Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no to pełne szaleństwo panimisiowa!!! ale ci zazdroszczę takiej impry :-) monitko :-) cudnie!!! więc z dedykacją dla ciebie i wszystkich staraczek zaniedbane ostatnio fluidki :-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Co tu tak cicho dzis???? U nas dlugi weekend trwa, ale moj maz musial juz isc dzisiaj do pracy, wiec siedze sama....koncze jesc sniadanko i robie pranie, pozniej jeszcze troche odkurze i bede miala luz....:):):)wczoraj tak sie wyszalelismy z dzieciakami ze szok.....gralismy z nimi w pilke...ja z Julcia, a maz z Adasiem....tak sie nabiegaly dzieciaki ze byly cale mokre, a spac to musialy dzis jak susly:):):)ale fajnie bylo, pojedlismy, popilismy i git.....dzis znow mamy zaproszenie do drugiego brata na grila, wiec jak sie obrobie to pojde a maz pozniej dojedzie....jutro niestety juz do pracy:(:( bbuuuuuuuu, jak sie nie bedzie chcialo:):) @ sie rozkreca , bo juz widze plamienie a za pare godzin juz bedzie na dobre - jak to u mnie bywa - tempka poszla w dol, wiec to jeszcze nie fasolka... no nic po skonczeniu @ przez 5 dni bede brac Clo i polece po testy owulacyjne i jezeli w tym cyklu nam sie nie uda, to moj ginek dal mi numer telefonu do takiej lekarki ktora podobnie bardziej sie zna na takich sprawach i powiedzial ze On bardzo duzo swoich pacjentek tam wysyla i po krotkim czasie dziewczyny zachodza w ciaze, wiec zobaczymy....moj ginek wlasnie nie wie co jest grane, bo biorac Clo powinnam miec testy owulacyjne pozytywne, a mi wychodzily negatywne, dlatego probuje ostatni raz z Clo i testami....a pozniej zobaczymy;) A tak pozatym nic ciekawego niema..... Pozdrawiam Was i zycze udanego dnia - bede zagladac wiec piszcie....👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich! Myszka podeslij mi namiary na te lekarke na gg to razem powalczymy bo ja w tym miesiacu zabieram juz kopie mojej historii od lekarza,a sytuacje mam identyczna jak Twoja-Clo tez nie powoduje dwoch kresek. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka🖐️ niema sprawy , juz Ci podaje....a jestes moze w tej chwili na gg???? bo napisalam do Ciebie ale cisza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka wyslalam Ci namiary na te lekarke na gg:) Pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Myszka zaraz sprawdze bo teraz ze ustawienia mezusia klikam i nie mam wlaczonego swojego gg.Kochana jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od Emilki - cieszymy się że kapelusz się podobał ciociom :D Sara musisz teraz szybko sobie swoją Emilkę wyprodukować hi hi bo ja swojej nie oddam :D lulkusia biedactwo, przesyłam uściski.... Jolanta to ty już tuz tuż!!!!!!!!!!!!!!! Gab cieszę się że już w formie jesteście :) Monita trzyma kciuki za owocny weekend :p Myszko no dobre wiadomości przekazujesz - to może wy juz niedługo doczekacie się pociechy? :) Patinko chudniesz w oczach po prostu!!!!!!!!!!! bardzo ładnie wyglądasz. Kalpek bierz te robotę - Ewelka dobrze gada!!! A u mnie jako tako - jakoś sobie radze oby tak dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze troche zmęczona i senna jestem w pracy jeszcze 2,5 tyg. i wolne jeszcze pare rzeczy musze dokupic i spakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) 🌻Wszystkiego najlepszego dla naszych mamuś w dniu ich święta i dla przyszłych mamuś i dla nas,żebyśmy mogli tez się cieszyć za rok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musicie m pomoc.... ten moj okres jest jakis dziwny o ile mozna nazwac okresem,.... bo to taki brazowy sluz i przedwczoraj kropeleczka krwi i dzisiaj nic ? czy ktoras tak miala w ciazy? caluje was wszystkie :*:*:*:*:* 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulkusia zrob test bo moze o byc ciaza bo u niektorych kobiet jak zajda w ciaze przez pare miesiecy w dniu spodziewanej @ moga byc plamienia :) trzymam kciuki U mnie nic nowego synek rozrabia rosnie nie ma nas cale dnie w domu dlatego rzadko bywam ale caly czas pamietam o was i podczytuje :) Myszka i monita wieze ze wam sie uda z tym clo mnie sie udalo i tzrymam za was kciuki :) Pozdrawiam was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wyjątkowym dzionku, życzę wam kochane wszystkiego co najlepsze :-) mamusiom zdrowych i uśmiechniętych dzidziusiów... brzuchatkom lekkich i szczęśliwych porodów... a wam kochane staraczki dwóch tłustych różowych kreseczek!!! i tak przecież wszystkie jesteśmy mamusiami tylko na różnych etapach rozwoju :-) wszystkiego naj!!!! lulkusia rób \"dniomatkowy\" teścior :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim mamom życzę pociechy z dzieci a wszystkim staraczkom żeby już w przyszłym roku dostały na Dzień Matki buziaka od swoich pociech. Ja w tym roku obchodzę po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja wczoraj też miałam zabiegany dzień, występ z okazji Dnia Mamy i dużo stresów z tym związanych mojej córuni która występowała. Dziewczynki chciałam Was zapytać czy któraś miała coś podobnego: jak już pisałam wcześniej w połowie cyklu dostałam \"drugi okres\" który trwał 4 dni a teraz gdy spodziewałam się normalnej miesiączki nie mogłąm spać przez pół nocy z powodu zawrotów głowy i bólu podbrzusza, naprawdę nie wiem czy jedno ma coś wspólnego z drugim ale jestem tym faktem zmartwiona. Nie wiem czy to poprzez rozregulowane cykle po tabletkach czy może jakaś inna przyczyna... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):):):) czy u Was też tak pada deszcz??? bo u mnie ulewa na całego od rana !!! doro moze najlepiej idz do lekarza, bo przyczyn moze być wiele ,moze sie tak zdarzyć ze to po tabletkach a moze inna przyczyna ja tez maiłam straszne problemy z cyklami i róznie miałam @ nawet 40 dni albo 12 dni odstępu a to wszystko spowodowane było brakiem owulacjii i przez to nie moge zajść w ciąże,ale od 3 miesięcy jestem cały czas pod opieka gin.zażywałam tabletki clo i w tym cyklu dostałam pregnyl na pękanie pęcherzyków wczoraj byłam w szkole u mojego synka na dzien matki było przyjemnie bardzo Kris był Jasiem z bajki jaś i małgosia nawet wyszło im to przedstawienie :):):):) dzieki za fluidki graminis głaskanko dla bejbi:):):)super ta fotka z nk:):):):) całuski dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko wpadam zmieniać tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................32........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa super że weselicho się udało:):):): a panna młoda nie była zazdrosna o pana młodego że tak z nim hulałaś hihih:):):)a Patrysia też zaliczyła wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie było cały tydzień w pracy bo mój mąż przyjechał i postanowiłam to wykorzystać i wzięłam zwolnienie nie miałam nawet czasu przeczytać co tam u was wszystkich się dzieje ale jak będę miała trochę wolnego w pracy to postaram się doczytać. Jeśli chodzi o mnie jak na razie jest ok, katarek od razu przeszedł jak tylko mężuś przyjechał. W tamten poniedziałek jak byłam u gin słuchaliśmy tętna płodu na detektorze i było 140, bardzo się cieszyłam mam tylko nadzieję że dzidzia rozwija się w porządku i wszystko jest ok, ale w sumie co ma byś nie tak. POZDRAWIAM WSZYSTKIE I DUŻE 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dla monity30 fluidki **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie 👄👄za * z dzidzią na pewno wszystko dobrze :):):):) to wielkie przeżycie posłuchać tętna dzidzi jak tam sobie siedzi pod serduchem i rośnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo monitko widzę, że rozhulałaś dziś topic :-) może nam się wreszcie uda skończyć stronkę... wyprzedzam Cię i wysyłam fluidki: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ no i może jeszcze trochę: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita panna mloda nie miala nic na przeciwko tańczyła z moim mężem Patrycja zostala z dziadkami bo my zapalalismy w kościele przy kazdej ławce małe świeczki a potem po mszy musielismy je szybko zgasic i zabrac bo byl nastepny ślub i szybko pojechalismy do lokalu bo tam mielismy tez kilka rzeczy do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze wkleję tabelkę i może będzie następna stronka??? STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13..................23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................34.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................32........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17..................... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz..................30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj panimisiowa 😘 lulkusia... co z tym teściorem? mamy fasolkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Widzę, że na forum coraz ciszej... Niedługo Graminis i reszta urodzi i dopiero będzie cisza :-( Ale ja się nie dziwię, sama nie mam czasu zajrzeć, choć tak mi sie za Wami tęskni. U mnie dzień podobny do dnia. Nie mam czasu nawet porządnie zjeść, nie mówiąc o jakimś sprzątaniu, czy gotowaniu. Wszystko przez karmienie, Adaś cały czas chce bliskości, a przez te kolki nie nie ma chwili spokoju, na szczęście pięknie przybywa na wadze i żal mi go odstwiać od piersi, zwłaszcza, że pokarmu mam mnóstwo. Póki dam radę, to będę karmić, mam nadzieję, że z czasem te godziny nieco się unormują. Jednak każde dziecko jest inne! Martwię się tylko, bo Adaś ma jeszcze resztki żółtaczki i pediatra dała nam czas do niedzieli, a tu jak na złość słoneczka brak:-( W najgorszym wypadku pozostanie nam \"szpitalne solarium\", modlę się , żeby tak nie było! A w sobotę robimy chrzciny, tzn po wieczornej mszy, tak, jak przy Róży. Udało nam się uprosić księdza, tak więc 15 minut i już :-) Bardzo się cieszę, bo po pierwsze nie stać mnie na jakieś imprezy, a po drugie dla mnie najważniejszy jest sakrament, tak więc będą tylko chrześni i wpadną po kościółku na torcika i herbatkę. Cieszę się , że mały będzie ochrzczony tak szybciutko :-) Tylko czeka mnie upiecenie torcika, mam nadzieję, że mój M da radę przybawić synka w tym czasie :D A co u Was Kochane? Jak Alutek? Kalpek? misiaczki? Patinka? Myszka? A jak zaciążone? Czas okrutnie ucieka! Już tyle tygodni!!!! Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam!!!! Dla wszystkich👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×