Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Asanna a ten krem Cepal- na istniejace rozstepy to gdzie mozna znalezc i co znaczyze brudzi?? to jak go uzywac?? milego poranka zycze :) a juz po sniadanku - jajurka byla :)... maly wisi mi na ramieniu i musze szybko go ululac po jedzeniu bo mi cycuchy rozsadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga penicyline mozna brac przy karmieniu piersia. ten specyfik ma to do siebie ze go sie "czuje", najbardziej "wyczuwalny" jest natiomiast rano kiedy mocz jest najbardziej skoncentrowany ;) malcowi nie powinno to robic zadnej roznicy, ale na wszelki wypadek obserwuj go :) ide cos zjesc i oporzadzic, bede pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie bykami w formach. myslisz ze ja nie popelnialam bledow na poczatku. stad wlasnie wiem ze nie jestem key worker :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cepal moze w jakims polskim sklepie sie uda,brudzi bo plamy zostawia,trzeba zdziebko odczekac z ubraniem. Mamuska a Ty co jesz na sniadanko,czego starasz sie unikac karmiac,cos slyszalam miodu absolutnie A JA TAK UWIELBIAM MIODZIK. Co do samopoczucia to Ciebie powinnam zapytac jak sie ranki goja?Ja nie mam nic zadnych skurczy bolacych ale moze to za wczesnie jeszcze w koncu 38tydzien,hm???Ale z tego co czytam to niektore jak to Mama Eli mowi bol,ze po scianach chodzic mozna,a ja sufitu jeszcze nie calowalam wogole jakos tak lajtowo.Dziewczyny tetrowe trzeba do szpitala?I jak wy to pierzecie?Gotowac czy jak? Jak ktora chce sprzedac kolyske (Onyx 1 co zrobilas ze swoja?)lub ten moses basket lub cos dla nowonarodzonej dziewczynki dajcie znac. Mama Eli jak Kamilka powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ije udalo sie otworzyc zdjecia,Mama Eli nareszcie zobaczylam Twojego Brzdaczka jejku jakie to wspaniale,az mi oczy lezka naszly,niesamowite.! Sliczne i Kochane obojga!Ide ogladac dalej,ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodko to wyglada jak tak razem spia:):):) fajnie mamoEli i KUbusia,ze masz parke,teraz to zeczywiscie nie musicie sie starac o 3cie parka jest!ladnie Ela wyglada wtej sukieneczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
lolybelly swietna imprezka musiala byc, pewnie nazieraliscie gore slodyczy. a kostiumik malego rewelka, teraz zaluje ze sama czegos nie wymyslilam, no ale bylam padnieta maz w pracy. pewnie w nastepnym roku. kamila gratulacje, wracaj do zdrowia. ja po cesarce szybko doszlam do siebie, chociaz ciagle czuje blizne, a na opuchlizne polecam arnike masc i granulki. pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kamilo B.A ciekawe jak tam dziewczyny z gory ,nic sie nie odzywaja,napewno juz sa po wszystkim. Pierwszy raz spedzam ten dzien w Anglii,zawsze sie staralam byc w domu w Polsce i byc na grobach bliskich.Atym bardziej teraz,dzisiaj mija 5 miesiecy jak moj tato zmarl i akurat w tym roku nie nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Kamila-black gratulacje córeczki, ale masz super, pewnie nie możesz się na nią napatrzeć :) Dużo zdrówka, obyś szybko doszła do właściwej formy po tej cesarce. Może Aniapud też już w szpiatalu, wczoraj coś pisała, że jedzie na KTG, a do dziś jej nie widać, wieć może ją zostawili :) Ja nadal żadnych objawów, od rana porządki, miałam pomagać mężowi sprzątać auto, ale pogoda pod budą i ogarniam mieszkanie, a potem pojadziemy na zakupy, może się coś ruszy! Cały czas mam takie przeświadczenie, że muszę mieć wszędzie porządek, żeby było wszystko gotowe na przyjście na świat dziecka, a ono nic, nie chce wyłazić, więc może jak już auto będzie czyste to się zdecyduje ;) Wszystkim dobrego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy!!! ja juz ostatnie słowa na temat kupek bo to nieprzyjemny temat, a wiec maly po wszelkich zabiegach zrobil w koncu musztardowa kupe ktora mu sie az wylewala tyle jej bylo, nie wiadomo do konca co pomoglo moze lezaczek z wibracjami bo dziala po czesci jak masaz, zrobil kupke wlasnie w lezaczku poszukalam na angielskich stronach co pisza o dyschezji i tak samo jak w polsce mozna nie robic nic lub podac lactulose ktora usprawnia motoryke jelit i z reguly kupka wychodzi, w angli to jest na recepte i dostepne w boots, a te kropelki co mamy na kolke to sa z laktaza ktora rozklada cukry ulatwiajac trawienie, odciażajac zoladek a tym samym mniej kolek, no ale od dzis znow zmagamy sie z kupka-ale na razie az tak nie placze a jak znowu bedziemy na nia dlugo czekac to sprobuje wysepic recepte od jp na ta lactuloze mam nadzieje ze moze komus pomogem tym pisanie kto ma podobny problem a tak na marginesie to plamicie jeszcze u mnie jest 4.5tyg i nadal, jest malo a jednak, nie chce z tym panikowac bo znowu moglabym dostac antybiotyk i malemu znow rozstroi sie żoładek a przeciez jestem po dwoch; pozdrawiam was mamy i milego spokojnego bezpłaczliwego weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....czekajcie to ja mam 39tc,no to fajnie.... czy,ktras bedzie tak mila i wpisze mnie do tabelki bo ja na tym phonie z internetem sie doktoryzuje,a i kto mi powie czy ja mam sie martwic,ze nie mam skurczy bo ja juz nie wiem,moze se zrobie kolejna przejazdzke na 900mil to moze pomoze?Herbatka malinowa obowiazkowo no ale co dalej?Moze to cisza przed burza?Oj bedzie sztorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Kamilko Gratulacje!!!!!wracaj szybko do siebie i niech Ci sie dzidzia dobrze chowa.:-)koniecznie wklej zdjecia malenstwa bo napewno wyglada slodko....a nam reszcie brzuchatek pozostaje tylko czekac,myslicie ze ktoras jeszcze urodzila z poczatku tabelki? Pogoda straszna,nie chce sie wyjsc...znowu sprzatanie?hmmmm. Buziary dla wszystkich ciezarowek i mamusiek:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae ja z 1 i z drugim plamilam 6tyg,i tak tez lekarz mi mowil ze do 6tyg moze byc plamienie.nie martw sie!ASANNA ja tez nie mialam zadnych skorczy przepowiadajacych,brzuch mnie troche pobolewal jak na miesiaczke,a tak to zaczelo sie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....41....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....39...Hatfield...chyba córka.....???? mala79.............08.11.2008.....39.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008.....39.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. .Adas/Alan?... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwwa***..............14.12.2008......27....londyn...... ..corcia...........? Kamila26............18.01.2009......28....Inverness..... .. ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? anecia1702.........19.03.2009......20.....Melton........ ....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................... magda_g............07.05.2009.......13....H/C........... ..?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) dopiero co podniosłam się z łóżka. męczyłam się do 3 w nocy ze skurczami i mały dziś był wyjątkowo niespokojny. Jola25 chciałabym już się rozpakować ale niestety jestem jeszcze w dwupaku:( i chyba nic nie zapowiada że to nastąpi w ten weekend choć miałam nadzieję, bo mały dziś w nocy dał mi popalić jak nigdy. ostatnio bardzo spokojniutki jakby go wcale nie było a dziś chyba zrobił sobie hallowinową balangę więc myślałam że może:) Jola25 ty to za bardzo to nie sprzątaj bo jeszcze urodzisz przede mną a tabelkowo termin masz 2 dni po mnie:P mamo***Eli masz jakieś wieści co tam u Kamili_b, jak się czuję ?? idę coś zjeść bo w brzuchu burka a mały teraz w najlepsze śpi:) miłego dzionka dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola25 to sie nazywa syndrom wicia gniazda ;) znaczy sie koniec bliski :) magdae lactulose uzywalam sama, bo po dedramolu... szkoda gadac :O . jest bez recepty, ale jak zaczelam stosowac malemu bolal bardziej brzus i robil bardzo luzne kupy wiec przestalam. Asanna ja tez nie mialam zadnych skurczy z Ela. za to z Kuba straszaki prawie caly miesiac przed :) jesli chodzi o moses basket to widzialam sliczny w charity shop za 6 funtow. nie kupilam bo mam wozek z duza glondola wiec bez sensu zagracac mieszkanie. moge zajsc zobaczyc czy jeszcze tam jest jak chcesz ;) Kamila jednak miala cesarke, ale czuje sie w miare dobrze. jest jeszcze malo mobilna choc juz wstawala z lozka. po pietnastej pojde zobaczyc obie ksiezniczki :) a tak w ogole to jestesmy przez nia stale podczytywane ;) :D reszte sama Wam napisze, nie bede odbierac jej tej przyjemnosci i paplac w nieskonczonosc :D dodam tylko ze mala wazy 3910 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli dzieki za wytlumaczenie z ta penicylina... a tak w ogole po raz trzeci w Anglii dostalam antybiotyk - penicyline... to tutaj chyba tak jak paracetamol.... a co do \'key worker\' to zabij mnie ale ja nie znalzlam nic takiego we wniosku o \'child benefit\'... :o... gdzie to tam jest?....teraz zaczne wypelniac formularz o tax credits... moze tam jest to sformułowanie - co?... sorki za zamieszanie... :( Asanna dzieki za wytlumaczenie, poszukam tego kremu, jak bede miala \'wolna\' chwile... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kamila :) to spora dziewczynke masz :) ... fajowo :D jeszcze raz moje ogromne gratulacje... witaj w klubie mamusiek... mam nadzieje tylko ze Twoja mala ksiezniczka bedzie grzeczna dziewczynka i mama bedzie miala troche czasu dla siebie... bo moj maly to urwis i ja dalej w koszuli po domu caly dzie paraduje... dobrzeze w nocy je co 4godz. to dajemy rade...;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo key worker wystepuje w formach o mieszkanie. myslalam ze ta wypelniasz :) kurcze, mi tez przydalo by sie zabrac za child benefit, nie klikac calymi dniami na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo***Eli za wytlumaczenie, bo myslalam ze mi na oczy padło... ;)... maly spi tylko na ramieniu dzisiaj...no jaja jakies - chyba zostaje mi tylko pisanie jedna reka na forum ;) ;) ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
ciekawe co sie dzieje z kobitkami zpoczatku tabelki, chyba juz dawno urodzily tylko cos o nich nic nie slychac. a co z arvena? Bo tez zamilka jak mi si ezdaje. dzis czekaja nas odwiedziny znajomych i maluszek jak na zamowienie spi grzecznie to ja mam czas na porzadki, eh a powinnam odsypiac noc, ale tak to widac juz musi byc. macie jakis pomysl na szybka salatke? najlepiej trzy skladnikowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
mam dwa koty w domu, szkoda ze zadna z nich pomoc, tylko domagaja si epieszczot bo sa zaniedbywane, ale malca olewaja, czasem sie tylko do niego przytula, a wy macie doswiadczenia z niemowlakami i zwierzakami? mam nadzieje ze moj alergii nie zlapie, na razie jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila gratuluje malutkiej!dobrze juz miec to za soba, prawda?nie moge sie doczekac zdjątek. Agnieszka75 jesli lubisz mozarelle i awokado to mozesz wyczarowac pyszna salatke z w/w plus pomidorek i swieza bazylia. Ja wszystko kroje w grube plastry i ukladam na przemian na plaskim taklerzu, posypuje listkami bazylii i polewam oliwą. Dla nas p y s z n a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 nie wiem czy lubisz ale bardzo szybka jest sałatka z kurczaka albo tuńczyka. 1 wersja z kurczaka: - ugotowane pokrojona piersi z kurczaka - ugotowany ryż - puszka kukurydzy - pokrojona pietruszka (w słodszej wersji zamiast pietruszki ananas z puszki ) wszystko razem wymieszać z majonezem, doprawić solą i pieprzem do smaku 2 wersja z tuńczyka: - tuńczyk z puszki w kawałkach - pokrojona w kostkę papryka - pokrojony ogórek kiszony lub konserwowy (jak kto lubi) - ugotowany ryż - puszka kukurydzy wszystko razem wymieszać z majonezem, doprawić solą i pieprzem do smaku. najszybsze sałatki jakie robiłam i bardzo pyszniutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko nie znam rzadnych salatek szybkich niestety,ale moze wpisz w google szybkie salatki to cos znajdziesz. moje dzieci wychowaly sie z psami,pierwszy z suczka,ktora go uwielbia do dzis(jak jestesmy w polsce to go zaczepia staruszka)ma juz 14lat!jak sie budzil to leciala do mnoie i piszczala,a pozniej sie wsciekali razem,a drugi z samcem kundelkiem i tez spoko(zostawilam go w polsce)adasko uwielbial jak kajtus sie otrzepywal,albo latal za ogonem smial sie wtedy!!!wydaje mi sie ze alergii nie bedzie bo maja stycznosc od malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaeli, w boots na stronach wyskakuje ze z recepta, a tobie jak sie udalo kupic bez recepty i gdzie? moze sproboje z malym bo tak sie meczy, wiadomo na kazde dziecko inaczej dziala, nie zrozumialam dobrze dlaczego mu to zaczelas dawac co to za lek o ktorym pisalas, malemu to dawalas? ogroooooooomne gratulacje dla kamiliblack-duzo zdrowka dla was i szybkiego powrotu do sił!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×