Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

przyjeli mi dziecko do żłobka patinka nie rob sobie wyrzutow podziwiam Cie i tak za wytrwalość i mobilizacje 👄 sara całuje Cie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
hej, powoli trace nadzieje że się udało. Nie staraliśmy się z narzeczonym o dziecko, ale od pewnego zbliżenia podejrzewałam, że jadnak się udało. Odstawiłąm tabl.anty. 10 dni od odstawienia, kiedy krwawienie już się skończyło kochaliśmy się. Od tamtego czasu minęło już 21 dni. Przez pewne objawy jakie miałam, byłąm pewna że to ciąża. tzn nie miałąm jakiś specjalnych typowych objawów : plamienie lekkie po dwóch dniach od stosunku.. czasem ból jajnika.. około 5ciu razy zawroty głowy- takie mocniejsze. I temperatura w pochwie utrzymująca się ponad 37.c często 37,3. 37,4. 37,2. pierwszy test zrobiłam 8dni po stosunku - wiadomo za wczesnie ale nie wytrzymałam , wynik -. Kolejny zrobiłam 18 dni po stosunku, wynik też ujemny (test pre-test) choć pod światło widziałam taki cień kreseczki, pewnie sobie wkręciłąm bo bardzo chciałam ją zobaczyć.. no i wczoraj 20 dni od stosunku zrobiłam kolejny test tym razem quick, wynik również negatywny.. czy mam jescze szanse, że jestem w ciąży. dziś bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze.. ale to pewnie zbliżająca się miesiączka, powinnam ją dostać 23. Co myślicie o mojej sytuacji. Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. wiecie cio ? mam przeczucie, ze moze jestem w ciazy, bo mam dostac okres pojutrze, ale ani sladu a piersi mnie zawsze tydzien przed tak bola, ze szok, raz zemdlalam i rano mi nie dobrze bylo i cieknie mi bardzo duzo bialego sluzu??? aaa i kuje mnie prawy jajnik.... ale nie mam wiecej objawow... boje sie kolejnej porazki... co myslicie? ktos ma pojecie co moze jest z tym sluzem? bo jest go bardzoooo duzo i mleczny taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saro:) Będzie wszystko dobrze,zobaczysz,jesteśmy z Tobą 🌻 Hej EfQa:) To Emilka już duża🌻. A niech wywalą te baby jak nic nie robią... Hej Patinko:) Nic się nie stało,jak zjadłaś kanapkę i tak Cie podziwiam z wagą🌻 Hej PaniMisiowa:) Super wiadomość,to córeczka będzie chodzić do żłobka,będzie się bawić z innymi dziećmi🌻 Hej kasia89.02:) Witaj u nas... Może to ciążą,jeszcze nic straconego🌻 Hej lulkusia:) Trzymam za Ciebie kciuki,żebyś zobaczyła dwie kreseczki na teście🌻 Dla pozostałych kobietek po 🌻🌻🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewqa ale masz już dużą pannę :-) a nierobami nie ma się co przejmować ;-) panimisiowa... hurrra!!! najważniejsze, że patrysi się spodobało od samego początku :-) lulkusia ty się nie bój porażki tylko szykuj na wielkie szczęście :-) sara kochanie ❤️ wiesz, że jesteśmy z tobą... uszy do góry!!! madziara, jak opalanko? dziś też słonko świeci? ja jak zwykle się wyspałam, dziś wizyta u gina... wczoraj odebrałam wyniki siusiek i jestem pod wrażeniem... tak dobrych jeszcze nie miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
no mam nadzieje, szkoda, że testy wychodzą neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia moze poczekaj jeszcze troche graminis nawet nie wiesz jak sie ciesze z tego żłobka tylko kurde dociera do mnie ze dziecko mi rosnie i przestaje jej byc potrzebna, ale mam problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety... jak ten czas leci :-( ale panimisiowa... jeszcze łądnych parę latek przydasz się patrysi ;-) nie ma co wpadać narazie w depresję ;-) na to jeszcze przyjdzie czas 🌻 jak się faceci zaczną za nią uganiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak podrosnie to bedzie tylko " daj kasę" i tyle bede ja widziała ja tak robiłam :P wiec nie licze ze w tym wypadku bedzie inaczej musze postarac sie o rodzenstwo dla niej żebym znowy miala bobaska małego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobry pomysł :-) a później jeszcze jednego i jeszcze jednego i zawsze będziesz miała jakąś przylepkę u swego boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i się nie obejrze jak będe miała 10 dzieci i będe uchodziła za rodzinę patologiczną :P ale bobas zawsze będzie to jest myśl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w opiece społecznej będe stałym bywalcem jak to robią niektóre słuchaj graminis po co pracować, po co się uczyć jak wystarczy narobic dzieci a potem użalać się nad sobą i nad złym losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba się z "charakterem" urodzić... nie każdy tak potrafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko złożone już czeka... wóżek z fotelikiem zamówione... ciuszki mamy... wanienka, przewijak, laktator - obecne!!! butelek nie kupuję, zgodnie z zaleceniami położnej ;-) liczę na cycusiowanie!!! teraz jeszcze pampersiaki, kilka tetr, kosmetyki dla niuni, no i pościel do łóżeczka a z wyborem mam niezłą korbę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki wybor pościeli ze mozna dostac kręcka ja sama mialam ten dylemat i jak juz zamowilam to cos innego wynalazlam cycusiowanie najlepsze to się wie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej graminis:) Glaskanko dla brzusia🌻 i jak się czujesz? dziś tez jest słońce i duchota,ale już tak będzie do początku września,ale właśnie wychodzę na słońce,jeszcze nie wyglądam jak murzyn;) teraz jedziemy w niedziele z M. na plażę wiec będę się opalać i kąpać,puki jeszcze mogę.... PaniMisiowa:) Najważniejsze ze córce się tam podoba🌻 ale ona już duża,jak ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) no to mnie pocieszyłaś bo myślałam, że tylko ja jestem taka niezdecydowana!!! kupowałaś pościel w sklepie czy na allegro... bo straszne są różnice w cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... bo na fotkach wszystkie wyglądają ładnie... pytanie jak wyglądają w realu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jednak zdecyduj sie na zwykly sklep tam jest wszystko wystawione, moze pomacac i szybciej podjąć decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że na allegro za 200 mam cały komplet z wypełnieniem, prześcieradłem, przybornikiem i baldachimem a w sklepie za 180 mam same poszewki na poduszkę i kołderkę + ochraniacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×