Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

wazka85 witaj 🖐️ Co do kosmetyków to będąc w odwiedzinach w PL nakupiłam Bambino i pogadałam z kobietkami w PL sklepie i już sprowadzają kosmetyki Bambino i herbatki Hipp (mówią ze nawet im schodzi, dla mnie bomba ;) ) choc ponoc lepsze od oliwki jest kilka kropel oliwy z oliwek wlane do wanienki - zobaczymy jaką młody bedzie miał skórkę. Długo myslałam nad mlekiem i kupiłam w razie czego Apltamil (w PL odpowiedznik Bebilon) mam nadzieje ze sie nie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Annn jak masz wyciagnete sutki i siare juz teraz to pewnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka85 oj licze na to bardzo! piersi mam prawidłowo ukształtowane a siare od poczatku kwietnia, mam nadzieje że nie bedę musiała ich zasuszać skoro urosły kilka rozmiarów (z B na DD) jestem uparta jeżeli tylko dziecko pozwoli to bede karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna widzialas to?? http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/register/ ja od pewnego czasu sie doksztalcam:):)zaloguj sie a bedziesz miala pelne wersje filmikow no my jestesmy na etapie cwiczen oddechowych:):) co do mleka i herbatek..nie musze sie matrwic bo nasze delikatesy sa wmiare dobrze zaopatrzaone nawet obiadki maja:)kosmetyki...przy synku tez uzywalam babmbino ale teraz jak bylam w pl kupilam Bübchen babeczka w sklepie bardzo je chwalila i moje kolezanki tez tego uzywaly i byly zadowolone..nie bede kupowac jedynie pudru..nie ma to jak zwykla maka ziemniaczana-najlepsza-tez wypróbowalam:) wazka85 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez badzo chce karmic synka karmilam rok:(no troszke za dlugo bardziej to wygladalo na smoczkowanie niz podjadanie aaa wlasnie kup sobie kremik bo bedzie troszke na poczatku bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena1515 jej super super nie wiem czy zdaże przerobic zajecia ale napewno wiele mi to pomoże ! a mąke ziemniaczaną tez mam juz kupioną bo ponoc najlepsza, a moze Ty mi doradzisz czy kąpiel niemowlaka w rumianku jest faktycznie dobra na potówki? kupiłam rumianek i czeka na zastosowanie ;) jak dbac o buzkę niemowlaka zeby nie było plesniawek? jej mam jeszcze milion pytan a odpowiedzi "nic nie robic" nie pomagaja ;) Dobrej nocy kobietki ide sie połozyc, ze spania pewnie i tak nic nie bedzie, w dzien nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
ANNA to powinno byc dobrze,, ja rowniez mialam rozmar B , siara od 4 miesiaca , no i sutki sterczace hehe sama polozna juz na porodowce powiedzala ze uuuuuu bede karmic hehe, no i karmilam 10 miechow, a balam sie ze mam za male cycki,ehh a bardzo tego pragnelam! po 3 dniach karmienia .. (co 3 godznki raz jedna piers raz druga piers, maly ani razu nie byl dokarmiany, wogole ne plakal waga wzrastala blyskawicznie, pelegnarki sie nadziwic nie mogly jaki jest spokojny i duzy (ur.4,050)) uzywalam na sutki bepanten, pomogl jak olercia, maly mi podraznl sutki ale to normalne, krewki nie bylo, jak juz po tyg. wroclam do domu to bolu juz nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
selena ja po 2 nocce w szpitalu tak se zalalam pokarmem ze mi skorupa powstala jak to zaschlo,,,ehh koszul mi braklo bo za nim mi stanik dowiezli a i te wkladki laktacyjne ,,dla mnie za malo pjemne byly, zreszta zaszlam w ciaze wazylam 58, urodzlam ,, tydz po wazylam 53 ,, potem 10 mechow karmenia ,, przymus na jedzenie bo brak apetytu ale woda byla najwaznejsza,,anemia kurczee ,,dopiero po odstaweniu malego wrocila moja waga do normy bo wygladalam tragicznie przy wzrosce 172 ehh a i cycuszki take jak byly tylko jakby mniejsze:( i zadnych rozstepow,, ne stosowalam zadnych kremow,,prawda jest taka ze to zalezy w duzej mierze od skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek jak mial jakas wysypke to do kapieli robilam delikatny krochmalik i mieszalam go z woda..w rumianku nie kompalam..co do plesniawek tez pamietam ze kupowalam aftin w pl byl bardzo dobry teraz tez jest dopisany do listy zakupow:):) tutaj piesze mase dziewczyn ktore maja malenkie dzidzie pewnie ci cos doradza ale mam nadzieje ze moje doswiadczenie nie jest przeterminowane:) wazka85 tez uzywalam tego kremu na sutki ale dodatkowo stosowalam nakladki silikonowe zeby wszystko sie zagoilo.. a wlasnie mam pytanko co moge uzywac na cellulit:(niestety teraz sie rotoszke powiekszyl:( pojde ja spac??chyba nie skoro wstalam o 21:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe brzuchatki wazka i annnnna Widzę, że gorący temat, bo annnna.. masz termin już teraz zaraz :) powodzenia Osobiście chciałam dodać, że mamuś tu ostatnio więcej niż brzuchatek, wczoraj tylko jakaś pustynia była i może być przez weekend, ale wsparcia zawsze tu jest trochę wiec jak będziecie miały jakieś pytania zawsze ktoś odpowie i podpowie :D i jak widać poranna zmiana dopiero się budzi :) A my już z Mają up and wide awake od 6:30 tym razem, a nie 6 Rutynowe pytanie o poranku, to kto pije kawencje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam artykuł o tym jak wygląda 6-9 week check up u GP tyle, że po angielsku http://www.pampers.co.uk/en_GB/parenting-articles/well-baby-visit-6-9-months/1858 opisują o co lekarz powinien zapytać, albo o co my jako mamy możemy pytać znając życie pewnie GP i tak nie wszystko by sprawdził i co .. tu dalej nikogo nie ma.. no dalej lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popijam Kamila - ale mi już wystygła bo w międzyczasie uspalam mego szkraba. Teraz szybciutko pod prysznic zanim śpi Witam nowe brzuchatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! kamilko_b ja przy kawusi wlasnie:) nocka super amelka spala bardzo dobrze pewnie dlategp,ze deszcze cala noc padal no i aktywny dzien wczoraj miala:) kurcze martwie sie bo juz 4ty dzien kupki nie robi,diety nie zmienilam,a ostatnio tak ma ze raz na tydz cos wysteka.ale apetyt i humor dopisuje:) mamoEli to mowisz ,ze sprawdza sie ten odkurzacz-super!my raczej pioracy kupimy bo moj pomyslowy Adas tuszem wykladzine ozdobil:) z dlugopisu wklad wyciagnol...a u Daniela,ktory zostawil farby na podlodze tez wykladzina nieciekawa. witam nowe brzuchatki!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) witam nowe Panie :) kawke to moze nie ale english tea? dziewczyny dajcie sobie spokoj z kaftanikami, niewygodne to, body sa duzo lepsze :) body z dlugim rekawkiem ja kupuje w mini mode (boots) tylko ze dosc drogie (ale mini mode ma superrrrrrrrrrr ciuszki!) musze sie pochwalic, Lennox dzis po raz pierwszy przespal cala noc w swoim lozeczku! :D tzn tata mu zapodal mleko jak sie obudzil, ale nie wzial go do nas tak jak zawsze.No i udalo sie!najwyzsza pora, juz mu stuknelo 10 miechow afterall :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś się ruszyło !! Maja zasnęła bez problemu (tfu tfu), ale teraz już staram się za wcześnie jej nie kłaść. Lolli, jak miło, że nocke Lenny przespał !! Moja za to po 23 jadła a nie tylko o 5 :(, ale to przez te górne jedynki chyba. ja też lece zaraz pod prysznic, chociaż w brzuchu mi głośno burczy!! Anecia a ty możesz zawsze coś a la śliwki w puszce lub jogurt zjeść może? Ja pisałam nie dawno, że Maje oczyściło po daktylowo śliwkowym bio jogurcie, który wtedy zjadłam :) ale jak Amelcia jest szczęsliwa, to pewnie po prostu tak ma. ok, wrócę niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Lolbelly zgadzam sie z toba co do kaftankow,, sciagaja sie a body extra,,na przyszlosc bede wiedzala przy drugiej dzidzi hehe, wogole duzo wecej zrobie inaczej jak przy pierwszej dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
tak wogole pogoda do bani, a mielismy do ZOO dzisiaj sie wybrac cala ekipa,,ale czulam ze tak bedzie :( no nic spadam na sniadanko Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmila _b jem musli rano,jablka,activie.Chyba rzeczywiscie po mamusi tak ma,bo chlopaki to dopiero jak pokarmy stale wprowadzilam to mniej kupek zaczeli robic bo tak to po karzdym karmieniou ptrawie zmana byla;) sorki,ale to adas mi pomaga pisac:) MAMO*ELI JA TEZ CHCEM TAKIE KWIATKI!!!Sliczne sa,nie moglam sie napatrzec!!!Ten ,,motylek,,hi- swietny jest!Wszystkie sa swietne!ide jeszcze popatrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale mamy pogode w Luton:(zimno,leje.A ja wybieram sie na zakupy dla Malenstwa,bo czasu co raz mniej jak patrze na tabelke:) Jesli chodzi o kaftaniki i czapeczki wiazane to tylko w Pl. Mam do Was pytanko jakie masci,kremy i leki warto miec w domciu jak Maluszek sie pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:):) ja tez ide zrobic sobie slaba kawusie bo przez ta pogode to mi glowa odpadnie:( piszecie ze lepiej ubrac dzidzie w body niz kaftaniki to tez mam pytanko bo ja-jak pamietam ubieralam synciowy body a na to jakis kaftanik uwazalam zawsze ze w samych bodach bedzie mu za zimno to co wy ubieracie na te body?? aaa jeszcze jedno piszecie kochane ze robicie zakupy w roznych sklepach czy zamawiacie przez internet... ja oprocz asdy,tesco...no i teraz te ostanie w luton toy-cos tam...nie wiem gdzie sa takie sklepy...mam prosbe do dziewczyn ktore mieszkaja w Hatfield i okolicach jak byscie mogly podac mi nazwe sklepu z kodem pocztowym byloby mi latwiej wbije w gps\'a i zawsze gdzies dojade dzieki z gory dobra to ja lece to kawusie zrobic a synus kisiel sobie zazyczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702 no widzialam tez tam ale szczerze mowiac jezeli chodzi o ciuszki to nie ma tam wielkiego wyboru no i ceny tez sa takie hmmm ja wczoraj kupilam 3 pary pajacykow w asdzie boje sie tam tez cos kupowac bo synka koszylki po praniu zrobily sie koszmarne..no ale wiadomo ceny o wiele nizsze..najwyzej kupie wiecej jak cos z nimi bedzie nie tak to w koszu wyladuja:) mm popijam kawusie moze glowa przestanie mnie bolec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena to widze,ze jestesmy prawie sasiadkami:),bo ja mieszkam w Luton. Jesli chodzi o sklepy w Luton to Ci moge powiedziec,ze wszystkie sklepy sa w centrum handlowym.Wiec spycjalnie nie musisz szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena ja z asdy mam pajacyki i sa ok,a body troche sie rozciagaja,w matalanie tez sa tanie ciuszki,peacocs tez kupuje nieraz,w primarku sa taniutkie,no i car boot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam napisac,ze mam tu tez sklep z uzywanymi ciuszkami dzieciecymi i tam jest duzo z next ja tam wlasniebody z dlugimi rekawkami kupilam moze gdzies u ciebie tez taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie anecia nie ma:(jak sa to dla starszych puszystych pan uzywane to czasami na carbudzie kupuje cos wymysle jeszcze troche czasu mam a moja mamuska tez juz szaleje i co do niej dzwonie to pyta sie co mi kupic:)najwyzej podam jej liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo sliczne ciuszki sa w takich sklepach.a liste podaj mamie mi moja wysylala czapeczki wiazane,bo tu niestety nie ma.moze niech ci tez rozek kupi,bo tu sa spiworki,dziewczyny tez podawaly strone na ebay z rozkami.ale skoro babcia chce cos wyslac:) ja polskie kosmetyki uzywam mydlo bambino,oliwke,linomag bobo i masc linomag,spirytus do pepuszka,ale to w polskim sklepie no i jeszcze na plesniawki aphtin tez w pl sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczeko5 aa no faktycznie:):)sasiadki:):) Luton to ja znam tylko od strony lotniska i ostatnio bylam w takim wielkim zabawkowym sklepie tam tez jest mathercare nie pamietam jak sie dokladnie nazywa toy-cos tam..i pozatym Luton jest mi nie znane:(wpisze google to moze cosik znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozek juz mam:):)ostatnio przyjechala kumpela z urlopu przyszla do mnie i dala mi w prezecie hehe powiedziala ze jak go zobaczyla nie mogla sie oprzec i kupila :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena zapewne Ci chodzi o http://www.toysrus.co.uk/index.jsf ja na razie kupiłam body i pajace takie tansze i tak młody wyrosnie migiem z pierwszego rozmiaru, mamy tez troszkę z innych sklepów poniewaz mam szczescie miec kolezankę która handluje uzywaną odzieżą z UK i odkładała mi nowe z metkami jakie jej przez ręce przeszły, wiec i cos next i Disney sie znalazło. Pogoda bleee zimno ciemno, pada. Mój nawet ogrzewanie włączył - nie wiem po co ;) Malutki coraz mniej bryka ale przed porodem to ponoc normalne że dziecko sie wycisza, rano az sie bałam co jest z tym moim leniuchem. Z PL ściągniemy to na plesniawki jak radzicie i witaminki i chyba tyle. Kosmetyki mamy z PL, rożek, czapeczki a nawet wózek i łóżeczko i fotelik samochodowy :) bylismy w grudniu to zrobilismy mega zakupy. Fajnie że jestescie bo pewnie bedę miała milion pytan. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×