Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość 1403monis1988
anecia1702 a co to jest smecte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smecta to taki proszek zatrzymujacy biegunke, tutaj pewnie go nie dostaniesz. bardzo prawdopodobne ze zlapal wirusa twoj maluch. nie dawaj mu mleka ani czegokolwiek z mlekiem, jajkami.nawadniaj go jak tylko mozesz, dawaj marchwianke, ryz, jablka gotowane, sucharki, rosolek ale bez tluszczu. przejdzie mu z czasem. chybaze zlapal cos powazniejszego i potrzebne jest leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis juz ci borowka napisala ja w polskich sklepach widzialam smecte:) mozliwe tez,ze to zabkowanie. hurra przyznali nam SSMG!!!ok ide sie szykowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
zabkowanie raczej niemozliwe bo on ma juz wszystkie zeby to raczej jakas grypa zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis mojej kolezanki synus mial jekies pol roku temu biegunke lekarz wziol probke kupki i okazalo sie,ze to bakteria,moze ty popros o takie badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ale moje dziecko gaworzy slicznie!! Duzo strasznie piszecie :) Zwolnic prosze Udalo mi sie w koncu wziac prysznic z Maja w lazience. Bujalam lezaczek noga ponad 30 min ale nie dalo rady jej uspic, co chwila jej raczki podskakiwaly 1403 monis tak.. bo my tu wklejamy zgodnie z data, takze ciesze sie ze zauwazylas :D Anecia swietne body bez rekawkow malutkie maja w Asdzie za £1,50. Maja wlasnie wyrosla z Newborn. Juz dosc dlugo nosi tez te 0-3 miesiace a body z dlugim rekawem kupilam teraz na 3-6, ale oczywiscie sa nieco za duze. Ale tam maja fajne rzeczy dosc tanio Primark ma lepszy wybor dla troche starszych dzieci, chociaz maja duuuzo pizamek i body z krotkim rekawem tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
ja w ciuszki zaopatrywalam sie w primarkumaja tanie, moze nie najleprzej jakosci ale dziecko szybko rosnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś się wybrałam na zakupki i zapomniałam telefonu,wracam a tam 15 nie odebranych ze szkoły i jeszcze kilka od męża -myślałam że zawału dostane jak to zobaczyłam -dzwonie do szkoły a Pani mi mówi że mam natychmiast się zgłosić po Olę - jak to usłyszałam to już nawet się o nic nie pytałam tylko w auto i jadę jak szalona,wpadam dosłownie do tej szkoły i widzę jak moje dziecko siedzi koloruje a Pani przez cały korytarz krzyczy że wszystko jest OK a dzieci idą do domu bo się ogrzewanie zepsuło- nawet nie potrafiłam tego skomentować i byłam dziś w Holland & Barrett po herbatkę bo skończyły mi się zapasy i kupiłam olej z wiesiołka 120 tabletek po 1300mg za 5 funtów - to tak dla tych kobietek co potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś się wybrałam na zakupki i zapomniałam telefonu,wracam a tam 15 nie odebranych ze szkoły i jeszcze kilka od męża -myślałam że zawału dostane jak to zobaczyłam -dzwonie do szkoły a Pani mi mówi że mam natychmiast się zgłosić po Olę - jak to usłyszałam to już nawet się o nic nie pytałam tylko w auto i jadę jak szalona,wpadam dosłownie do tej szkoły i widzę jak moje dziecko siedzi koloruje a Pani przez cały korytarz krzyczy że wszystko jest OK a dzieci idą do domu bo się ogrzewanie zepsuło- nawet nie potrafiłam tego skomentować i byłam dziś w Holland & Barrett po herbatkę bo skończyły mi się zapasy i kupiłam olej z wiesiołka 120 tabletek po 1300mg za 5 funtów - to tak dla tych kobietek co potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dubel ale strasznie długo wysyłał i myślałam że nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co??? im bardziej tu zagladam, tym bardziej nie ma wiadomosci o zadnych narodzinach... :( mamo eli, wyjdz z ukrycia! monika2 tez juz nie na nocnej zmianie, agnieszka75 wyjechala ale powinna juz wrocic... anecia1702 - fotelik dla maluchow ma byc tylem do kierunku jazdy i nie moze byc uzywany na miejscach z poduszkami powietrznymi. dopiero chyba od trzynastu kilogramow - o ile sie nie myle - mozna montowac fotelik przodem do kierunku jazdy. tu masz ciekawy artykul: http://fotelik.info/pl/art/od_kiedy_fotelik_przodem_do_kierunku_ruchu,12.html 1403monis1988 - trzymaj sie dzielnie! ja bym na twoim miejscu poszla do gp, bo dla maluszka biegunka to ciezka choroba :( niech sprobuje okreslic przyczyne. ten ryz to dobry pomysl, hipp ma \"baby rice\" w saszetkach - sproszkowany ugotowany ryz do dodawania do mleka, mozesz - tak jak pisze borowka - dodawac go do wody. bidulek malenki, napisz czy mu przeszlo! z ciuszkami - to wstyd przyznac, ale nie pamietam. mialam dwie przeprowadzki i jakos nie widzialam tych ubranek wszystkich naraz. wiem, ze te male byly za duze (tiny baby), bo maks mial 2900g, ale pozniej jakos szybko zaczely byc za male. a teraz to juz zupelne pustki w szafie! bylam w asdzie i kupilam 3 pary spiochow za 3,75, ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia - w dotyku sa ok, ale zszarzaly szybko w praniu i zmechacily sie w suszarce :( rozmiar prawdopodobnie zanizony, albo maks uosl za szybko, bo 3-6 miesiecy a juz zaczynaja byc male... pozdrawiam, czy tylko u mnie cisnienie spada i mam ochote na druga kawke? (niestety, jedna juz pilam wiec pozostaje herbatka) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba tylko ja wiem ile sie namęczymy z tym przestawianiem oli na butelkę. dziewczyny, napewno macie jakies doswiadczenei w tej spr, piszcie. bo juz mysle o rezxygnacji z pracy. moge zawiesic na jakis czasd ale nie chcialabym. A tu każda proba karmienia butelka czy łyżeczką kończy sie płaczem i niestety musze dac piers bo dziecko glodnieje i jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zuzia już po pierwszym szczepieniu i to było straszne, bardziej płakałam niż ona. Karmienie pirsia podczas szczepienia bardzo jej pomoglo-POLECAM. Oleniga…dzięki za rade odnośnie paracetamolu ,ale wiesz co sami mi dali nic nawet nie musiałam mówić jestem normalnie w szoku. Z moim cycem cały czas musze chodzić na zmianę opatrunku jeszcze sporo ropy tam zostało , ale już tak nie boli jak tam wkładają ten sączek . Gratulacje dla nowych brzuchatek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia tak mi Cie szkoda z tymi nockami :( mam nadzieje, ze sytuacja sie unormuje :) Frugo - masz racje szkoda komentowac!!! co za ludzie bez wyobrazni!!! Krakersik mam nadzieje, ze Zuzia juz ok??? Skoro jestesmy przy szczepieniach to ile ich dziecko ma po narodzinach?? i czy roznia sie one czyms od polskich??? OSTATNIE PYTANKO :) czy ktoras z Was ma dobra str internetowa tlumaczaca wszystko na temat benefitow??? Na maciezynski odchodze w czerwcu ale nudzi mi sie w pracy i poczytalabym sobie :):):) Wilekie dzieki x x x x ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26............18.01.2009......39....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......37....Winsford...córeczka anecia1702........19.03.2009......30.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......30....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......26....Swindon.... ..synek.......... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......23....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......17....Hereford.....sy nek Alanek.... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............18.07.2009......13...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS podaj małemu gorzką czekoladę bez obaw - powinna mu pomóc. I przepraszam że wprowadziłam Cię w błąd- napisałam że w ostateczności a nie popatrzyłam na rocznik i myślałam że on ma 6 miesięcy, ale to już duży chłopak i spokojnie możesz mu dać czekoladę Anecia jeśli Cie to choć odrobinę pomoże to w nocy też nie śpię tylko się wałkuję po łóżku i męczę tylko że ja to mam tak gdzieś od miesiąca i napisz koniecznie co powiedzieli w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
onyx1- bylam u gp ale przepisal mi paracetamol i jakis lek zeby sie maly nie odwodnil po tym mial jeszcze wiekrza biegunke, stwierdzil gp ze moge mu dawac wszystko do jedzenia i nie zna przyczyny biegunki wiec wole sobie radzic sama. dalam malemu dzis rano kisiel, i dlugo gotowana marchewke zmiksowana z woda i powiem wam dziewczyny ze cos mu pomaga jest 17 a zrobil przez caly dzien tylko 3 kupy a wczoraj bylo ich 11 borówka*- z tym przestawianiem na butelke to ciężka sprawa karzde dziecko jest inne moj Kubus np nie chcial jesc z piersi wiec musialam pokarm sciagac i podawac w butelce. inne dzieci czuja z mama wiez pijac z piersi wkoncu jest taka mieciutka i cieplutka:) ola moze czuc sie oszukiwana, zdradzona nawet odrzucona czy niekochana jak podajesz jej mleko w butelce frugo05 podam podam tylko czekam na meza z pracy jak wroci bo boje sie z malym wychodzic gdziekolwiek bo jak zrobi kupke to musze odrazu przebrac bo juz dupcia jego cala obszczypana ciagle musze nakladac sudokrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak przy biegunce u poltiorarocznego dziecka lekarz moze nie zalecic diety!ci \"profesjonalisci\" nie przestaja mnie zadziwiac powiem wam ze moje malutkie zjadlo dzis obiadek i otwieralo samo buzie do lyzeczki!sukces.chyba trafilam w jej kubki smakowe, dalam jej cos czego jeszcze nie probowala, a daje jej ciagle cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
jak to powiedzialas ci "profesjonalisci" jak usyszalam ze moge mu wszystko dawac to zrobilam na tego gostka mine ,podziekowalam i wyszlam. kiedys poszlam z mezem do lekarza i wyobrascie sobie ja na kaszel on na zatoki dostalismy taki sam syrop, a paracetamol to tu podstawa normalnie smiechu warte gratulacje dla oli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
kobiety jestescie boskie ta marchewka pomogla kubus sie obudzil i nie ma jak narazie kupki:D teraz dostaje porcje gorzkiej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja padam. mój Kuba od 3 dni w ciągu dnia wcale nie śpi. zamyka oczy na 20 min i to jest jego spanie. cały czas chce się bawić a jak się go na chwile zostawi to góra 15 min i sobie chyba przypomina że jest sam i jest wielki ryk. mam nadzieję, że jutro pójdzie spać bo jeszcze jeden dzień i chyba naprawdę padnę. anecia ja kupowałam ciuszki 0-3 miesiące i do teraz Kuba w nich chodzi. uważam że newborn są dla bardzo malutkich dzieciaczków albo na pierwsze 2-3 tygodnie bo później będą za małe. teraz w mothercare są wyprzedaże i można kupić do 70% taniej. może tam zajrzyj a ciuszki gatunkowo są bardzo dobre bo sama używam. uciekam kąpać marudę bo trze oczy. miłego wieczorku mamusie i brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ja tylko na chwile, bo dziecko juz spi, wiec nie moge marnowac czasu i sama tez zaraz zmykam spac. Aniapud chciała Ci tylko napisać jaki ja mam sposób, żeby mała spała mi więcej niż 20-30 minut w ciągu dnia, bo tak jest jak sama zaśnie w łóżeczku to po krótkim czasie się budzi, a wieczorem jak sama zaśnie w łóżeczku to juz normalnie śpi. Tak więc biorę ją na spacer około 12-13, wcześniej zaliczy 20 minutową drzemkę około 10-11, na spacerze pierwsze 30 mniut patrzy się na mnie, drugie 30 mniut śpi, więc biorę ją do domu i stawiam w siedzonku (na spacer biorę ją w siedzonku samochodowym bo jest mi łatwiej) przy otwartym oknie i tak jeszcze śpi 2-3 godziny. Najpierw myślałam, że to może za dużo i że w nocy nie będzie spać, ale śpi normalnie. Może Ci to pomoże. Pozdrawiam, dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud witaj w klubie Maja w dzien nie spi prawie w ogole, ale juz od dawna. Na spacerze tez najpierw patrzy a potem troche pospi. Dzis spala 2h tylko dlatego ze bylismy na zakupach w supermarkecie i spala potem jeszcze jakis czas w domu Teraz znow placze w lozeczku a juz myslalam ze zasnie i takie bieganie :) ale w nocy spi dobrze wiec kwestia zeby porzadnie zasnela no nic ide znow wsadzic smoczek a jak nie zasnie to cycus ja dzis w mothercare kupilam travel cot za £30 (dla rodzicow do Polski) i zabawke a la play mat tylko bez mat :) za £23, fajne obnizki sa Milej nocki wszystkim zycze i do juterka no i juz plakusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocna zmiana dla odmiany :) onyx nie ukrywam sie ale mam dosc intensywny tydzien. ostatnie dni mialam gosci, zalatwianie przedszkola, dzis bylam w konsulacie a jutro szczepie swego Jania :) uff... bardzo chetnie wymienie sie ksiazkami, ale to w przyszlym tygodniu, bo mam jeszcze ok100 stron drugiej ksiazki (czytam tylko jak klade dzieci spac). musze przyznac ze bylam mile zaskoczona brakiem kolejki pod konsulatem. chyba u mnie we wsi wszystkie psy pozdychaja !!! :D przysiegam zero ludzi! powinnyscie byly zobaczyc twarz mego meza. byl pewny, ze dzis zamkniete i cala wyprawa na marne :D:D:D.bezcenny widok :D:D:D mam pytanie czy przypadkiem ktoras z Was nie byla dzis tez w kosulacie? pytam bo widzialam tam ciemnowlosa dziewuszke, ktorej buzke kojarze ze zdjecia (bodajze na n-k). usilnie probowalam sobie przypomniec imie lub nicka, ale nic z tego. borowka a nie mozesz chodzic na popoludniowa zmiane skoro Ola lepiej to znosi? ja mysle, ze jej nie brakuje mleka tylko... mamy. zawsze bylas w zasiegu reki lub wzroku a tu nagle taka zmiana :) nie rezygnuj z pracy, moze uda Ci sie jakos dogadac z szefostwem by jednak pracowac na razie na popoludnie ;) nr telefonu podawalam Ci przy okazji pieczeni wieprzowej, ale wysylam jeszcze raz. dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Moj Adas nareszcie zaczął przesypiac noc- je przed spaniem i potem butla rano..super:) Doczekalismy się.. borówka- wiem, o czym mowisz.. Moj Adas tez nie chcial butli.. Kiedys pojechalam na zakupy i zostawilam mleko, ale niestety nie dal sie namowic męzowi.. próbowalam najpierw piers a jak sie uspokajal- butlę, ale od razu byl protest.. na szcęście chcial jesc lyzeczką- no, ale wez tu daj mleko lyzeczka, tak zeby się najadł.. probowalismy, az w koncu się udalo( ale tylko z butli tommee t. z tym specjalnym smoczkami- ja jeszcze trzymalam przy piersi smoka, zeby nabral zapachu i ciepła) :) oleniga- moze spróbuj kleiku, ale kukurydzianego(moj Adas tez strasznie byl glodny i zadzialalo..bo ryzowy jest zbyt lekkostrawny) anecia- fajnie, ze Ci przyznal ssmg- my tez wysylamy..a jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli- naprawdę bylo pusto? matko! My musimy po Adasia paszport, no i jak się hania urodzi..i juz mnie to przeraza.. i w londku pod konsulatem nie bylo kolejki..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystaljoan
Witam jestem tu nowa dzieki monis! a moze jakies coffe morning zorganizowac Croydon Stretham rejony?pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdis :) my z malutka po szczepieniu wczorajszym :) ehh plakala strasznie a ja razem z nia.. ale zadnych skutkow ubocznych.. mala zaczela mi zjadac po 200 ml naraz i dalej sie co 3h budzi:O no nic cierpliwie czekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agny
Witam , tak naprawde nie wiem jak zaczac :) wlsnie dzis mija 17 tydzin mojej ciazy , male rusza sie jak najete i nie daje mi spac:) I wlasnie z ciaza mam wiele pytan . Mieszkam w Londynie i tu zamierzam rodzic niestety nie mam zadnych znajamoych ktore tu rodzily badz maja jakiekolwiek doswiadczenie z dziecmi. Czy ktoras z was rodzila moze w Homerton Hopital ? I jaka jest tu procedura dla przyszlych matek z przewlekla choroba nerek ? czy moge rodzic naturalnie czy jak w polsce odrazu zaoferuja mi cesarke ? To sa poczatkowe pytania i naprawde mam ich wiecej i labym wdzieczna za jakolkolwiek pomoc. Bo powiem szczerze ze trudno mi tu samej bez bliskich ( nie wiliczajac partnera ) przechodzic to wszystko. z pozdrowieniami agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry paniom no teraz to juz na pewno kolejki beda pod konsulatem jak za dawnych czasow - mama Eli zrobiła wszystkim wątpiącym zachętę;) Ja bylam 2 stycznia, widzę, pusta ulica, no i co?wyprawa na marne - zamknięte. Podchodzimy blizej a tu pan nam drzwi otwiera , w srodku garstka osob, i duzo wiecej obslugujacych. po prostu szok! nie moge pracowac inaczej niz wieczorami, chybaze w weekendy (w weekendy mamy b rzadko zmiany) bo z kim dzieciaki zostawię. i macie racje, to jest tesknota za mama, gdyby byla glodna bardzo zjadlaby i z butelki. jak probuje ja karmic widze ze problem jest raczej w smaku mleka, mala smoka zaciaga a jak poczuje mleko wypluwa. bede probowac po kolei kazdego mleka. w sumie nie ma mnie ok 6 godz, obejdzie sie w tym czasie i bez mleka jak juz tak bardzo nie chce, po wczorajszym obiadku zrobila mi nadzieje, ze jeszcze cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×