Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no tak... chyba sama zostalam ze swoim dolkiem... Maz tez juz mi zasnal... dzis wyjatkowo beze mnie... Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mam do was jeszcze jedno pytanko bo bardzo się martwię dwa ostatnie tygodnie brałam antybiotyk później w lutym dostałm @ a teraz podejzenie że jestem w ciaży czy to może mieć wpływ na dzidziusia proszę dajcie mi odpowiedź jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dorota- nie zamartwiaj się niepotrzebnie! Bardzo często zdarza się, że kobiety nie wiedząc o ciąży zażywają niebezpieczne leki, albo piją alkohol, a potem zadręczają się, czy to mogło mieć wpływ! Daj spokój! Dzieciątko jest jeszcze w takiej fazie, że nic mu jeszcze nie szkodzi!!! Gorzej, jakbyś teraz zaczęła coś brać. Głowa do góry! Będzie zdrowe jak ryba!!! :-) Ale się wkurzyłam z tą Patinką! Nawet nie myślałam, że można tak po prostu kogoś zablokować mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni!!! Ja dziś miałam koszmarną noc, co chwilę się budziłam, bolał mnie brzuch, wykończona jestem:-( A co do szefowej: czekałam i czekałam... aż tu nagle po 17 podjeżdża limuzyna i dosłownie\"wybiega\" z niej szefowa i postukując zaśnieżonymi obcasikami wciska mi się do mieszkania :-) \"Pani Moniko! No strasznie sie spieszę i tylko wpadłam panią zobaczyć, mąż na mnie w aucie czeka... No chyba, że go zawołam, ale wie pani, przy chłopie to tak nie pogadamy...\" i w tym momencie zobaczyła nasze nowe pokoiki więc wpadła obejrzeć wyrażając słowa zachwytu(chyba), wycałowała przerażoną Różę, po czym podeszła do mnie i stwierdziła, że ona sobie wyobrażała, że ja się tak roztyłam.... a ja właściwie, to mam duży brzuch... I w tym momencie słuchajcie pokazała swój(bo onas się niczym nie krępuje), myślałam, że zemdleję, słuchajcie- przysięgam! - większy od mojego!!! Okazało się, że od 3 miesięcy nie pali i tak przytyła, a ona kiedy tyje, to tylko w brzuchu i na twarzy, reszta szczuplutka, wygląda naprawdę jak kobieta w ciąży!:D Strasznie mnie to rozbawiło:P. No i tak się \"spieszyła\" jeszcze pół godziny stojąc w drzwiach, a ja razem z nią! Chwała Bogu mąż zaczął na nią trąbić i wtedy się zerwała do wyjścia znów mnie obściskując i podsumowaując słowami: \"Niech się pani nie martwi, jak do pani przyjadę na 100% w przyszłym tygodniu, to se pogadamy\" To by było na tyle mojej opowieści ...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia strasznie masz śmieszną tą szefową maja jest bardzo poważna i trzeba uważać co się przy niej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to się tak bardzo martwię bo mam wrażenie że zaraz dostane@ i wszystko pryśnie bo specjalnych objawów nie mam brzuch nie boli no 2 dni troszkę bolał jeden sutek tylko mam taki twardy i wrażliwy temperatura nadal sie utrzymuje na poziomie 37 stopni. ale jestem panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dorota.... spokój :-) kurcze też się wkurzyłam tą akcją z patinką!!! o co kaman? patinka walcz, tęsknimy!!! :-( ja dziś mam odloty... ogarniają mnie słabości i mdłości... jak mi nie przejdzie to zmykam do domu i zacznę analizę do kiedy w ogóle będę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- ja też tak miałam,ja zaszłam, bałam się iśc do wc, że będzie krwawienie, ale to tylko nasza psychika! Musisz się uspokoić, do poniedziałku niedaleko! 🌻 Graminis- jak tylko możesz, to idź na zwolnienie, będzie Ci coraz ciężej! A dzidzi najważniejsze! W domu też zawsze jest coś do zrobienia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- witam! Kurka- a nie da się po prostu napisać pod innym nickiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna czasem takie jakieś sukinkoty włażą na forum i ich to nie usuną!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie!!! porażka... mam nadzieję, że patinka szybko coś zdziała!!! czy ktoś ma jakieś newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie ma wpływu. No co ty oszalałaś :) od stycznia to kawał czasu a ty dopiero teraz zaszłaś w ciąże . na pewno nie ma wpływu! Dziewczyny patince chyba zablokowali numer IP i ona w ogóle nie może pisać. Lilowa NIGDY nie przyznawaj sie koleżankom i rodzinie że już się starasz o dziecko! Mów zawsze że na razie ćwiczycie :p Bo stąd to już tylko krok do uczucia że otoczenie wywiera presję pytaniami i oczekiwaniem, współczujące spojrzenia itp. A tak będziesz miała komfort psychiczny że nikt nie wie. Moje długoletnie koleżanki z pracy do dziś myślą że ja po prostu tak długo nie chciałam dziecka. żeby zajść w ciążę potrzeba czasu i komfortu psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis to ty jeszcze pracujesz? Ja już w 21 tc poszłam na zwolnienie bo w końcu i tak 100% płatne ale wkońcu zaczełam normalnie funkocjonować. W sumie to zależy jaką ma się sytuacje w pracy, bo ja to potrzebowałam spokoju. Dopiero teraz przybrałam na wadze bo jak sie denerwuję to nie mogłam jeść a w pracy to niestety dzień w dzień pełno stresu. Odpocznij już i się zrelaksuj w domu. Mówią niektórzy że będziesz się nudzić, ale to nieprawda tyle jest do zrobienia do czasu aż maleństwo przyjedzie na świat. A tak ku ciekawości dlaczego maleństwo nazywasz maluda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluda? -TAK MI SIĘ SPODOBAŁO... to wielkopolskie określenie :-) rodzinka mojego mężulka tak mówi... :-) ja miałam L4 na początku... rzygankowe... pracuję dopiero 1,5 miesiąca i myślę, że popracuję max do końca kwietnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście jeszcze? chce któraś bounty bo miałam ochotę i męża mi 2 przywiozła ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Hej, mam do Was prosbe, napiszcie co o tym myslicie. Mam dzisiaj 37 dzien cyklu, robilam 2 testy dzisiaj i w 32 dniu cyklu- oba negatywne, a ja dalej nie mam miesiaczki:/. od 19 dnia cyklu kochałam sie bez zabezpieczenia- świadomie. Na miesiaczke mi sie nie zapowiada, poniewaz nie bola mnie piersi, zadnych objawów. Cykle mam co 28-30 dni. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Ostatnia miesiaczke miałam 12 lutego- chcialabym dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
zle napisałam 11 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa 2 wyjscia-albo po prostu miesiączka sie spóźni, albo jesteś w ciązy, mimo, że test tego nie wykazuje, poniewaqz ciąza jest zbyt wczesna! Mi to wypada na jakis 3, góra 4 tydzień. Do tygodnia test powinien wyjśc pozytywny, ale najpewniej jak pójdziesz do ginekologa. Ewentualnie możesz zrobic badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes niecierpliwa, to lepiej będzie zrobic test z krwi, bo jest jeszcze za wczesnie żeby ginekolog potwierdził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Pewnie jak dzisiaj poszłabym do ginekologa to nic by nie było widac- oby to byla dzidzia, ale narazie sie nie nastawiam. Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę- więc życzę cierpliwości i oczywiście dzidziusia! daj znać, jak będziesz wiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Jasne, ze dam znac, pocieszam sie, ze moje Kochanie dzisiaj bedzie koło mnie:)), buziaki i miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×