Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam kochaniutkie ja tylko na chwilkę ale moze niedługo nadrobię zaległości. Chciałam wam podzękować każdej z osobna (przepraszam że nie wymienię was kolejno ale to z braku czasu -chyba mnie rozumiecie ;-) ) że miłe słowa i za doping. Miło że ktoś tak ciepło myśli i wspiera. I chciałam podziękowac grainis za przekazywanie informacji i za wsparcie -jesteś wielka. od 2 dni jesteśmy już w domu. Miesiąc który tam spędziłam był koszmarem. Cieszyłam się że urodziłam juz swojego synusia, ale ta cała otoczka i personel już dał mi znać o sobie. A może to była depresja poporodowa? nie wiem- pewnie hormony. Paweł czuje się dobrze a ja ze zmęczenia padam na pysk. Nie spodziewałam się że macierzynstwo jest takie czasochłonne. Zyję tylko ściąganiem mleka, karmieniem i 2 godziny przerwy i w kólko to samo. Musze go karmić z butli żeby widziec ile zjadł, u wczesniaków tzreba kontrolować ilość zjadanego pokarmu. Zreszto on nie umie ssać piersi, chyba jest za leniwy, bo z tych butelek w szpitalu samo mleko leciało nawet nie musiał ciągnąć. A nawet jeśli z piersi mleko leci to mu się przełykac nie chce. Wczoraj była pierwsza kapiel w domu, myslałam że będzie gorzej ale udało się. Mąż to był bardziej przerażony niz ja. Zreszto on jeszcze nie wzioł go na ręce bez rożka, dla niego Paweł musi być zawinięty bo inaczej sie boi że mu krzywdę zrobi bo jest taki malutki. Ja też mam ciągle jakieś obawy i nie chcę mu zrobic krzywdy. Dzis to juz przegiełam bo boję się mu dawać tych wszystkich kropli. Ma żelazo, vit K,C,D i jak mam mu to dac to dostaję trzęsiawki. Dziś to wymieszałam z mlekiem w strzykawce i co? rozprysnełam to po łózeczku i jego twarzy. Bałam sie że w oczko mu poleciało i wyłam jak bóbr , przetarłam mu buzię ale dalej mam obawy.. Zreszto zabrudziłamjeszcze wszystko tym zelazem, bo ma ciemny kolor. super żłota pościel w kropki. Nie wiem jak juz podawać te krople. Teraz tylko zaliczać lekarzy po kolei a jest ich trochę. Spadam bo juz płacze. odezwę się w wolnej chwlili. musze nadrobić bo nie wiem co sie u was dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek witaj słonko !!! z czasem wszystko się unormuje i bedzie lepiej najwazniejsze ze synio jest w domu i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie slonko swieci a ja zaraz wybieram sie po pierscionek:):0 alutek kochana najwazniejsze ze juz wszystko dobrze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej bedziesz nabierac wprawy :):) 😘 sarciu tak mi smutno juz kurcze myslalam ze uda sie bo ile mozna czekac ale wierze ze wkancu doczekasz sie dwoch kreseczek :):) 😘 patinko raz na ioe to i ksiedzu sie nalezy nie zalamuj sie odrazu nalezalo ci sie :):) 😘 buziole 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mają sporo wzorów i kolorów i mam kolorowy zawrót głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się ten zestaw podoba... wybrałabym żółty... tylko, że ten akurat nie ma stelaża do baldachimu i przybornika... powiedzcie ile rożków jest potrzebnych dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa... ja też powoli zmykam bo muszę papu męży zrobić i przygotować się do gina!!! buziole słodziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik:) super ze u Ciebie ok,glaskanko dla brzusia🌻 a jaki pierścionek chcesz? ja wybierałam z M. razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis śliczne te pościele:) alutek29:) Cieszymy się ze odezwałaś się do nas i ze u Ciebie i Pawełka wszystko dobrze i będzie z dnia na dzień jeszcze lepiej🌻👄 Ostatnio pomyliły mi się imionka dzieci Waszych,bo jest Adaś i Pawełek a ja na pisałam na odwrót,i przepraszam za pomyłkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja dzis zabiegany dzionek mialam teraz poprasowalam jutro czeka mnie fryzjer chce sobie zaaplikowac taka fryzurke :) http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura189700.htm od lipca u fryzjera nie bylam :O jutro wysle wam fotke no i ide na godzine 1 ogldac mieszkanko trzymcie kciuki kochane. a z dietka dzis super upadlam ale powstalam na nowo :D dziekuje za wsparcie i mile slowa udanej nocy zycze a w szczegolnosci dla staraczek Owocnej :p dla mamusiek -Przespanej :p a dla ciezarnych--wygodnej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa nie wiem czy wiesz ale rodziny wielodzietne są teraz w modzie :D Moja koleżanka która była dyrektorem dużej firmy a z wykształcenia jest radcą prawnym i teraz prowadzi własną kancelarię jest właśnie w ciąży z trzecim dzieckiem a i jeszcze kończy doktorat z prawa pracy. Nieźle co? Tak więc wracaj do pracy - popracuj trochę i następny bobas :p Dziewczyny wysyłam wam na pocztę zdjęcia dzisiejsze mojej modelki w kapeluszu. Zwrócicie uwagę na dopasowane buciki :) Przesyłam też zdjęcie stojącego srebrnego obrazka matki boskiej który dostała od babci na chrzciny - świetna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek jesteś super mamą! I pamiętaj że mama swojego dziecka nie skrzywdzi, wszystko co ty robisz jest dla niego najlepsze i nikt lepiej od ciebie by tego nie zrobił !!!!!!!! Xamadiara niezły artykuł - tez mi się łezka zakręciła.... oczywiście Matki Boskiej powinnam była napisać z dużej litery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMadziarax przepraszam że przekręcam twój nick ciągle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam sie tak często,ale juz jestem.. Bolała mnie długo piers lewa,do tego ta reka,Efqa ja juz kiedys pisałam o tej mojej ręce,że mnie tak czesto boli na zmiane poggody,przedwczoraj cos wyczulam i bylam w niezłym starchu,więc wczoraj byłam u gina i zrobił usg,a to tylko przewody mleczne...uffff ulzyło mi jak nie wiem i musze smarowac mascia,moze to bolec dwa miesice jeszcze..a i moze tez bede miec prace na stałe w Gminie,bo nie ma jednej pani,ale ejst jedno ale,.....wlasnie to ale,ze nie mam studiów :(ta robote co mam to lubie i juz wszystko umiem,wiec wiec po co mi studia?ja bym nawet na takie nie poszła bo mnie nie interesuja w ogole takie rzeczy!!!!ale zobaczymy,ale super by bylo jakby sie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa Twoja dziewczynka jak prawdziwa dama ma wszystko dopasowane, norlamalnie cukiereczek pamiątka Chrztu piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaplek u mnie w Sądzie osoby nie mające ukończonych studiow mają 10 lat na uzupelnienie wykształenia ale wystarczy tylko lincencjat i kierunek studiow jest dowolny, może pomyśl o kierunku który Cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewqa... lalunia śliczna i ten kapelusik i buciki... wielkie wow :-) witajcie o świcie ;-) dziewuszki!!! o kalpeczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie robię... nadrabiam dopołudnia :-) bo wieczorkiem nie mogę zasnąć przez rozpychańsko Lucy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mykam... muszę coś papu dlą męży zrobić :-) może nareśniory z serkiem i owocami??? zajrzę później!!! miłego popołudnia dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) EfQa:) Nic się nie stało z tym nickiem moim,nie przejmuj się jak przekręcasz i tak wiem ze chodzi o mnie;) a co do zdjęć,to ja tez chce,bo nie widziałam mój mail: madziorek10@interia.pl A ja mam dziś na obiadek,mięsko,ziemniaki i mizerie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×