Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

a mialo byc tak pieknie... o 9 sie polozylam, bo w koncu mam spac kiedy dzieko spi i co.. zasnelam o 9:15 a o 9:30 juz rzewne lzy gdzie jest mama ? I znow do cyca. A mialo byc taaak pieknie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje MamoEli :D nie oczka nie po mamie:( tylkjo nos,usta,polika icharakterek;) Kamilko i bedzie pieknie nie martw sie,jeszcze trocze wytrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki w piekny szary deszczowy pochmurny przygnebiajacy poranek kamila_black ale sie usmialam z tego \'lady garden\' az do lez :-) krakersik duzo sily i jeszcze wiecej cierpliwosci, nawet sie nie zorietujesz jak dzidzia bedzie juz w twoich ramionach. glowa do gory... bedzie dobrze lucilla witaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila pamietaj szczesliwa mama szczesliwe dziecko ja sobie tak powtarzalam!usmiechalam sie pomimo wszystko,a bylo mi tak ciezko nieraz!pa,mietaj pozytywne myslenie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuniaa...........1.11.2008......42....Birmingham..cork a.....Julia Jola25..............05.11.2008.....41....St Albans...chyba córka..Hania Gosiulka24.........15.11.2008.....40....CROYDON...synek. ...Adas/Alan lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka.....Zuzia? Krakersik81........22.11.2008.....38....Menchester...cór ka.....Zuzia Patinka26..........30.11.2008.....37....Cheltenham....co rka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? olenka25............25.12.2008.....34....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......30....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......28....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......22.....Melton......... ..?.............? lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys mi83...............24.03.2009.......21....Hinckley...... .córcia.....Hania bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......14....H/C........... ?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka.....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec....oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath....córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton......syne k...........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield...... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! zmieniłam tydzień w tabelce ,ale ten czas szybko leci jak dla mnie teraz to za szybko,dzidzia niedlugo pojawi się na świecie a jego mądra mamusia właśnie napytała sobie biedy u landlorda i teraz obawiam się że za miesiąc możemy nie mieć gdzie mieszkać - przerąbane po prostu ale nie moglam już dłużej siedzieć cicho i to wszystko znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! nakarmilam wlasnie maksa, przemycilam 1 kropelke witaminy i porozkladalam szmaty wokol lozka na wszelki wypadek. hmm, na razie spi, ale co to bedzie, jak go zaczne podnosic... hehe, fajna nazwa ten lady garden, nie powiem :D anecia, fajny ten twoj adasko, a jakie ma ladne brwi! (o oczach, nosie itd juz pisano). musi byc z niego straszny spryciarz i przylepka w jednym! mamo eli, to nasze meze to pewnie blizniacy...fabrycznie impregnowani na dzwieki kobiecej mowy. nie przejmuj sie, cwicze pompki w wersji light (o sciane) i podnoszenie ciezaru (maks - 6 kg). mojego poprosilam, zeby jako fachowiec przygotowal mi jakies lekkie cwiczenia, to po wielu naleganiach dal mi zestaw dla komandosow chyba, cud boski, ze mi ze spadochronem nie kazal skakac. chociaz akurat to bym zrobila z checia, gorzej z jakimis pompkami z obrotem. z pompek robie tylko te przy scianie, z klasycznej wychodzi mi tylko pol - tzn. uginam lokcie, juz ich nie moge wyprostowac i zostaje lezec na podlodze. biegalam raz ale cyce mam za ciezkie :( bida z nedza! oho, maks kweka. jak znam zycie, trafi tam, gdzie nie ma szmat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Aneciu.. tym razem nie poszlo to w baby blues :P moglam buzki dodac.. tez mi z tego wesolo. Po prostu juz bylo tak blisko zeby zasnac a tu laa.. laa... dostala kolejne dwie porcje karmienia, jest nadzieja ze zasnie.. oby bo ja juz tez marze o poduszce, chociaz ze 2h Pogoda piekna wiec wysle Eda z Jasmine i Maja na spacer pozniej, bo Jasmine jest dzisiaj u nas na noc... co wcale mnie nie cieszy. magda_g...lady garden pierwszy raz uslyszalam od znajomej brytyjki, tez mi sie bardzo podobalo ;D i dziwne ze u ciebie pogoda do duszy wiem ze nie wolno chwalic dnia przed .... ale chyba sie udalo bo smoczek wisi w polowie miedzy buzia a poduszka, swietny widok.. to ja po cichutku sobie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) wstałam i mam trochę czasu więc na forum. wkońcu też was doczytałam - piszecie i piszecie. teraz rozumiem mamy które na raty czytają i piszą:) mój Kuba zamienił sobie dzień w noc po powrocie ze szpitala i chodzę jak miś panda. dziś zacznę go od nowa przestawiać bo jeszcze jeden dzień i będę spała na stojąco. mam nadzieję, że się uda:D kobietki nie wiem czy was zaskoczę ale mój Kuba przy wyjściu ze szpitala dostał od nich wit. 3D. i mam mu podawać codzienni określoną dawkę dopóki oni nie powiedzą stop. wczoraj dostałam już list, że w środę ma pierwszy scan odnośnie krzywicy a drugi za 6 tygodni, mimo że go badało tylu pediatrów i wszystko jest ok. a teraz mój poród. mam nadzieję że dopiszę do końca bo wczoraj 3 razy zaczynałam pisać i zawsze było coś. pojechałam do szpitala w poniedziałek na 8 rano i podłączyli mnie do ktg żeby zobaczyć czy mam skurcze. no i były tylko ja ich nie czułam. zbadała mnie położna i oczywiście okazało się że 0 rozwarcia i wszystko zamknięte więc dostałam tabletkę. zaczęły się skurcze ok 17 i one już trochę bolały. były co 5 min i położna doszła do wniosku że jak tak to drugiej mi nie dadzą i poczekają aż zrobią się co 3 min i zawiozą mnie na dół na porodówkę. i tak męczyłam się z tymi skurczami do godziny 5 nad ranem a później wszystko ustało. więc we wtorek wszystko od nowa. przyszła położna taka co zna się na rzeczy i od nowa ktg i przy badaniu dopatrzyła się że wyjście jest zamknięte przez główkę dziecka, więc mechanicznie mi to otworzyła i zrobiła rozwarcie na 2 cm i znów tabletka. i po godzinie się zaczęło. dostałam takich skurczy, że jak patrzyłam na aparaturę to każdy był z max mocą. a ból był nie do wytrzymania bo miałam bóle krzyżowe. jak zobaczyła jak się męczę dostałam zastrzyk z petydyny i pierwszy raz się zdrzemnęłam od soboty na godzinkę. ale i to nie trwało długo bo skutki po zastrzyku były nieprzyjemne. i o godzinie 18 zwieżli mnie na porodówkę. ale to co tam usłyszałam od położnej to mnie załamało. okazało się że rozwarcie nie postępuje i czeka mnie jeszcze jakieś 10 godzin porodu. podłączyła mnie do kroplówki i się wkońcu zaczęło. bóle krzyżowe tak mi dawały się we znaki, że gdybym mogła wstać z łóżka to bym po ścianach chodziła. mąż poprosił o epidural dla mnie i oczywiście ja to mam pecha. bo jak mnie już przygotowywali to do lekarza pryszli że jest nagły przypadek i musi iść więc sobie czekałam za lekarzem. i jak przyszedł to była godzina 1,30 w nocy i było już po sprawie bo mi w 3 godziny zrobiło się rozwarcie z 2 na 8 cm i zaczął się poród. i po niecałych 2 godzinkach o 3,23 urodził się Kubuś. mój największy skarb. w dużym skrócie tak wyglądał mój poród od poniedziałku do soboty. 35 godzin i bez znieczulenia ale i tak wszystko super. no i jak bym wykrakała. piszę to od godziny 8,30 i dopiero teraz udało mi się skończyć bo mały już 3 razy jadł:) idę się garnąć póki mały teraz śpi bo jeszcze w piżamie jestem, no i oczywiście śniadanko muszę zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ale sie rozpisaly dziewuszki:) pralam sofke bo jak wklejalam zdjecia przylepki spryciaza,onyx skad to wiesz????to spryciulek wziol lakier do paznokci rozowy i pomalowal sobie caaaaaaale stopy i na sofe nakapalo brrrrr,a jak zobaczyl ze patrze to;mama oooooooooooo powiedzial,a ja sie cieszylam ze tak spokojnie sobie siedzi no coz. Aniapud szok,ale mialas porod z przerwami!Gratuluje wytrwalosci w porodzie i w opisie porodu od 8.30[serce}🌼 Kamila ja tak na wrazie czego gdybys zapomniala o pozytywnym mysleniu na przyszlosc,albo w gorszym dniu:D Frugo ciezarnej pewnie nie wywali i jakcos to 2miesieczne wypowiedzenie musi dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer Aniapud z ta wit d3, baardzo dziwne...w polsce dopiero po m-cu zalecaja. pierwszy raz z tym sie spotkalam. Ja Oli czasem dawalam kropelkę, zwykle jak dni byly pochmurne i nie moglam jej wystawic. Zresztą, mam taki wozek, w ktorym ona i tak niewiele slońca zlapie bo leży pod Zuzią, a wystawiam ją w domu. Teraz biore regularnie pregnacare dla karmiacych i zawiesze podawanie wit.A co do koślawości tubylców -zwroćcie uwage ile malutkich dazici jest w wozku zupelnie na płasko - zwykle wożą je w foteliku samoch albo nawet w spacerowce na połsiedząco, czy w nosidelkach, tak jakby po prostu je tam wciśnieto i zostawiono na łaske Boga. No ale fakt, ulice i budynki zwykle maja przystosowanie dla niepelnosprawnych przez co wiecej ich widzimy na ulicach. Wczoraj mala zafajdala wszystko, doslownie.Zawartość pieluchy wyplunęła przez sopdenki na leżaczek, stamtąd na koc, na ktorym stal, a że tato nie zauważyl co sie dzieje wziął malą jak gdyby nigdy nic i ufajdal siebie, po drodze coś jeszcze dywanowi sie dostało.A co najdziwniejsze w tym czasie bylam w łazience i nie slyszalam zadnego wolania o pomoc i wrocilam jak prawie wszystko bylo juz sprzatniete.Wyrabia sie mężuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co teraz mala zrobila wlaśnie kupkę trzeci dzień pod rząd, zwykle robila raz na tydzxień. Oj chyba zaczne sie martwić. Nie... żartowałam. Lece robić szarlotkę. Mam wreszcie troche spokoju, mąż ze starszą wybył na pare godzinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to codzienne kupkowanie przez witaminki, ktore biorę?Wiodze ze pokrywa się to czasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno.Z kichaniem u noworodkow nie ma reguły czy cesarka czy naturalnie. Moja tez kichala, nawet pytalam położenej bo bylam bardzo przeziebiona w czasie porodu, czy oby mala nie zlapala ode mnie. Ale nie bardzo rozumiem lollybelly kiedy to niby drogi oddechowe mialy by sie oczyścic jak rodzisz naturalnie tylko ja dzisiaj na forum? ej dziewczyny, dotrzymajcie mi towarzystwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka to ma cos wspolnego z cisnieniem podczas porodu a przy cesarce poprostu nagle sie diecko wyciaga z brzucha w ciagu minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u moich raczej sie nie oczyściły, bo prychaly jak kociaki.he he pewnie za krotko rodziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia no to mnie pocieszyłaś - 2 miesiące,a co dalej.Zresztą znając mojego landlorda wylece z chaty 13 grudnia o godzinie 0;00 Dziewczyny, a może któraś z Was zna się na angielskim prawie mieszkaniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! Dzisiaj pelnie nadzor w domu nad wszystkimi,mam dwoch \"fachowcow\" od niedzialajacego grzejnika,popsutej spluczki do kibla i od przeciekajacego dachu bo w kuchni robi mi sie grzyb,i jeszcze mojej mamy musze pilnowac bo wziela sie za gotowanie i tyle mi pary narobila w kuchni ze facet zaraz mi wmowi ze dziura w suficie to urojenia i ze to tylko od gotowania,a jak byla ulewa w poniedzialek to normalnie mi z sufitu w kuchni kapalo a nic nie gotowalam.to sobie pilnuje calej trojki,najgorsze ze chlop jak w domu potrzebny to go nie ma,a u mnie z angielskim to kiepsciutko,oj kiepsciutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzidzius tez sie na ten swiat nie spieszy,hmm,juz tak poprzeliczalam te terminy(lacznie z dniem zmajstrowania dzidziusia),ze sie wszystko zgadza i powinnam w ten weekend rodzic,nawet wyszlam dzis na spacerek i troche zakupow podzwigalam,schodki zaliczone,he he...i znowu ledwo chodze,wszystkie kosci trzeszcza,normalnie czuje jak sie "rozlaze"(seksik nie pomaga niestety,tylko meczy). Krakersik chyba bedziesz pierwsz ode mnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo to moze powinnas szybciutko zlozyc wniosek o mieszkanie z cancilu,jakby ci landlord dal wypowiedzenie umowy o wynajem,w takim wypadku musza ci dac szybko mieszkanie za wzgledu na dziecko,wiec moze nawet kolejka cie ominie,ktora jest dluuuga w oczekiwaniu na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj onyx masz racje z tym fabrycznym impregnowaniem. mojego malzonka uderzy to niebawem po kieszeni, bo mam juz dosc jojczenia i przypominania o zmywaniu garow. upomne sie o swoj \"pierscionek zareczynowy\" czyli zmywarke :) . troche to wczesniej bedzie niz myslalam (mial ja kupic w momencie przeprowadzania sie do nowego domu), ale sam sie o to prosi. borowka uwierz mi, ze jedne spiochy na 10 wrzucam do kosza na bielizne, reszta moczy sie ufajdana. nie wiem jak on to robi :O . celuje w przestrzen miedzy pielucha a nozka?... Ania jestes bardzo dzielna. ja przy tak dlugim porodzie zadarlabym sie chyba na amen bez epiduralu. szacunek! frugo przeczytaj kontrakt, tam powinnas miec napisane czy moze Ci podziekowac z jakiegokolwiek powodu czy nie. musialas mu niezle na odcisk nadepnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie moj czerwony balonik!!! 100..99...98... rano moze i humor mi sie nie popsul, ale jak przyszla Jasmine (dla tych ktorzy nie wiedza, corka mojego meza, 7latka) to doszlo do sciecia i juz po moim dobrym humorze. Na dodatek drzemka numer dwa trwala moze 20 min, wiec padam na pape totalnie Z mezem powiedzmy ze sie juz chwilowo dogadalam, ale wiecie, ja nie wiem jak ja wyrobie majac 10% sil w ogranizmie. Maja spi juz prawie 4 godziny!! W dzien tyle jeszcze nie spala.. ale to dobrze, przynamniej ja zdazylam sie uspokoic. Aneciu wykrakalas.. i dobrze wiem o czym mowisz.. jak tylko ja jestem nieszczesliwa i placzaca, zaraz karmienie nie idzie i moja pszczolka to czuje bardzo... ale czasem po prostu ciezko sie ogarnac onyx, twoje opisy ukladania szmat i \"oszukiwania dziecka\" mnie normalnie rozbrajaja. Ja chyba bede pozniej karmic dziecko tylko tam gdzie nie ma dywanow :P 🌼 Aniu.. niezle.. takie opoznienie i twoj Kubus nadal nie chcial wyjsc z cieplego milego brzuszka mamy. Ale dalas rade!! Badz z siebie dumna i miej mile wspomnienia, ze zrobilas to wszystko dla synka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka24 nie sadze ze urodzę szybciej bo właśnie wróciłam ze szpitala ,a zaczęło się tak poszłam spać w nocy i chyba zasnęłam ok.5 nad ranem nie założyłam podpaski bo chciałam zobaczyć czy faktycznie cos tam leci no i leci trzy pary majtek przebrałam wstałam ok.12 w południe i się wkurzyłam ze cos może być nie tak z Zuzia wiec zadzwoniłam do męża bo był w pracy żeby zadzwonił do szpitala i na ściemniał ze mala się jakoś malo rusza, żeby kazali mi przyjechać żeby sprawdzić co się dzieje. I tak się stało maz dzwoni ze za 10 min będzie i jedziemy ,a ja tu w piżamie właśnie sobie śniadanko zajadam no ale cóż wzięłam szybki prysznic no i pojechaliśmy. przyjęła nas bardzo fajna położna no i się pyta czy mam ze soba podpaskę ,a ja na to ze nie. Wiec kazała mi nasiusiać żeby sprawdzić mocz czy to faktycznie wody mi się Sącza i okazało się ze to jakaś wodnista wydzielina pobrała próbkę do zbadania ,zrobiła ktg no i powiedziała ze skurcze już jakieś są i już dzidzia jest gotowa do wyjścia ,ale trzeba czekać . chcieli mnie zatrzymasz w szpitalu przez dobę ,ale ja kategorycznie jadę do domu skoro jest wszystko w porządku . no i powiedziała ,za mogę rodzic jutro ,albo za 3 tyg .super nie ,ale najważniejsze ze z Zuzia wszystko w porządku teraz mogę się spokojnie położyć spać . Ale wypracowanie napisałam. Aniapud jesteś dzielna kobieta🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe brzuchatki :):):) Patuniaa.........1.11.2008......42....Birmingham..cork a.....Julia Jola25..............05.11.2008.....41....St Albans...chyba córka..Hania Gosiulka24.........15.11.2008.....40....CROYDON...synek. ...Adas/Alan lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka.....Zuzia? Krakersik81........22.11.2008.....39....Menchester...cór ka.....Zuzia Patinka26..........30.11.2008.....37....Cheltenham....co rka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? olenka25............25.12.2008.....34....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......30....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......28....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......22.....Melton......... ..?.............? lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys mi83...............24.03.2009.......21....Hinckley...... .córcia.....Hania bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......14....H/C........... ?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka.....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec....oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath....córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton......syne k...........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield...... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik,to Ci powiedziala,to w sumie nic Ci nie powiedziala,troche duza rozbierznosc 1dzien do 3 tyg,ale ty w sumie to masz jeszcze czas bo ci jeszcze termin nie minal. Mi to kolezanka dzisiaj powiedziala zebym przylozyla latarke to moze do swiatla wyjdzie.he he:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo..Eli to nie ja jemu tylko on mnie nacisnął na odcisk i to bardzo porządnie,a ja mu po prostu nie zapłaciłam odstępnego(miałam płatne do wczoraj)a że dla niego pieniążki są najważniejsze i muszą być 14 to już wczoraj dzwonił gdzie kaska.A w moim kontrakcie pisze tylko,że mam płacić i że możemy rozwiązać umowę(każda ze stron)zachowując miesięczne wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki i mamusie🖐️ A ja dzis byłam na zakupach ale nic w sumie nie kupiłam oprócz koszuli do szpitala,a tak czekałam na te sobote i na te zakupy:( do porodu mam jescze ponad 5 tygodni ale ten czas tak tu szybciutko leci .jutro wybieramy sie do Ikei więc tam moze cos kupimy,a potrzebna mi posciel do łózeczka i materac tez bym chciała kupic nowy.bo tu kupilismy łózeczko uzywane razem z materacem ale ten materac to taki badziewny bo sama gąbka ,a ja chciałabym taki ....zapomniałam jak sie nazywa ha ha wyleciało mi zupełnie z głowy no ale chciałabym materac nie-gąbkowy :) a tak poza tym oprócz łózeczka,wózka i paru ciuszków to jeszcze nic nie mam dla dzidzi więc najwyzsza pora na zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was!!! Jestem tu nowa i na dodatek mieszkam w Anglii, z mężem sie dopiero stramy o dzidzie i jutro bede testowac, dziś jest mój 32dc, i od 4 tyg. boli mnie podbrzusze dziś powinna przyjść @ ale narazie ciiiicho, zawsze przed @ oprócz bolącego brzucha bolały piersi a teraz tylko brzuch .Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sobota - dzień zakupów.Czarek pobił rekord w niespaniu.Od rana tylko 2 drzemki po 20 minut i to w samochodzie.oczy mu się zamykały, ale pozycja leżąca = wrzask na całe gardełko. W końcu zasnął po 20.Zobaczymy ja będzie nocka wyglądać.Idą mu ewidentnie zęby, bo policzki ma bardzo rozpalone i gryzie wszystko co popadnie. MamoEli - patrz imajl.Sorry za delay. Anecia - urocz urwisek twój Adasiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 a moze Ty polecisz mi sklepy w których zaopatrywałas sie w akcesoria i ciuszki dla dzidzi? -jako ze jestesmy obie ztego samego miasta. a pościel? jaką wybrac ? które sklepy najczęsciej odwiedzasz? doradz jak możesz.Aha dodam ze ten nasz Primark to juz znam na panięc i nie lubie tam kupowac. pozdrawiam i zycze miłej nocy kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×