Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

sara gratula :-) madzik też looknęłam fotkę małej, cudna!!! kalpeczku ❤️ buzia wielka 😘 myszko ja dostałam na cystę kurację antybiotykową, razy dwa i się wchłonęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko dokładnie dostałam dawkę doxycyliny i distreptazę + butapirazol w czopkach... później drugą dawkę wraz ze skierowaniem na resekcję jajnika... ale mi się upiekło i się wchłonęła!!! i twoja też zniknie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma was... więc znikam i ja!!! pewnie jutro się pojawię bo na nocny poród się nie zapowiada!!! buźki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaffe
nie przejmuj sie pomaranczka i wroc na forum nie daj jakiejs pomaranczce satysfakcji bo jej o to chodzi abys odeszla z forum!!! wiec apeluje zachowaj zdrowy rozsadek!!!!!! dziewczyny trzymajcie sie razem zalozcie prywatne forum na takim jakim ja jestem tam nikt sie nie wkrada i nastroju nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaffe
chodzilo mi o madzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- gratuluję!! jeden stres mniej;) teraz tylko przyjemności- urlopik itp;) myszko- mi najczęsciej właśnie po tabletkach anty cysty się wchłaniały... przedostatnia zniknęła po lutenylu... a na obecną mendę stosowałam duphaston- narazie nie wiem z jakim skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro gratulacje 5🌻🌻🌻 Napewno cysta sie wchlonie, zobaczymy:) narazie sie ciesze ze poszlam do tego ginka, bo tamten pewnie by mnie zbadal recznie i znow by nic nie robil:) Gotuje wlasnie gulasz i ziemniaczki - juz sie glodna zrobilam...mniam.... Silnaaa super ze sie odezwalas :) Mam nadzieje ze bedziesz sie czesciej odzywac 👄 i pozdrawiam:) Milej nocki i do uslyszonka jutro:)Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna napisz kilka slow sara ty kujonie!!!!!!!!! gratuluje 5 !!!!!!!!!!!!!! madzik fajne imionka Wiktoria cudna, mam nadzieje ze bedzie zdrowa efqa co tam??/ myszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka wynajelismy domek nad jeziorem okolo 140 km od Lublina ja urabialam M zeby jechac nad morze no ale powiedzial ze Pati jest za mala mnie tez osobiscie przeraza te 800 km nad morze ale chcialam jechac w nocy i moze by to lepiej zniosla no ale w przyszlym roku juz nie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja po śniadanku posprzątałam mieszkanie i oglądamy bajki z Martynką u nas ciepło choć są chmurki na niebie gramka jak się czujeszmnie brzuchol pobolewa ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Myszko:) Bedzie wszystko dobrze👄 Saro:) Gratuluje 5 i obrony👄 Madzik kochana:) Co tam u Ciebie i jak brzuszek?👄 Maleństwo brata śliczne🌻❤️ Dla pozostałych pozdrowienia i 👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) to znowu ja;P tak sie jeszcze ostatnio zastanawiam czy zaczac robic juz badania na plodnosc czy probowac jeszcze i inwestowac w testy owulacyjne rozne leki ziolka...? poradzcie cos:) z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę... ciągle dwupak... jolka, mnie pobolewa podbrzusze ale co z tego będzie??? któż to wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa... ja np tęsknię... odezwij się!!! jak praca, jak maleńka??? panimisiowa... zabierzcie mnie ze sobą!!! ja w tym roku będę miała megaurlop ;-) może już niedługo się zacznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja🌻 PaniMisiowa👄 to super, odpoczniecie troche a i Patrysia bedzie miala troche frajdy:):) xxmadziaraxx👄 wiem ze wszystko bedzie dobrze:)bo jak by mialo byc inaczej co nie??heheh:D:D:D Jolanta, Graminis👄 Waszym dzieciaczkom widac dobrze w brzuszkach skoro nie chca wyjsc:D:D Asia👄a przypomnij mi jak dlugo sie staracie juz o dzidzie??? Ide po kawke i kanapke, a pozniej piede piekla \"Ptysie\".....bede podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po obiadku i po spaniu upiekłam dzis ciacho z brzoskwiniami i kruszanka tak jeszcze na ostatnie nogi pycha właśnie się zajadam i przesyłam każdej po kawałeczku za chwilkę bedę mieć dziewczynke do opieki na prawie 2 latka koleżanka zostaje dłużej w pracy ale ładnie się bawią z Martynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko my staramy sie juz ponad rok tylko to nie byly co miesiac takie \'pelne\' starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta ja poprosze o kawaleczkek ciasta;) Asik mozesz sprobowac z testami owulacyjnymi, choc ja duzo slyszalam od lekarzy ze niewarto zawracac sobie nimi glowy....ale niektorym dziewczynom wlasnie to one pomogly w zajsciu w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik :-) główka do góry i dupka po przytulankach też ;-) mi też ciężko cokolwiek o testach powiedzieć bo nie stosowałam... jeżeli chodzi o wytropienie owulacji to polecam monitoring u gina!!! jolka... i ciacho też zjem... ssanie włączone!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałabym!!! silna!!! sto lat 🌻 🌻 🌻 niech każdy wieczór pozwala powiedzieć to był udany dzień!!! i szczęścia kochana takiego jakiego potrzebujesz!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja używałam testów dwa miesiące i nie pokazały mi dni płodnych a tu prosze jeszcze 6 dni zostało do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę jak kula.. zmęczona... i kłuje mnie na wysokości pępka z lewej strony w jednym punkcie... tak ciągnie dziwnie... nie wiem co to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że wpisywałam w necie kiedy moge mieć dni płodne cykle miałam po 32 dni i brałam poprawkę 3 dni w plus i minus i seksik codziennie czasami dwa razy dziennie i udało jestem dobrej myśli że się uda każdej z was a niebawem dwa brzuszki do złapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×