Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość skuuls1
Asica serdeczne gratulacje:) dzienki onyx za linki:)a ten kubek bez składanego ustnika też kosztuje1,49?bo na e bay znalazłam nawet rózowy tylko że kosztuje 3,50 i nie wiem czy zamawic czy ruszyć tyłek i poszukać w asdzie czy tesco:P ja też nakupowałam tych kubeczkow jak szalona bo u nas był taki problem że Olivia nie chciała w ogole pic z butelki mleka jak widziała butelke to płakała więc karmiłam ją piersią ponad 10 miesiecy,ale ona sie nie najadała chyba bo wstawałam do niej w nocy co dwie godziny i byłam już strasznie zmęczona bo żadnej nocy nie przespałam od kiedy sie urodziła wiec stwierdziłam ze koniec z cycem i pojechałyśmy do polski żeby mama moja pomogła mi w tym:)nie było łatwo,w ogole nie chciała pic mleka chyba że zasneła po poludniu to przez sen wypiła ale najgozej było jak szła spać bo zawsze miała cycusia i zasypiała wiec spac nie chciała a jak już zasneła to budziła sie o 3 rano i płakała do 6 pózniej ze zmeczenia padała a jak wstawała to dostawała kaszke poznieij jogurty obiadek i tak 5 dni sie przemęczyłysmy i zapomniała o cycusiu,ale tak strasznie płakała że moja mama juz nie mogła i mówiła zebym chociaż na noc jej dała cycusia,ale wydawało mi sie ze tak nagle bedzie lepiej bo szybciej zapomni i od kiedy zaczeła pic mleko z butelki całe noce przesypia:P a solid food dawałam jej jak już skonczyła 4,5 miesiaca,teraz jest taki problem że 3 razy dziennie chce mleko z butelki a to niedobrze dla zębów jej wiec staram sie rano dac kaszke zamiast butli i dostaje dwa razy mleko,albo jak sie uda to tylko wieczoram przed spaniem,zreszta dzisiaj byłam w sainsburym i na tych mleczkach po roku jest napisane ze dziecko potrzebuje 500 ml a na drugim było napisane ze 360 ml wiec musimy sie ograniczyc bo olivka 630 ml wypijała,onyx ja sie zdziwilam bo myslalam ze w ogole nie dajesz synkowi mleka ale jak przemycasz w kaszkach to chyba dobrze,może jeszcze mu sie odmieni jak zbaczy ze ty pijesz dużo mleka:D dzisiaj w sainsburym znalazlam ser żólty dla dzieci,są to takie paseczki i jak wyszlysmy ze sklepu to dałam olivce ale oczywiscie pluła ale zanim dojechałyśmy do domu to przekładała sobie z rączki do rączki zachaczajac o buzie i troszke podziubała:P a i tez w polskim sklepie znalazłam paróweczki drobiowo-cielece z gerbera w słoiczku,są tam 4 paróweczki wielkości najmniejszego palca u ręki a koszt 1,49,zobaczymy czy zje księzniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka dla maluszka! (Ps. pięknie dałaś synkowi na imię :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls1 przeczytałam Twoją historię karmieniową i już oczyma wyobraźni widzę jak przechodzę to samo z młodym. No nic, zobaczymy jak będzie. Pozdrówki dla wszystkich. Ps. Niulek szybciutkiego powrotu do zdrowia Wam życzę! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
flipa to moze zeby uniknac takiej sytuacj jak ja mialam to czasami podawaj w butelce swoje mleko dzidziusiowi to sie przyzwyczai do smoczka od butelki i moze nie bedzie kłopotu?zreszta my w ogole nie dawalismy smoczka do ssania wiec moze dltego problem był z butelkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls, ten prostszy kubek kosztowal 99p zdajsie w tesco. Jak zobacze to ci powiem, na ich str internetowych nie ma :( Bede pozniej, teraz szykowac chlopakow - jednego do pracy, drugiego do kapieli i spania... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy jest tutaj: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-pink-tommee-tippee-cup_W0QQitemZ170412008370QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyFeedingUtensils_EH?hash=item27ad58e3b2 Rzeczywiscie, z wysylka kosztuje sporo :( Sprobuje w czasie bytnosci w duzym tesco zahaczyc o polke z kubkami. Dzis bylam w malym i byly tylko takie niekapki co to nas nie interesuja :D Ci, co juz czytali, moga spokojnie pominac ten fragment :) Maks byl na cycu wylacznie do poczatkow 6 miesiaca, zaczelam od kaszki ryzowej itd. Fajnie szlo, odstawianie od cyca tez, ale w 10 miesiacy nastapil regres cycusiowy - grypa i dziecko przez tydzien jadlo tylko i wylacznie mleko mamine. Wiec od 10 miesiaca zaczelam jakby drugi raz wprowadzac solid food, ale szlo o wiele szybciej, niz za pierwszym razem. Dodatkowo Maks nie pije w ogole z butelki, wiec probowalam podawac mleko lyzeczka, ale nie chcial, nawet mojego. Wprowadzilam mu kaszki na mleku modyfikowanym, pare razy w tygodniu gotuje mu kaszke manne na mleku krowim. Poza tym ciagle podaje mu jogurty na mleku modyfikowanym, ale wprowadzam mu juz jogurty na krowim. Sera nie chce, zreszta w zoltym jest chyba paredziesiat procent tluszczu. Mleko kupowalam takie dla toddlersow - w butelkach, kartonikach, krowie takie zwykle, "top gold" i "channel island" bodajze - MAks wszystkim pluje. Nie chce i juz. Ale jak juz wspominalam, HV powiedziala mi, ze mam sie nie martwic, bo jak je mleko w innej postaci to nie musi go juz pic. Troche sie martwie, bo te kaszki sa slodkie bardzo, no ale co mam zrobic. Na razie ich nie moge z menu wyrzucic Dobra, niniejszym koncze juz o mleku i kubkach, bo topik padnie przeze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polskich kaszkach Bobovity i Nestle jak najbardziej jest cukier, niestety, dlatego chce przejsc na te kaszki robione przeze mnie, na krowim. Tamte niestety musialam wprowadzic ze wzgledu na warunki mieszkaniowe jak Maks mial 6 miesiecy - robilismy remont i nie moglam gotowac :( Zostawaly tylko instant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
onyx ja albo przegapiłam opowiadanie o mleku albo was jeszcze nie podgladałam wtedy:P podobno własnie niektore dzieci ciagle by mleko piły a inne wolą kiełbase hehe a tak poważnie to masz racje bo w tych kaszkach bobovity jest cukier,ale moze spróbuj dać kaszke z cov&gate baby balance fruity porridge ona jest po 4 miesiacu i nie ma w niej cukru i soli i tez wystarczy dodac tylko wode,moze mu posmakuja,w sainsburym jest teraz promocja jak kupisz dwie to 3 funty zapłacisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Niulek co u ciebie?jak malutki?Karmisz jeszcze piersia?zdrowi juz? Selena strasznie ci wspolczuje ze malutka musiala tak cierpiec mam nadzieje ze wszystko z nia bedzie ok. Gratuluje nowej mamusi!!🌼dla Asicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena 1515 na zapas sie nie martw,trzeba miec nadzieje ze bedzie wszystko ok!Duzo zdrowka dla Twojej corci! Dziewczyny co do kubeczkow,to Wasze dzieciaczki same sie naucza pic z normalnego kubka czy ze szklanki.Moj synus pije z takiego z dziubkiem z Tommee Tippee no i tez z normalnej szklanki czy tez kubka,nawet nie rozlewa,takze nie macie sie co martwic bo maluchy w koncu same pojma co i jak :) Ja sobie przypominam problem ze snem mojego synka,to byl wielki problem.Nie chcial sam spac w swoim wyrku,a teraz spi sam i to do 10 godz. :) asica1610 GRATULUJE synusia :) ale masz fajnie!Porod jest ciezki,ale tak jak piszesz dziecko wynagradza wszystko :) niulek,zdrowiejcie! Moj Kacperek tez ostatnio byl przeziebiony,strasznie zakatarzony,ale na szczescie sam chce smarkac,wiec tylko z mezem latamy za nim z chusteczkami,zeby noska wytrzec hihi. Mi od trzech dni nogi puchna i to strasznie!Klade nogi wyzej i nic,jak sie poloze na podloge to juz wstac nie moge,maz musi mnie podniesc heh.Serio jak slon sie czuje!Maly mi sie w brzuchu na prawa strone przesuwa co chwile :) ja juz chce urodzic i sie nie meczyc.Teraz czekam na tel.z childrens centre na wizyte bo ma niby miec 7 grudnia,ale cos nie dzwonia,bede musiala sie przejsc do nich,bo moja polozna mowila ze przychodnia bedzie zamknieta,wiec dlatego mam isc do tego childrens centre teraz.A jak nie urodze do 19 grudnia,to mam wizyte juz ze swoja polozna na 22 grudnia...o rany nie chce myslec,ze moj niunio tak dlugo jeszcze tam bedzie siedzial w brzuchu. asica1610 napisz jak to Ci sie zaczal ten porod,czy w domu czy jak?? Pozdrowionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje kaszki tutejsze i zawsze sprawdzam co jest w skladzie, no i przewaznie Holle. Mam Nestle z lipa i w skladze nie ma cukru,ale jest slod jeczmienny. Zreszta mialam tylko jedno opakowanie. Holle, Cow&Gate na pewno cukru nie zawieraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Asicy 🌼 Bede pilnie sledzic opis porodu. ILosc brzuchatek na tym topiku zdecydowanie zmalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holle dla mnie za droga :( A cow&gate mam, ale taka, co sie dodaje mleko. Jakos nie trafilam na takie co sie dodaje wode. Na pewno sprawdze! Bo z tym cukrem to Maksowi doslownie wyliczam i uwazam, ze ma go w diecie stanowczo za duzo bo je sporo owocow. No i te nieszczesne kaszki... Ok, spadam babencje bo u mnie znowu zimnica ktora wysysa energie i kaze mi jesc i jesc :D To sie poloze do lozia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! U nas juz troszke lepiej choc po calym kursie antybiotyku Bubciu nadal kaszle wiec trzeba bedzie mi z nim do lekarza pojsc jutro rano. Ja czuje sie o niebo lepiej :) dzieki ze pytacie...myslalam ze umre od czwartku :( Kindzulinna trzymaj sie nam!!! juz niewiele pozostalo!! na swieta prezent bedzie jak nic!! :):):) Onyx ty mnie nie strasz z tym odstawianiem cycusia bo ja juz sie martwie...choc maly lubi pic z butelki i nic mu nie wazne czy to z tego czy z tego. Jedynie mamy okropny problem po kapieli :( pieknie zasypia po cycusiu zaraz przed snem ale budzi sie po 30-60 min i nie chce spac do 2h!! Jestem wykonczona :( nie ma nawet 5 min na odpoczynek bo co zdaze sie wykapac to sie maly budzi i zanim zasnie to jest 10-10.30 i trzeba sie polozyc spac bo on za 2 h sie obudzi na jedzenie :( macie jakies pomysly by to zmienic?? Do tego jeszcze poklocilam sie ze swoim :( Dla niego obcowanie z Kuba to obowiazek a nie przyjemnosc i za kazdym razem gdy ma zrobic cos przy nim to pufie i hufie a mi rece opadaja i tu nie chodzi o przewijanie, kapanie tylko o nawet zwykla zabawe...kiedy dziecko powinno bawic sie ze swoim ojcem chociazby te pol godz. Ohhh wypije herbatke i sie poloze...po kolejnej bitwie z malym terrorysta. Dobranoc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zdrowka dla Kubusia Niulek :) Dobrze, ze przynajmniej Ty juz wydobrzalas. Co do Kubusiowego spania to nic nie poradze, nie mialam takich problemow. Franek czasami budzi sie w srodku nocy i mysli, ze to ranek i chce hasac :D Na szczescie sa to wyjatki. Onyx, waga tych kaszek to 250 g za £.2.80. Moim zdaniem wychodza nawet tanio jak na ta objetosc. Polubilam ta firme a dzieki temu nie musze targac niczego ze sklepu, przyzwyczailam sie robic wiekszosc zakupow przez internet bo bez wlasnego transportu o wiele wygodniej wszystko odebrac po prostu od kuriera spod drzwi :) Warto tez zerknac na Cow&Gate bo czasami sa w promocji po £3 za 2 opakowania (nawet w moim skromnym tesco). Juz ktoras z Was dzisiaj wspomniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, ja tez nie mialam problemow z zasypianiem MAksia, ale mysle, ze moze kapiel wybudza dziecko i dlatego ono nie spi? Jak myslisz, moze tak byc? Jesli tak, to moze kap go rano? Bo tak to zrozumialam, ze dobrze spi, tylko jak go wykapiesz, to sie budzi po pol godzinie-godzinie. JAk zle zrozumialam to mnie popraw prosze, troche dzis ryje nosem :D W ogole teraz Kubus bedzie miec coraz dluzsze przerwy w spaniu, pewnie to wiesz, ale na wszelki wypadek pisze :D A co do odstawiania od cyca to mysle ze nie jest tak zle! Naprawde! Zupelnie nie mialam zamiaru straszyc, po prostu kazde dziecko jest inne, kazda sytuacja inna, na papierze plany wygladaja super, ale pozniej je zycie weryfikuje, I tyle. Co do kapieli (twojej) to ci nie pomoge. Maks mial jakis radar w sobie i co wchodzilam pod prysznic, to zaczynal plakac po 3 minutach, dokladnie wtedy, kiedy bylam namoczona i namydlona. Zawsze splukiwalam z siebie mydlo w pospiechu, generalnie wycierajac wszystko w recznik, hehe :D Nie pomagala zmiana pory kapieli, obecnosc meza itd. Nie wiem, na czym to polega. Teraz katusze przypraly inny wymiar - siedze w wannie a chlopaki przychodza pod drzwi co pol minuty i o wszystko sie pytaja - co mozna zjesc, gdzie cos jest, czy dac herbatke, czy pojdziemy na spacer itd. To maz. Maks puka "tylko" co chwile i upewnia sie, ze jestem w srodku. Relaks normalnie jak nie powiem co... :D Co do chlopa to moj sie rwal do pomocy, tylko nie chcial np. pieluch zmieniac "bo zrobi malemu krzywde". Wzielam go pod wlos chwalac, ajki to ma swietny kontakt z Maksiem, no i powstrzymujac sie od krytyki i doradzania, co bylo ekstremalnie trudne. Mam nawet takie zdjecie, kiedy moj maz przysypia z synkiem, trzyma go na ekach a glowa malego jest duuuuuzo nizej niz nozki, heheh :) Poczatki byly trudne, a teraz jest duzo lepiej. Mialam kilka rozmow uswiadamiajacych, ze nie mamy tu nikogo, a wiec moge odpoczac wylacznie wtedy, kiedy maz mnie zastapi przy dziecku. Jakos poszlo :D AgaUK, dzieki za info. Rozejrze sie, ale na razie wyjezdzamy z UK, wiec wiele rzeczy jeszcze zostanie w grudniu po staremu. Dzieki serdeczne jeszcze raz. A tak na marginesie, to szkoda, ze HOlle nie ma mniejszt=ych paczuszek, takich probek, bo skad moge wiedziec, ze MAksio bedzie to jadl...? Selena, co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, rozbawil mnie Twoj post. Relaks w wannie :D Co do Holle to maja probki bo czesto w dostawie jako "gratis" dostaje np.probke kaszki czy kolejnego mleka. Chociaz ostatnio to zwykle jest to paczka pysznych paluszkow serowych, ktore chrupie przy rozpakowywaniu dostawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
hej:) byłam dzisiaj w tesco w poszukiwaniu kubeczka ktoremu usnik sie nie składa i ku mojemu niezadowoleniu były tylko te ze składanym ustnikiem,koszt 1,45,ale były tez z tt podobne tylko ze po 9 miesiacu ale nie mialy uchwytów do trzymania i tez mialy ustnik sładany,musze teraz chyba do asdy jechac i tam poszukac,a co myslicie o kubeczkach ze słomką?kurde u nas problem nadal trwa,mój mały uparciuch wypije soczki z kubeczka,ale mleko musi być z butelki koniecznie,nie chce zeby miala próchnice bo pije 3 butelki dziennie,musze chyba mleko zmienic na bardziej syte kindzulina problem z niespaniem w swoim łozku też przerabiałam po powrocie z wakacji bo na wakacjach u babci spałysmy razem a jak wróciłysmy to też chciała księzniczka i nie rozumiałą dlaczego teraz juz nie mozemy spac razem:P niulek nie wydaje mi sie zebys miala problem z odstawieniem od piersi skoro dzidzius Twój akceptuje buteleczke też:) onyx dobre to z ta kąpiela "maks puka tylko co chwile i upewnia sie ze jestem w srodku"hehe ja jak biore prysznic a olivka nie spi to przynosi rózne rzeczy ktore znajdzie na podłodze przewaznie zabawki i wrzuca do wanny,oczywiscie nie ma takiej opcji żęby drzwi zamnkąc bo jest płacz od razu... a te kaszki hoole to tylko przez internet mozna kupic?bo jeszcze nie widzialam w zadnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uaktualniam tabelke :) lilowa- a ty jak? Lilowa..................06.12.2009.....37.......Bedford ..........Adas Ewag...................09.12.2009......40.......London.. . ..........Brian bedzie kindżulinaa.............19.12.2009......31.....Birmingha m.....imie narazie pod znakiem?? ale bedzie chlopiec figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? EmilciaWakefiedl.....20.06.2010...4....... wakefield .........?? Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub kindżulinaa...31.07.07....3420.....Birmingham.....synuś. ...Kacperek 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja edyta b............20.09.2009......3410.......barnsley.....oliver< br /> asica1610.........27.11.2009......3515.......preston.... ............Filip Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....? Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my czekamy... Lilowa..................06.12.2009.....40......Bedford ..........Adas Ewag...................09.12.2009......40.......London.. . ..........Brian bedzie kindżulinaa.............19.12.2009......31.....Birmingha m.....imie narazie pod znakiem?? ale bedzie chlopiec figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? EmilciaWakefiedl.....20.06.2010...4....... wakefield .........?? Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub kindżulinaa...31.07.07....3420.....Birmingham.....synuś. ...Kacperek 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja edyta b............20.09.2009......3410.......barnsley.....oliver< br /> asica1610.........27.11.2009......3515.......preston.... ............Filip Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....? Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas stan stada ciągle 2 ale mowiac szczerze dziekuje za to Bozi bo przez tydzien nie mielismy ogrzewania ani cieplej wody w kranie. Panowalo wielkie ZIMNO z powodu awarii boilera. Przetrwalismy ;) Teraz Adas wreszcie dostaje zielone swiatełko. ;) Tydzien temu polozna stwierdzila engagement 2/5, odszedl mi czop sluzowy... czuje sie jednak jakbym w ciazy miala jeszcze chodzic kilka miesiecy. Brzucho nie przeszkadza, energia rozpiera.No ale przed nami wielki dzien... tylko kto wie kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, trzymaj sie kobitko :D Teraz to juz blizutko jak cie energia rozpiera :D Powinnas w ramach starozytnego obrzedu porzwiazywac wszystkie supelki w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx🌼 nie slyszalam o tym obrzedzie ;) no zobaczymy kiedy to bedzie- licze sie z tym, ze moze byc opoznienie...nie sadze zeby akurat udalo sie w Mikolajki- chociaz byloby super.... strach mnie co jakis czas dopada ;) zastanawiam sie czy ten porod w wodzie to dobry pomysl... tam nie ma szans na naciecie krocza :( a Fasol zapowiada sie na sporego chlopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
Witam i o zdrowie pytam:) Troche Was poczytalam i sie dolancze, tym bardziej ze termin na luty wolny:) Chcialabym sie spytac co jest przydatne z polski dla maluszka, czego nie ma tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
hmmmm strona sie zmienila:P Lilowa bedziesz rodzila w szpitalnej wannie?? Moze pytaniejest glupie, ale moja znajoma tez chce rodzic w wodzie i kupila sobie basen dmychany(chyba).... Ja tez bym chciala w wodzie, ale basenu to raczej nie kupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
ONYX mnie tez zaciekawilas z tymi supelkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea, masz dobra reke z tymi stronami :D Gdzies czytalam, ze w jakims plemieniu jak ciezarna zaczynala rodzic, to sie rozwiazywalo wszystkie suply w chalupie, zeby jej sie tez szybko rozwiazalo :D Poniewaz czytam wszystko, co mi wpadnie w rece, nie pamietam, o kim byla mowa :D Wiem za to, ze w Japonii, jak kobieta krzyczala w czasie porodu to jej polozne mowily, zeby sie tak nie darla, bo mogla wiecej pracowac, to by dziecko bylo mniejsze. A jak jest leniwa, to niech cierpi w milczeniu... :) Lilowa, z tego, co wiem, to jak trzeba cie bedzie naciac to chyba cie z tej wanny wywloka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx🌼 ,,wywloka'' no srednio pocieszajace... Tak, ja mam zamiar rodzic w szpitalej wannie. Bylismy zobaczyc ten ,, sprzet'' wyglada na godny zaufania, jest czysciutko i milo...basenik ma jakies 2 metry na 2. Moze dlatego takie dobre wrazenie to robi, bo to tutaj zupelnie nowe pomieszczenia i sprzet tzw apartamenty do rodzenia - dwa pokoje przeznaczone tylko dla rodzacej pary. Kazda wanna jest dezynfekowana po porodzie i zabezpieczona folia. Szpital prosi tez zeby zadzwonic gdy cos zacznie sie dziac, zeby mieli czas na odpowiednie przygotowanie do tego typu porodu. Zobaczymy jak to sie sprawdzi w praktyce. Ostatnio kolezanka rodzila w wodzie i wspomina ten porod fatalnie a wlasciwie jego ostatnia czesc- pekla strasznie, ma zalozonych 26 szwów i twierdzi ze nastepnym razem zdecyduje sie na zwykly porod... ze znieczuleniem. No nie moge powiedziec, zeby mnie to optymistycznie nastawilo do tego porodu... chociaz wczesniej bylam w 100% przekonana ze tylko taki chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×