Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dziewczyny mnie dalej nie ma.wyopbrazcie sobie ze \'anonimowy informator\' zadzwonil do social services ze skarga ze mojej nadii dzieje sie w domu krzywda 😡 😡 chyba szlag mnie jasny trafi!!! zaraz jade tam wyjasniac sprawe ale... dajcie spokoj-nie miesci mi sie to w glowie :o :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli a bylam se na spacerku:)wywialo mi czerep,ale od raazu lepiej sie czuje:D JATEZ WIEEEEELKIMI LITERAMI PODPISUJE SIE POD TWOIM POSTEM!!! Tez zaczynam dzien od wypicia magnezu i okolo 17 pije drugi raz. Frugo wszystkiego Najlepszego!!!Zycze ci zeby wszystko sie dobrze skonczylo.Noi o czym marzysz by sie spelnilo🌼🌼🌼 Lolibelly a co to za dupek jakis???nie martw sie pewnie zobacza ze jest ok i dadza ci spokoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia nie wiem kto to ale jak sie dowiem to nogi z d**y powyrywam!!! nie bede sie wdawac w szczegoly podam tylko 1-'dziecko mialo obsceniczny tatuaz narysowany w okolicy genitaliow' :O :O :O :O :O ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!zaraz eksploduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to!!! jestem tak wsciekla ze nei wiem! predzej czy pozniej to sie wyjasnie ale poki co to... zawiadomili szkole itp.... jeszcze mi tego brakuje zeby ktos Nadie pytal o takie rzeczy!zastanawiam sie tylko kto i PO CO! cala historia jest typowo wyssana z palca ale jesli ktos chcial nam narobic klopotow to mu sie udalo.rozwazam wniesienie sprawy o znieslawienie bo tylko tak ta osoba moze poniesc konsekwencje tego co zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
witam jetsem ze wstepnych obliczen w 6 tygodniu :) bylam w gp i cisza zadnych badan kazali brac folik i tyle nikt sie nie odzywa czuje sie olana :( co robic mozna ich zmusic do wczesniejszych badan???czy olac ich i isc prywatnie ??? mowcie co wy robicie /zrobilyscie buzki aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
ojejku dopiero zobaczylam ze mi odpislayscie wtedy DZIEKI OGROME!!!!! juz sie tlumacze co to koloru skory wiem przesadzam ale co ja mam pecha to sobie nie wyobrazacie i mam wielu znajomych czarnoskorych i jest ok ALE kiedykolwiek nie bylam czy chora czy cokolwiek potzrebowalam z nhs i byla to czarno skora pani to zawsze ale to zawsze konczylo sie to zle!!! nie wdajac sie w szczegoly jak poszlam w tamtym trygodniu do gp oznajmujac im ze jestem w ciazy ze zrobilam dwa testy i oba pozytywne okres tydzien sie opznia no i wszystkie oznaki :) owa pani pielegniarka zrobila test wpuscila kilka kropelek moczu odczekala max 15 secund i mowi negatywny test i wyrzucila do smieci wrecz zmusilam ja zeby zrobila drugi i wygladalo to podobnie nawet pol minuty nie odczekala ja wzielam do reki i mowie ze trzeba poczekac moze dluzej to wyrwala mi z reki i wyrzucila do smieci !!! i kazal isc do domu !!!wiec ja kupilam test i zrobilam zaraz po tej fatalnej wizycie no i jak wol pozytywny wiec wkur..... umowilam sie do lekarza zrobila ten sam test tylko e odczelam z pol minuty i oczywisie wyszedl pozytywny !!! no i kurde kazal przyjsc nastepnego dnia do tej samej czarnej pielegniarki wiec poszlam a ona do mnie wkurwio/....strasznie ze co ja tu robie moeila mi ze nie jestem w ciazy bla bla bla ja nie ontersuje co mi lekarz poeiedzial wiec kazala zrobic test i juz prawie maial go wyrzucic jak ja opieprzylam ze test sie sprawdza troche dluzej niz 10 secund!!!wiec poczekala i wyszlo pozytywne i z ogrona lacha uzupelnila papiery !!!nic nie mowial uzupelnila i mowi ok dostanies zlist od midwife tyle zegnam pa :) wiec takich hisstori przytrafilo mi sie wiele ,,, takze mam uraz !!! nom wiec wracajac to obecnej sytuacji chce jechac do polski 11 grudnia na miesiac wiec kurcze nie wiem jak to bedzie bo milo by bylo miec jakies pierwsze badanie tu przed wyjazdem :) buziole aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly to jakis pedofil,powiedz im ze skoro to wie to oskazasz tego czlowieka o molestowanie dziecka!!! aga26londyn ja jestem zadowolona z opieki tutaj i podejscia,bylam na poczatku wszystkim zaskoczona jak ty i balam sie,ale juz mi przeszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha agalondyn no to trafilas na pielegniare!!!ale midwife moze byc inna!!!oczywiscie nie zabronie ci leciec do polski.ja tez kontaktuje sie nieraz z ginekologiem z polski chodzilam do niego przez 11lat prowadzil moje 2ciaze,i chcem zawsze uslyszec jego opinie,a to dusza czlowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
Anecia CZYLI JAK DOBRZE SIE CZUJE I JEST OK TO kwas foliowy jak tylko biore to mi wystarczy ??? ostatnio w nocy od kolan w dol tak dziwnie nogi mnie laskocza .... dziwne nie mam mdlosci ogolnie jest ok tylko jesc mi sie w ogole nie chce nic a nic no oczywiecie jem jem ale to raczej wmuszani jest !!! no iprykam jak szalona normalnie obled :)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalondyn pewnie jest ok nie martw sie!!!kwas foliowy lykaj zdrowo sie odrzywiaj i zdrowo se prykaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie anecia tak tez myslalam.a wogole to jaki to jest niby 'obsceniczny' tatuaz??? pomijam juz kwestie ze codziennie widze moja corke na golasa w kapieli itp i jakos nigdy niczego nie zauwazylam.to ten ktos ma niezly wzrok 😡 alez komus podpadlismy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym sie nie zastanawiala,bo skoro twoja corcia nie ma tatuazu to pomylilo mu sie z innym dzieciaczkiem,czyli zaglada TAM dzieciom pojebaniec!!!zboczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze jestes strasznie tym poruszona i martwisz sie ze on krzywde robi dzieciom skoro wie o takich zeczach,albo co najmniej go interesuja TE rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! u mnie dzisiaj dzien do du..Elektrownia żąda odemnie 2666 funtow za prad(bylo 4000 ale cos tam sobie odliczyli)jestem wsciekla bo myslalam ze to wszystko jakos sie wyjasni a tu nadal wysoka suma. Powiedzieli ze bede mogla placic w ratach(czuby)Jak ja mam teraz z nimi walczyc?pokazalam dowody ze w zime zamawialam rope do ogrzewania a w lato dosyc cieplo bylo wiec nie musialam wlaczac grzejnikow na prad,ale dupki żołędne powiedzieli ze kuchenke mam na prad i prysznic i ze mieszkalo 5 osob w domu wiec kazdy sie kapal i gotowal.To czemu debile co 3 miesiace wysylali mi rachunki ktore oplacalam a na sam koniec przyslali mi 4000 funtow,czemu wczesniej nie powiedzieli ze jest wysoki rachunek tym bardziej ze przychodzili i spisywali licznik. Lollibelly wspolczuje ci.Kto mogl ci zrobic cos takiego?moze masz jakichs wrednych sąsiadów co?oby szybko sie wyjasnilo! Frugo wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin🌼!!!! Aga26londyn rzeczywiscie musialas trafic na jakąś debilke ale rownie dobrze mogla to byc biala kobieta.Tak jak dziewczyny mowia ze czasem te czarnoskore sa lepsze niz te biale.Ja lezac kilka lat temu na patologii ciazy w Polsce mialam czarnoskorego lekarza jakiegos Abdula jakiegos tam ,nie pamietam juz dokladnie nazwiska i byl konkretnym lekarzem lepszym niz nasi Polscy. Ale sie rospisalam sorki!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on podal jej imie :O mysle ze chodzi o zemste.mam nawet pewne podejzenia ale opowiem wszystko jak sie wysjasni ten koszmar wreszcie.nawet babkaz SS powiedziala ze bardzo czesto zdarzaja sie falszywedoniesienia byle by tylko komus problemow narobic i to musi byc wlasnie to bo nic z zeznan tej osoby sie nie zgadza no ale to juz musze im ja udowodnic.nie bedzie problemu ale co sie nawsciekam to moje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze oststnio codziennie prawie sni mi sie ze urodzilam,nawet zeszlej nocy mojej Nikoli sie snilo ze urodzilam dwoch chlopakow jaden mial uszy odstajace i mial jeden miesiac a ten drugi juz nie mial odstajacych uszow i mial 10 miesiecy:-D:-D Mi natomiast snilo sie ze urodzilam dziewczynke ale juz troszke wieksza bo prowadzalam ją za rączki a ona miala ubrane moje kozaki na obcasie:-D obudzilam sie poszlam do toalety i jak przyszlam i usnelam to zaczelo mi sie snic ze urodzilam rudziutkiego chlopca:-D Ktory sen byl najprawdziwszy tego nie wiem,ale chyba nie bede musiala w szpitalu w jednej z toreb miec swoich kozakow na obcasie!!!!!!:-D Chyba mam z moją Nikolą takie sny bo juz sie nie mozemy doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chcialam napisac zartobliwego posta ale jak doczytalam do wiadomosci od lollibelly to mi mowe odjelo. tutaj to jest sprawa powazna i na pewno bedzie walkowana do upadlego, co oznacza nerwy :( zeby tylko dziecko trzymali z dala od tego! o rrrrany, nie wiadomo w takich przypadkach jak sie bronic... lollibelly, sorki ze sie wtrace, ale moze ty tego nie lekcewaz. jesli \"anonimowi\" nie pomylily sie dzieci i nie jest to jakas zemsta chorego umyslu, to trzeba to wyjasnic. nie chce tu zasmiecac ale to juz chyba osmy podobny przypadek, a jestem tu dopiero 4 lata. za kazdym razem byla to inna sprawa i inaczej sie konczyla. trzymam kciuki zeby sie jak najszybciej skonczyla i u was. a ja trafilam na dzien krucjaty mamy eli przeciwko butelkowemu mleku ale i tak sie przyznam :) odciagnelam troche i staralam sie nakarmic maksa ale sie nie udalo. chcialam zobaczyc, czy ma sens zostawianie moich chlopakow samych z zapasem jedzonka. chyba nie, maks z uporem i konsekwentnie usuwal jezyczkiem \"cialo obce\" z buzi, za to na cyca rzucil sie jak sep na padline, hehe. a ja jeszcze swoje trzy grosze chce wtracic. otoz ja nie do konca wierze, ze mleko matki ma jakies cudowne wlasciwosci, w gruncie rzeczy obawiam sie, ze bedzie z tymi rewelacjami tak, jak ongis ze szpinakiem, ktorym katowano kolejne pokolenia dzieci wmawiajac, ze ma duzo zelaza (akurat ja go uwielbialam), po czym okazalo sie, ze komus w laboratorium pomylily sie jednostki... ja jestem po prostu leniwa i nie chce mi sie odkazac, sterylizowac, myc, podgrzewac itd. duzy uklon zatem w strone tych matek, ktore nie mogac karmic piersia bawia sie w odciaganie i karmia dzieci swoim mlekiem wierzac, ze daja im cos wyjatkowego. natomiast te ktore sie zdecydowaly na butelke - ja w tym nie widze absolutnie nic zlego, moze jak ja nie do konca wierzycie w moc naturalnego - w koncu papierosy sa naturalne a powoduja raka, nie?? no to teraz zablyslo, czekam na grzmot :) buziaki dla wszystkich, nie dawajcie sie depresjom. ja sie tez zmagam :) aha, kawa wyplukuje magnez i dodatkowo pobudza, co przy niskim poziomie hormonu szczescia powoduje \"dolki\". ograniczyc!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa....!!! 🌼 🌼 🌼 zyj nam dlugo frugo zero piec na zycie miej chec!!! 🌼 🌼 🌼 no, mickiewiczem nie jestem... ale kto lubi mickiewicza, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ale w to jest zamieszany moj maz.i naprawde z tego co powiedziala ta babka to ktos opowiada jakies straszne bzdury i w dodatku najprawdopodobniej chodzi o okres gdy nadia byla w pol 3 miesiace wiec...moj malzonek szanowny niedawno uwiklal sie w obrone corki sasiadow przed wrednymi gowniarami w szkole.byla dosyc ostra akcja i przypuszczam ze smarkule sie mszcza no bo jaka dorosla osoba robilaby takie jazdy! kilka rzeczy moge od razu udowodnic ze sa wierutnymi klamstwami a reszte z czasem tez pewnie udowodnie tylko PO CHOLERE TO WSYSTKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostarczyli mi lozeczko ktore kupilam tydzien temu w mothercare.Fajnie!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
czy ktoras bedzie rodzic w lipcu 2009 ???? a moze ktoras z was rodzila w st thomas hospital???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie tocze krucjaty przeciwko butelkowemu mleku onyx! :O uwazam tylko ze za wczesnie sie dziewczyny sie poddaja. tak jak powiedziala pewna polozna pewnej swiezo upieczonej mamie: \"daj mu (dziecku) szanse\". karmienie piersia wymaga nabrania wprawy, nie przychodzi z nikad i ot tak sobie. one przeciez daja swoje mleko. uwazam tylko, ze nie mial im kto pokazac jak prawidlowo przystawic dziecko a one zamiast poszukac pomocy dalej, po prostu sie poddaly :( . chwala im za to ze daja swoje, tylko dlaczego tak komplikowac sobie sprawe??? Lolli trzymam kciuki, onyx ma racje oni tu lubią drazyc takie sprawy. a jeszcze teraz chca sie wykazac po tym jak dali ciala ze sprawa \"baby P\". uwazaj i nie lekcewaz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga26londyn narazie na lipiec 2009 jestes tylko ty w tabelce.A co do tego szpitala to ja niewiem bo mieszkam w Szkocji moze inne dziewczyny odpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
hura bede w tabelce:) co jescze potrzebujesz do niej wstepny termin mam na 14 lipca 2009 mam 26 lat z londynu SE1 !!! mieszkam sobie tu z mezem to nasza pierwsza ciaza wiec ogolny brak wiedzy :) nie mam mdlosci nie mam apetytu :)i w zyciu sie tak zrowo nie odzywialam jak przez ostatni miesiac:) i moje zdanie na temat butelek jest lepiej piersia karmic ile wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga26londyn
a gdzie jest tabelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znaczy ze tylko przez jeden dzien bylam na dole tabelki. fojowo ze tak obfity ten lipiec nas czeka. pozdrawiam wszystkie fasolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×