urwanie głowy w pracy. ale mam subskrypcję więc sobie czytam przy odbieraniu codziennej poczty co tam piszecie ciekawego ;-) Ja się muszę podzielić tylko z Wami tym, że u nas (konkretnie u mojej żoneczki) depresja. Na maksa taka. Depresja dlatego, że w ostatnim czasie nie dość, że jedna ze znajomych co sobie powiedziała w sylwestra, że chce być w ciąży okazało się że dziś jest już w szóstym tygodniu, to koleżanka nr 2 z podobnymi problemami też ma już je za sobą. Oczywiście są to radosne nowiny dla przyszłych mam, ale moje słonko przybiło to do reszty. Nie bardzo nawet już wiem jak mogę podtrzymywać ją na duchu i dawać wiarę, że i nam się uda. Łatwo niestety nie jest.. Ech.. życie... :-( Mimo wszystko wiosennie Was pozdrawiam bo i u mnie zaczyna słoneczko, którego doczekać się nie mogłem w końcu wyglądać zza chmur! Pozdrawiam! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten monitorek, to świetna rzecz, tylko pewnie droga... U Ciebie na pewno się sprawdzi, skoro masz piętrowy dom. Ja chcę kupić nianię, ale na razie mnie nie stać:P Może po porodzie, bo mam przed domem kawałek ogródka a jak dzidzi śpi, to można zostawić w wózku i na bieżąco wiedzieć, co się dzieje. Z resztą na pewno same wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miodziku! Depresja... niejedna z nas to przeżywała, tylko to jakoś inaczej kiedy pisze o tym mężczyzna... W takim razie teraz wszystko w Twoich rękach, musisz wspierać żonę, bo to naprawdę jest jej teraz potrzebne! A potem będzie już tylko lepiej! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze zrozumiałam, że jutro te chrzciny??? A czy u Was to takie duże święto, czy skromna msza i potem posiadówa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota8202
cześć! Mam nadzieje że mnie co niektóre pamiętają! Odezwałam się bo mam dziwne uczucie że jestem w ciąży od 4 dni nie mam @ temperatura 36,9-37,2 rożnie dziś robiłam test i wyszedł pozytywny tz. dwie kreski ale ta jedna to czyli T to bardzo blada i nie wiem co o tym wszystkim mam sądzić do lekarza w razie co umówiłam się na poniedziałek ale najgorsze jst to że mam katar i boje się że nawet jak jestem to to wszystko się nie utrzyma przez ten mój katar co wy o tym myślicie i ta blada kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota! to cudownie!!! Ta druga kreseczka często wychodzi blada, jak powtórzysz test za dwa ni, to juz powinna być ciemniejsza, a robiłaś z rannego moczu? A o katar się nie martw, czasem zdarza sie na początku choroba i mimo wszystko z dzidzi wszystko ok. Dbaj teraz o siebie! I pisz co dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota8202
Monia 61 test robiłam już 3 razy bo nie chciałm w to uwierzyć i dziś z porannego a w niedziele z popołudniowego i ta kreska jest tak samo blada i boje się że może zniknąć jestem dobrej myśli ale bardzo się boję jak ja wyliczyłam to zapłodnienie mialo miejsce 2 tygodnie i 3 dni temu ale na 100 procet nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro 3 testy, to na pewno prawda!!! To wspaniała wiadomość, zwłaszcza po takich starankach! Na pewno wszystko będzie dobrze! Musisz być cierpliwaq i wytrzymać do poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę powoli zwlec siebie i brzuch i pojechac odebrać córcię z przedszkola! Dorota- pisz koniecznie co u Ciebie- ściskam❤️, na pewno będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dorota ---- gratuluje !!!!!!! patinka ---- ta zabawka jest rewelacyjna i na pewno Olivka bedzie zachwycona miodzik --- kazda z nas to samo przechodzila jak kolejna kolezanka zachodzila w ciąże a u nas lipa, ale glowa do gory - zabierz swoje szczęcie na dobrą kolacje albo kup jej cos fajnego moze dobrze jej to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota GRATULACJE miodzik wspieraj żonkę bo to dla niej bardzo ważne i słuchaj, tylko nie oceniaj tylko słuchaj mi tego w trudnych chwilach barkowało od mojego męża bo juz miał czasmi dośc że jaciągle o tym gadam i wyję w poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za gratulacje jak na razie nie dziękuję bo jak pójdę do lekarza dopiero tak naprawdę się ucieszę a tak to tak do końca nie jestem pewna i do tego bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdjełam po 2 latach "paznokie" czyli tipsy i jest mi bardzo żle. W sumie nie wyglądają żle ale muszę się przyzwyczaić bez nich funkcjonować. Chcę aby odrosły do czasu jak maluszek będzie na świecie żebym miała ' czucie" w palcach buuuuuuu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę bo zaraz do domku idę a w domku nie mam internetu jak coś będzie się działo dam znać jak jutro przyjdę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atulek nie oceniam. nawet się nie staram pokazywać moich nerwów jak mam zły dzień w pracy czy coś.. staram się być możliwie najbliżej jak się da, przytulać i mówić, że wszystko będzie dobrze.. Chciałbym tylko wyciągnąć ją jakoś z depresji. Mam nadzieję, że słońce będzie sprzyjało możliwości spacerowania bo z ogromną przyjemnością zabiorę moją ładniejszą połóweczkę nad morze w weekend. Oby tylko nie padało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Nie zagladalam wczesniej bo roboty mam sporo. Patinka🌼 fajna ta zabawka... kurcze kiedy ja bede mogla takie cuda kupowac??. mam nadzieje,ze podsuniesz mi kilka pomyslow na to co moge tu u nas dostac. ;) Monia🌼 nie bede oryginalna- DBAJ O SIEBIE i ADASIA! Dorota 🌼 mysle ze po cichutku mozna juz gratulowac... ;) Miodziki🌼 najwazniejsze zeby czula ze jestes blisko... ale z drugiej strony zostaw jej troche czasu zeby sama mogla to sobie w glowce poukladac... Mnie ostatnio po przyjsciu @ maz pocieszal, przytulal itp itd....chociaz mam wrazenie, ze jemu to bylo bardziej potrzebne niz mi tym razem ;) ... a ja w tym czasie musialam sama to sobie przetrawic... oderwac sie troche od tych myslonow o fasolce i zajac mysli czyms innym.Chcialam jednak czuc ze mam w nim pelne wsparcie i zrozumienie.... Kazdy inaczej to przezywa, Ty na pewno najlepiej znasz swoja druga poloweczke ;) nie martw sie... bedzie dobrze!! No ja juz na pewno jestem po owulce. Wczoraj tempka 37.20 dzis 37.10.... wiem, wiem... mialam nie mierzyc... ale ciekawosc nie dala mi spokoju ;) Chcialam wiedziec czy moja faza lutealna jest ok.Dzis 16 dc. Trzeba czekac do nastepnej niedzieli i tyle....najblisze dni dosc mocno sobie rozplanowalam zeby czas szybciej lecial ;) Chociaz szczerze watpie czy cos z tego bedzie... bo nie bylo prztulanek przed sama owu. :( Nie nakrecam sie wiec poki co! Pozdrowienia dla Was i sloneczne promyczki z mocno wiosennej juz Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i zlapalam stronke z trzema labadkami :) ( jak to nazywa moj siostrzeniec te ptaszory )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek dzięki za linka!!! miodzik teraz musisz być dla żoneczki podporą... dorota ❤️ GRATULUJĘ :-) monia 😘 no i powiedział, że wszystko dobrze :-) patinko zadzwoniłam do męża i piszę... wyniki krwi gin nazwał przyzwoitymi :-) powiedział, że w ciąży krew jest jak rozrzedzona zupa... ;-P dostałąm przekaz do szpitala na powtórkę krzywej cukrowej... dziś nie było usg, słuchaliśmy serducha a maluda standardowo szalała... aż sie pan doktor zdziwił, że takie małe a takie żywotne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis Kochana! 🌼 ciesze sie, ze wszystko ok! :) Poklep swoja Malude delikatnie od Lilowej Cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaki wiesci dorotko gratulacje !!! zarażaj !!! 👄 graminis super ze z maluszkiem oki:)a TY jak sie czujesz?:) madzik biedactwo 👄 jak tam u Ciebie? jak mdlosci? przeszly troszke?:👄 Patinka 26 to fajna zabawke bedziesz miec :P a ten monitorek dobra rzecz!! nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego;P aj niedawno siadlam dom sprzatałam a tak to nic wszystko po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam czasu, więc przepraszam 🌼 Dorota ja Cię oczywiście pamiętam (masz męża co tirami jeździ i ciężko Wam się było zsynchronizować, ale widzę, że w końcu się udało), gratuluję i jak nie masz pewności to może zrób próbę ciążową z krwi ❤️ Miodzik ostatnio przeżywałam to samo co Twoja żona tzn. moja koleżanka w sobotę oznajmiła, że jest w ciąży i jeszcze dodała, że nie myślała, że tak szybko im pójdzie, bo tabletki anty odstawiła w grudniu (ma już jedno dziecko, ale sam fakt, że po całych latach przyjmowania tabletek organizm tak szybko doszedł do siebie...) a w niedzielę (chyba po to żeby mnie dobić!!!) moja kuzynka również oznajmiła, że jest w ciąży (cieszy się, ale przyznała, że to był przypadek - jej mąż raczej nie chciał słyszeć o drugim dziecku... no i co na to powiesz??? Patinko głosy na Olivkę oddane! Zabawka fajna, ale cena powalająca-będziesz musiała zafundować sobie kolejne dziecko, żeby zabawka została w pełni wykorzystana... ha,ha,ha. PaniMisowa a u was co słychać? Patrycja już pewnie zaczyna mówić? Misiaczki pozdrawiam 👄 Myszko też się ostatnio nie odzywałaś? Pewnie jesteś zapracowana jak zwykle 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ty to nam stracha napędziłaś! Dobrze, że już jesteś cała i w miarę zdrowa i zdatna do użytku (przynajmniej na forum). A co do Twojego taty to na ludzi mających problem z alkoholem chyba jednak nie można liczyć. Najbardziej mi żal Twojej najmłodszej siostry-13 lat to trudny wiek, a do tego straciła mamę, a ojciec nie dość, że pije to już myśli żeby związać się z inną baba. A może mogłaby zamieszkać z dziadkami? Tylko czy oni mają na tyle siły, żeby wziąć sobie na głowę wychowanie dziecka? Pewnie nie. A mieszkacie w tej samej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×