Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

no to sie osmaralam po pachy mamoEli ty powinnas zmienic pseudo hehe kurde lzy mi leca,mamo Swinko! Nie martw sie moj maz mowi na mnie Mania:( i moje dzieci tez Adas jak eta nie skotkuje to wola Mania os!!!!!!!!!!!!(os oznacza choc)Mania mu najlepiej wychodzi.a i moze sz pisac osiagniecia Eli w mowieniu,chetnie sie osmaram jeszcze!!!:D Borowka masz racje jak wracac to zanim dziecko szkole tu zacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez coś zapodam na poprawę humorku tak z życia wzięte W tamtym roku martwiłam się o Olę że nie zauważam jej postępów w nauce mówienia po ANIELSKU(wymowa mojej córki) za to teraz tak sie rozkręciła że szok ciągle gada po ANIELSKU a ostatnio mam wrażenie że jej ulubiony zwrot to FOKI FAKI(oczywiście to też jej wymowa) i mówi to wtedy gdy jej coś nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela miala bilans 2,5 latka. zapytaj w swojej surgery, moze oni tez robia to kiedy dzieci maja 2,5 roku. calosc polega na zrobieniu kilku prostych testow rozwojowych (klocki, ukladanki itd) wazeniu, mierzeniu i odpowiadaniu na nurtujace Cie pytania :) . one tez zadaja kilka pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mialo byc po ANIELSKU;) ale milo moge tak zaczynac dzien codziennie od smarania sie po pachy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz borowka, ze mala bardzo rozwinela mowe od kiedy to oglada... :) . jak sie na mnie zdenerwuje to przychodzi i mowi : "nie bedziemy sie psijaznić" :) no i wez tu zachowaj kamienna twarz :O :D frugo mnie strasznie denerwuje jak Ela mowi do mnie po angielsku. nie wiem co wtedy robic... nie chcę rozmawiac w domu inaczej niz po polsku. ona natomiast jest doskonale upierdliwa i do tej pory zadaje pytanie po "anielsku" az jej w tym jezyku odpowiem. kolezanki lingwistki co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to,ze my go poANIELSKU nie uczymy,ale pewnego dnia w sklepie sie witamy,a adasko z nami HAJA!!!a pozniej byebye hehe! moj synek chodzil do 0 i do 1wszej klasy w polsce i dajcie spokoj, 4-5kg plecak na plecy,codziennie na cos kase trza bylo dawac,a to kredki,a to blok,najbardziej mnie wykalaczki wkur...w zimie my na wsi 2sklepy na krzyz,adas mial jakies 3tyg i szukaj wykalaczek,i to jeszcze dzien przed pani oznajmila ze na jutro trzeba,nie wiem po co ja tam placilam podatki i na co???tu nic nie musze kupowac ksiazki,zeszyty,przybory daje szkola,przynajmniej wiem na co te 130 councilu place!!!fakt nie jestesmy u siebie noi zawsze sa jakies plusy i minusy:(niestety,ale ja nie chcem znow miec 10zl dziennie na jedzenie:( i przez kolejne lata byc na garnuszku rodziny sorko rozpisalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli tłumaczyć że w domku po Polsku a w szkole po Anielsku u mnie skutkuje - do nas Ola mowi po Polsku a w zabawie do lalek po Anielsku No a teksty już nie jesteś moim przyjacielem albo a wybaczasz mi lub nie wybaczę Ci że muszę juz iść spać u mnie też są i ciężko wtedy o poprawną minkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli to podeslij mi linka gdzie to ogladaci, jesli z intern. moze cos sie ruszy, moze i byc mamo swinko do mnie, a co tam! aha co do w skaźnikow czy dziecie najedzone to nie zaliczylabym kupki. wszystkie dzieci robia z rozna czestotliw.Wyszloby na to, ze jesli moja robila przez 3 m-ce raz na 5 dni to cud ze przeżyła. ale na wadze przybiera b. ladnie. albo mozna to zinterprwt tak: jeśli dziecko robi kupki zadko to sprawdzamy czy ma dużo siuskow. no to o to raczej chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz bo ja zabardzo nie kumam ang i wolalam sie dowiedziec od was,bo moja bratowa twierdzi ze tylko raz 30 min przed jedzeniem na wieczor sie podaje i dlatego zgupialam juz calkiem i p[onowilam to pytanie. A czy przez kolke mala moze miec problem ze zrobieniem kupy,bo wczoraj to mydelkiem jej pomogalismy sie wyproznic,a dzisiaj dalejnic i na dodatek od rana caly czas placz. To niemozliwe zeby takie male dziecko robilo raz albo wogole w ciagu dnia kupy,tym bardziej ze tak czesto je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no od dzisiaj Adas swinke peppa oglada!!!mamoEli ty jej tylko czytasz czy tez oglada np.na Animy.pl tam wlasnie widzialam,ze swinka peppa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp.pytalam sie dlatego ze moja bratowa mowi ze infakol daje sie raz dziennie 30 min przed jedzeniem na wieczor wiec calkiem zglupialam i sie zapytalam was jeszcze raz. A czy przez kolke mozna miec problem ze zrobieniem kupy bo mala dalej sie prezy wcZoraj mydelkiem pomagalam jej kupe zrobic a dzisiaj od rana sam placz juz nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ja ci nie doradze w sprawie kupek bo moje nie mialy problemow,a karmisz piersia?jesli tak to zjedz cos co rozluzni,albo daj malej wody przegotowanej do picia.kolezanki synus mial problemy z wyproznianiem,i wyszlo,ze to od slodyczy,ona karmiac piersia duzo slodyczy jadla,przestala i problem zniknol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) właśnie was doczytałam, ale się naprodukowałyście:D frugo i bes spóźnione życzenia. wszystkiego najlepszego, zdrówka, spełnienia marzeń 🌻 oglądałam dużo zdjęć maluszków i już nie pamiętam które czyje, ale maluszki są cudowne i jakie mają superskie czuprynki:D lollibely ale masz przeboje z tymi guwniarami, ja to bym je chyba zamordowała, bo tyle masz przez nie problemów. co do karmienia piersią, to ja próbowałam i nawet jak była u mnie położna to razem z nią próbowałam przystawić Kubę do cyca i niestety nie dało rady bo ja mam za płaskie sutki i mały nie może się przyssać. próbowałam prawie przez tydzień, aż sutki miałam do krwi pogryzione. zakupiłam sobie nakładki ale to też nie dawało żadnych efektów. już nie mówię, że zaczęły mi twardnieć piersi i robić się gorące i bałam się zatorów. i o odciąganiu pokarmu rozmawiałam z położną i ona mi powiedziała, że przy takich problemach to jest najlepsze rozwiązanie. i to nie tak że nie chciałam karmić go piersią bo chciałam bardzo i wszystko bym dała żeby butelki i strerylizator zastąpić karmieniem piersią. ale jak nie da rady to nic innego mi nie zostaje jak odciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wrocilam pred chwila z SS-mowia ze cala ta akcja im sie wydawala podejrzana, ze osoba ktora zglosila bardzo sie platala w zeznaniach, zrobili sczegolowy wywiad w szkole i rys psychologiczny dziecka (!!!) i poprostu zamkneli sprawe okreslajac ja jako zlosliwosc.hmmm.nie dokonca jestem zadowolona bo wolalabym zeby tym gowniarom sie dostalo za to ale nie moge udowodnic kto to a SS mowia ze nie maja danych tej osoby wiec nawet jesli wniose spr do sadu to nic nie wskoram.no coz.predzej czy pozniej im sie dostanie... :classic_cool: straszne mam urwanie glowy ale obiecuje ze wieczorem przysiade i odpisze na mejle na temat ksiazek :) sorki ze tak sie grzebie ale mam mase reczy do zalatwienia. wczoraj bylismy na ostatniej serii szczepionek iiiii musze sie Wam pochwalic ze kilka dni temu zmienilam mleko na cow\'n\'gate i dzis wyklula sie pierwsza od kilku tygodni normalna, zolta kupa! :D a co do anielskich perelek to mojemu dziecku sie kiedys wyrwalo \'bloody hell\' po czym zapadla skonsternowana cisza i przeprosila hehe oprocz tego cos sie stalo akcydentnie, robi step do przodu i wiele wieleee innych jak mi sie przypomni to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pisalam,ze wszystkie chodza tylko swinka peppa nie,a pare dni temu puszczalismy to adasiowi!!!😡 moze to tylko chwilowe,bo na zadnej stronie z bajkami swinka nie chodzi,a inne normalnie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillibelly jakos sie pomalu ulozy,a one nauczke dostana gowniary jedne!!! fajne slowka wasze dzieci znaja!!!moj starszy syn tez juz myli anielski z polskim,a chdzi tu do szkoly 2gi rok,a i jeszcze jedno ogladalam program,ze samo mowienie po Polsku w domu nie wystarcza,jama Anielska telewizje kupuje tylko Polskie ksiazki i bajki.moj starszy ma wszystkie czesci harrego,nie sorki oprocz ostatniej,ale ostatnio ma lenia do czytania,a tak to czyta komiksy Polskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ze juz niedostepne.pred chwila wchodze do kuchni i katem oka widze jakis ruch-patrze, a tam po ogrodzie smigaja dalamtynczyk i rotweiller! ogromne! wyszlam zeby przegonic a one sie chcialy bawic!jeden pogrzebal w smieciach, ukradl puszke po kocim zarciu i uciekly w koncu.myslalam ze juz tak zostana hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×