Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

lucilla ja bym najpiej poszla do lekarza i zobaczyla co on powie, a potem ewentualnie zmienila mleko no bo co zrobic. z tymi kaczkami to ciekawa sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam i znalazlam... Ta sie wydaje ostatnia ale czy na pewno dla wszystkich aktualna...Ewag- Ty chyba powinnas byc podobnie z tygodniami do mnie? Szczęśliwe Brzuchatki JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Silme..................04.08.2009......40........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......35....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....22.......Bedford ..........Adam Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JennaS ooo ty z Derby jesteś a dokładniej? gdzie rodzisz?ja pracowałam w Ilkeston a mieszkaliśmy w Eastwood, kojarzysz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamy ja tylko na chwile bo jutro wylatujemy, chciałam dopytać odnośnie lotu, jedzienie nie pakujemy w te woreczki tak jak płyny? czy też ? bo już sama nie wiem niulekśliczna fryzura onyx szalejesz z zakupami pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga, dementi: Ja tylko potrzebuje tyle kasiory na kosmetyki, niczego nie zamawialam. Z powodu braku kasiory oczywiscie. A z katalogami to ja tak mam - bez nich nic nie potrzebuję, a jak tylko zacznę przeglądać, to zawsze chcę minimum jeden produkt ze stronki. Nio! Lucilla29 - zielone kupki ze śluzem to tak jak dziewczyny pisały, wskazują na nietolerancję jakiegoś składnika pokarmowego. Może być to zarówno coś w diecie matki, jak i dziecka (oczywiście przy karmieniu piersią). Moim hitem na zieloną kupkę Maksa były ryby. Ja tylko obserwowalam dziecko, jeśli nie zmieniała się częstotliwość wypróżnień, brzuszek nie bolał itd. to nie szłam do lekarza, po 2-3 dniach wracało do normy. Ale jak Cię coś niepokoi to lepiej iść sprawdzić u GP. Lilowa - męcz nas, męcz... :) Magdae - szczęśliwej podróży i jak najmniej kłopotów z liniami lotniczymi ;) Ja jedzenie mialam spakowane w drugi taki woreczek jak kosmetyki (trzy na krzyz). Kazali mi tylko napić sięwody z butelki, bo reszta jedzenia była nieotwarta (mialam słoiczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjiiiiiiiiiiihhhhhhhhhaaaaaaaaaa!!!! Wygrałam wreszcie tą cholerną książkę dla Maksia!!! Będzie miał na urodzinki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa- no ja mam na dzien dzisiejszy 22+2 tc wymiary mlodego sprzed tygodnia 21+2 tc BPD- 55 mm hc- 194MM HEMISPHERE- 24.1MM va- 6.5 MM vp- 7.7MM TCD 20.9 mm CM- 6.8 mm AC 170 mm FL 36 mm i powiedzano mi ze jest tydzien starszy w rozwoju mam nadzieje ze pomoglam :) aaa- bylam dzis w szpitalu- smialy sie ze mnie ze gapa- ale wymiauczalam lekarza- mialam internal scan- wszystko super- mam sie nie martwic- i moge jechac na wakacje :) czyli we wtorek Pl- iii 4 d- zobacze do kogo synek podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag🌼 dzieki! Pomoglas na pewno bo ja bylam na USG w 22 tygodniu i 3 dniu. :) Jestem w pracy i nie mam tu wykresu ze szpitala ale w domciu sobie porownam. Jesli jeszcze ktos ma wyniki z USG z tego czasu, to bede wdzieczna za podanie ich :) Ewag 🌼 cos mi sie wydaje, ze spore dzieciaczki nam rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i jeszcze mam wyniki z USG w Polsce z 21 tygodnia i 1 dnia :) Bede miala swietne porownanie :) Widze, ze tu sporo z Was kocha zakupy na allegro i ebay. Moze i ja sie wkrece. Poki co kupowalam tylko to czego nie moglam dostac w sklepie ale widze, ze warto. :) Mam konta na jednym i drugim, moze wiec i ja poszaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae w kwestii przewożenia jedzenia niewiele pamietam. Pamiętam, ze podarowałam kontrolerom Zuzi słoiczki, chociaż zamknięte(tak tak, Onyx) kazali mi je otworzyć i spróbować. Poi otwarciu bez lodówki na dlugo by mi sie nie pzrydaly, zwlaszcza , ze mialabym probować czym? paluchem? wiec powiedzialam ze moga je sobie zatrzymac. Innym razem przewozilam sloiczki ale nic nie powiedzieli. Suchego jedzenia nie mialam. A mleko to w piersi;) Aha przewozilam w proszku formułę i kaszkę - nie zwrocili na to uwagi.Z tym , ze to wszystko bylo 2 lata temu. moż ecoś sie zmienilo.Zawsze możesz coś kupić na lotnisku, np w bootsie. Życze udanej podróży:) Onyx jaką książke sprawiłas Maksowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka - trzeba dokupic do kompletu dobry krem na zmarszczki od śmiechu :) Dowiadujemy się, że smok to nie ptak Następnego dnia z samego rana smoki poszły nad urwisko. Poszły same, ponieważ Żaba zachorowała na świnkę i pójść nie mogła. Płakała głośno, ale nic jej to nie pomogło. Smoki kazały jej leżeć na kupie suchych liści i chorować. Więc Żaba leżała i chorowała, a smoki poszły. Urwisko było wysokie, strome i bardzo straszne. Na brzegu rósł krzak głogu, który miał mało liści, a dużo kolców i poza tym nic nie rosło. Smoki sposępniały i spojrzały w dół, marszcząc brwi. - Słabo dzisiaj wieje - zachrypiał Smok Zygmunta. - Wieje tak jak potrafi, czego się czepiasz? - warknął Wincenty Smok. Smok Antoni bał się najbardziej, więc postanowił mieć to już za sobą, jak najprędzej. - Odsuńcie się - wyszeptał grobowym głosem. Smoki się odsunęły, a Antoni cofnął się trochę, żeby mieć większy rozbieg i zaczął biec w stronę urwiska, szybko przebierając łapami. Trochę przeszkadzał mu tłusty brzuch. Już, już miał skakać, gdy Wincenty Smok krzyknął: - Ogon!!! Antoni w ostatniej chwili wyhamował, ryjąc piętami w piasek. - Co "ogon"?!!! - ryknął. - Rozcapierz ogon, to będziesz lepiej sterował - powiedział spokojnie Wincenty. - Twoja głupota jest większa niż to urwisko! Masz być cicho i tyle, ty truflo!! - ryknął Antoni i skoczył. Przez chwilę zawisł w powietrzu, spojrzał w dół, zamachał wszystkimi łapami, puścił nosem trochę dymu z ogniem i zaczął spadać. - Ty, on leci - stwierdził z zainteresowaniem Smok Zygmunta. - Ale pionowo - zauważył ponuro Wincenty. W tym samym momencie Antoni rąbnął z hukiem o ziemię, wznosząc tumany kurzu. Potem rozcapierzył ogon i legł bez ruchu. - Co on robi? - chrypnął Smok Zygmunta. - Leży. - Co ty robisz? - zawołał Smok Zygmunta do Antoniego. - Leżę - odparł Antoni krztusząc się piachem. - Miałeś latać - obraził się Wincenty. Antoni obrócił się na plecy i spojrzał na oba smoki siedzące na urwisku. - Wiesz, w ostatniej chwili się rozmyśliłem. Więc zszedłem po prostu na dół, dość szybko, jak widzieliście, a teraz się opalam. Antoni zamknął oczy i pomyślał, że będzie się chyba musiał opalać przez trzysta lat, zanim uda mu się wstać. Kości bolały go potwornie, miał podbite lewe oko i ogromny guz na łbie. Wincenty Smok i Smok Zygmunta rozmyśliły się trochę wcześniej niż Antoni i więcej smoczych skoków nie było. Antoni był zbolały i zły, ale i tak cieszył się w duchu, że udało mu się wstać po trzydziestu minutach, a nie po trzystu latach. Trzeba się cieszyć z drobnostek - pomyślał - bo nigdy nie wiadomo, jakie urwisko czeka nas jutro. Kiedy smoki wróciły na polanę, Żaba udawała, że nic nie zauważyła. Przyznacie chyba, że nie jest łatwo przeoczyć trzy dorodne smoki na małej polanie, ale Żaba była zdolna. Pod wieczór zwróciła w stronę smoków żabie oczy i zaskrzeczała łaskawie: - O, jesteście? Jak było? Smok Wincenty już otworzył pysk, żeby jej odpowiedzieć, gdy nagle Antoni zawołał: - Jedno słowo z pyska, a stanie się coś strasznego!!! Smoki zamarły w bezruchu, nawet Żaba siedziała cicho. Nikt nie miał odwagi sprawdzić, co takiego strasznego by się stało, gdyby jedno słowo wydobyło się ze smoczego pyska. Smoki nigdy więcej nie próbowały latać, a Żaba nigdy nie dowiedziała się jak było, ale za to miała świnkę. Beata Krupska - Sceny z życia smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no fajneee, podoba mi się:D. Zuźka ma książek od groma ale takiej to jeszcze nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz Pitulka i Kudłatą? W zestawie powinien być krem przeciwzmarszczowy jak nic! z tym, że to raczej książka dla rodzicow, a może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pitulek i kudłata są zajefajni:D borówka mam do Ciebie pytanko :) chodzi mi o LC bo tak się zastanawiam i zastanawiam i jak się już zdecydowałam to pojawiły mi się na horyzoncie 2 pytanka * czy podczas karmienia piersią te wyniki będą miarodajne * i jak się to ma do tego,że mnie się nie zdarza spać 6 godzin z rzędu :O a czytałam,że po takim odpoczynku należy mierzyć tempkę co Ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2021
Mam pyt czy mozna nie poczuc odejscia wod plodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny wyobrazcie sobie ze bylam dzisiaj u angielskiego GP i powiedzialam mu ze polski lekarz stwierdzil uczulenie na bialko mleka krowiego i zmienil mleko, pokazalam pudelko i ona bez dwoch zdan zmienila nam to mleko - niezle co?... ide do niej a on robi to co ja chce... najlepsze jest jednak to ze pytalam czy moge podawac jogurty na bazie mleka koziego a ona stwierdzila, ze to tak samo bedzie dzialalo jak mleko krowie bo sa tam takie same przeciwciala - wiecie co ?... popatrzylam na nia jak na durna... z tego co ja wiem to za czasow kiedy bylam dzieckiem, kiedy podawano mleko krowie maluchom podawano rowniez mleko kozie wlasnie takim dzieciaczkom ktore mialy uczulenie na mleko krowie ... no i badz madry i pisz wiersze ... oni tutaj jakos czasem niewiele wiedza ... Magdae milego pobytu w kraju :) i udanego urlopu :) AgaUK - szczepienie przeciw ospie ... a co tutaj na to nie szczepia?... wydaje mi sie ze jednak szczepia, a Ty nie bylas szczepiona jako dziecko? ... Edytab ja mialam podawany epidural, choc powiem Ci ze tak jak onyx zarzekalam sie ze nie wezme ... powiem Ci ze to byl taki bole ze mimo ze jestem wytrzymala osoba to nie moglam zniesc tych skorczy ... polecam epidural :) Magdag a jakie skutki uboczne sa po epiduralu?... Onyx alez z Ciebie zdolniacha ... ja to jestem ciezka do jezykow :) ... a z tymi kaczkami to chyba jednak cos jest, moje tez tak dziwnie plywaja, albo na boku albo brzuchem do gory ;) ... "po chinsku" ;) :D Niulek co do spania - musisz zrobic tak zeby w dzien nie spal za duzo bo w nocy nie bedzie chcial ... pewnei przestawil sie i pomylil noc z dniem, moj Mikolaj tez tak mial :) co do kupki to nie wiem ale proponuje nie jesc zelkow i zobaczysz :) ... poza tym dzieci moga miec rozne kolory kupki, jesli nie boli go brzuszek, nie wierzga nozkami, nie placze i jest pogodny to znaczy ze wszystko ok :) ... alez ladnie wygladasz :) - taka dziewczyneczka z Ciebie :) 🌼 Borowka ja tez mysle ze moze to trzydniowka, skoro to tylko goraczka?... oki ja uciekam do domciu, mama dzisiaj dzwonila ze Mikolaj placze i moj M musial szybciej z pracy wrocic, dzwonilam to bawili sie :) ... powiem Wam ze Mikolaj teraz jak wracam z pracy to zasuwa do mnie jak dziki, zatrzymuje sie i rozklada raczki - niezapomniany widok i to uczucie - przytulajace male lapki - bezcenne :) :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucilla29 - jesli tym zielonym, sluzowatym kupkom nie towarzysza bole brzuszka i placz to poprostu ida mu zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a jesli to mleko dopiero wprowadzilas to odczekaj tak ze 3dni i wtedy pojdz do GP :) ... moj Mikolaj byl na Aptamilu i bylo ok :) i na poczatku zmiany na to mleko tez byla kupka zielonkawa (chyba jakos 2 dni) ... oki :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje male dzis w miare ruchliwe- pukam do niego- a ono mi odpukuje- fajna zabawa :) a maz krzyczy na mnie- daj mu spokoj- niech spi a nie zaczepiasz i zaczepiasz hi hi hi- to sie tatus- obronca znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, możesz nie poczuć odejscia wod - moga sie sączyc. Czyste wody płodowe sa bezbarwne i bez zapachu, po tym mozesz rozróżnic je od moczu Frugo , wlasnie chodzi o to że rózne sa opinie na tem skuteczności LC i karmienia. Tzn znalazlam jedną mówiaca, ze kobieta podczas laktacji ma podwyższona temp i lc moze to nieprawidlowo interpretować. Ja jednak ryzyko musze zmniejszyc maksymalnie i zdecydowalam wziąść ten cholerny zastrzyk dopoki jeszcze karmilam. No i teraz juz nie karmie ale dalej czekam... By zmierzyc temp wystarczą tylko 3 godziny ciaglego snu. Te 6 godz to jest limit jaki masz na dzień następny - 3 godz wcześniej i 3 godzi później od czasu pomiaru dnia poprzedniego. Czyli jesli dzisiaj zmierzysz o 6 rano to jutro musisz zmierzyć miedzy 3 a 9rano, jesli dnia nastepnego zmierzysz o 4 nad ranem to kolejny pomiar robisz miedzy 1 a 7. itd. bardzo wygodne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt,wygodne Ty czekasz,a ja nie czekałam a się doczekałam :) i teraz główkuję na co się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ci Gp...tanczxą jak im się zagra...i weź takiemu zaufaj ale receptę masz. Jakie mleczko dajesz Olebniga Mikołajowi? Myślicie , ze to 3 dniowka?gorazczkę miala przedwczorajszej nocy i wczoraj wieczorem też. dalam jej Calpol, opadla i już sie nie podniosla. ale oropni emarudzi w nocy, budzi sie dziesiątki razy. w dzień wydaje sie byc nie do końc ataka jak zawsze, widac ze coś jest delikatnie nie tak ale temp nie ma. Przy 3-dniowce to chyba temp non stop, nie?poczytam cos wiecej o tym Dziewczyny jeszcze jedno.jak jest z Wizzair - czy wózek trzeba zgłosić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziewczyny zdecydowalam na LC, mysle nawet w ten weekend zamowic....Bo normalnie zmierzenie temperatury to dla mnie zaden problem, gorzej z systematycznoscia wprowadzania danych ;) Tylko szkoda troche tyle funciakow odplywajacych z konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga-na ospe na pewno nie szczepia. Potocznie mowi sie na to chicken pox, fachowo Varicella i wg nich trzeba to po prostu przechorowac. Wyjatkiem sa kobiety w ciazy jesli mialy kontakt z osoba zarazona to dostaja jakis przeciwciala,ale poza tym nie szczepia. Mnie jakos nie usmiecha sie przechorowanie ospy w moim wieku i z malym dzieckiem, ktorym sie trzeba zajmowac. W dziecinstwie jedyna choroba na ktora zachorowalam byla szkarlatyna i to bylo o jedna za duzo bo niezdiagnozowana niestety przyniosla spore powiklania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2021
Borowka , czyli moga sie tak saczyc ze nie zauwaze nawet bo czytalam tez ze kobiety maja uplawy i ciezko to zauwazyc.czyli moze tak byc ze wody odejda i nie bede wiedziec ze labour sie zaczal...bo nie bedzie zadnych innych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×