Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Becia śliczny ten Wasz maluszek, taka maskotka kochana do przytulania i całowania całymi dniami :) Jeszcze raz gratulacje 👄 POstanowiłam jednak nie poddawać się jesiennej depresji czy tez napięciu przed miesiączkowemu i wzięłam się za siebie. Narazie jestem po krótkich ćwiczeniach :) trzeba w końcu powrócić do okresu dbania o siebie i zapomnieć o użalaniu się. Ciekawe tylko jak długo takie nastawienie będzie mi towarzyszyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia dalam ci zaproszenie na Nk,malenstwo cudowne..nic nie mowilas,ze mieszkasz w B...to jest nie daleko mnie ,no moze nie tak malo ,ale jakies 50-60km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka to dobre nastawienie ! Tak trzymaj! W końcu twoje przyszłe dziecko też musi mieć zadbaną mamę :) Becia maleństwo słodkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jus sobie odpuszczam,nie mam juz sily,nie staram sie juz o dziecko,zmora przyszla tydzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek-u nie poddawaj się, jeszcze wszystko przed Tobą zobaczysz, nie wolno tracić wiary nadziei:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek nie możesz się poddawać. To ostatnia rzecz o jakiej powinnaś pomyśleć. Ja tez po każdej kolejnej @ mam dosyć i często przychodzi chwila załamania... Czasami też tracę w wiarę w to, że w ogóle będe miała dzidziusia. Wtedy nic nie potrafi mnie pocieszyc, żadne historie o kobietach, które np po 15 latach nagle zachodzą w ciążę (tak miała mojej mamy koleżanka) ale jak @ się kończy to znowu wraca nadzieję, że może jednak tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia- sliczne maleństwo!Wysłałam Ci zaproszenie na NK Kurczę, jak na Was patrzę, to stwierdzam, że same laski na tym naszym topiku! Kamila- byłoby cudownie! No widzisz, wpadasz do nas, a od razu w ciążęDzień dobry! Becia zachodzisz!:-))) Patinko-jak dobrze, że już jesteś z Oliwką w domu👄 Kalpek-co Ty mówisz? Możesz odpuścić myslenie, ale chyba nie będziesz sie zabezpieczać???:-))) Będzie dobrze!!! Każdsego dnia modlę się za staraczki, uda się wreszcie!!!! A ja ostro pracuję, piekę serniczka i szyję płaszczyk, jeszcze chcę jakąś sukieneczkę szybko skroic, żeby na niedzielę była, no i po prezent dziś mam jechać... Oj- lecę do roboty! Podglądam Was cały czas!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz jestem wykonczona psychicznie,nie mam juz sil do tego wszystkiego,wszyscy na okolo tylko zachodza w ciaze,a ja kiedy?kocham sie z mezem w dni plodne i jeszcze nic nie wychodzi i czemu?nie chce juz dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kalpek mi się wydaje, że nigdy nie będzie możliwości zapomnienia chociaż na chwilę o ciąży. Za bardzo tego chcemy. Ja mam przed soba jeszcze 4 dni stresu i zycia w niepewności bo gdzieś tam w głowie jest iskierka, że może - pomimo wszystkich przeciwności- zaszłam w ciążę. Oczywiście z logicznego punktu widzenia jest to niemożliwe bo mój organizm płata figle, a jednak liczę na to, że @ się nie pojawi. Najgorsze jest to, ze nie moge się nawet nikomu wyżalić, bo trudno mi się przyznać, że już prawie 2 lata i nic. Rozmawiam o tym tylko z moim ginekologiem i z Wami, rodzina i znajomi nawet nie wiedzą, że staramy się o dziecko. Głowa do góry - poddanie się napewno nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku- nie mów tak! masz prawo byc wściekła, ale chyba nie chcesz od nas odejść? z resztą Tobie już się udawało zajść w ciążę, a niektóre dziewczyny, nawet nie wiedzą, czy są w stanie, a wierzą! Wiem, że pomyslisz, że jestem mądra, bo jestem w ciąży, ale naprawdę wierzę całym sercem, że Wam się uda!!! Może myśl, że nie będziesz się bardziej starać pomoże, może chodzi o to, zebyś"wrzuciła na luz" i wtedy coś zaskoczy? Ściskam Cię mocno! Nie odchodź czadem od nas!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście tez mi trudno jest patrzeć na kobiety z brzuszkami i maluszkami. Ostatnio jak wracałam z Polski to obok mnie siedziała własnie jedna dziewczyna w ciąży, a przede mną para z niemowlakiem i poprostu aż mi ciśnienie skakało ze ja tak nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje Wam,ja juz sie staram ponad dwa i pol roku nic ale w tym czasie dwie ciaze bardzo szybko zakonczone:( wiem powinnam to doceniac,ze moge zajsc,ale tyle sie juz nie udaje,ze ja mam dosc tego :( bardzo trudne jest to dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Kalpeczku tez wlasnie widze z opisu Patinki na gg ze sa juz w domku- super;) A Ty nam sie tu nie doluj, glowka do gory, nie mozesz sie poddawac ,musisz walczyc o swoje marzenie, o dzidziusia....walcz az do skutku , bo ja tak bede robic i napewno sie nie poddam:)👄 Nikolka rzeczywiscie ten Twoj termometr chyba jakis zepsuty....moze i z moim cos jest nie tak bo wieczorem pokazuje mi strasznie wysoka goraczke a z rana jest normalna heheheheh:)👄 Kamilko a tak sie martwilas bolem podbrzusza....jednak brzuszek sie nie zmarnowal....jeszcze nie gratuluje ale wciaz trzymam kciuki👄 Becia_gask synek jest przesliczny i przekochany i ten starszy tez ;) a Ty jak ladnie wygladasz - wyslalam Ci zaproszonko:)👄 EfQa nasza kochana mamusiu ,Ty zawsze znajdziesz czas dla nas👄 jak i rowniez PaniMisiowa:)👄 PaniMisiowa🖐️👄 Felicity jak sie masz???👄 Monia Ty to na tylku usiedziec nie mozesz, ciagle cos robisz....uwazaj na siebie👄 w przyszlym tygodniu bede piekla chyba \"Esmeralde\" :) Ide po herbatke z duza iloscia cytryny i po jakiego toscika z cream cheese ;)Bede podgladac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala26
Witam! Jak myslicie czy test ciążowy może się mylic?Mam dwie kreseczki, ale jedna jest słabo widoczna, dużo jasniejsza, ale wyszła do 5 minut. Sama nie wiem co myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala26
A jak myslisz po ilu dniach lekarz może stwierdzić ciąże? Tylko, że ta druga kreska jest jasniejsza, dosyc blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- najlepiej póść 1,5 - 2 tygodni po terminie spodziewanej miesiączki, wcześniej może nie zobaczyć. majka- czy możesz mi podac link do tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×