Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

aganton lepiej podawac wit.D nie moze jej byc w pokarmie skoro najwiecej slonce jej wytwarza,ostatnio wyczytalam w chwili dla ciebie,ze brak wit d powoduje tez stwardnienie rozsiane,adas ja ma w witaminach,vibovit.ja mam vigantol on jest na recepte ale apteki sprzedaja bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj a my myslelismy o zmanie kierunku jazdy dla Amelii jak 9kg bedzie juz wazyc,musze zerknac do ilu mam ten fotelik dla niej,ale chyba do 9kg jest ten 0-1 tak?czy do 12?dzieki borowka nawet sporo zrozumialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najciekawsze o wit d3 Zapobieganie krzywicy polega na poddawaniu dziecka działaniu promieni nadfioletowych, karmieniu piersią i podawaniu wit D3. Światło słoneczne w naszym klimacie ma działanie przeciwkrzywicze tylko w miesiącach letnich, u dzieci przebywających na powietrzu, poza obszarem dużych miast. Tak na prawdę wystarczy 1 min naświetlania promieniami słonecznymi odbitymi (przez liście, pod parasolem) twarzy i rączek w tym okresie żeby wytworzyła się w organizmie odpowiednia dawka wit D3. czyli cos tej wit d3 w mleku matki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam z polskiej ziemi :D poki co jest ok, zatrzymalam sie u babci i wieczorem...sluchalam chcac nie chcac jakiegos kolka rozancowego kt dziadek sluchal mega glosno (jest troszku przygluchy) ;) no, moze sie przyzwyczaje :D Lennox robi furore oczywiscie :D aaaaaa no i co zrobila lolli bez belly? oczywiscie zostawila laptopa na odprawie osobistej w Luton :O :O :O mialam 10 minut do odlotu samolotu a oni wymyslili ze mam wozek na c zesi pierwsze rozbierac, buty (ja+dzieci), probowac wszystkiego do zarcia dla baby itp.ja-stres, czerwona jak burak, goraca maaaaax, pozbieralam co mialam w zasiegu wzroku i wio do samolotu, zdazylam w ostatniej chwili.siedze i mysle:cos jest bardzo nie tak.mysle, mysle, mysle...FUCK!!!LAPTOP!!!!! zaraz w pl napisalam mejla do lost property i....maja go!:D glupi ma zawsze szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, poczytuję was jak znajduję chwilę, ale łatwo nie jest wyskrobać trochę czasu dla siebie, także Anecia wyrazu szacunku, że potrafisz zająć się dwójką małych dzieci, domem i jeszcze pisać na forum! Zresztą nie Ty jedna jesteś bohaterką, borówka i Lolli również z dwójką się wyrabiają. Piszę bo dziecko śpi chwilowo, a ja mam pytanie do mam, które leciały do PL wizzair\'em. Biorę wózek ze sobą, ale zamiast góry wózka, czyli spacerówki, chcę wziąść siedzonko samochodowe, które można wczepiać w stalaż wózka i można jeździć jak wózkiem, tak więc czy potraktują to siedzonko jako całość \"wózek\" i czy też jako oddzielne siedzonko samochodowe i będę musiała płacić dodatkowo? Czy któraś z Was tak robiła? Anecie moje siedzonko jest np do 13 kg! Ale wiem, że są też do 9kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly ale jazda! :) całe szczęście, że go mają. Ja sobie wyobrażam jaka to zadyma jechać z maluchami, przechodzić te wszystkie scany, odprawy i inne pierdoły. Do tego jeszcze bagaże, wózki, rany! No i ten stres, że małe dziecko będzie źle znosiło lot, że będzie ryczało całą drogę itp To chyba nie dla mnie. Już mi dęba włosy stają jak pomyślę, że będę musiała kiedyś z moim małym lecieć samolotem i przechodzić przez te cyrki. No ale jesteś już w Polsce więc baw się dobrze! Cudownej pogody Ci życzę! Ps. dawaj znać jak się bawisz i jak tam "dysputy" z zaborcza mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos znajduje czas.wieczorkiem zmywam naczynia z calego dnia najczesciej,nieraz tez uszykuje na obiad podgotuje mieso,obiore ziemniaki,albo przyprawie kotleciki,pozniej tylko wstawiam do gotowania,albo gotuje na 2dni.Amelia spi pieknie w koszyku,uszy ma zatkane pieluszka bo uczulona na adaska spiewy i piski,ale tak to tez sama polezy w koszyku,bujaczku,albo na macie:)pranie to moment wstawic,maz odkurza,myje podlogi,nieraz tylko ja,a pozatym to naokroglo zabawki sa porozwalane,wieczorem tylko pochowamy a rano spowrotem adasko wywala.a pozatym to jestem tak uzalezniona od tego forum,ze bede babcia juz to pewnie bede tu pisac heh,obiecuje sobie,ze nie zagladne od rana,a jakos nie moge heh. musze zerknac do ilu jest Amelki fotelik.o wlasnie sie ksiezniczka przebudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sasiadka byla i dala mi nospe,przyniosla tez dresik dla Amelii,po Amelii i jest na 104 a bluza prawie za mala,a spodnie za duze,nie wiem jak oni te rozmiary maja,a szkoda,bo sliczny jest. lolli bez belly wspolczuje szok normalnie,dalej karza probowac jedzenie i picie dla dzieci?dali by sobie spokoj juz z tym. milego pobytu bezstresowego ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super jesteś Anecia zorganizowana, ja wieczorem już nic nie robię, tylko się relaksuje, a jak Hania w dzień śpi to jak "zając pod miedzą", jeden szmer i już się budzi, także nawet naczyń nie pozmywam bo to za głośne. Wiem, wiem dziecko powinno się nauczyć spać przy odgłosach dziennych, ale moja by wówczas wogóle nie spała. Aaa zapomniałam, bo mam jeszcze pytanie do Borówki. Wspominałaś kiedyś, że chciałabyś stosować ladycamp, już go stosujesz, czy jeszcze karmisz Ole? A nie myślałaś o tym, żeby zacząć stosować podczas karminia piersią? Wiem, że są takie opinie, że może nie działać dobrze, ale też czytałam, że jak już się będzie miesiączkować, a dokładnie jak będą już cykle owulacyjne (co trzebaby sprawdziś u ginekologa) to wówczas można ladycamp stosować z powodzeniem, gdy on już się nauczy naszych cyki podczas karmiania. Niestety mało jest opini na ten temat. Ja już mam dość tabl, mam podobne zdanie do Ciebie na ten temat, już za kilka dni kończę z tym świństwem i się szczerze zastanawiam czy nie kupić ladycamp już teraz i stosować podczas karmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! ja juz ledwa w pracy siedze :( tzn maly wchodzi mi pod zebra i dzieki bogu ze krzeselko sie wygina do tylu to taka wygieta jestem dopoki nikt sie nie pojawi na horyzoncie hihihi Selena ja wiem ze nie powinnam ale w tylek powinnas dostac!!! za to lunatykowanie po nocach!!! Moze jakos przemecz sie kilka dni i moze sen wroci do normy??? Bo to spanie w dzien nie wiem czy jest az tak zdrowe :( Lolli...bez belly normalnie!!! ale wspolczuje Ci bo jak ja sama jade to sie spoce i narozbieram a co dopiero z dwojka dzieci!!! dzielna jestes!!! i fajnie ze maja go w lost property :) napewno odzyskasz po powrocie :) Anecia Ty to WIELKI organizator jestes!! i musisz mnie tych wszystkich sztuczek nauczyc bym miala troszke czasu dla siebie :) Mala zmiana tabelki i pytanko dla mam ktore pily herbatke z lisci malin :) poniewaz zakonczylam 35 tydzien i zapomnialam od kiedy mozna ja pic?? i jak czesto :) z gory dziekuje za odp :) Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......38..Hereford .........synek mysza703...........15.07.2009......32....Southport..?.. Piotruś/Nikola gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....35...Birmingham...syn..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....34....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........08.09.2009......25....Hatfield..... ....córcia ... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......13.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 3 czerwca przyszedl na swiat mój synek Jas wazyl 3950 jest zdrowiutki czujemy sie dobze ,karmie go piersia zastanawiam sie nad witaminad3 i po jakim czasie wychodzilyscie na spacer z malenstwami? Z góry dziekuje za odpowiedz a jeszcze jedno czy juz powinnam porozmawiac o antykoncepcji z polozna i jesli tak to co byscie mi radzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna:-)moje zakupy zakonczyly sie narazie na ciuszkach,wozku..cala reszte zapisuje sobie w notesiku nie mam jeszcze butelek smoczkow i innych akcesorii w sumie to nie wiem jakie sa najlepsze ale poczytam sobie lekturke oczywiscie TOPIK:)napewno sie dowiem od wczesniejszych wpisow co dobre i warto zakupic ale jak juz bede miala liste oczywiscie podesle Ci:) lollibelly no to niezle musialas sie wkurzyc na tym lotnisku dobrze ze lapka odzyszkasz.. co do prezentu dla dziadkow no i oczywiscie pamiatki tez dla siebie znalazlam jeszcze cos bardzo fajnego tez ramka oczywiscie ale strasznie drogie:(:( http://www.babyprints.co.uk/baby-foot-prints/combination-of-foot-casts-and-hand-casts/ slodkie prawda?? Niulek25 wiem wiem powinna dostak przyslowiowa sciera po tylku za to spanie:(dzisiaj wstalam wczesnie wyprawilam synka do szkoly i juz sie nie polozylam zajelam sie sprzataniem gotowanie(zupka ogorkowa mniammmmm:))przelaze caly dzionek i zobaczymy wieczorkiem jak bedzie ale jak siebie znam pewnie pojde o 2:00spac:( cebi..:):):)WIELKIEEEE GRATULACJE!!!!!!!!!a co do antykoncepcji warto zapytac ale pamietam...mi...lata temu raczej odradzali pigulki przy karmieniu piersia podobno pigulki powoduja slaba produkcje pokarmu az do calkowitego wysuszenia no i oczywiscie nie sa dobre dla maluszka moze teraz sa juz specjalne piguleczki dla karmiacych??warto zapytac no i oczywiscie jak bedziesz widziala daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebi gratulacje synka! Spory chłopaczek. Śmiało możesz już wychodzić z nim na spacery o ile mocno nie wieje i nie ma deszczu, teraz pogada jest świetna i jak najbardziej weź synka na spacer. Dużo zdrówka życzę i oby się synek dobrze chował, a z witaminą D jeszcze poczekaj z 3 tygodnie jeśli rałaś witaminy w ciąży, a poza tym jak będzie słoneczne lato, to wcale nie musisz podawać wit D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!strasznie boli mnie zab:(:(:(a paracetamol nie pomaga:(:(:(co jeszcze moge lyknac?? a pytanko do dziewczyn mieszkajacych w Hatfield i okolicach znacie jakiegos polskiego stomatologa z osrodka bo prywatnie to fortune kosztuje a ja bym musiala wyrwac chwasta:(jezuuu umieram:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena dentystę masz w ciąży za free!! więc goń zanim będzie tak boleć ,że w nocy nie będziesz mogła spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze za darmo ale czy to prawda ze nie bardzo chca podawac ciezarnym znieczulenia??kurcze dlaczego ja tym lekarzam az tak bardzo nie ufam:(buuuu lece zrobic sobie kompres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selene podają znieczulenie, bo przecież ból i nerwy podczas leczenia są niewskazane dla cieżarnych, a znieczulenie podają naprawdę dobrej jakości, nic nie czujesz i leżyć zrelaksowana, bynajmniej ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolaaaa witamy zblakana owieczke :) powiem Wam ze malutki bardzo dobrze zniosl lot.wogole nie plakal.nawet przy ladowaniu, Nadia baaardzo plakala ze uszy ja bola a Lennox jakby wogole nie zauwazyl tej zmiany cisnienia takze cool :) ide wlasnie odebrac swoje FIOLETOWE szkla kontaktowe juhuuuuuuuuuuu!!!! :D kurcze ale powiem Wam ze jak ide po ulicy to sie troche czuje jak kosmitka hihihhi no i moj kosmiczny wozek nie pomaga :D ale co tam, niech sie gapia az im galki oczne bolesnie wypadna i zostana porwane przez myszolowa :P aaaa no i jeszcze anegdotka o mamie ktora sprowadzila mnie do poziomu niegrzecznej 12latki ;) wczoraj wieczorem bylam u niej z dziecmi i powiedzialam ze juz sie zbieram bo chce jeszcze na chwilke isc do kolezanki kt mieszka nedaleko niej.ona na to zostaw dzieci i idz na pol godz to cie odwioze.bylam tam pol godz i dzwonie ze juz koncze herbatke i wracam.na to on uffffffff (udreczone westchniecie).2 minuty potem dzwoni i oznajmia mi ze \'Olga jestem niezmiernie zdenerwowana, jestes juz spozniona kilka minut, w jakiej sytuacji ty mnie stawiasz???\' no to macie pelny obraz.\\ ide bo mi optyka zamkna i bede jeczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lolli zrywam boki jak piszesz!!! smieje sie w glos!!!! :P Co do mamy to sie nie wypowiem....:P tzn kilka minut z wnukami dluzej to urwanie glowy??? ja myslalam ze babcie to po takim rozstaniu to wnuki z rak trzeba im wydzierac :) AA i niech sie gapia!!! przerabiam to samo za kazdym razem jak tam jestem!! i niech myszolowy maja swietny obiadek :P Cebi 🌻 GRATULACJE!!!!! cudnego synka!!!! na spacerki w taka pogode to pewnie ze mozesz chodzic :) Aaa Selena zadne komprsiki tylko lec do lekarza albo na emergency bo taki bol to nic dobrego dla maluszka i dla Ciebie Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, dlaczego tak jest?. ja też w pl czuje sie jak kosmita, no dlaczego? ten wzrok przechodzących obok... I wlasnie dlatego zdezydowalam ze tego roku nigdzie ni ejadę, tzn. przez to wwszystko co mialabym przejśc w czasie podróży. a po co mi to?Nie ma głupich! Nie, dziekuję, poczekam i pojade już raz na zawsze. wyrazy wspolczucia lolli;). Cebi gratuluję synka 🌼 Jola25 czekam na @. cholerstwo nie chce wrócić!Olę karmie raz w nocy, czasem dwa ale jak juz zakupię sprzęcior to przestanę. Własnie ze wzgledu na różne zdania co do używania go w czasie karmienia. Jak karmisz masz podwyższoną temp i lc może to błednie interpretować. niech sobie mowia co chcą - ja nie chce ryzykowac. A Tobie wrocila już miesiączka?zastrzyk przestal dzialać już 2 m-ce temu a olkę karmię raz dziennie już z 4-5 m-cy. No już moglaby wrócić - co za ironia losu. Mi83 miala to kupic na dniach. Tak, czekam aż sie odezwie. Gdzie kupilabyś ? tutaj?ja tutaj, licze na to, ze nie bede musiala go tutaj przesyłać jak juz bede w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo niulek nie chodzi o to ze nie chce matka z dziecmi zostac, chodzi o pokaz sily ;) coby mi sie w glowie nie poprzewracalo czasem... cebi gratulejszyn! a ja dzisiaj po raz pierwszy od... nie pamietam kiedy wychodze sie zabawic :D szalona nocka przede mna, i nie gwarantuje ze nie bede co pol godziny smigac pod blok tesciowej sluchac czy dziecie nie ryczy.no bo w koncu po raz pierwszy go zostawie samego...ojjjjjjj ciezko na duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja koleżanka \"wpadła\" przy ladycomp (kupiła w PL, ten z wersją do planowania płci, nie znam sie bo nie używałam ale wiem ze to jakis z wyższej półki) używała go ponad pół roku, miała dobrze ustawiony, dobrze regularnie używała bo kontrolowała swój organizm (problemy z prolaktyną) bardzo sumienna dziewczyna, chciała wyregulowac organizm przed ciążą, kiedy ginekolog dał im zilone swiatło w sprawie poczecia rozpoczecia, podjeli decyzje o rozpoczeciu staran a tu miesiaczka nie przychodziła, na skanie w 12 tc (wg obliczen i lady compa) okazałao sie ze ciąza ma ok 16 tygodni !!!!!!! czyli doszło do zapłodnieniaw poprzednim cyklu. Więcej szczegółów nie znam ale moge zapytac. Wiem że to urządzenie jest lepsze niz całe hormony, sama byłam zacwycona jak poczytałam jak bardzo skuteczne i mało inwazyjne ale teraz mam wątpliwości, może oni byli tym jednym na tysiac młżeństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczęcia rozpoczecia :D to jest tak jak sie pisze jedną ręką a druga głaska ogromny przeterminowany brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena ja mam jedną butle tomme tippee i 2 avent z tym ze aven kupiłam z rozpędu 260 zamiast 125 ml :( może taka byc? dokupiłam do nich smoczki rozmiar 0+ - pasują i teraz nie wiem czy gnac do sklepu po te mniejsze buteleczki? doradźcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena Polski dentysta jest w klinice w Hitchin, ale to prawie 30 km od ciebie w kierunku Stevenage. Innego nie znam, ale jak boli to lepiej iść gdziekolwiek. Dzwon najlepiej do NHS 24 i oni cie skierują do najbliższego dentysty w ramach emergency appointment, które będzie za darmo (bo masz tą białą exemption card prawda ? ) Annna zdecydowanie lepiej kupić małe buteleczki. Ja Majke tylko dokarmiałam proszkowym mlekiem, ale bardzo długo ich używałam a nie większych, a teraz małe przydają się na herbatki bo więcej niż 100 ml nie wypija a ma 7 miesięcy 260 będzie ci się wydawało ogromne wobec ilości mleka Cebi gratuluje synusia, ważył prawie tyle samo co Maja :) (3910) O witaminie D3 przeczytaj sobie od poprzedniej strony, dziewczyny akurat przerobiły ten temat wzdłuż i wszerz A o antykoncepcji GP porozmawia z tobą na 6 weeks check, bo i tak wcześniej ci nic nie dadzą Do 21 dni jesteś naturalnie chroniona, później zaleca się zastosowanie pewnej ochrony, chociaż dużo źródeł mówi, że karmienie piersią dość długo działa antykoncepcyjnie, ale jak mówie.. dużo .. a nie wszystkie. LOLLI....brak mi słów... ale rozumiem pozostawienie laptopa, bo ja też byłam jak na wariackich papierach jak kolesie mi kazali wózek składać itp.. podawałam im wtedy Maje do potrzymania, hehe Jola spokojnie możesz wziąć nosidełko, musisz miec duże, bo Maja już od kwietnia się w swoje nie mieściła, heh W Anglii powinni ci dać nalepki na obie części wózka jako, że go rozdzielisz i zostawisz pod schodami. DO samolotu pamiętaj, że bierzesz tylko dzidzie. Maja zaczęła przesuwać się po podłodze na pupie :) :) Liczyłam, że będą pierwsze ruchy do raczkowania, a ona się ślizga, super widok, chyba będzie po mamusi !! Ok, idę po jakieś winko, bo moi poszli jeszcze na plac zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimila_B dzieki za info o nosidełku. Moja Hania też nie zbiera się do raczkowania, też raczej na tyłku się posuwa, ale słabo, u mnie w rodzinie tzn dzieci moich sióstr wogóle nie raczkowały, od razu z siedzenia do chodzenia także myślę, że z Hanią też tak będzie, bo jak tylko może się gdzieś przytrzymać to wstaje i się cieszy. Borówka ja też jeszcze nie mam @ i pewnie nie szybko mi wróci bo ja jeszcze dość często karmię Hanię i będę jeszcze kilka miesięcy karmić, bo moję dziecię jest uczulone na wszelkie modyfikowane mleka. No cóż poczeka aż wróci @, może przebadam się u ginekologa w PL czy już mam owulacje i wtedy zadecyduje czy kupić lady camp. Chcę go kupić tutaj w uk, jest taniej niż w PL. Poza tym dla mnie jak zajdę w ciążę to nie będzie wielkiej biedy, bo chcemy kolejne dziecko, także może wypróbuję ten lady camp podczas karmienia jak już @ wróci, bo planuje dość długo karmić, a tabletek ani hormonów w innej postaci już nie chcę. Annnnna pisałaś, że koleżanka miała problemy z prolaktyna, także może jej poziom zaburzył temp i wówczas lady camp źle zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem Cebi gratuluję maluszka i trzymajcie się zdrowo. Loli no to niezłe przejścia - ja już się boję bo czeka mnie to samo już za 3 tyg. bbrrrr Oczywiście mam na myśli lotnisko. co do antykoncepcji to ja myślę poważnie o spiralce, bo Lady camp srasznie drogi jednak jest - chociaż pewnie warto. Kamila a co się z Tobą działo? Ani wczoraj wieczorkiem i dziś przez cały dzionek Cię nie było. Mamo***Eli Ty pewnie tez zabiegana? Dziewczyny co powiecie na spotkanko w Costa - to przełożone z ubiegłego tygodnia - bo ja w przyszłym tygodniu to brata mam na głowie i na wycieczkę w weekend. So ..... ??? o 14 tak jak było. A Ty selena sie w końcu do nas dołączysz, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×