Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kobietki, przesyłam Wam linka z przepisem na babeczki. Dziś je robiłam w pospiechu, gdyż mam @ i wtedy strasznie mam ochotę na czekoladę (chyba zapotrzebowanie na magnez) i żeby uniknąć objadania się czekoladą, to wynalazłam ten przepis... PYCHA! Ja robiłam z połowy porcji, tylko cacako dałam więcej, bo lubię :D (oczywiście nie rozpuszczalne). No i nie robiłam w formie babek (bo mieszkam z teściową i w jej domu się nie piecze więc nie ma foremek - o czym nie wiedziałam do dziś). Nakładałam łyżką na blachę i takie a la ciastka wyszły :) http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Babeczki_czekoladowe,,8479303,9495.html Życzę smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity dalej tu mieszkam:) A czemu pytasz??? Miesia 👄 Akinom zaraz sprawdze ten przepis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo ja 6 lat temu wrocilam z USA, mieszkalam w NJ dokladnie w Upper Saddle Rover, mala wioska kolo RAMSEY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:-) oj teskni mi sie, to byl fajny czas. Chodzilam do RAMAPO COLLEGE w MAWHA. Super ludzie i taka tez atmosfera:-) w Ridgwood byl najlepszy w okolicy PANCAKE HOUSE:-) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie:) Choc ja sie nie moge doczekac kiedy wrocimy do Polski:) Na nic nie mamy czasu tylko praca i praca:(:( Ide sie wykapac bo na 3 ide do resteuracji do pracy....mam nadzieje ze nie wykituje hehehehe...do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Babeczki_czekoladowe,,8479303,9495.html Powyższy link należy skopiować i wkleić w wyszukiwarce, bo podświetla się tylko jego część, dlatego nie wchodził. ;) Ale jakby dalej nie działał, to podsyłam skopiowany przepis: Babeczki czekoladowe - składniki * 200 g cukru * 200 g masła * 200 g mąki * łyżeczka proszku do pieczenia * 3 łyżki kakao * 4 łyżki ciepłej wody Babeczki czekoladowe - sposób przygotowania W misce utrzeć masło z cukrem. Dodać rozrobione z wodą kakao, jajka, mąkę, proszek do pieczenia. Dokładnie wymieszać. Foremki do babeczek (ok. 12 szt.) wysmarować masłem, nałożyć masę kakaową. Piec 20 min w temp. 180 st. C. Dekorować lukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) becia _gsk jak dobrze ze już po ...ale te położne ich opieka nad rodząco bomba zeby roddząca wiedziala lepiej od polożnej haahahah :) gratulacje bylas bardzo dzielna ucaluj maluszka:) czzekam z niecierpliwościa na zdjęcia:) 👄 rozmawialam ze Smerfetką lepiej ale najszybciej w poniedziałek wyjdzie mila mie ktg dzis , nie odzywa się ale miała miec gosci \"rodzina\" mam nadzieje że sie nie denerwuje:( nikt nie zapyta czy pomoc a jak bratowa byla w caizy codziennie nawiedzali soczki jogurciki itd ..a terz jak maja==remont żywej duszy nie ma:( co za ludzie..nie zapomne jak mnie u=wziela jak opowiadala przyszli na obiad i powiedzieli ze jest w ciazy a tesc ze sobie żartuja w 5 msc juz bylo widac to powiedzial ze \"no teraz mozna uwierzyc ze jesteś w ciaży..\" strach sie bać.. dobra nie zaudzam ja w nijakiej formie...w glowie mi sie kreci i wogle bee...nie moge sie @ doczekać zeby znów dzialac..:P EwqA a Ty jak:) caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom a ile idzie jajek do tego bo chyba zapomnials napisac;) I ja nie mam foremek do babek czy moge lyzka klasc na blaszce??? Misiaczku🖐️ to ta nasza Smerfecia przezyje ....ciagle cos...pozdrow ja odemnie:)👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zawsze pozdrawiam mowie za kazalyscie sciskac nogi to sie usmaila:D Tobie milej pracy szkoda ze nie lezysz.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku to super:) A ja do pracy ide tylko na 4 godziny i przy kuchni to sie wygrzeje......wiesz w ciagu dnia to nawet sie dobrze czuje, natomiast wieczorem i w nocy mnie goraczka atakuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak mialam angine - to bylo w tamtym roku - to tez poszlam do lekarza z goraczka prawie 39*C, ale wtedy to nawet w ciagu dnia ja mialam....chodzilam jak pijana i bylam slaba......wlasnie lekarka mi powiedziala ze przy anginie jest taka wysoka goraczka i mialam brac advil chyba i po 3 dniach jezeli goraczka by nie spadla to mam do niej spowrotem wrocic.....meczylam sie jeszcze tak ze 2 dni i pozniej przeszlo....ale wtedy to naprawde myslalam ze wykituje.....antybiotyku mi nie dala, tylko leki przeciwbolowe i przeciwgoraczkowe jadlam......mam nadzieje ze do niedzieli mi przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ja siedzę całymi dniami w domu sama z małą. Nie mam do kogo ust otworzyć. Nawet na dwór teraz nie wychodzę bo wichura. A tu cała zima przede mną... Strasznie ma ta Smerfetka.Naprawdę okropni ci jej teściowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa zaluje ze blizej nie mieszkam wdeplam bym z ciache m i grzeczotka hihi :P masz jeszce nas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że mam was bo bym zwariowała chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa ja bym sie cieszyla :P przeciez mozesz wziac mala i nawiedzic kogos:) napewno sie uciesza na takie odwiedziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jakich ja mam popapranych sąsiadów znowu walą czymś w podłogę! Wytrzymać sie nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczku nie bardzo do kogo mam iść a moja rodzina daleko. na dworze wichura no i siedzimy w domku. niedługo mąż wróci to będzie weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×