Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Anecia ja to juz jestem tak za tą kaszką tylko coś mnie powstrzymuje cholerka... wczoraj juz kupilismy łyżeczki dla Mikolaja i chyba spróbujemy dzisiaj albo jutro dac mu troszke... chociaz zobaczymy czy bedzie jadl ten kleik ryzowy... a dzisiaj w nocy powtorka z rozrywki tylko ze z niespodziankami :D... Mikolaj obudzil się około 2.00 i jeczy i marudzi ale tak dosc cicho wiec ja mu smoka i dalej do łozka a tu jak nie strzeli wielgachnego bąka - no szok i wmoment zasnął... ale jak podeszlam to okazalo sie ze na bank jest tam kupeczka, wiec go przebralam i dalej spal... o 5.00 znowu pobudka tym razem byla znowu mala kupka i trzeba bylo tez jedzonko dac, potem spal do 8.30... zjadl o 9.20 dopiero i jak go wzięłam do odbekiwania to znowu puscil serię bąków z kupką tylko ze... wzielam go do przebrania, odpinam pieluszkea tutakj niewiele, podnoszę go trochę do gory zeby wyjąć pieluszke a tu caaałe plecy obrobione... no mówię Wam co on ostatnio wyprawia, nie dosc ze przestawia wszystko i codziennie zwlaszcza popoludniu jest inaczej, to w nocy sie budzi i jeszcze te male kupki... oj jestem umęczona a rece mi wisza do samej ziemi bo on juz 7kg wazy.... teraz spi... wyszlam na spacer bo slonce wyszlo... przeszlam kawalek i zaszło :( a jak po 30min wrocilam do domu to znowu wyszlo... jeszcze ono złosliwe dla mnie dzisiaj.... w ogole myslalam ze dzisiaj czwartek i zdziwilam sie ze czrne kubly zabieraja a to okazalo sie ze piatek... zloszcze sie i wyzywam meza codziennie bo mnie wszystko boli... mowię Wam jakis cyrk, nie wiem co sie ze mna dzieje...:( :( :( i cycki mi wiszą i brzuch mam wielki i nie wiem co ze soba zrobic... Niulek ja musze popatrzec na tą diete bo jakies 16kg musze zrzucic a szczegolnie ten brzuch jak z 6 miesiąca 😭... ojej nasmecilam Wam... ide jakis obiad bezmiesny wyczarowac a kotlety na jutro :(... Mikolaj na szczescie chwilowo spi ... troche odpoczywam od jego piszczenia ;)... buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka ja mam kawalek do Londynu... a tak w ogole ceny opieki sa powalajace - około 50funtow za dzien... to ja wroce do pracy chyba po to zeby oddac im ponad 3/4 pensji... bez sensu :( Niulek cos z tą dietą nie tak... piszą ze mozna jesc wszystko ale piszą tez ze z diety nalezy wyeliminować ...no i caly zestaw... poczytam wiecej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Wrocilam wczoraj do domu!!Dzis byla u mnie polozna,mialam maly wyklad jak karmic piersia itp.jak oddychac w czasie porodu,jakie znieczulenie moge wybrac.Za duzo to sie nie dowiedzialam nowego bo juz to wszystko przerabialam w pierwszej ciazy ale zawsze warto sobie przypomniec. Co myslicie o monitorze oddechu? ja wlasnie niedawno zamowilam i dzis juz dostalam przesylke.Zamowilam ten Respisense,zawsze to czlowiek bedzie spokojniejszy.Takie male urzadzenie a moze zycie dzidzi uratowac.A jak znam zycie to gdybym tego nie zamowila to bym w nocy glowe w lozeczku dziecka miala albo stala bym kolo lozeczka i patrzyla co 5 minut czy dziecko oddycha. Czy ktoras z was to kupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek fantastyczna ta dieta... dzisiaj poczytam a od jutra zacznę stosować... bede ją testowac na sobie i mezu... pewnie mu sie nie spodoba ale... chyba nie ma wyjscia ;) .... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
kamila26 ja nie kupilam bo nie wiedzialam ze takie cos jest ale jak mi sie kubus urodzil to po nocach nie spalam i sluchalam jak oddycha a jak cicho oddychal to wpadalam w panike i oswiecalam swiatlo i go ogladalam czy oddycha, bo mojego meza siostra umarla jak miala 20 dni ,smierc lozeczkowa a slyszalam ze to dziedziczne wiec mialam stresa ma ktos jeszcze jakies diety bo ta to dziwna chyba bede sobie liczyc kalirie bo czytalam ze to najleprzy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posilki dzieli sie na bialkowe, weglowodanowe i neutralne :) Weglowodanowe mozna dzielic z neutralbymi, bialkowe z neutralnymi lecz nie wolno mieszac weglowodanowych z bialkami. Miedzy posilkami powinno byc ok 3-4 godzin przerwy. Dziewczyny z tego forum maja dokladnie wypunktowane produkty i do ktorej tabelki naleza :) Ja stosowalam ta diete juz 2 razy i zawsze z przyjemnoscia gubilam kg :) I nie zlosc sie tak strasznie bo widzialam Twojego synka na zdjeciach i jest taki przesliczny :) spojrz na niego a odrazu buzka Ci sie usmiechnie :) Po porodzie nikt nie wymaga od Ciebie cudow :) masz czas :) Ty rowniez wygladasz bardzo dobrze :) z wlasnego dowswiadczenia wiem ze ta dieta jest przyjemna i dziala :) wiec glowa do gory!!! Ja juz przytlam 10 kg a dopiero 14 tydzien :) odstawilam fajki i teraz mam!!! lepiej bylo wogole nie palic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1403monis1988 ja tez kiedys o tym nie slyszalam dlatego w pierwszej ciazy gdy urodzilam tez nie moglam spac tylko patrzylam czy dziecko oddycha.Teraz jak sie dowiedzialam o tym malutkim urzadzeniu to bezzastanawiania zamowilam.W Polsce kosztuje 450zl a tu dalam 78funtow.To jest urzadzenie ktore sie zaklada na pieluszke i gdy dziecko przestaje oddychac to wibruje a jesli nadal dziecko nie oddycha to wlacza sie alarm wtedy rodzic zareaguje i zdazy dziecko wziasc na rece.To nie jest az taki wydatek a moze zycie uratowac dlatego dla mnie to jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie wiem bo faceci lubia miesko i ziemniaczki :) mozesz robic praktycznie takie same obiadki tylko zjedz ziemniaczki z sorowka a nastepbego dnia miesko z surowka a mezus moze zjesc to i to razem :) no....chyba ze go tez chcesz odchudzic hehehehe fajnie ze sie podoba :) powodzonka x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ogldalam te urzadzonka na necie i powiedzialam ze zamowie tak w czerwcu bo termin na lipiec :) nie wyobrazam sobie nocy bez tego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
niulek25 ja sie nie zloszcze:* kurcze moze sprobuje juz tyle diet probowalam i zawsze pomalu mi szlo i zawsze wymiekalam , co do mojej sylwetki to mam sadlo jak w 9 miesiacu ciazy hehehhe trza wreszcie cos ze soba zrobic dzis juz zaczelam brzuszki robic i jezdzilam na rowerku a mojego meza nie chce odchudzac on to raczej powinien miec jakas diete na przybranie masy:D heheheh kamila26 szkoda ze ja wczesniej nie wiedzialam o tym urzadeniu bylabym bardziej wyspana heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Monis to nie bylo do Ciebie :) gapa powinna napisac oleniga a nie napisalam :( sorki heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paniom, podczytuje Was po lebkach bo czasu brak :) niulek dla mnie 3-4 godziny miedzy posilkami to cala wiecznosc :D:D:D . wyszperalam wiec (w ksiegarni) inna diete ;) moja polega na jedzeniu wszystkiego ale w 3 malych (miedzy 300 a 400 kalorii) posilkach i 3 snack\'ach. odstep miedzy posilkami glownymi to 4 h ... ale w miedzyczasie sa te 3 snacki (ujazmione i skontrolowane pod wzgledem skladu i kalorii) i nie zawsze jest to seler ;):D. poza tym jest to ksiazka dla leni takich jak ja i zawiera ok 300 przykladow posilkow i snackow. czytam ide na zakupy i ... zobaczymy czy schudne. musialam tylko wprowadzic troche modyfikacji (wg wskazowek w ksiazce) pod wzgledem kalorii ze wzgledu na cycowanie.najwazniejsze, ze nie chodze glodna :D oleniga a Ty juz wprowadzasz pokarmy stale? jesli tak to na razie zostan przy kaszkach i nie przechodz na sloiczki lub obiadki bo to troszke za wczesnie. ja tez wprowadzilam pokarmy stale u Eli dosc wczesnie ale mimo wszystko bylo to po 4 miesiacu. jesli Mikolaj bedzie wypychal jezyczkiem pokarm to daj na luz na jakis czas bo to bedzie oznaczalo ze jeszcze nie jest gotowy ;) co to ja jeszcze chcialam napisac??? acha! onyx przypomnij mi swego maila bo juz przeczytalam obie ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
nie ma sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamo***Eli... jak miło znów Cie "zobaczyć' ":) :) :) Jeszcze nie zaczęłam podawać Mikołajowi żadnej kaszki ani kleiku ryżowego ktory mnie już korci... zobaczę jeszcze dzisiaj w nocy jak bedzie, jesli dalej bedzie sie budzil to jutro spróbuje z tym kleikiem i oczywiście jesli bedzie wypluwal to dam na luz :) ... tak jak radzisz :) ... moze Ty jako trzecia (bo z Anecią mamy inne tłumaczenie) ... co znaczy "4months onwards" ? tak piszą na tych kaszkach dla najmłodszych maluchów... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli: zlotykolor@wp.pl moze ja tez bym podietowala? chyba jednak mi bardziej potrzeba cwiczen :( chociaz ostatnio waga troche w gore - moze przed @ wode zatrzymuje w organizmie... ja nie jestem dietowa, niestety, zawsze sobie przypominam ze mialam sie odchudzac, jak wcinam trzeciego paczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki po raz pierwszy chyba, Maja zasnęła po 3 min od położenia jej do łóżeczka. Chwile popłakała. Włączyłam pozytywne i zasnęła (???) Nie miała dziś kąpieli i szybciej dostala butle wiec może to dlatego, zdążyło jej się uleżeć Teraz cieszę się samotnością przed nowym American Idol !!, znów mam problemu komunikacyjne z moją drugą połowką więc dobrze, że już poszedł do pracy Kręgosłup nadal boli bo kręgarzu, zobaczymy czy w ogóle coś pomoże, bo jak nie to nie ma sensu dłużej chodzić ale dzisiaj np facet zbadał mi mięście brzucha i powiedział, że jeszcze się nie zeszły do końca więc brzuszków nie mogę robić, a jestem 11 tygodni po porodzie, więc dziewczyny które chcą już teraz się odchudzać i ćwiczyć, upewnijcie się, że już można, szczególnie te które mialy duuuuże brzuszki miłej nocki wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)Jakby ktoras z was byla zainteresowana to ja mam super diete,moja znajoma dostala ja ze szpitala,stosowala ja dwa razy po ciazy i za kazdym razem udalo jej sie schudnac okolo 10 kilo,ja tez ja stosowalam po ciazy,tylko nie cala bo wytrzymalam tylko 6 dni a powinno sie 13 ale ja po niej tez schudlam 10 kilo,naprawde.Jutro wam napisze to sobie zobaczycie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane 🖐️ u mnie noc mozna powiedziec zaliczona byly 2 krotkie pobodki ale pozatym mala spala slodko dopoki nie gasilam w domu swiatla i nie nastala bloga cisza ;) kochane powiedzcie mi moja mala od kilku tygodni nie robiou wogole siusiu w nocy po 8 godzinach ma do suchy doslownie ale jak juz w dzien sie rozbudzi to sika normalnie,wiec nie wim powiedzicie mi prosze czy to powod do niepokoju.? przezylismy szczepienie w zeszly czwartek i badanie bioderek wszsytko ok tylko po szczepieniu mala caly dzien plakala czerwone policzka miala i lekka temperatura :( dalam jje polowe saszetki Calpol 2,5 ml. od wczoraj mala zaczela wkladac cale piastki do buzi ale nie jest glodna bo wypluwa smoczka czasami zaplacze jak sciska te piastki w buzi i zaczela sie wczoraj slinic?Czy to zabki? a co do diety chetnie popatrze na diety choc ich nienawidze bo brzuch wisi po laurze 1 szym dziecku szybko mi zszedl choc oponka zostala :( po Kubusiu raczej nie mialam przytylam ale z powodu depresji no a teraz po tym porodzie masakra jeszcze nigdy tyle nie wazylam :( i tez tak jak ktoras wspomniala o Diecie sobie przypominam jak zjem 3 albo 4 mufinke moja ulubiona z jagodami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26............18.01.2009......40....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......37....Winsford...có reczka anecia1702........19.03.2009......31.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......30....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......26....Swindon.... ..synek.......... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......24....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......17....Hereford.....sy nek Alanek.... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25..............18.07.2009......13...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
kubus juz 2 dzien robi normalna kupke teraz dziewczyny pytanie kiedy moge mu podac mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! termin na jutro ale zmieniam juz dzis tabelke, bo taki fajny ten nr 40:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila fajny, fajny ;) Ale chyba by już było fajniej urodzić :) A jak się czujesz? Dziewczyny mam pytanko odnosnie materacy do łóżeczek. Czy kupowałyście tutaj, jakie i w jakiej cenie. Bo patrzyłam na mothercera i mnie ceny powaliły. Chciałabym dla maleństwa kokosowo-gryczany, a takie mozna tanio w PL kupić. Proszę o odpowiedź, bo za miesiąc lece i chcę wiedzieć za czym mam się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny doradźcie coś bo konam strasznie się dziś czuję,wszystko mnie boli,cała się trzęsę a rano miałam małe krwawienie (krew była świeża i na pewno nie był to czop ) teraz gdzieś od godziny boli mnie brzuch nie wiem co robić jechać czy czekać jeszcze w domu najbardziej się boję żeby mnie nie zostawili w szpitalu i żebym nie musiała leżeć z tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja bym pojechała do szpitala sprawdzicz z czego to krwawienie. Lepiej wiedzieć, że dziecku nic nie grozi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo jak najszybciej do szpitala. moja mama mnie na cos takiego wlasnie uwrazliwiala. moze to byc (ale nie musi) lozysko przodujace a jest to bardzo niebezpieczne. powodzenia i trzymam kciuki ze to tylko falszywy nieistotny alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja tez krawilam z adasiem byla to czysta krew,a za godzine takich skurczy dostalam!mysle,ze jak bol nie ustapi to powinnas pojecha,a bez potrzeby cie tam nie zostawia;) zdrowie twoje i dziecka chyba wazne jest a nie to ile bedziesz tam lezec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×