Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Strasznie mnie dzis brzuch boli :( gin jest na urlopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rybki... monitko :-) zobaczysz, że wszystko się ułoży :-) kalpeczku, a nie masz jakiegoś gina-wyjścia awaryjnego??? ja ciągle dwupak... zobaczymy ile jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) u mnie narazie po staremu @ nie ma i oby nie przyszla brzuszek czasami boli a piersi pelniejsze i bolace... wczoraj bylam caly dzien nad woda i tak sie spieklam... a co tam u Was? milego dzionka zycze wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze pogoda piękna słonecznie jak sie okazało to nie ospa krostki prawie zeszły nie mam pojecia co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita Patryska wszystko robi po swojemu i nie uznaje sprzeciwu bo wtedy jest placz i wycie nie wazne czy to dom czy sklep ma byc tak jak ona chce a ja nie dam sie terroryzowac bo wystarczy ze M probuje mnie urobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja Martynka robiła tak samo ale bez skutku bo mama się nie dała więc dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Monitko🌼 przykro mi Kochana, ale tzreba spojrzec na to optymistycznie. Przed Wami wiecej przyjemnosci i wiecej mozliwosci... rowniez uwazam, ze warto zbadac zolnierzyki Malzonka i to zanim Ty rozpoczniesz dalsze badania. Kalpek🌼 jak sie czujesz Skarbie? Czasami tak sie zdarza... ja tez kiedys mialam cykl 20 dni...Jesli zdarza sie tak raz na kiedys, to nic strasznego sie nie dzieje... wiele czynnikow moze miec na to wplyw. Saro🌼 trzymam kciuki za obrone!! AsiaAak🌼 witam i zycze powodzenia! Obys szybko doczekala sie dwoch kreseczek. Monia🌼 jak Dzieciaczki? Nikolka🌼 nie ten cykl, to nastepny... spokojnie. Trzymam wiec kciuki, zeby tym razem @ sie spoznila i zebys mogla wybrac sie do ginka w Polsce. :) Graminis🌼 Jolanta🌼 - jak sie czujecie? Pani Misiowa🌼 no coz... bunt dwulatka sie zbliza wielkimi krokami. Dasz rade!! :) Ewelka🌼 jak budowa? jak sie czujesz? Madziara🌼 jak testowanko? Mam nadzieje, ze @ nie przylazla i oblewasz teraz sprawe dobrym soczkiem... Myszka🌼 a jaka u Was pogoda? Jak sie czujesz? Oczywiscie pozdrawiam Was Wszystkie i Kazda z Osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Asia🖐️ witaj na naszym topiku:) mam nadzieje ze szybko sie zadomowisz u nas i trzymam kciuki za II kreseczki:) Monitko👄 dzialaj dzialaj z badaniami,to wszystko sie szybciej wyjasni, gdzie jest problem:) Kalpeczku👄 kurcze szkoda ze tak sie pogmatwalo u Ciebie:( ale masz normalnie okres czy tylko plamienia???? Graminis👄 Lucy widac dobrze w brzuszku ze nie chce sie jej jeszcze wychodzic....poglaskaj brzuszek:) Jolanta👄 u nas tez jest piekna pogoda, az chce sie gdzies wyjsc:) PaniMisiowa👄 to rosnie Ci niezle ziolko z tej Twojej coruni....mam nadzieje ze bunt jej szybko minie:)pogilgaj Patrysie od cioci:) Lilowa👄 ja czuje sie dobrze , a i pogoda piekna....bylismy w sobote w Liberty Park, pod Statua Wolnosci i powiem Ci ze siedzialam roszke na slonku i tez mnie tak spieklo na raka jak niewiem...mam nadzieje ze mi skora nie bedzie zlazic:) A wczoraj juz niestety pracowalam:( xxmadziaraxx 👄 wic trzymam mocno kciuki aby ta wredna malpa nie przyszla do ciebie:) Sara👄 przykro mi ze znow @ przyszla do Ciebie:( niech juz Cie zostawi w spokoju przynajmniej na 9 m-cy:) trzymam kciuki za obrone! Nikolka 👄 co tam u ciebie??:) Madzik👄 nadal jestes obrazona na nas??? Wracaj tu zaraz:) Monia 👄 jak tam sobie radzisz ze wszystkim kochana???? Ewelka 👄 co tam slonko u Ciebie ??? Felicity👄 Silnaaa👄 Aura👄 Anula177👄 Lulkusia👄 Pomocy7890👄 miodziki👄 mala kobietka👄 Sylwia👄 Misiaczku👄 Iwa👄 Asik👄 ====== odezwijcie sie dziewczynki co tam u Was....:):):) tesknimy:) Gab🌻 yourmind🌻 Kamila🌻 Akinom🌻 Izulkaa🌻 Aneczka🌻 Dorotka🌻 Rusaczek🌻 =====na Was rowniez czekamy i tesknimy:) Fiolek❤️ Obca❤️ Kakusia❤️ EfQa❤️ Becia_gask❤️ Patinka❤️ Smerfetka❤️ Asiunia❤️ Kkinia❤️ Alutek❤️ ===== co slychac u Was i Waszych maluchow kochane??? Tesknimy za Wami:) Ja dzis wyruszam wieczorem do ginka i zobaczymy co mi zaproponuje tym razem....teraz lece sobie zrobic kawke i cos do jedzenia:) bede podgladac:) Milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko okres mma normalnie,ale chyba sie juz konczy... Ja sie starsznie mocno opaliłam,ze mnie wszystko szczypie :( Madzik prosze mi sie tu zaraz wstaiwc !!!!!bo ci nakopie,a ze jestes w ciazy to wiesz,ze mi nie wolno !!!!!raz mi sie tu wstawic ! Efqa gdzie jeste s?smutno tu bez Ciebie :(Misiaczki odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😭 Patinka w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wszystkie dziewczyny ktore mnie dzisa powitaly he he no u mnie nadal bez zmain @ jeszcze nie przyszla i mam nadzieje ze nie przyjdzie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Sara- jak po obronie? dawaj nam tu znać!! Monia - nie martw się!! następny miesiąc starań przed Wami, masz w planie wczasy, odpoczynek, pełny luz... fasolince na pewno to się spodoba i się zagnieździ w Twoim brzusiu;) kalpek- znjadź jakiegoś \"zapasowego\" gina bo nie najlepiej to wszystko wyglada!! jolanta- dobrze że to nie ospa u Twojej małej!! może zjadła coś co ją uczuliło?? może truskawki albo coś w tym stylu? lilka- jak Twoja fasolinka?? mów tu zaraz!! brzuszek już pewnie urósł?? a jak się czujesz?? laseczki- proszę sie nie opalać na czerwono!!! to szkodliwe!! trochę rozsądku;) Myszko- co u ginka? wymyślił coś sensownego? u nas budowa na całego- jednym słowem harówka. nasz domek będzie miał ok 8x12 m. projekt nazywa się \"dom w groszku 4\" - wystarczy wpisać w google i można zobaczyć jak będzie wyglądał (tylko nie prędko bo prace idą wolno;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zmieniam tabelkę bo dziś obudziłam się pływająco... STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................10................ 06.08.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................39.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................38........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam pytanko do naszych kuchareczek- czy macie jakies pomysły na dania "jednogarnkowe" poza fasolką po bretońsku i bigosem?? - muszę się teraz produkować dla pracującyhc na budowie- żeby mieli cosik ciepłego na ząb i żeby łatwo im było to odgrzać.;) buziaki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelkę 39 tydzień STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................10................ 06.08.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................39.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................39........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No z wiesci ktore przynosze od ginka sa takie ze nabawilam sie cysty:(:(zrobil mi USG powiedzial wszystko jak to wyglada .....mam do niego przyjsc za miesiac i zobaczy czy cysta sie zmniejsza czy nie....jezeli nie to mi ja usunie....wiec powiedzial ze narazie nic mi nie moze dac, bo musimy usunac te cyste a pozniej zajmie sie zajsciem w ciaze....bylam u nowego gina, bo chcialam sie dowiedziec co inny lekarz powie o moim przypadku z problemem zajscia w ciaze....pozostaje mi tylko czekac narazie:) Milej nocki Wam zycze:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 myszko dobrze że poszłaś do innego gina,i przynajmniej sie wyjaśniło,a dostałaś jakieś leki?? moja znajoma tez miała cyste 36 mm i po lekach się wchłonęła,miała nawet zlecone zastrzyki na wzw że w razie czego zabieg ale obeszło się bez zabiegu tak że mysle ze bedzie wszystko oki :):):):) asik trzymam kciuki :):):):) zaraz daj znać jak zrobisz teściora:):):) grameczko:) liluś:) jalanta:) madzik:) jak tam brzuszki?? :):):):) ewelka śliczny ten domeczek :):):) popatrzyłam sobie,współczuje ci tej całej bieganiny ja naszczęscie mam to juz za sobą:):):) i mieszkam sobie juz od 7 grudnia w nowej chatce:):):) też miałam rebusy z gotowaniem bo zawsze było więcej ludzi do pomocy (ojciec ,teściu,koledzy m...) a to mój projekt domku ( http://www.archeton.pl/projekt/rozalia-368-603-opisogolny-eade94979c2d85d19e283baeae85cef1 gotowałam róznie zwłaszcza fasolkę i bigos i gulasz,kwaśnicę z żeberkami i pózniej każdy miał michę z żeberkiem ale najlepiej wcinali leczo,i to się szybko robi kilo mięsa gulaszowego np.łopatki b/k 2 słoiki leczo z pieczarkami z biedronki najlepsze:):) mięso w kostke podpiec podlac wodą i do tego te słoiki lecza,gotowac dolać jeszcze trochę wody,osobno ziemniaki w kostkę ugotować i ugotowane dodać do całości razem z wodą,ja jeszcze zawsze sypłam garść makaronu grubego a niekiedy kluski z lanego ciasta,i miałam zawsze cały wielki gar tego i do tego bułki ,a to jest na ostro więc sie zajadali :):):):) teściowa tylko odgrzała jak byłam w pracy i luzik :):):):) bo w sumie siedzi w chaci a nie chciała mi gotować ,bo twierdziła ze nie umie na tyle ludzi a mi sie wydaje że chyba z lenistwa:):):) ja z pracy o 19 wracałam i niekiedy do 22 gotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat dzisiaj mi sie zdarzylo tak wczesnej wstac;) bo zazwyczaj to troche sobie lubie pospac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka co tam?// czego juz nie piszesz tyle co kiedys?? dziewczyno olej te pomaranczowe wpisy, prosze ja juz proponowalam kiedys zebysmy zalozyly prywatne forum przemyslcie to dziewczyny raz na jakis czas bedzie trafiala sie jakas pomarancza ktora bedzie mącic lilowa tez pisze bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×