Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Kamila26 ja podaje calpol czyli paracetamol w syropie,zawsze pomaga (Hania coś źle znosi szczepienia i po obu gorączkowała,aż się boję tego następnego bo 3 zastrzyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska2maja - najlagodniejszy i najbardziej popularny srodek to lactulose - w plynie. W kazdej aptece dostaniesz. Zapytaj na wszelki wypadek czy mozna stosowac w ciazy. Mozesz sprobowac suszonych sliwek w zalewie z puszki albo soku z suszonych sliwek(prune juice)-sklep ze zdrowa zywnoscia. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska 2 maja przed drugim porodem tez sie tym glowilam. przez cala ciaze nie mialam takich probl a tutaj tydz przed terminem jakies zaparcia! jadlam wszystko gdzie jest duzo blonnika ale przeczyściło mnie dopiero jak zaczely sie skurcze. laktuloza nie dziala od razu, potrzeba 1-2 tyg regularnego brania - juz to przerobilam z olka. jedz sliwki suszone, jablka jogurty, musli. w aptece watpie zeby cos dali. aha na mnie tez kawa dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki! Ja juz koncze kawke i Wam milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki brakuje mi słońca :-( jakoś przez to nie mam dziś humoru zawzięłam sie na to chudnięcie i poćwiczyłam troszkę wczoraj - ojjj zakwasy mam dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly-pocieszasz mnie swoimi postami o ebayu. Przynajmniej wiem, ze nie jest ze mna chyba do konca zle, ze spedzam na nim tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam Dzis bardzo śpiące hey Znów mam sąsiadów w akcji, ale TAK jeszcze nie było. Tym razem to nie głośna muzyka mnie dobijała a ich lament. Dziewczyny, nie wiedziałam, że para może się tak dobrać. Oni oboje to psychole, krzyczęli, laska płakała, jakies dziwne odgłosy. Wczoraj zadzwoniłam na policje... a ci po ambulans i zabrali dziewczyne... gościa niestety zostawili i w nocy dalej krzyczał sam do siebie. Matko boska, normalnie myślałam, że nie wyrobie. Do 4 jakoś było, ale potem musiałam wziąć korki do uszu. On jest chory psychicznie i dawno nie brał swoich tabletek. Nie wiem już co robić :( Dobrze, że zaczynamy już biddować o domek dla nas, to może w końcu coś się ruszy i się wyprowadzimy. Edyjus ja cię rozumiem z tym humorem, bo ja swój też straciłam, a miałam taki miły weekend. Taka psia pogoda. A do tego Maja wczoraj pierwsze papu jadła przed 4 (dawno tak nie było) a dzisiaj... o 23:30 :( To nie pospałam za dużo, bo potem jeszcze ze 3 razy ciągnęła cyca Dobra pomarudziłam troche >>> marysia ja miałam Fybogel to jest na okres ciąży w szczególności, żeby pomóc w takich sytuacjach. To taki gęsty napój o smaku pomarańczowym. Pije się ze 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bes GEATULUJE🌼🌼🌼niech synus sie zdrowo chowa:) kamila_b to ci los z tymi sasiadami ja bym zglaszala wszystko tez do counsilu za kazdym razem kiedy policja wzywana,a teraz jeszcze ambulans.wysylasz im jakies pisma?czytalam o takiej dziewczynie ktora tak robila i tez miala malutkie dziecko i szybciutko dostali mieszkanie.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry niezle to o tym jedzeniu haha.ciekawe czy wycofaja to ,,zdrowe,,jedzonko:) agnieszka75 kiedys pisala o tym jedzeniu,ze zawiera duzo soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te info w wiadomościach. Bębnili o tym cały dzień wczoraj, głuwnie pokzywali SMA - ich ciastka i wining buiscits. Okropne. A i SMA wycofa te produkty ze sprzedaży ale dopiero w czerwcu :-/ Ciekawe jak sytuacja wygląda ze słoiczkami? Pewnie też nie najlepiej. Wygląda na to że najbezpieczniej to hodować własne warzywka i z nich gotować maleństwom obiadki - przynajmniej wiesz co w nich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam tez wczoraj o ciastkach hainz farley rusks - za duzo cukru - ktorych hainz nie wyofa poniewaz \"dobrze służą dzieciom od 120 lat\"!! kiedys zuzia uwielbiala ciacha cow&gate, nagle zniknęły z półek i zastanawialam sie dlaczego. wczoraj przeczytalam ze wycofano je ze wzgl na duza zawart cukru bes gratuluje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam nowe fotki:) cherry jak Sara z kupkami? mamoEli wrocilas juz? oleniga zapomnialam napisac gratuluje Mikolajowi pierszych zabkow:) mam nadzieje,ze przyzwyczai sie szybko,ze mama pracuje kamila26 jak poszukiwania nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia fajnych masz chlopakow. widać dogadują sie dobrze;) i to najważniejsze. Amelka bedzie miala dwoch bodyguardów - super Wam się złożyło. Jak widzę takie słodkie maleństwa jak Twoja malutka to mi się baardzo teskni za czasem kiedy moje były takie maleńkie A oto moje dziewuchy http://picasaweb.google.pl/yagodka79/ZuziaIOla?authkey=Gv1sRgCNmUpbOCsJu_cw#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia stwierdziła ,ze "Juzia jest godna" i buszuje w kuchni :D A mojej małej coś pomoglo na biegunkę tylko nie wiem co. pare dni zmienilam jej mleko na to ktore kiedyś pila. dalam je wieczorem a nastepneho dnia juz bylo dobrze. I nie wiem czy to mleko, czy lakcid, czy to, ze nie daję jej już jogurtu. Pewnie wszystko razem wzięte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy! bes ogromne gratulacje niedosc ze czekalas dlugo na synusia to jeszcze dlugi porod ale wazne ze juz jestescie razem -duzo zdrowka zycze!!!!! oleniga gratuluje powrotu do pracy-dzielna jestes ! marysia a z ta kupa to pewnie tez dlatego ze dzidzia sioe obnizyla i uciska na odbyt, czasem troche ruchu pomaga a takie pyszne slowki maja w tym holenderskim sklepie tez, anecia sliczna i duza juz tya twoja coreczka ja tez kupuje na ebay ale czasem wiecej w nim siedze niz w efekcie kupuije taki jurok juz, strasza z tym jedzeniem a moj maly tylko ze sloika je ani bananow nmie lubi ani zwyklego ziemniaczki a najlepiej tio smakuja mu obiady w proszku z heinza a co to ZA OBIAD Z PROSZKU a coo mam zrobic, chyba ze to na pare kupie i zaczne sama mu cos gotowac nie wiem pozdrawiam ii milego0 dnia mimo tak okropnej poghody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka cudowne masz dziewczyny to zdjecie z gitara jest fajne i z tymi smoczkami jak obydwie raczkuja:) ja tez niedlugo bede takie kiteczki robic hihi fajnie amelka bedzie miec Daniel starszy od niej o 10lat to pewnie opiekun bedzie heh.chlopakow bedzie najpierw przesluchiwal:p moj maz ma o 8lat mlodsza siostre i tez sprawdzal najpierw chlopakow,dlatego do dzisiaj samotna a 24lata chyba ma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASSANNA- poslalam ci maila z moim nr przyjezdzej dziolcha nie czekej,sorki ze tak pozno ale mam komputer zepsuty a do wszystkich u mnie na osiedlu 6 dzieci zachorowalo na swinska grype az sie normalnie boje teraz to juz chyba sie rozniesie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ale sliczne i przebojowe twoje córeczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - z kupkami fatalnie, raz na tydzien z pomoca czopka inaczej meczy sie i traci apetyt. dostalam z Pl Lactulosum i podaje od wczoraj, mam nadzieje ze pomoze w przeciwnym razie w nastepnym tyg ide z nia do gp. Polozna tutaj mi powiedziala, ze to wcale nie jest normalne, ze dziecko nie robi kupki przez kilka tyg nawet przy karmieniu piersia. Dzisiaj bylysmy na szczepieniu przeciwko gruzlicy, a jak wasze szczepienia? Widzialam, ze Amelka ladnie przybiera na wadze. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś juz tak szybko??skąd wiesz ze to TA grypa? jakieś testy? z tego co oficjalnie podaja to jest 27 osob w UK z tego 13 w Londynie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry no strasznie macie z tymi kupkami moja sie prezy,ale kilka razy dziennie robi,a probowalas infacol?mojej na poczatku podawalam i pomagal,a poza tym jem jablka, musli,pije wode mineralna.a szczepienie pierwsze mamy 14maja,akurat 2 miesiace amelia skonczy.szczepienie na blonica tezec,krztusiec,polio,hib i pneumokoki:( duuuzo tego,a o gruzlice musze zapytac. monis na swinska grype???nie martw sie wczoraj w wiadomosciach mowili,ze na zwykla grype o wiele osob wiecej umiera...nie wiem czy to dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mojakolezanka dostala smsa z przedszkola gdzie chodzi jej syn ze szkola obok miala 6 dzieci chorych i jednej chorej dziewczynki siostra chodzi do tego przedszkola co jej syn i nyby zalezy od rodzica czy chce poslac dziecko jak tak to jak wejda do przedszkola tozostana zdezynfekowani i przy wyjsciu to samo, u mojego meza kolo pracy tez zamkniete jedno przeddzkole 2 dzieci chorych w tym jedno w bardzo ciezkim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry przeczytaj Witam, ja używam 'infacolu", przed każdym karmieniem aplikuje synkowi i nie ma już kłopotów nie tylko z wzdęciami, ale i kolkami, i zaparciami. Tyle, że aplikuję maluszkowi trochę więcej niż to jest wskazane na ulotce( mniejsza ilość nie działała) ____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Cherry jeśli Sara widzisz ze sie męczy i to nie jest przez niedojrzałośc przewodu pokarmow ale rzeczywiście to jest zatwardzenie (twarda kupka) to nie jest normalne. Ale jesli steka i preży si eprze dzrobieniem kupki, nawet jesli jest ona raz na tydz to sprawa normalna. Moja Ola tak miala. Na poczatku sie martwilam, ale gdzieś wyczytalam, ze mleko matki moze byś wchlaniane zupelnie i poza moczem dziecko dlugo nie ma nic do wydalenia. W Oli przypadku to była prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis no jestem w szoku,wczoraj mowili,ze w meksyku juz otwieraja szkoly bo zachorowalnosc maleje i ze wogole to jest bardzo wyolbrzymiane przez media,bo na zwykla grype wiecej ludzi umiera i choruje i o tym tak nie trabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×