Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

oleniga jestem niewierzaca w Kosciol :D a poza tym czasem dobrze opisuje sytuacje takie powiedzenie ;)niedawno odstawilam ketonal ale juz naprawde bylam wtedy zdesperowana.co prawda nie zawsze dzialal. nawet sie smialam ze moze powinnam sobie kupic tzw dziadowoz (ja i moj czarny humor!).byloby latwiej.ale teraz jest troche lepiej i mam WIELKA nadzieje ze te tabletki beda strzalem w 10 tak jak kiedys. anecia ja obstawiam dziewczynke! niulek nie przejmuj sie ta cesarka,ja naprawde swoja bylam zachwycona tak jak mowilam.szybko, sprawnie i duuuzo mniej bolesnie :P flowerska wlasnie niedawno byla o tym mowa na forum ze jak skrocimy tabelke to niektore mamy moga byc urazone bo to przeca zapis historyczny :D i wlasnie z tego co pamietam zdecydowano ze stara tabelka zostaje?jak to bylo dziewczyny? hmmm moze sprobuje i podejme sie trudu odszukania ostatniej, \'dobrej\' tabelki i ewentualnie sie zrobi update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja nie pisalam nic o marchewie? :) dobra to Ty sie zajmij tabelka jutro, bo mi znow komp nawala, co chwila ma ostre zawiechy 😡 i musze go resetowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, nie czuje sie urazona. To tylko taka fajna pamiatka byla. Faktycznie jak tak dalej pojdzie to tabelka bedzie na cala strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny co do lewatywy to zestawy do jej robienia można kupić na e-bay-u http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38.l1313&_nkw=enema&_sacat=See-All-Categories co do jej stosowania opinie są podzielone, ale chyba przed porodem jest wskazana. jeśli chodzi o tabelkę to im krótsza tym lepiej, ale jak ktoś słusznie zauważył to zapis historyczny wiec ja jestem za wklejeniem starej, długiej i w całości - ale to tylko moja opinia, nie musicie się z nią zgadzać. można pomyśleć nad jej archiwizacja, ale jakoś nie mam pomysłu jak ;-) no to zmykam bo mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia milej nocki kobitki i przespanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że bolesny temat tabelki trwa.... flowerska, to ja ją skróciła, bo była naprawdę długa i zawierała duużo dziewczyn, które już dawno tu nie przychodzą a przewijanie tak długiej tabelki niedługo było by coraz mniej wygodne Dodatkowo napisałam, że \"jeżeli pojawi się ktoś, kto był wcześniej, po prostu się do niej dopisze\" borówka do tego napisałaś.. widać to nie ja decyduje o tabelce.............. ja również nie, ale po tym jak po raz pierwszy ją skróciłam, nie widziałam sprzeciwu tylko poparcie, więc nie rozumiem skąd taki komentarz ? Jeżeli wolicie tabelke na pół całej długości strony, ja się z tym pogodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda tabelka cały czas jest w archiwum starych stron wystarczy się cofnąć o 20..50..100 stron ona jest teraz aktualizowana, żeby nie była taka długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH KTOŚ WKLEI STARĄ TABELKĘ ... WSZYSTKIE MAMUŚKI POWINNY BYC W TABELCE :) PS. Lolli ja też w nich nie wierzę ... ale ochrzcij Lennoxa ... co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ WYJDĘ TERAZ NA DURNĄ CHYBA ALE JEDNAK JESTEM ZDANIA ZEBY AKTUALIZOWAC TABELKE ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na biegunkę Czarkowi pomogła smecta, dostępna w polskim sklepie. Lewatywa- nie potrzebna, organizm sam usuwa co trzeba,Ja miałam czopki w zapasie, nie pamiętam czy użyłam, ale mnie i tak czyściło.Obyło sie bez niespodzianek - poród naturalny. kosze na śmieci ukradli nam w listopadzie i nadal czekamy, dzwoniłam i zamawiałam - porażka,sąsiadka nas poratowała, bo miała jeden spare. Brzuchatki na wylocie - trzymam kciuki Ponoc jest w Nuneaton weekendowa prywatna przychodnia z Londynu - polska - robia scany POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym bardzo wdzięczna żeby kazda mama albo brzuchatka pisząc posta wyraziła swoje zdanie na temat tabelki !!! ... PODLICZYMY GŁOSY I SPRAWA BEDZIE JASNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast "żeby" wstaw "gdyby" ... ta Anglia niszczy moją polszczyznę :o milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis po poludniu moj James sie obudzil i mial 40 stopni goraczki dalam mu calpolu i mu spadla do 38 ale juz sie lepiej czuje bo sie bawi przedtem nie chcialybyscie go widziec jak trup wygladal i nawet siedziec sam nie umial taki byl oslabiony ... hmm.. a co do tabeli to ja uwazam ze pamiatka pamiatka stare strony sa wiec kazdy moze zajzec wstecz i ta co teraz jest jest dobra kto przyjdzie stary albo nowy to sie dopisze a i tak nie moze byc caly czas ta sama bo przeciez brzuchatki staja sie mamusiami i i tak sie zmienia wiec to bez sensu zeby tabela byla na cala strone ja tez zostalam zapomniana i nie wpisana i nie przeszkadz mi to :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania dziś na dobranoc znowu ssała krótko bo tylko 15 minut,może zaczyna jej się to wszystko normalizować i wreszcie przestanie wisieć całymi dniami na cyc :) a no i dziś była grzeczniutka :O Ja też jestem za skróceniem tabelki,ciągłe jej przewijanie jest męczące a o dziewczynach z górnej części mamusiek nigdy nie słyszałam jeśli ktoś zacznie znowu się udzielać to zawsze przecież może się dopisać (i to było napisane) A stara tabelka jest na poprzednich stronach - więc ta niby pamiątka przecież nadal istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak ... boe jeszcze kukam na forum ;) ilość głosów: stara tabelka: 0 nowa tabelka (tzn. aktualizowana): 3 (Kamila_b, ja ;) i Monis) proszę kontynuować głosowanie :) ale moze ylko ilość głosow wpisujmy ... no i teraz juz na serio miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilość głosów: stara tabelka: 0 nowa tabelka (tzn. aktualizowana): 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Frugo :o ... już uciekam :) papa :) miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka86
Laseczki Muski pomocy jestem u kogos w anglii w gosciach chyba jestem w ciazy i ma lekkie swedzenie... no wiecie gdzie:P czy jest cos bezpiecznego czego moge uzyc?? ( widzialam w takim duzym sklepie - boots vagisil czy cos podobnego), do pl wracam dopiero na wielkanoc i sie troche boje tyle z tym czekac. Pomozcie prosze!!! nie mam sie kogo kompletnie poradzic.... pomozcie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka86
Mialo byc Mamuski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.W.1987
Hej dziewczynki Jestem tutaj nowa i mieszkam w Londynie Chciałabym sie przyłaczyc .jestem dopiero w 16tyg.ciazy:)A co do tego swedzenia to chyba tylko i wylacznie masc spytaj w aptece bo niepamietam nazwy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do swedzenia to clotrimazol albo canesten jesli to jakis grzybek. Ja w ciazy mialam przepisany przez lekarza krem canesten w takim dozowniku dopochwowym,ale to mozna tez bez recepty kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga ja żartowałam :) ale miałam dziś super nockę :)Haneczka na kolacyjkę ciągła tylko 15 minut a w nocy obudziła się tylko 2 razy a tak w ogóle to dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! sprostowalam lolli ze to oleniga o marchewce pisala:) stara tabelka tzn ta dluga??? ja chcem ta skrocona i niech sie dopisze,ale dziwnie by bylo jakbym za rok se zagladnela i sie dopominala wpisu haha! ja nie mialam samoistnego wyprozniania sie przed porodem,z pierwszym lewatywa w szpitalu z drugim nic nie wiem czy byla niespodzinka:D brzuch mnie boli wlasnie tak jakbym miala miec biegunke.ide kawke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaweczka zanim pojdziesz do lekarza wyprobuj plyn do higieny intymnej canesten, kupisz w boots, superdrug i supermarketach. mi pomogl. kamila_black. kiedys ptrzeoczylam widac temat tabelki, bo na pewno wypowiedzialabym się. Zdziwiona brakiem wielu mam wkleilam starą. temat wrócił - oleniga, gosiulka i ja bylysmy za stara, anecia za nowa. ktoras z dziewczyn napisala bym wkleila odpowiednią tabelkę (nie wiem dlaczego na mnie padlo - dlatego ze poruszylam temat?forum tworzymy my wszystkie, tak samo powinnyśmy decydowaco tabelce). pojawilaś sie wtedy kiedy jeszcze nie bylo zdecydowane jaka zostaje i skonczylas temat wklejając nową. jak sie okazalo, na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę się wypowiedzieć w sprawie tabelki to jestem za wklejeniem starej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie kłóćmy się o tabelkę zróbmy to głosowanie zliczmy głosy i będzie sprawiedliwie.Ja jestem za krótszą tabelką,przecież to chore żeby były tam osoby które nie oddzywają się na forum od 2 lat. A koleżanka flowerska urodziła w 2007 roku ja jestem na forum prawie rok i z tego co kojarzę to jej pierwszy wpis za mojej kadencji i jeszcze napisała że nas czyta,gdyby tak było to by się dopisała do tabelki (bo taka byla umowa)i nie było by teraz sprawy. Takie jest moje zdanie i nie krzyczcie na mnie plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×