Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dla ewci wieeeeelgaaaaaachne gratulacje!!!!! masz niunię... jak cudnie :-) kochane, mam nadzieję że brzuszek ewki ruszył w naszą stronę i już prądkuje ;-) buźki!!! wyjeżdżam na relax... wracam do pracy we wtorek!!! :-) może będę myśleć przez ten czas o czymś immym??? trzymajcie kciuki żeby @ nie pojechała za mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA 1410
hej hej ta godzinka a już wstałam dzisiaj jadę na badania trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jeszcze nie dawno pisala,ze musi mezusia torturowac,zeby szybki porod,a tu cesarka oj oj...super,ale sie ciesze Juz ma to za soba:) a ze soba maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Dzien dobry wszystkim!!! EfQa - Gratulacje!!! A jednak dziewczynka Kochana zdrowiej szybciutko i wracaj do nas z malutka.Buziaczki od w szystkich cioteczek internetowych!!!!!!! Kurcze tak to z tymi porodami jest u mnie cesarka bedzie juz na 100% po raz trzeci. Wysylam fluidki dla wszystkich staraczek ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Zarazajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej!!! Efqa Gratuluje!!!! i ciesze sie Twoim szczesciem, chociaz przyznam ze lekka zazrdosna jestem, ale tylko leciutko! Najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoja Dziewczynka!!! Jeszcze raz gratuluje!!! 🌻 :) Myszka 24 nie dosc, ze za mna chodzi \"cos slodkiego\" od jakiegos czasu, to normalnie teraz... moja ochota siega do Kosmosu!!! no ale dzieki Tobie zmobilizuje sie do zrobienia karpatki (tez z pudelka) bo tydzien temu kupilam takze w polskim sklepie :) no to dzis bede \"piekla\" :) dziekuje :) i juz zapraszam wszytskie dziewczyny na Karpatke - o ile lubicie :) Stefcia a Ty gdzie??? podly humorek, zmeczenie, choroba??? Usmiech poprosze!!! i to szeroki :D Tiamat86 - Witaj! jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym tygodniu masz termin @ - dobrze mysle? wszytsko sie wtedy wyjasni, oby pozytywnie dla Ciebie oraz testach innych staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj dostawalam @ 28-29. ale od 2 miesiecy cisza. chociaz bola mnie piersi strasznie i lekko kluje. ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszylabym sie jak cholera, pewnie jak wszytskie! no ale cierpliwosci trzeba wielkosci morza jak nie oceanu i wtedy - moze test bedzie pozytywny! :) a Ty jak myslisz, udalo sie Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię :( piersi bolą- tak od spodu, miałam problemy z cerą, co prawda jeszcze nie mam skurczy ale wątpię że się udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszytsko zawsze jest nadzieja, wiec nigdy nie jest nic stracone. A jeszcze lepsze jest to ze kiedys z pewnoscia sie uda! :) Bo skoro innym sie udaje. i tym ktore chca miec dziecko i tym ktore po prostu nie chca, a maja, to Nam tez sie powiedzie! :) Nowy dzidius "forumowy" - Emilka, napelnila mnie wielka nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Ja na karpatke sie pisze , czemu nie, bardzo lubie karpatke heheh...ale najpierw ide po kawke i jakas kanapke , moze z rybka zobacze i zaraz wracam....i nie smucic sie mi tu ...zobaczymy ktora zlapala brzuszek Efci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cos tu marniutko piszecie dzis:):):) jak to efcia miala cesarke robiona?? 😘 😘dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQA----GRATULACJE!!!!!! nastepny na pewno bedzie syn !! :-D ta mała istotka to owoc miłości co niesie ze sobą tyle radości to ona buduje w nas dobroć i czułość i daje nam słońce gdy jest ponuro bo córcia takia to skarb jest malutki co jak promień słońca rozprasza Twe smutki!! wszystkiego najlepszego z okazji narodzin córci samych słonecznych dni i radosnych przeżyć z maleństwem szczęśliwym rodzicom życzy Ola i Tomek puscilam smsa do patinki wczoraj i jeszcze nie urodzila , zlapala jakiegos dola . obiecala ze sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki madzik za troskę A ja już spakowana i wyjeżdżam do rodziców na weekend, do zobaczenia w niedzielę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia to Wy z Tiamat na gg rozmawiacie zamiast na kafee, oj nie ladnie, nie ladnie.....heheh a ja szperam po necie za roznymi ciekawymi przepisami na pyszne ciasta, niedlugo mam troche imprez wiec trzeba by bylo cos upiec dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki niestety u mnie się nie udało:(- czuję już skurcze tak więc wiem że fasolka się nie zasiała....płakać mi się chce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat mnie tez sie wydaje ze mi sie nie udalo i czuje ze najpozniej we wtorek @ mnie nawiedzi i co mam zrobic :-O strzelic sobie w leb???? Nie mozesz sie tak zalamywac , trzeba isc do przodu dalej i myslec o czyms innym a wtedy napewno sie uda!!!! Glowka do gory:) Miesia witaj na naszym topiku🖐️, zaraz lece zobaczyc do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat dopoki nie ma nic na majteczkach to trzeba byc dobrej mysli:):))😘 myszko moze akurat tobie zacznie rosnac brzyszek na fasolke mam nadzieje ze ta @ nie przylezie do ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja wiem, rozumiem także że są dziewczyny które się dłużej starają, ale jest mi przykro, bo były takie momenty że myślałam że się udało- a tu nic:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat ja tez jak dostaje @ to jest mi smutno i przykro ,ale uwiezcie mi ze ani razu jeszcze nie plakalam, po prostu czuje zal gdzies w sercu, a jak mina juz 2 dni wtedy sobie postanawiam ze nic musze byc twarda i silna i wierzyc ze sie uda i wtedy biore sie w garsc i ide do przodu:) Madzik mam nadzieje ze @ sobie odpusci na 9 m-cy, chociaz watpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×