Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Jola24- gratulacje🌼. Moja marcowa córcia tez będzie Hanią:) shortbred- witaj:) o brighton- zazdroszczę..tam to chyba zawsze slonko.. i morze..ach pojechalabym znow.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te gryzaki mamy już długo, najpierw nie chciał sam ich żuć, tylko trzeba było hrabiemu trzymać a teraz jak sie nauczył chwytać to gryzie ten gryzak na wszystkie strony.To samo robi ze smoczkiem - lubi te zabawki, bo sa małe i dosyć poręczne, łatwo jej w paluszki złapać, a smoczek ma wizerunek zwierzaczka (szopa pracza) i tylko dlatego jeszcze się tym smoczkiem interesuje - potrzeba ssania całkowicie zanikła.Teraz jest potrzeba gryzienia, haha. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z pompeczką w rąsi... ach ja miło rozpoczac dzien... ;) Dobrze dziewczyny ze popisalyscie troszke o zabkach i gryzaczkach... Mikolaj jeszcze za malutki pewnie do zabkow - prawie 6tyg. ma, chociaz piszecie ze to róznie... ale zauwazylam ze zaczyna ssac piastki... nawet pieluszke tetrowa liże czasem... co myslicie?? ... wydajemi sie ze te plesniawki go draznia, ale moge sie mylic... Anecia to nie tak ze musze ukrywac przed mezem to, ze chcialabym wykorzystac obsiukana pieluszke na plesniawki, chodzi o to ze zapytal swojej mamy a ona wydarla sie że durny, wiec zgłupielismy... moj M rowniez bylby za tym sposobem... kurcze jakos nie mam przekonania mimo ze wierze w urynoterapie, u siebie to co innego aleu takiego szkraba...:o na to wyglada ze nikt z Was tego nie stosował ...? mamo***Eli a Ty??... dzisiaj wybieramy sie znowu do GP bo nystatyna sie skonczyla prawie i nie pomogla... moze za krotko?... juz 7dni stosowalismy... potem na pierwsze spotkanie mamusiek z dzieciaczkami ... no i potem pochwale sie w koncu Mikolajem w firmie - dlugi bedzie dzien i taki inny :) dziewczyny jak mialyscie z jazda samochodem po porodzie???, bo ja cos nie moge sie przemóc i maz mnie wszedzie musi wozic... Shortbread witaj na forum... zdrowka i cierpliwosci zycze :) miłego poranka :) wracam do wyrka bo chlopaki jeszcze spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) wczoraj prawie caly dzien przespalam... dzisiaj pada:( tak Monika2 po 10 latach malzenstwa...a i mamom i tesciowym raczej nie wspominamy metod uzdrawiania dzieci...oleniga jak moje pierwsze mialo plesniawki to wlasnie mocz pomogl,i przeciez to jego mocz a nie sasiada...no nie???wykupilam pol apteki z lekami na plesniawki i nic,a moczem jak reka odjol.jak adas upadl w ogrodku naszym betonowym na buzie to tez tetrowa mu zalozylam i strup na pol buzki w 2dni odpadl.nie martwcie sie malemu nic nie bedzie a pomoc moze,a mamusie?ech mamusie...ciesze sie bardzo,ze pupcia Mikolaja wyglada lepiej:D:D:D mi83 wizyte mam 16grudnia i jesli nic nie przyjdzie to sie przypomne. ide kawusie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie ide...stop...MIGRENA...stop...HELP!...:O:O:O poza tym leje jak z cebra a moj baby blues osiagnal szczyt. co sadzicie o konskiej dawce magnezu? lzy mi leca ciurkiem bez powodu. a moze juz z racji wieku trace szczelnosc tu i ówdzie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli zapewniam,ze konska dawka magnezu pomaga!!!ja w ciazy i podczas karmienia pilam w pluszu magnez jakies 5razy dziennie i mialam powera ze hoho!!!teraz tez mam magnez i pije raz dziennie,ale zwieksze dawke po tym tez skorczy bolesnych nie ma;)tez sprawdzone heh,a tej migreny strasznie ci wspolczuje mnie rzadko glowa boli,a jak juz boli to niecierpie tego!u mnie padalo,a teraz slonbko wychodzi ah ta pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w ten nie najgorszy u mnie poranek na razie nie pada i nie jest za zimno:-) Oleniga to co Anecia pisze o moczu to czysta prawda ja tez nie moglam sie przemoc ale to stary sposob i naprawde dziala.Moja mama kiedys mi to powiedziala jak moja Nikola byla mala ale ja jakos nie umialam tego zrobic wiec mama nie zastanawiajac sie uzywala malej moczu i jej przecierala te plesniawki.Nie powiem ci teraz po jakim czasie zniknely te plesniawki bo nie pamietam to bylo tak dawno, ale moge ci powiedziec ze zadzialalo.To sa sposoby starszych ludzi, kiedys medycyna byla troche do tylu i ludzie szukali innych sposobow i to jest wlasnie taki sposob naszych babc. Shortbread witaj na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia o tym magnezie to nie slyszalam ale jak mowisz ze nie ma skurczy bolesnych to sama bym brala.Narazie musze brac zelazo w tabletkach bo spadl mi poziom hemoglobiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki 🌻 co do tej urinoterapi to szczera prawda.i to nie są tylko stare metidy babcine.ja jak byłam z moją corką w szpitalu -bo miała wirus ROTA-i przez dłuższy czas utrzymywala jej sie wysoka temperatura to sama pielęgniarka kazała pieluche tetrową z moczem okładac dziecku głowe i temperatura spadała,a srodki pzeciwgorączkowe-stosowałam czopki pomagały ale na dość krótko.Więc ten mocz to naprawde dobra rada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ja bralam ze starszym synkiem,w 1szej ciazy bo padalam na pysk normalnie,bralam tez na uspokojenie w dodatku cala ciaze wiec sobie wymyslilam ze bede wiecej magnezu zazywac;) heh i jakie skurcze kulo mnie coa w lewym boku i parcie czulam,i z drugim pilam 2razy dziennie magnez i tez parcie i bol w kregoslupie,ale taki do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam magnez,wapno,cynk wit d ijakas tam jeszcze w pluszu pisze tam ze kobitki w ciazy 2razy dziennie po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslicie ze Ebay jest bezpieczny bo zamowilam wozek dalam ponad 330 funow i taka troche jestem poddenerwowana czy przyjdzie czy nie.Zamawialam juz kilka rzeczy z ebaya ale nigdy za taką sume i zawsze wszystko przychodzilo a teraz jakas taka niepewna jestem.Niby ta babka ma pozytywne opinie bo na to tez trzeba patrzec.Czy ktoras z was miala kiedys jakis przypadek niedostarczenia towaru zamowionego z ebaya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a te wapno masz z Polski?czy tutaj kupowalas?bo ja ostatnio chcialam sobie kupic w polskim sklepie plusza ale tam nic nie pisalo o kobietach w ciazy wiec nie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z polski,aniz polskiego sklepu kupilam w sklepie z odrzywkami dla sportowcow i byly tam takie rozne suplementy witaminy,kremy dla ciezarnych miedzy innymi,adasko usnie to ci napisze nazwe bo lezy na kolankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja często kupuję na ebay i prawie zawsze jestem zadowolona tylko raz mi się zdarzyło,że towar do mnie nie dotarł(gps za niecałe 60 fuli)no i niestety kasy też nie odzyskałam.Ale bądz dobrej myśli no i zawsze możesz do niej napisać czy już np.wysłała Dziewczyny a co sądzicie o mojej interpretacji tego zdania (wczoraj pisałam) Mamo eli zerkłaś może Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko to jest firmy HeakthAid nazywa sie Zimacal to nie jest sam magnez tylko te witaminy co wyzej napisalam magnez,wapno,cynk,vitamina k i d 20 tabletek kosztuje 3.50 w aptece tego nie widzialam,ale moze bedzie w ktorejs u ciebie,a samego magnezu tu nie znalazlam takiego jak plusz do rozpuszczania w wodzie. nie martw sie wozek na pewno dojdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ostatnio jaik byklam przeziebiona, karmiąc, chcialam brac plussza - w aptece mi odradzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam z pierwszym i nic mu nie bylo,a nawet nie chorowal wszyscy kichali prychali a on nic zachorowal dopiero jak do zerowki poszedl,ja wszystkie witaminy bym odradzala heh bo to przeciez sama chemia!z drugim pilam z firmy zdrowit i tez nic mu sie nie dzialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ratunku! radzcie cos bo padam na pyszczydlo! maks od kilku nocy budzi sie na karmienie co godzinke-poltorej, zasypia przy cycu, wydaje mi sie ze sie nie najada bo za szybko zasypia. wybudzanie go nie daje rezultatow, tzn. daje, ale on pozniej nie chce spac w ogole... od tygodnia nie przespalam dwoch godzin w kupie i juz snie z otwartymi oczami. w dzien maly potrafi spac np 15 minut. tak jak teraz :( zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy nowy kontrowersyjny temat:-) ja ostatnio kupiłam sobie w boots wapno z witaminą d&k i pytałam specjalnie i powiedzieli mi że śmiało mogę to pić natomiast magnez ma z polski i pisze na opakowaniu że może być stosowany przez kobiety w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja bym zakazanych rzeczy nie brala,zawsze czytam czy mozna w ciazy to brac,wiem ze prawie na karzdym pisze,ze kobiety w ciazy je moga,pluss zdrowit,w polsce i teraz te z anglii!!!dziecku teraz na kosci wapno potrzebne,mnie wysypalo na buzi to na to cynk,no i magnez na dni spiocha i na lekki porod heh a jesli moim dwom przy karmieniu piersia pluss i zdrovit nie zaszkodzily to pewnie iz 3cim nic nie bedzie,bo ja to magnez bede chlac obowiazkowo,a witaminy to lepsze niz alkohol w ciazy,a mnojego brata dziewucha lubi se wypic,a z dzidzia ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx pij wiecej wody i jakis tam innych co mozesz to bedzie wiecej pokarmu,z karmieniem cycem tak nieraz jest ze zamiast coraz mniej sie budzi coraz czesciej,jak moje skonczyly 6mies to na noc butle zaczelam podawac,a w dzien cycem noi jak budzily mi sie w nocy to tez cyc,ale to zazwyczaj 1-2razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo niby wczoraj ta babka wyslala koszt przesylki mi policzyla 45 funtow,bo to gdzies z Anglii idzie a ja mieszkam w Szkocji.Jestem dobrej mysli ale tak nie do konca. Dzieki Anecia!moze tez sprobuje ale najpierw zapytam poloznej czy moge brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx chyba nie ma nato recepty. ja przechodze to samo juz od dawna. biore do karmienia, ona2 min possie i spi . przenosiłam ja do luzeczka ona budzi sie na nowo i tak w koło Macieju. od m-ca to na luzeczko juz placzem reaguje jak ja w nocy przenosze i uspokoic ciezko a cyca nie weźmie, bo i jak jesli przed chwila jadla.ze 2 minuty to nieważne. Mam to szczeście i nieszczęście ze ona cyca nie traktuje jako uspokajacz. chyba bardziej nieszczeście bo w nocy to tylko noszenie ja uspokoi a jak klade to znowu placz. i zrezygnowalam , spi z nami, bez zadnego przenoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila to zależy od sprzedajacego, zawsze sprawdzaj jaka ma opinie.Ja wiele razy cos tam kupowalam i zawsze bez zastrzezen, wozek tez kupiliśmy ale odebralismy osobiście. Sporo ci policzyla za dostawe. poczta nie bierzae tak dużych pakunkow wiec pewnie kurierem wyslala. My tak zrobiliśmy 2 lata temu z wozkiem, z tym ze przejechalismy sie troche bo nie wiedzieliśmy ze poczta nie weźmie a jednak kurir liczy sobie wiecej za taki uslugi niz przewidzieliśmy. Ale 45? amoże ceny posly tak w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore wiecej tych witamin teraz (wczesniej nie bralam mam 1 paczke od poczatku ciazy)zeby dzidzi organizm sie wzmocnil,bo oprocz tych do picia biore te dla ciezarnych 1raz dziennie,bo czuje sie winna za to ze ma tego torbiela,i jest mniejsze niz powinno byc,a tak moze sie wzmocni urosnie a torbiel zniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×