Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monitko... wielki wow!!! firanki i zasłonki cudne... a te wnętrza... zamurowało mnie :-) pięknie się urządziliście!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita brak mi słów,przeslicznie po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie 👄👄 to nasz nowy domek ,wprowadziliśmy sie przed świętami Bożego Narodzenia , a wnętrza to wszystko moje pomysły:):):):) super sie nam mieszka ale mam dużo sprzątania! na górze 4 pokoje a na dole salon z kuchnią i hol i dwie łazienki do tego wszystkiego:):):):) teraz działamy przed domem z zielenią:)):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko spełnienie marzeń taki piękny nowy domek :-) i twoje pomysły... rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam bo mi laptop siada :):):):) życze udanej nocki myszko ale masz fajnie z tymi grilkami ja to uwielbiam jedzonko z grilka:):):) patinka na całego walczy w nowym mieszkanku może nam pośle jakieś fotki::):):) całuski dla wszystkich dziewczynek,odzywajcie się częściej,ja to chyba sie uzależniłam codziennie coś pisze:):):) buziaczki dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 graminis na koniec proszę jeszcze o fluidki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wszystko kosztem czegoś::)):):) cały zeszły rok mielismy taką bieganinę ze miałam już dość tylko praca i budowa nawet z dzieckiem nie było czasu posiedzieć dobrze że dziadkowie pomagali,a my jak nie po towar to po płytki i tak w kółko,dobrze że przynajmniej poszyłam sobie wszystko sama bo to też duże koszty:):):):) a własnie sie zastanawiam czy nie otwotrzyć sklepu z firanami i od razu szycie na zamówienie,cały czas mi to chodzi po głowie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitka z twoimi zdolnościami też bym ten pomysł rozważyła!!! i na życzenie: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i wiesz, że ... no... nie trzymam wcale kciuków ;-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czuje się dobrze choć brzuch pobolewa czasami nawet nocno ale tak ma być to ponoc normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i mysle cieknie mi mleko z piersi .... pół roku temu odstawialalam ją od cycka nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PaniMisiowa a może Patrysia bedzie miala rodzenstwo bo czasami na poczaku ciazy leci mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia nie wydaje mi się zebym byla w ciąży aczkolwiek nie moge tego wykluczyc teraz powinnam miec dni plodne to moze jakies hormony czytalam w necie ze to moze miec cos wspolnego z prolaktyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kochane zycze wam przeyjemnej niedzieli :) Pani misiowa mozliwe ze hormony zobacz co u mnie sie dzialo testy wychodzily pozytywnie a wczoraj zerkalam do stanika bo bylam pewna ze cieknie tez mi cos,takie piekace uczucie mialam jak przy karmieniu ,albo ;) :D ja jade zaraz zawiesc laure na przygotowania do egzaminow z baletu pozniej jedziemy na carboot bo mama cche poogladac no a poznije na swiecenie medalikow komuninych wiec cala niedziela mi zleci :) spadek wagi juz nie jest taki szybki na poczatku no ale lepsze to niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc polezalam w wannie, wypilingowalam cale cialo, nalozylam kremy ujedrniające na moje wielkie dupsko teraz pije sobie kawke a M probuje od godziny uspic malą :P ale sie wcale nie przejmuje bo dzisiaj mam wolne chcielismy malą zabrać dzisiaj na jakis festyn ale znowu leje wiec jedziemy na kulki chyba bo jakos dzien dziecka trzeba świętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):):):) patinko szokujesz mnie twoją wytrwałością i wagą !!!! brawo wielkie dla ciebie,jak tam mieszkanko urządziliście sie już ,poślij nam jakieś fotki:):):) myszko co tak rzadko do nas zagladasz:):):) odezwijcie sie dziewczynki graminis widziałam brzusio na nk ....i te oczka śpiące świetnie to wygląda:):):):):):):) ja wczoraj byłam u mojej gin,na usg zobaczyć czy pregnyl zadziałał,i okazało sie że pęcherzyki popękane i powiedziała ze są pewnie zmiany śluzówki i szyjki macicy,które świadczą że najprawdopodobniej będzie ciąża:):):):) i jeżeli nie dostane @ 5 czerwca to mam testy zrobić i od razu mam brać tabletki duphaston i zastrzyki co 3 dni jeden ale nie mogę nazwy rozszyfrować na recepcie nazwa KAPA....T cztery pierwsze litery a później nie wiem co?? nie mogę tego może któraś z was słyszała o tym?? dała mi je dlatego ze miałam poronienie 5 lat temu i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa to zycze udanego relaksiku:):):):) ja niestety dziś w pracy,i ciupie odpustowe cukierki bo u nas dziś odpust:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodziłyście może na ten link 'tu jest coś ciekawego" ciekawe czy przypadkiem nie jest tam jakiś wirus????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa przy wysokiej prolaktynie może tak być. Buziaczki dla was dziewczynki :) ja piekę pizzę a mała śpi. Robi się coraz fajniejsza :) rozważam zwiększenie etatu w pracy do 4 dni w tygodniu. Zrobiłam sobie tipsy akrylowe no i mocne są bo wyszorowałam piekarniki nawet sie lakier nie zarysował :D manita to może będzie fasolka!!!! Patinko kurcze jednak dobiłaś do 80-tki!!!! GRATULACJE!!!! niesamowita jesteś. Jolanta mnie w 7 m-cu zaczął brzusio pobolewać. Kalpek 👄 graminis ty to już torbę pakuj!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa fajnie ze Emilka już taka super dziewuszka:):):) na pewno już siedzi i bawi się zabaweczkami:):):) całuski 👄 smacznej pizzy życze ja własnie wróciłam z obiadu u teściowej bo po pracy zaraz do niej pojechałam,a mój m pojechał na giełdę z kolegą auto kupować więc siedze w domku i mam luzik:):):):):):) co tam u Was dziewczyny ?? piszcie coś:):):):) jak tam dobiega niedzielka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szykuje na jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w dniu Świeta Dzieci wszystkim naszym maluchom tym narodzonym i tym noszonym pod serduszkami mamus zycze wszystkiego NAJLEPSZEGO zeby nigdy w swoim zyciu nie poznaly co to smutek, łzy i ból ale zeby zawsze byly szczesliwe, uśmiechnięte i zadowolone Wielkie buziaki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dla naszych maluszkow 👄👄👄 wczoraj nie robilam obiadu, zamowilismy pizze a potem pojechalismy na kulki, mala sie wyszalala i padla wieczorem dzisiaj jedziemy do tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):):):):) to czekanie mnie wykończy:):):) jeszcze parę dni i robię test szukałam w necie coś na temat tych zastrzyków ale nic nie znalazłam bo nie mogę tej nazwy odgadnąć z recepty..... ach ci lekarze jak oni piszą:):):):):) to mają być ponoć takie ochronne dla ciąży:):):):):) co tak cicho się zrobiło ?????? piszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszę :-) witajcie z rańca... he he he :-) ja śpię bo znów jakieś przeziębienie mnie dopadło!!! najlepsze życzonka dla dzidziolków i dzieciaczków i maluszków i starszaczków!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita... czekam z tobą i nie mniej się ekscytuję :-) aż mała fika w brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×