Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

troche mnie pocieszyłyscie ze to nie tylko mój facet jest taki ciemny i niekumaty!! nie mam pojecia co u Patinki!! troche sie o nia martwie!! bo u nas w szpitalach różnie to bywa!! ale to co o na opisywala o tamtym szpitalu i podejsciu do pacjentki przeraza mnie jeszcze bardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dajcie mi swoje dane to wysle zaproszenia bo nie chce mnie wyszukiwarka wyszukac :):):) a mam narazie 2 fotki aby:):):) to czekam na was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dziekuje - przyjelam zaproszonko..... A co do Kalpka opisu na gg to naprawde niezly:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa bo dzis mam jakies nerwy,musialabym sie jakos odstresowac,plakac mi sie chce bo nadchodzi zmora,ale to nie dlatego ze idzie to jeden z moich objawow ,ale chetnie bym sie odstresowala,bo mnie wszystko denerwuje,a nikt ze mna w ogole nie zaczyna:)nerwy mam i nie wiem na co.. Madzik laska z Ciebie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa po winku jeszcze gorzej,bo bym wyszla gdzie na dwor i by sie komus niechcacy oberwalo:p ja jestem zadziora!!!jem ciasta i pije cole i juz lepiej,dobrze ze jestescie Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheh kalpek kogo bedziesz bic heheh :):):):) te foty moje na nk to pierwsze lepsze dajcie spokoj dziewczyny:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku pogadasz troszke z nami i bedzie lepiej:) Madzik dziekuje za pieknego komenta....ale Ty jestes szczuplutka, t Ty na modelke bwrdziej wygladasz niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko na tym zdjeciu na Nk w tej sukni na tym lozku to dech w piersiach zapiera,superancka fota!!! Madzik Ty to taki chudzielec jestes,skora i kosci:) Misiowa zapraszam jeszcze mam ciasteczka takie swiezutkie i reszte tez zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku dziekuje kochana👄 mi tez sie podoba choc ja nie lubie sie na zdjeciach, ale na slubnych sie sobie podobalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa mam program foto szop to nie dlugo [pojawia sie nowe foty:):) myszkpo bardzo ladnie wygladasz na tym zdjeciu slubnym jakbys pozowala w jakiejs reklamie kalpku jesten nie wiele grubsza od ciebie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny:) wielkie 👄👄👄 dla Was Ciekawe co z nasza Patinka???? martwie sie o nia i dzidzie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kalpku ty tez na zdjeciach chudzielec jestes tylko ze ja niziutka:):) no ciekawe co tam u patinki i smerfetki jestem ciekawa czy juz urodzily ale bym chciala zeby juz u nas byly z fasolkami i zeby nie dlugo tak na nas one czekaly kiedy my wrocimy ze szpitala z dzidziusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja waze gdzies 53 kg..... Smerfetka to raczej jeszcze nie urodzi bo jeszcze za wczesnie, bedzie pewnie musiala lezakowac....a Patinka to moze juz urodzila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin powiedzial,ze bylam chudzina a jak mnie zobaczyl na stole operacyjnym to sie przestarszyl to same kosci:)a teraz mowi,ze wygladam dobrze,wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomość od Patinki. O trzeciej urodziła Oliwię. Miała mieć CC, było źle. Da nam znać jak wyjdzie, narazie mała śpi słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×