Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Mysle ze nic z tego bo moj lazi i juz piszczy"dostan wreszcie ten @ bo ci odbija" no to pewnie lipa,choc ja nie widze zeby mi specjalnie odbijalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- ja spadam, bo oczy mi sie kleją, a jutro trzeba do pracy wstać...Buziaki dlas wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi po nowej stronce jak i tak nie mam tego czego tak bardzo pragne:(,dobra spadam bo znow cos dzis smuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi powiedziec jak sie robi na naszym forum kwiatki, serduszka buźki itp?? bo jakas niekumata jestem w tej dziedzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa no to musieliście się z mężem zdziwić jak się w końcu okazało, że jest córka a nie syn? P👄O👄Z👄D👄R👄A👄W👄I👄A👄M całą Twoją trzyosobową Rodzinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakis dobry przepis na tiramisu to podaj...bo ja mam ich chyba z 10 a jeszcze zadnego nie wypróbowałam bo sie boje ze nie wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dopero wrocilam od mamy bylam dzis na cmentarzu sprzatnac u malego:(:(:(:9 a potem kisilam kapuche ale stronek mi daliscie ohohoho :):) no ale tego nie moglam przegapic efcia wracaj do nas z fasolka i czekam na fotki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze z pudelka- prosze o kawalek mam dzis na przemian ataki złości i głodu;) zjem wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka juz kawalek tiramisu leci w Twoja strone, lap******************************************:) Smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd brzunio w kosmos :):):) do twarzy ci z nim:):):😘 misiaczki czekamy wracaj szybko 😘 😘 bede tesknic i mam nadzieje ze na gwiazdke powiesz mi dobre wiesci sarcia ciebie dzidzia wystawia na probe cierpliwosci napewno nie dlugo sie u ciebie zjawi tylko jeszcze troche chce pomeczyc mamusie:):):)😘 alutek czekam z niecierpliwoscia na dobre wiesci 😘 pani misiowa buziaki dla ciebie i malutkiej ksiezniczki dziewczyny trzymam mocno kciuki za was patinka jeszcze jest w domku sklada ewci gratulacje i ja sie dolanczam:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to i do Ciebie leci tiramisu****************************** ale powiem Wam ze jest pyszne, rozplywa sie w ustach poprostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie wykapałam, a teraz zajadam wirtualne tiramisu - mniam mniam;) tez musze sobie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie: czy ktos moze mi powiedziec jak sie robi na naszym forum kwiatki, serduszka buźki itp?? bo jakas niekumata jestem w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam spac bo jestem potwornie zmeczona ...a jutro znow do pracy brrrrrrrrr dobranoc wszystkim!! niech wam sie przysnia Wasze przyszle fasolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka [ kwiat ] [kiss ] [zly ] tylko te nawiasy musza byc bez odstepow :):):) a buzke zrobisz naciskajac shift jednoczesnie z : i nawiasami to tak jak w telefonie prawie:):0 myszko pewnie w rzeczywustosci smakuje lepiej niz w wirtualu:):0 😘 dla wszystkich DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ogromne gratulacje córeczki, ale niespodzianka.Jak ta nasza mamusia czuje się po tej cerasce, bo mnie to niedługo tez czeka? Dobranoc wszystkim, odezwe się jutro, bo rano znów do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️efqa❤️ 🌼 gratulacje 🌼 a jednak corcia super mialas nosa z tym sprzataniem uwilas gniazdko normalnie lzy wzruszenia leca po policzku super super super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×