Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dzieki Agnieszka za odpowiedz. Jak pisalam, mam syrop lactulosum ale aptekarka powiedziala, ze lepiej podawac czopki niz syrop. Dopiero wczoraj zaczelam jej podawac, poczekam min dwa tyg i zobacze czy wogole dziala. Sama juz nie wiem jak jej pomoc. Poprosze jeszcze kogos o ten syrop polecany od Ciebie. Twoj Kubus bardzo urosl od ostatniego razu jak go widzialam. Jest sliczny. Buziaczki dla Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, dziewczynki, doczytuje, jestem na przedost str anecia daj na maila namiary na dziecko brata, ja mam ciuszki po maksie, chetnie wysle. zlotykolor@wp.pl ide czytac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla29, dzieki :D mamy dzis znowu dzien pod znakiem remontu i... kupek... :) postaram sie napisac jutro buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj rozpisałyście:) a u mnie dziś bardzo ciężki dzień,gotowanie,zakupki,sprzątanie bo jutro przyjeżdża rodzinka z Pl na chrzciny które raczej się odbędą oglądałam wszystkie nowe zdjęcia i Wasze dzieciaczki są po prostu cudne Anecia dzięki za komentarze dziewczyny życzę Wam dobrej nocki i przyjemnego tygodnia:) zaglądać będą,ale nie wiem czy dam radę coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj rozpisałyście:) a u mnie dziś bardzo ciężki dzień,gotowanie,zakupki,sprzątanie bo jutro przyjeżdża rodzinka z Pl na chrzciny które raczej się odbędą oglądałam wszystkie nowe zdjęcia i Wasze dzieciaczki są po prostu cudne Anecia dzięki za komentarze dziewczyny życzę Wam dobrej nocki i przyjemnego tygodnia:) zaglądać będą,ale nie wiem czy dam radę coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co to się na tym świecie porabia.Grypa świńska pandemia, boję się trochę, ale strasznie śmierdzi mi cała ta akcja sabotażem gospodarczym. Tyle sprzecznych info dociera do ludzi, no i jakimś dziwnym trafem w czasach totalnego kryzysu wielkie koncerny farmaceutyczne notują wzrost akcji o ok 10% lub więcej...Chyba najlepsze rozwiązanie zachować higiene i zdrowy rozsądek. Anecia- bardzo mi przykro z powodu syt w rodzinie, to straszne,ale dziecko Bogu ducha winne...Czarka ubranka już powędrowały dalej malutka mama - ja mam do sprzedania tanio wózek Mamas&Papas, o identycznym wspominała Agnieszka 75, tylko mój ma dżinsowy, granatowy kolor.Mogę przesłać zdjęcia na mejla. lolli - to co, detox ebayowy, ja powiedziałam dość, bo mam motyw: wyjeżdżamy na pierwszy w życiu prawdziwy urlop, 2 tyg.Trzeba trochę odłożyć. Bes - gratulacje,zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Asanna - trzymaj się, życzę Ci ,żebyś podejmowała same mądre decyzje. Nie znam szczegółów twojej syt., ale może spróbuj iść do Coucil, jako bezdomna, z małym dzieckiem powinnaś dostać lokum i większość benefitów. Czy ktoś wie kiedy wraca mamaEli? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj rozpisałyście:) a u mnie dziś bardzo ciężki dzień,gotowanie,zakupki,sprzątanie bo jutro przyjeżdża rodzinka z Pl na chrzciny które raczej się odbędą oglądałam wszystkie nowe zdjęcia i Wasze dzieciaczki są po prostu cudne Anecia dzięki za komentarze dziewczyny życzę Wam dobrej nocki i przyjemnego tygodnia:) zaglądać będą,ale nie wiem czy dam radę coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onyx cudowna jestes z calego serca ci dziekujemy🌼🌼🌼❤️😘 ja juz paczke dzisiaj pakuje.macie racje dzieciatko nic nie winne,a brat jest na rencie jsakies 600zl.dostaje bo ma endoproteze w biodrze:(pisalam o nim kiedys,w dodatku mu wstrzymali teraz ciolki... kurde i jak tu funkcjonowac z 600zl???,ona tez na rencie i ma alimenty bo ma 2ke dzieci z 1go malzenstwa,dobrze,ze maja dach nad glowa niedawno dostala socjalne w pl po 10ciu latach. frugo zdjecia sa swietne bardzo ladne miejsce,tez bym gdzies pojechala sobie. oleniga dzieki za komentarz,ale to Adas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka mama
Hej dziewczyny, dziekuje za kilka namiarow na wózki:-) Monika2 oczywiscie chetnie zobacze Twoj wózek, to moj email: mycha.1@wp.pl, prosze przeslij mi zdjecia. Jesli macie jakies rady jeszcze albo nazwy sprawdzonych firm napiszcie. I radzicie mi szukac na ebayu tak:-) Powiem Wam, ze od kilku dni non stop szukam na necie wozkow i po nocach juz mam tylko takie sny wozek, wozek, wozek.... koszmar:-) milego dnia mamuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamama a masz u siebie w miescie car boot?ja tam wozek za 20 funtow kupilam gleboki+spacerowka a ztych co link podala lolli to po 40funtow sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka mama
anecia mieszkam w Londynie wiec pełno tu tego powinno byc. W sumie nigdy nie myslałam nad takim rozwiazaniem, ale to super pomysł. ńigdy ne wiesz jakie skarby mozna tam znalezc:-) Dzieki:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie ciagle to cholerne przeziebienie trzyma... Szlag by to!! Czemu akurat teraz??!! Chyba faktycznie ciaza oslabia, bo nie bylam chora kilka lat. Widze, ze macie rozmowy o wozkach... tez juz mam ochote sie rozgladac... ale to dopiero 10 tydzien... nie wiem jak sie odnajde w gaszczu ofert, cen ich funkcjonalnosci... A tyle rzeczy trzeba kupic.... zostawialyscie wszystko na koniec?? Od kiedy najlepiej zaczac? W przyszlym tygodniu jedziemy do Polski, siostra odlozyla mi troche ciuszkow po swoim dzieciaczku wiec mam zamiar to przywiezc. Czy uwazacie, ze w Polsce wozeczki sa lepsze? W sumie na upartego moglibysmy tam juz teraz kupic, skoro jedziemy samochodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz\\esc mamy ja aby odnosnie tch kupek ja podawalam troche malemu lactolose kupilam w asadzie taka duza butelke ale z 2 tyg podawalam byla delikatna poprawa jak juz kiedys pisalam to soczek pomaranczowy mozna podac z 5ml przed posilkiem czasami naprawde dziala a najwazniejsze ze to jeden z bardziej naturalnych sposobow na kupke, a co do wozkow to nie mowie nic bo kazdy zna swoje potrzeby i wie na czym mu zalezyn a wybor jest duzy wiec trzeba szukac odpowiedniego do siebie chociaz najbardziej popul;arne to qunny, mamas and papas , silver cross, loola, no i graco sa dosc tanie , pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! Jak tam dzionek mija :) mam pytanko do mam z birmingham?? Moze dalo by sie zorganizowac jakies spotkanie??? Fajnie byloby sie w koncu spotkac, pogadac, kawke wypic :) bo tu tak smutno czasami samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek - szkoda, ze mieszkamy tak daleko od siebie. :( Z wielka checia bym sie spotkala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie ! mam małe pytankoczy orientujecie sie jak wyglada wywołanie porodu w uk termin z om mialam na 5.05 a z usg mi wychodził na 10 .05 w sumie nie mam zadnych objawów ze sie zbliza wiec raczej mysle ze niunia sie spóżni a na 12 umówili mnie do kliniki jak oczywiscie do tego czasu nie urodze to czego tam sie moge spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! małamysza, ja mam spotkanie odnośnie wywołania 11 maja i też w sumie nie wiem czego mam się spodziewać. Wiem tylko że będzie to spotkanie na zasadzie dyskutowania na temat sposobów wywołania porodu. Sama akcja wywołania nie wiem kiedy nastąpi. No i nie wiem też co dokładnie stosują tutaj w ramach przyspieszania. Słyszałam o masażu szyjki ( czego chyba nie bardzo bym chciała bo wiele dziewczyn twierdzi, że bardzo nieprzyjemne a nawet bolesne :-o) i jakaś maść dopochwowa ale nie wiem jaka (z prostaglandynami?). Też chętnie dowiedziałabym się od dziewczyn które to przeszły. Niulek 25 ja chętnie się spotkam ale jeszcze mamą nie jestem. Mam nadzieję, że wkrótce :) Wydaje mi się, że masz wózek graco, wiesz może gdzie można kupić sam carrycot do niego? Szukałam już chyba wszędzie w necie i nie mogę namierzyć :( Ty go kupowałaś w zestawie czy oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja mama jeszcze nie jestem :) w lipcu bede :) a spotkac sie swietnie by bylo :) pogadac, kawusie wypic :) i nawiazac nowe znajomosci :) Wozek kupilam ze wszystkim razem oprocz wlasnie niego :) ( carrycota) jesli mowisz o tym plaskim wkladanym do spacerowki :) wklada sie go odwrotnie i daszek przekreca zamiast przekladac raczki :) wiec fajne rozwiazanie :) kupilismy go w toys r us za £34.99. mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek 25, weszłam na stronę toysa i znalazłam taki carrycot http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Systems-and-Pushchairs/Carrycots/Graco-Soft-Carrycot-in-I-Love-My-Bear(0035186) Taki właśnie kupiłaś? A on pasuje do graco travel system? (ja nie mam tego deluxe). Kurcze, byłoby fantastycznie gdyby pasował.... No i jakby jeszcze był dostępny bo na razie jest out of stock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora22
Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum, ale mam takie male pytanie, jest jakas dziewczyna gdzies blisko manchesteru... ??? wiecie mieszakm tutaj z mezem juz prawie 3 lata. ale poznac kogos nowego zawsze jest milo.. ja takze mam coreczke 20 miesieczna i za osiem tygodni kolejny termin porodu... Pozdrawiam wszystkie ciezarne i bedace juz mamusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska...link nie dziala :( ja kupilam travel system bez misiow...za £50 f mniej....szkoda mi bylo placic az 50 za trzy misie zawieszone nad glowa :) ale carry cot powinien pasowac bo te wozki sa identyczne tylko roznia sie misiami aaa i kolorem delikatnie i niczym wiecej wiec dla mnie bedzie pasowal do Twojego jak nic!!! Nie masz tam gdzies toys r us kolo siebie??? zeby kupic w sklepie?? a na ebay nie ma??? ja mam toysa niedaleko siebie w merry hill i nie byloby problemem dla mnie kupic w weekend i przywiesc do centrum gdzie pracuje...ale Ty przeciez rodzisz na dniach :O chetnie pomoge wiec pisz jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmora22, ode mnie do manchesteru jest ok.70 mil, wiec to chyba nie bardzo blisko, ale przynajmniej duchem moge byc Ci sasiadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska :) Wlasnie przewertowalam strone i ja mam dokladnie ten ktory ty wskazalas :) TE wozki graco robia w wersii bez misiow za 199 z dodatkami i z misiami I love my bear za 259 :) ja kupilam ten bez ale wlasnie zauwazylam ze carrycot za 34.99 jest tylko z tej serii z misiami i jak go kupilam nie zdawalam sobie sprawy :) sierotka :) oba wozki sa praktycznie identyczne I love my bear ma przykrycie z misiem wyszyte a ten normalny ma je gladkie :) jesli masz ktorykolwiek z tych wozkow to ten carrycot bedzie pasowal :) na bank!!! jeszcze raz jak cos to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora22
wielkie dzieki... zawsze razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmora22-ja myslalam, ze w takim duzym miescie to bedziesz miala wiecej POlakow niz ja tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek 25 kochana jesteś, dzięki za pomoc! Ja mam najbliższego toysa w Solihull więc wyślę tam jutro \"gońca\" po tego carrycota, mam nadzieje, że będą mieli na składzie. A szukałam go dosłownie wszędzie, na ebayu też. Nigdzie nie ma! A w sklepach to chyba też tylko w toys r us można dostać (sprawdzałam mothercare i innych i nie mają w ogóle w ofercie!). Dzięki jeszcze raz! Ps. mam nadzieję, że spotkamy się z naszymi maluchami w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×