Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

nie jedz borowka!!! pamietaj o syndromie aliena!:D mialam taka sytuacje ze stalam sobie pod blokiem i czekalam na kolezanke.mijala mnie grupa ludz z dzecmi, srednia wieku 2,5.dzieci szly sporo przed rodzicami i gdy mnie mijaly to stanely zaaferowane i zaczely sie na mnie gapic.pochwili jedno wola:mamoooooooo zobacz jakie ta baba ma buty!!!!(zlote trmpki do pol lydki) a drugie: noooo i wlosy jak baba jaga!!!!mama oczywiscie spalila buraka i zaczela mnie przepraszac heheh a innym razem wchodziam do sklepu przed ktorym gromadka panow spozywala piwko (nie pierwsze i nie trzecie).I jeden zapytal czy jestem z Anglii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam stacjonarnego u siebie w domu ale założyłam konto na numerze telefonu koleżanki, można zrobić tak, jak się ma koleżanke która ma stacjonarny to można ją spytać czy poda nam swój numer i my go sobie wpiszemy już nie pamietam czy numer podawało się przy rejestracji czy przy pierwszej wystawie rzeczy na sprzedaż, i tak albo można isć do kolezanki i wejść sobie na swoje konto na ebay i wystawić rzecz na sprzedaż (wcześniej można sobie na swoim komputerze zaszykować sprzedaz i to zapisać)wtedy na koncu podaje się numer telefonu i oni dzwonią i podają 4 cyfry które my musimy wpisać a by po raz pierwszy wystawić rzecz na sprzedaż, a druga opcja mozna poprostu dać znać koleżance która zgodzi się podać jej numer telefonu że w danym momencie bedziemy robić sprzedaż i że np za około 15 minut ebay do niej zadzwoni i ma uważnie wysłuchać tych cyfer które pózniej ona ci przekaże żebyś je mogła wpisać i pasuje a potem już nie trzeba nic podawać, mam nadzieje ze pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolli to ty tam w polsze atrakcją byłaś niemałą :D :D :D wlasnie sprawdzam bilety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-to ja bylam w czerwcu po paszport i to nie tyle pesel jest potrzebny za drugim razem a na pewno akt urodzenia wydany przez polski USC. O ilde dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Frugo pytanie mam do ciebie.Hania miala wysypke swedzaca?i gdzie dokladnie bo moja Nikola dostala i strasznie sie drapie,swedzi ja cale cialo.Ma takie plamy czerwone,czasem jasnieja a jak dotyka to zaraz robia sie czerwone i swedza.Bylam u lekarza i co paracetamol idioci dali!!!mowia ze tak moze byc przy wirusach!A ja mysle ze to cos powazniejszego nigdy tak nie miala.Cholera przez tych lekarzy popadam w depresje bo nic od nich sie nie dowiaduje i potem czytam na internecie o chorobach jakie moga byc zwiazane z wysypka kaszlem,wezlami i na koncu wychodzi mi ziarnica zlosliwa:-(i nie moge spac po nocach.Wczoraj to sie poryczalam jak sobie pomyslalam ze to moze miec moje dziecko.Jak pojade do Polski to zrobie jej szczegolowe badania bo mi psychika siadzie od myslenia:-(:-( Jak ku....mac mozna na wszystko dawac paracetamol!!!!!!Gdybym tu miala jakas polska klinike to bym poszla prywatnie porobila badania a tak to czekaj i sie zamartwiaj.Mam dosc!mam dola😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo wiem ze dziecko takie malutkie nie powie czy ja swedzi ale czy plakala tak jakby ja swedzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 moja Hania miała wysypkę na całym ciele(głowa,uszy,wewnątrz rąk,na podeszwach stóp) były to drobniutkie czerwone krosteczki,czasami kolor byl bardziej intensywny,no i miałam wrażenie,że ją to swędzi :O ogólnie była bardzo rozdrażniona,ciągle płakała,nie chciała jeść i źle spała.No i niestety nie wiem do dziś co jej było,a raczej jeszcze jest,bo wysypka jeszcze cała nie znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni meldunek w dwupaku jutro szpital i wywolywanie.... chyba tego sie nie spodziewalam... i chyba jestem przerazona, ale staram sie pozytywnie myslec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 to nie była trzydniówka,jestem tego pewna.Za niska temperatura i zupełnie inny przebieg choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Jenna. Moze akurat ze stresu samo sie zacznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was karmiąc piersią pije bądź piła czerwoną herbatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja karmię piersią i piję z herbat TYLKO czerwoną herbatę w czarnej jest teina i mały spał jeszcze mniej niz po czerwonej. A ja konto e bay mam na numer koleżanki z forum;) siedziała w pracy i odebrała telefon, podała mi cyfry i śmiga, dzwonią przy rejestracji do 3 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna dzięki za info :) dziewczyny moja Hania dziś ma równe 6 miesięcy :D ale zleciało pamiętam jak dopiero co się modliłam żebym do rana wytrzymała,bo jak nie to będę musiała budzić wszystkich,a tu już pół roku minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoras z was ma moze namiary na polskiego ginekologa w rejonie bristolu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) Jejku musze Was doczytac od 30.07 i nie wiem jak to zrobie...tak myslalam ze bede miala 5 min a tu maly juz sie budzi. Mialam gosci przez weekend i nie mialam jak zagladnac do kompa :O ale fajny taki weekendzik z rodzinka ;) Mozna w komcu pogadac z doroslym hahha Mam pytanko :) czy wasze dzieci tez wydaja z siebie takie dzwieki przy robieniu kupki? Bo te baczki sa tak glosne jak u doroslego...a ile przy tym jest prezenia....haha Jeszcze raz przepraszam za mnie dluugo nie bylo...ale juz powinno wszystko wrocic do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa_c słyszałam że w bath jest jakiś, ale sama tam nigdy nie byłam, a musi być koniecznie polski?? w bristolu podobno jest świetny specjalista od patologii ciąży (jeżeli masz problemy) niestety anglik jeżeli jesteś zainteresowana to dowiem się o jego namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w dwupaku i nic nie zapowiada żeby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. JennaS po wielkim dniu:) pewnie już swoje dzieciątko tuli. Ja jutro będę uaktualniała tabelkę z cyferką 40... nie spodziewałam się tego. Tak ciężko utrzymać ciążę, a tu proszę jeszcze ciężej się jej pozbyć;) Już brak mi pomysłów co mam ze sobą robić w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak sie wystraszylam jak nic :O Nakarmilam Kube...wypuscil piers..polezal tak z minute zanim sie pozapinalam i chlustnal na mnie calym mlekiem ktore wypil...i tak wzielam go do odbicia ale nic mu sie nie odbilo..po czym poszefl odrazu spac...obudzil sie po 5 min i strasznie stekal wiec wzielam go do odbicia jeszcze raz i beknal!!! czy to normalne by dziecko tak mlekiem chlustalo?? Sorki ze Was tak bombarduje pytaniami...ale KUbus ma takie czerwone krostki do okola buzki :( odstawilam juz lasinoh bo myslalam ze to od tego..a on dalej je ma :( myje piersi regularnie...i nie wiem od czego??? Wczoraj minelo juz 2 tygodnie :) az ciezko w to uwierzyc ze nasz Bubcio tyle dni juz ma :):):) Niestety dostalam atybiotyk bo nie wszystko goi sie tam jak trzeba...:( pozostalo mi go jeszcze na 3 dni a porawy wielkiej nie ma ;( no zobaczymy oby kuracja sie oplacala..bo karmie piersia i nie chcialabym faszerowac malego antybiotykami bez powodu. OK ide Was czytac oby Bubek mi dal hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilek jeżeli mały robi normalne kupki nie zbite a przy tym bardzo stęka i puszcza bąki to już taki urok, mały musi się nauczyć koordynować mięśnie odbytu, samo przychodzi samo odchodzi, mój mały też tak miał i jak skończył 3 miesiące przestał się prezyc a miał tak prawie 6 tyg, nam pomagał woda koperkowa, czasem termometr ale tylko wtedy jak kupy długo nie było, masaże brzuszka, delikatne dociskanie nózek rdo brzuszka raczej kolan i cierpliwosć,a bąki też puszczał jak stary aż czasem głupio było co do ulewnia to nie zabardzo się wpowiem bo mi żadne nie ulewało ale innym mamom na forum tak często pisały że to refluks i jak się karmi formuła to stosowały zagęszczacze albo specjalne mleka a jak piersią to nie wiem, powodzenia życzę i powrotu do zdrowia szybkiego pozdrawiam reszte mam, poniedziałek jest okropny, moja siostar chyba zaczęla rodzić miałą skórcze co 5 minut i pojechała do szpitala zobzaczymy czy to już te skurcze a koncu 6 dni po terminie to w końcu czas, pozdrawiam czekające brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) niulek moja tak miala w swoim krotkim jeszcze zyciu tak z 10 razy wypila prawie do konca i fontanna poleciala po czym mogla znow jesc lub szla spac i po spaniu zjadla. to sie dosc czesto zdarza,zwroc uwage na pozycje w jakiej karmisz dzidzie moze glowka jest za nisko smoczek za gleboko wszedl i odruch wymiotny u mnie to sie zdarzalo glownie nad ranem jak nie moglam sie dobudzic i mala lezala kolo mnie na wznak. ewag sliczne zdjecie pozwolilam sobie zerknac z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka gdzie wy wszystkie jesteście anecia, kamilablack, kamila26, mamaeli, assanna, aniapud i wiele innych, ja sie aby pochwale że siostra urodziła syna dawidka 6 dni po terminie, niestety te skurcze które dostała jak pojechała do szpitala okazały się za słąbe i słabły niestety a że miała na jutro być w szpitalu to dziś przebili jej pęcherz i podali kroplówke i po 3 godzinach urodziłą, nie wiem czy za szybko nie podjęli decyzji o wywołaniu ale już po bólu, troche sporo nacięli bo siostra nie mogłą wypchać, więcekj nie zanudzam bo może to nikogo nie intreresuje a ja się ciesze bo to pierwszy siostrzeniec, w sobotę lecę do polski to go zobaczę, a propo lotu te 100ml które możemy wnieśc na pokłąd trzeba samemu pokazać przy ocleniu czy może zostać w torbie tej na pokład? pozdrawiam was mamy czekające na rozwiązanie zwłaszcza te po terminie-trzymam kciuki i pozdrawiam resztę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae, ja lecialam 3 tyg temu ze Stansted i mialam 3 butelki z woda w torbie podrecznej plus 3 miarki formuly. Przy bramkach kazali mi napic sie troszke z kazdej butelki i moglam spokojnie je wniesc na poklad. Przykro mi tylko, ze wozek zostal bardzo pobrudzony:( no ale takie sa chyba uroki latania, zawsze cos. Gratuluje siostrzenca, udanego lotu i pobytu w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy :) pozwalam sobie zadać pytanie w imieniu mojej kuzynki, która jest teraz w Anglii i za 2 tyg. ma termin. jak wygląda załatwienie paszportu dla małego? ile trzeba czekać i jakie dokumenty mieć oprócz aktu urodzenia? no i jak z obywatelstwem, gdy oboje rodzice są Polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×