Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

mam pytanie czy trzeba wraz z forma na SSMG nalezy wyslac tez birth certificate? mi sie wydaje ze trzeba wyslac sama forme ale wole zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna ale wydaje mi się że nie ja wysyłałam będąc w ciąży myślę że to poświadczenie które jest z tyłu wypisywane przez midwife lub GP wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli mam pytanie. jakie u ciebie byly plamienia po zastrzyku antyk? z przerwanmi czy ciagle? ja mialam przez 2 tyg okolo i teraz tak sie zastanawiam czy to nie okres mi wrócił. chociaz okres zawsze mialam przez 3-4 dni , ale przy zmianie hormonow to tez moze sie zmienic . no ciekawa jestem o co ze mna chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie, że forum wraca do życia, ale znów to trwa zanim nadrobi się czytanie, hihi My dziś byliśmy u znajomych i Maja oznaczyła teren jak nic Najpier jak koleżanka ją trzymała na rękach to siusiu ciurkiem poleciało na jej gołe stopy (nie wiem jak to możliwe przy pieluszce, która się nie podwinęła )... akurat wzięłam ciuszki na zmianę myśąc, że może jej się ulać.. a potem zrobiła taaaaką kupę, że też była trochę mokra na ubranku, ale drugiego zestawu na zmianę nie miałam ... no i w między czasie ulałalo jej się troche na bluzkę znajomej, która zauwayżyła to dopiero po czasie. Nie wiedziałam co powiedzieć normalnie, ale wszystkim było wesoło Anecia miło mi p owiedzieć, że mi tez ten brzuch na dziewczynke wygląda. Zobacz w mojej galerii fotosika, że brzuszek faktycznie dość podobny, więc trzymam kciuki Frugo moim zdaniem nie ma potrzeby takich majtek kupować, bo są niewygodne Lepiej kupić jakieś tańsze bawelniane. Ja miałam bardzo wygodne z M&S 5 w paczce więc jedne wyrzuciłam. Na początku jak krwawi się bardzo dużo to tylko ci podkładają podpaske i matę, taką jak gdy wody płodowe odchodzą. Ja, jak już jakoś szłam do kibelka to trzymałam sobie matę między nogami, jezu to musiał być widok jak szłam korytarzem, ale akurat sie tym nie przejmowałam, myślałam tylko o tym wieeelkim bólu po cesarce i robiłam tycie kroczki przy ścianie :D niulek no takie zakupy w 11 tygodniu, nie powiem trochę wcześnie, ale przynajmniej już wszystko masz.. tylko co będziesz kupować później, bo to jeszcze 6 miesięcy ???? hihi ale się rozpisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kołyska gotowa i torba też prawie spakowana :) napisze Wam co zabieram a Wy jak coś to poprawcie Dla mamy 2xkoszula,kosmetyki,podpaski,szlafrok,ręcznik i bielizna,wkładki laktacyjne, Dla dzidzi 2x śpiochy,2x body,2x pielucha tetrowa,pampersy,chusteczki,krem do pupy,skarpetki,czapeczkę,rękawiczki niedrapki,cienki kocyk ubranko na wyjście dowiezie mąż i wezmę jeszcze smoczek tylko muszę wyparzyć (jak urodziłam Ole w drugiej dobie prawie całą noc mi wyła a pielęgniarka jak wreszcie raczyła się do mnie pofatygować powiedziała mi \"cza było se smoczek kupić\" no to teraz se kupiłam i nawet zabiorę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze pytanko ile razy dziennie piłyście tą herbatę z liści malin bo mnie ona niestety nie za bardzo smakuje ale jak już ją pije to chciała bym żeby efekty były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia-dziewczatko jak nic! :) frugo ja kupilam majty najtansze w primarku ale za bardzo sie w szpitalu nie przydaly bo dotykaly rany po cesarce.ale w domu juz nosilam (nie moglam tej podpachy caly czas reka trzymac :D ) i poprostu wyrzucalam w miare zuzycia. wiecie mialam napisac jak sie udalo implant appointment ale nie napisze.nie poszlam bo...zapomnialam.wiem, wiem, jestem beznadziejna.cala ja :O nie bierz reczniczka.lepiej dzidzi przez kilka pierwszych dni nie kapac bo zmywa sie ta delikatna naturalna oslonka ktora chroni skore dziecka. no i kocykow tez tam maja od groma.acha i chusteczek nie bierz-takie malenstwo myje sie wacikiem i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny a chusteczki to wsadziłam z myślą o sytuacjach awaryjnych ciągle ich używam i to chyba już nawyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo radzilabym wziąc wiecej body i śpioszkow, lepiej miec za dużo niz potem prać, albo czekac kiedy mąż dowiezie. dobrze tez wziac cos do jedzenia. ja po rodzeniu bylam nieziemsko glodna a pora posilku dawno minęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i rekawiczki 2 x albo wiecej, moja ciagle pchala raczki do buzi i wiadomo jak to si konczylo. no i waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Jak przygotowania do Nowego Roku? Dzis jest moja 12 rocznica odkad jestem razem ze swoim Mariuszem:-) Od kilku dni swedza mnie piersi i brzuch co moze byc przyczyna?no i jak sie drapie to mam potem male krostki:-( Anecia moze jednak to bedzie Marysia:-)skoro twoj brzusio wyglada na panne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha juz wszystko dokupilam i spakowalam swoja torbe:-)Ja jednak biore majtki jednorazowe,moze beda niewygodne ale mam nadzieje ze dlugo nie bede w szpitalu.Mysle ze gora 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich brzuchatek i mamus oraz dla starajacych sie o dzidzie zyczenia noworoczne: Na wszystkie dni Nowego Roku Życzę wam wiary w sercu i światła w mroku. Obyście jednym krokiem mijały przeszkody. Byście czuły się silne i wiecznie młode. _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ >2009<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie to nie!!! bede pisac sama do siebie:-D wczoraj siostra wrocila z Polski i przywiozla mi herbatke koperkowa,czopki przeciwgoraczkowe,gruszke do noska taka chcialam jak kiedys uzywalam dla Nikoli wiecie taka pomaranczowa,viburcol czopki,infacol.Taka drozyzna w Polsce ze na te rzeczy prawie 100 zl poszlo,sam viburcol prawie 25zl i wracaj tu do Polski:-(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dzis napisalyscie ze nie nadazam czytac!!lektura normalnie na dwa dni:-D DOCZYTAM WAS POZNIEJ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki!!! no doczytalam was!z adasiem na kolanach,ktory marze paluchami po monitorze:( o jak milo mowicie,ze dziewuszka?:D super by bylo,jakas odmiana no nie???hihi lolli ale dalas plame;)zartuje pojdziesz kiedy indziej;) kamila26 gratuluje12 lat!!!ja juz dawno pisalam tylko mama na skejpa zadzwonila i zapomnialam co pisalyscie;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja jestem obudzilam sie wczesnie :) luby chcial jeszcze spac wiec marudzil bym dala mu spokoj, wiec poszlam n dol do salonu i tak sama siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kamila26 wracaj zobacz niulek juz tez jest:D Kurcze za pare rzeczy prawie100zl.a jakbys tak w posce jak moj maz zarazbial 1100zl brutto i wez za te pieniadze kup dla dziecka,becikowe by nie starczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia chyba fajnie by bylo jakby teraz byla dziewczynka ??? Wiec tego Ci na Nowy Rok zycze :) a jak chlopak to tez fajnie kompanow bedzie mial w domku :) Kamila Black wiem ze wczesnie ale to Lee wina :) normalnie oszalal hehehehe Scan w przyszlym tyg :) i wiem ze to zle zabrzmi ale zawsze jest 28 dni to zwrot :( Chcielismy zaoszczedzic duzo i udalo sie :) W kwietniu przeprowadzamy sie na swoje co bedzie kosztowalo fortune :( wiec po trochu co miesiac cos :) + nie mamy lozeczka i mebelkow wiec to do listy jeszcze trzeba :) planujemy przeprowadzke blisko tesciow by pomogli gdyby co.... gdyby zostala gdzie mieszkam mialabym 45 samochodem do szpitala i rodziny :( Frugo fajnie ze juz spakowana :) jeszcze troszke i zobaczysz malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek oczywiscie,ze by bylo fajnie gdyby dziewczynka,ale ja juz to dzieciatko strasznie kocham a plci nie znam,takze jak bedzie chlopak to nic;) bedziemy robic do skutku;) hehe zartuje to moje ostatnie!juz do tabelki brzuchatek po tym nie wracam!!!!! kurcze czego moj mail sie pokazuje jak wylaczylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka w Sylwestrowy dzionek !!! Spałyśmy z Mają do 10 !!! Ale miała przerwe od prawie 6 na karmienie i kwękanie do 7:30 jakoś. Kamila26 znam to, hihi, ja też ostatnio prowadziłam prawie monolog, ale już wszystko wróciło do normy. Herbatka tez powinna dojść na dniach, ale pamiętaj, że ona nie wywołuje porodu, tylko zmiękcza szyjkę macicy do porodu. Dlatego warto ją brać od jakiegoś 34/35 tc. Ktoś jeszcze pytał ile razy dziennie, frugo chyba ty ? Gdzieś od 2-4 bym powiedziała, mama Eli chyba się ze mną zgodzi :) Maja grzecznie tu leży, normalnie aniołek :) Ale mam dla niej świetne body, z zabawnym opisem... ubiore, zrobie zdjęcie i poźniej umieszcze na fotosiku, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b herbatka z lisci malin przygotowuje macice do porodu,a tabletki z wiesiolka zmiekczaja szyjke i ananas tez zmiekcza,mam to w notatkach moich;) hehe jakie body?napis po angielsku pewnie ciekawe czy anecia zakapuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zacznę pić herbatkę z malin i brać tabletki z wiesiołka teraz tj w 23 tyg to przygotuje jeszcze lepiej szyjkę do porodu (a tym samym ułatwię poród) czy przyspieszę akcję porodową? (marzę o porodzie dwugodzinnym i tak kombinuję już teraz jak do tego doprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska2maja nie przesadzaj!w 23tyg nie wolno pic bo przyspieszysz!napisalam ze od 36tyg cizy ja sie pije!a nazwy niestety angielskiej nie zapisalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×