Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość kantia
Kurcze dzisiaj znowu 37,2.... moze w koncu sie udalo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kantia obyś przywiodła te madzikowe bociany :-) dziewuszki a ja mocno wierzę, że znów będzie dzieciowo :-) oj misiowa... zapalenie... masakra... pamiętam teb twarde kamienie i kapustę w staniku ;-) dobrze, że to już za toobą!!! adaś cudny!!!! kalpeczku i niech to będzie ten szczęśliwy raz!!! myszko udziela mi się twoje podniecenie!!! jak ja wam dziewuchy kibicuję :-) pati dawno nie było... lookam na jej ślicznotki na nk :-) cudne są!!! zamówiłąm dziakom na dzień babci i dziadka kalendarze z niuńką... dostałam dziś projekt i kurcze szkoda, że nikt wcześniej mi nie powiedział że fotki mają być w poziomie... te które mam w piionie wyglądają kiepsko bo sporo białego tła na kartce... a że czas goni nie zmienia łąm nic a nic .... zobaczymy!!!może wydrukowane mnie zaskoczą??? ja jak zwykle opierołach ale cóż... mam nadzieję że wybaczycie brak ładu w moim poście... ale padam z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Wiem kochane ze zanudzam was codziennym sprawozdaniem odnosnie mojej temperatury.. kurcze ale dzis znowu mam 37,4. Ale ja troche tego nie rozumie bo jak mierze od razu jak tylko wstane to mam 36,8 albo 36,7 po jakis 20 min jest juz 37,2. Teoretycznie to mam tak od trzech dni wiec okres powinien mi sie pojawic. Nie wiem ktora tem jest wiarygodna.. Poza tym normalnie to na kilka godz przed okresem przestaja mnie bolec piersi a teraz caly czas bola. I ten straszny bol brzucha, kurcze takie dziwne skurcze i taki jakby parzacy bol prawego jajnika i po srodku...Kurcze jestem przerazona troche pozytywnie i troche negatywnie. W sumie moglabym zrobic test i juz ale nie chce... boje sie ze znowu wyjdzie jedna kreska. Z dwojga zlego chyba wole poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Ah i powiem Wam jeszcze cos ze wlasciwie w tym miesiacu mamy wyjatkowo problemy finansowe... i przez moment pomyslalam ze moze faktycznie chwilowo to nie jest dobry czas na dzidzie... Czyzby ktos tam na gorze robil mi psikusy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U nas cudna pogoda ale kurujemy sie z Adaskiem w domku. Maly ma wirusowa angine.Lecze wiec go witaminkami i nurofenem. Mnie tez cos rozklada...mam nadzieje jednak, ze nie rozbierze. Sporo pracy mam wiec wystarczy jeden chory w domu i oby ten jeden jak najszybciej wrocil do zdrowia. Kantia🌼 temperature nalezy mierzyc po wypoczynku kilkugodzinnym, najlepiej wczesnie rano. Koniecznie przed wstaniem z lozka.Nawet wstanie na chwilke podwyzsza juz temperature o kilka kresek. Mierzenie temperatury pomoglo mi zrozumiec moj cykl i szczerze to polecam. Nalezy ja jednak mierzyc przez caly cykl ( po skonczonym krwawieniu), najlepiej dopochwowo i rano, zapisujac wszystkie wyniki na wykresie.Przykro mi ale trudno wiec wywnioskowac cos z temperatury, która podajesz. Tak czy inaczej trzymam kciuki! Kalpeczku🌼 sciskam Cie mocno i ja wcale nie trace wiary, ze oznajmisz nam kiedys ze bedziesz Mama.Tobie rowniez nie wolno!Daj znac koniecznie jak idzie monitoring.Buzka! Myszko🌼 ciesze sie bardzo, ze wszystko tak pieknie sie rozwija. Grameczko🌼 fajny prezent wymyslilas. Ja jakos sie nie spisalam w tym roku. Zapomnielismy nawet o kartkach. Chyba zamowie kwiatki z kwiaciarni z dostawa do domu. Pani Misiowa🌼 Adasko fajniutki! A siostrzyczka jak sie czuje? Nie jest zazdrosna? Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec Kantia
Zrób test na co czekasz i będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko, dzieki za rade. Zastosuje sie jednak do zalecen rodzinnego, sprawdzonego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
Ale my się chyba nie zrozumiałyśmy, ja do Ciebie nie pisałam tylko do Kanti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełek9090
Witam :D moze wy mi kobietki odpowiecie na pytanie czy sa szanse na ciąze kochajac sie 7 dnia cyklu przy regularnym 28 dniowym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Nie chce robic testu bo sie boje kolejnego rozczarowania... a co do temeratury to jaka wlasciwie temp jest uznawana za podwyzszona??? czy jesli rano mam 36,7 lub 36,8 to jest podwyzszona i wskazuje ze okresu jeszcze nie bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black karo
Kalpek, nie martw sie na zapas. Ja chyba skorzystam przy nastepnej wizycie z Twojego dr. Jednak pobranie komorki jajowej to jeden z najgorszych zabiegow jakie mialam, wiec jesli mozna tego uniknac to warto sprobowac. Nie mowic juz o kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełek9090
temperatura powyzej 37 stopni jest uwazana za podyzszona natomiast 38 to goraczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko-a po co Kantii groprinosin,czyli lek który podaje sie przy niektórych chorobach wirusowych????? No chyba, ze Kantie tez rozklada? o czym raczej na tym forum nie pisze :) Kantio🌼 to zalezy jaka temperature mialas na poczatku cyklu. Jednak zazwyczaj temperature powyzej 36.6 uwaza sie za podwyzszona. Pamietaj jednak, ze zawsze nalezy ja mierzyc w tym samym miejscu ( temperatura skory nie jest miarodajna, poleca sie mierzenie w ustach, pochwe lub odbycie ) i po odpoczynku ( minimum 3 godziny). W internecie mozesz znalezc wiele informacji na ten temat. Jakby co, sluze rowniez radą i mocno MOCNO trzymam kciuki za zajscie w ciaze w najlepszym dla Was czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
ja mierze temp w pochwie zaraz po wstaniu z lozka. Wczesniej dzien przed okresem mialam 36,6 i taka tem trzymala mi sie caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kantio🌼 teraz pozostaje czekanie, no chyba ze zdecydujesz sie na test ciazowy. Na przyszlosc radze mierzyc temperature ciala tak jak pisalam wczesniej i przed wstaniem z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kantia ja bym nie wytrzymała!!! rób teściora kobitko!!!! trzymam kciuki!!! i czekam na wieści!!! lilku no to kuruj się!!! miodzio, cytrynka, syropek z cebuli :-) zdrówka zdrówka zdrówka!!! moja lenucha ma chrypkę... coś jest w powietrzu... opiekunkę lenki rozkłada, babcia chora... no to chrypka się lence dostałą... i oby tylko... tfu tfu!!!! kalpeczku, myszeńko!!! ❤️ black karo... może rzeczywiście warto zmienić lekarza... zaufanie to krok na przód.... jeśli nie masz do swojego zaufania to nie wróży dobrze... :-) monia co tam u was? jak pogoda? odwilż daje się we znaki??? misiowa ale masz teraz fajnie... parka w domu :-) ja jakoś mam opory przed decyzją o drugim dzidziuniu :-( patinka daj znaczka co u was? jak się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
O co ci chodzi ja nie pisałam o żadnym leku ja pisałam żeby zrobiła test. czytaj z uwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
aaa już doczytałam ale to inna pomarancza pisała nie ja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomaranczki, co my tu z Wami mamy :) haha Juz zaczelam sie zastanawiac czy na pewno potrafie czytac ze zroumieniem, albo czy jakies halucynacje mi się nie zaczely. A nie lepiej pod stalym nickiem pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi :-) ostatnio ludzię mnie zadziwiają... są obłędni do tego stopnia, że czasami zastanawiam się czy to czasem nie ja mam jak to lilku określiłaś halucynacje... ;-) pomysłowość ludzka nie zna granic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Dzis w nocy o 11 mam wziasc zastrzyk na pekniecie, jutro kolejna wizyta i w piatek o 9 mam byc w szpitalu i bedzie punkcja.....Trzymajcie kciuki kochane:)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
postanowilam ze test zrobie w poniedzialek, oczywiscie jesli @ nie przyjdzie do tej pory :D W piatek zdaje egzamin z niemieckiego wiec za duze nerwy mam na robienie testow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black karo
Myszko 24 to jak masz punkcje, to trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko trzymam kciuki za sliczne dorodne jajeczka i oby potem powstaly z nich jeszcze piekniejsze kwiatuszki-dostaniesz te malenstwa na fotce-ja swoje wciaz trzymam i mam pierwsze"zdjecia"Amelki.Skoro w piatek pobranie to gdzies okolo poniedzialku wezmiesz dzieci do domu.Emocje mnie trzymaja razem z Toba-wierze gleboko w wasz sukces i ze za 9 miesiecy Amelka bedzie miala nowa kolezanke albo kolege albo i to i to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny u nas sie zabielilo :)jutro dzien babci a my jeszcze nie mamy pomyslu :( myszko ciagle mysle o tobie juz nie moge sie doczekac dobrych wiesci :) bede swietowac razem z toba :) ❤️ kantia ja bym nie wytrzymala :) ja 3 dni przed musialam zrobic test bo emocje siegaly juz z enitu czy sie udalo:)😘 trzymam kciuki cos czuje ze duzo u nas tych bocianow bedzie :)a co do temp to ja tez mierzylam zawsze rano ale w ciagu dnia tez:P wiadomo nie da sie wytrzymac :) pozdrawiam :) musze uciakac bo Zuzka upomina sie o krzeslo przy komp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane my powoli wychodzimy z chorobska niby lekarze mowia ze juz jestesmy zdrowi a tu jeszcze kaszel i katar juz mam dosc chorowania Dzidzia kopie czasami jak sie poloze to wariuje wrecz teraz mam malo czasu bo zaliczenia w szkole pisanie prac itp. ale czasami zagladam Myszko tzrymam kciuki caly czas i juz nie moge sie doczekac twoich zdjec z brzuszkiem bo wierze gleboko ze juz niedlugo je zobaczymy ;p PaniMisiowa ale suuuper ten twoj chlopak a ty szczesciara niedosc ze juz go masz przy sobie to jeszcze szybko ci poszlo buziaki dla dzieciaczkow kochane musze uciekac bo o 13 mam egzamin douslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×