Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Witam dziewczyny!!Bylam z tym swedzeniem w szpitalu i dostalam recepte jakas masc ktora mam wykupic i pobral mi krew bo powiedzialam ze sie obawiam cholestazy(niewiem czy dobrze to pisze)wiec pobral mi krew i wynik bedzie w poniedzialek.Ale powiedzial ze raczej on wyklucza cholestaze ze to raczej jakas infekcja skorna badz alergiczne.Poczekam do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowka*
hej dziewuchy:) witamy spowrotem na wyspie pochwale po raz setny chyba maść przeciw rozstępom Fissan, na każda część ciała narażoną na powstawanie rozstępów. Tutaj jej nie ma, zawsze miałam z Polski, nie znam osoby która ja stosowała i miała zastrzeżenia co do działania. Jedynymi minusami jest jej gęsta tłusta konsystencja, no i zapach -ale działanie super. zwykły olejek tez jest bardzo dobry. ja smarowałam na dzień olejkiem a na noc maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, właśnie pamiętam, że zachwalałaś ten krem tylko trzeba go sprowadzić z Polski. Ja do Polski na razie się nie wybieram więc chyba pozostaje mi apteka, drogeria internetowa. Widziałam jeszcze w Avon w katalogu jakiś krem jest ale jak on działa, czy jest dobry to nie wiem. Może go zamówię bo to chyba prościej niż sprowadzać kosmetyk z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia prościej na pewno ale czy efekt będzie ten sam :D Oh ja tu już z Maja od 9.. w piżamie, bez prysznica Udało mi się kawę wypić wcześniej, jakieś mini śniadanko zdjeść i wyprasować jej ciuszki Teraz chyba padła na chwile więc pójde zaraz obudzić Eda.. grał w gierki do 3 w nocy, a jak przyszedl to akurat Maja się obudziła na godzine! Planuje wizyte u kręgarza, bo znajoma mówiła, że też ją tak kręgosłup bolał i po ciąży kręgi się moga powywijać więc masaż może trochę pomóc.. licze na to, bo normalnie boli juz prawie non-stop :( Hey Borówka!! A ja chyba zapomniałam napisać Happy New Year dla wszystkich.. juz nawet nie pamiętam No i już nie śpi auuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i znowu dlugo mnie nie bylo :( ja na rozstepy uzywam skoncentrowanego cocabutter cream nie lotion i cocabutter z body shopu :) Powiedzieli mi ze wypuszczaja nowa kolekcje kremow dla kobiet w ciazy ale dopiero w marcu :) Borowka dzieki za ten Fissan napewno wykupie w lutym jak pojade ;) I chcialam sie zapytac czy ktoras z Was miala bole glowy bedac w ciazy? i czy jest to niebezpieczne? Od wzoraj boli mnie tak ze oczu nie moge otworzyc nic jeszcze na to nie wzielam bo sie boje :( Czy mozna jakos temu zaradzic???? :):):) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Kamila moj tez gral cala noc na PS2 dokladnie do 4.30 a ja nie moglam zasnac przez niego.On ma taka gre God of war i jest tak zaciety ze poki nie przejdzie jakiegos zadania to nie odpusci i bedzie gral az przejdzie jakis tam poziom.Czasem bierze tez PSP i wtedy gra w lozku tez w ta gierketylko w 3 czesc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tylko na chwilkę bo zaraz przyjdą goscie na adasia 1. urodziny- fakt, faktem dopiero jutro rano- o 5.31 stuknie mu 12 mcy, ale wiadomo, ze w poniedzialek to wszyscy pracują:) anecia- serdeczne zyczenia dla Twojego Adaska:) Niech zdrowo rośnie! Dwa lata to już nie byle co:-P Uściski i buziaki😘😘😘 🌼 niulek- bóle głowy są zazwyczaj normalne w ciązy..mnie to nieraz tak bolala, ze nie moglam jej z poduszki podniesc.. coz oczywiscie mozesz brac paracetamol.. spróbuj tez chłodnych okładów na czołoi kark( mi pomagało) ..co do rozstępów- ja uzywam musteli 9mcy, bio olejku, tummy butter palmersa(wlasnie seria masla kak.) a i tak rozstępy sie robią.. z adaskiem uzywalam jeszcze czegos z atw, bielendy i wiele innych i coz.. pa pa lecę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroa0708
hej dziewczyny,w wolnych chwilach poczytuje "wasze" forum i zbieram ciekawe informacje od doswiadczonych mamusiek ;) NIULEK mam do ciebie pytanko bo mamy podobny termin porodu,jestem zaniepokojona moimi piersiami,od tygodnia przestaly byc nabrzmiale, i czuje tylko delikatne pobolewanie po zewnetrznej stronie jak sie dotykam czy myslisz ze to normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie bo ja juz nie mam sily.. moja niunia przy kazdym karmieniu prezy sie strasznie i placze karmienie jej to katorga wczesniej pila mleko cow and gate zmienilam bo myslam ze to przez mleko teraz jej daje aptamil i dalej to samo zmienilam smoczki na 2 juz nie wiem co mam robic co radzicie ? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala nie dobrze patuniaa smoczka nie zmieniaj jeszcze Maja wciaz jak pije z butelki to pije z pierwszego, i tak z tego duzo leci czy przy kazdym karmieniu tak jest, czy tylko wieczorem i czy prezy sie jak tylko zacznie jesc czy w polowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w baby clinic doradzili zeby zmienic a 2 mozna dawac jak dziecko sonczy 1 miesiac.. roznie oto bywa czasami prezy sie odrazu a czasami dopiero w polowie.. dzisiaj np. caly dzien przy kazdym karmieniu w nocy roznie zazwyczaj o 5 rano.. ehh to cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) niulek pij duuzo wody, bo bole glowy w ciazy sa przede wszystkim od braku wody lub od hormonow. ja tez je mialam i... mam nadal choc musze przyznac ze coraz rzadziej. bierz paracetamol po 2 tabletki co 4 godziny.postaraj sie polezec w cichym pokoju z chlodnym okladem na glowie (tylko nie za zimnym bo zalatwisz zatoki!!!). sprobuj tez poczytac cos o aromaterapii bo z tego co kremy na rozstepy: jak ktos ma sklonnosci do rozstepow to mu i swiety Boze nie pomoze. warto jednak sobie pomoc choc troche i smarowac sie REGULARNIE od poczatku ciazy. ja uzywalam palmersa w pierwszej ciazy (popekalam dopiero po terminie). w drugiej uzywalam palmersa, olejku clarins (rewelacja pod koniec ciazy, tylko cena 32 funty) i musteli. nie chce wiedziec jakie rozstepy bym miala bez tego :D. nie uchronilo mnie to jednak przed nimi, choc nie one psuja mi humor jak patrze w lustro a obwisla, zwiotczała skora :( Kamila26 fajnie ze Cie nie olali w szpitalu i zrobili Ci te testy. mam nadzieje slonce, ze wszystko bedzie oki. moze zmienilas jakis kosmetyk lub detergent albo cos zjadlas ;) lolli podoba mi sie \"running in heels\". jestem w polowie z braku czasu ale kniga w ciekawa i wciagajaca. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli zrobilam wlasnie tak jak mowilas i zrobili mi te badanie krwi ,jutro powinnam dostac wynik.Tak sobie pomyslalam ze moze to od perfum bo ostatnio sie psikalam na gola skore a wczesniej raczej nie uzywalam tzn w ostatnich miesiacach nie uzywalam perfum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 83, mama***Eli dziekuje za porady :) Balam sie wziac paracetamolu, poniewaz myslalam ze mozna go zazyc w sytuacjach krytycznych, wiec zaraz lece po jedna tabletke ;) mam tylko te 500 mg czy nie za mocne??? doroa0708 powiem tak....wszystkie jestesmy inne....moje piersi sa nadal nabrzmiale ale np przestaly bolec :) Wiec na odwrot z Toba :) Kiedy masz pierwszy scan??? Czy moze juz mialas??? Buziak x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia.. to nie bardzo wiem, bo jak mi Maja sie w połowie zaczyna preżyć to musi odbeknąć, ale żeby aż tyle :( Mi za to drze się co wieczór w łóżeczku przed snem, też nie umiem sobie z tym poradzić... raz na pare dni zaśnie w miare gładko, a tak co normalnie proces usypiania trwa i trwa i wkładam korki do uszu, żeby nie ogłuchnąć i czekam aż zaśnie :( Musisz podzwonić do położnych albo poczytaj w tych mądrych książkach które dają w paczkach po porodowych. Coś musi jej nie pasować, może czuje się nie wygodnie, albo ją coś drażni niulek, paracetmol w tym kraju to jak lek stulecia,dobry na WSZYSTKO i dla wszystkich niemalże a w ciąży lekarz, położna i farmaceuta zalecą ci właśnie paracetamol, więc bierz spokojnie jak tylko coś cię bardziej boli Maja na chwile padła, bo przestała się drzeć w sypialni, ale pewnie zaraz zacznie od nowa więc idę tam, a już tak mnie kręgosłup boli na dodatek mój UKOCHANY mąż palnął mi coś na temat mojej wagi i tak mi się jakoś nie fajnie zrobiło... wiecie, kocham Maje nade wszystko, ale czasem myśle, że gdyby nie decyzja o dziecku nie miałabym teraz tych wszystkich problemów, ze zdrowiem, wagą, nocami, piersiami itp.. dół na maxa dobranocka, jutro się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_Black tak mi sie przykro zrobilo jak przeczytalam Twojego posta :( Wiem tylko tyle ze to najgorsze minie Maja jest jeszcze bardzo malutka, niedlugo podrosnie i bedzie troszke latwiej :) O meza sie nie martw bo napewno kocha z calego serduszka... Oni to juz tak maja ze palna cos a pozniej mysla i zaluja :) wiec glowa do gory :) Narazie jest ciezko i wiem ze to zle zabrzmi ale czesto jest w zyciu cos za cos ...zapominamy o wszystkich troskach widzac chociaz jeden usmiech naszej pociechy. Maja ma jeszcze czas....i da Ci WIELU WIELU radosci...poczekaj jak bedzie miala rok i powiesz \"taki broj jeden !!!\" taka grzeczna byla majac miesiac :) Waga, zdrowie i samopoczucie wroca ;) mam zero doswiadczenia i jeszcze 6 miesiecy ciazy mi pozostalo ale hey!!! glowa do gory bedzie dobrze :):):):) Milej i przespanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_black dziekuje za odpowiedz.. ehh ja podobnie tak jak Ty mam dosc jak widze jak moja Julia sie meczy i nie moze sobie pojesc :( nocki tez mnie strasznie mecza.. tylko ze ja jestem sama bo moj kochany chlopak zostawil mnie jak zaszlam w ciaze ale nie bede sie zalic trzeba zyc dalej.. wiec Kamilko glowka do gory ani sie nie obrocimy a maluszki beda duze i wkoncu beda potrafily powiedziec co im dolega ;) buziaczki i dobrej nocki dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ... ja na moment :o ... czekam aż mój maluch się obudzi...zjadł wczoraj o 21 i niedługo potem zasnął, przebrałam go o 5 bo strzelił kupkę i cały czas śpi ... a ja cały czas ogarniam wszystko i układam po powrocie z Polski, w sumie to jeszcze prasowanie mi zostało i jakies drobne prace domowe wiec moze zawitam juz na forum na dobre, nie mogę sobie poradzić z zabawkami i rzeczami Mikołaja tyle ich przybyło po świętach ... bardzom ciekawa co u Was :) ... a pogoda mnie zaskoczyła dzisiejszego ranka - u nas w okolicy Cambridge ŚNIEG :D i znowu pada, widze ze wszyscy moi sąsiedzi siedzą w domu bo samochodów cały parking ... haha :D ach Ci Anglicy ;) pozdrawiam Was wszystkie i zacznę porządnie doczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :) u nas też śnieg! chyba leży pierwszy raz odkąd jestem w UK, bo tak zwykle to po godzinie już go nie było :) Oleniga jesteś dokładnie z Cmbridge czy gdzieś z okolic? Ja mieszkałam w Huntingdon przez rok zanim przenieślismy się do Swindon. Lubiłam wypady do Cambridge :) Ja wciąż podziwiam Was mamuśki i zawzięłam się, że pójdę za Waszym przykładem i też dam sobie radę ze wszystkim. U mnie i męża w domu wszyscy panikują, chcą przyjeżdżać, ratować nas! że niby sobie nie poradzimy ale ja już powiedziałam stanowczo, że przez cały kwiecień i przynajmniej do połowy maja nie chcę żadnych gości (termin 22 kwiecień). Nie chcę żeby mi się ktoś plątał po domu jak będe około porodu i później jak wrócę. Na pewno świetnie damy sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Oj mnie tu tez dawno nie było, ale musicie mi wybaczyć ;) Moja ciąża daje mi we znaki. Mam mdłości połączone z wymiotami i zawsze zaczynaja mnie męczyć popołudniu i tak do wieczora późnego :( Jestem już tym wykończona... Pisałam już, że przed świętami miałam scan? Widziałam moją fasolkę w 8 tyg ciąży. A wszystko przez te plamienia, które nie dawały mi spokoju. Jak zwykle na GP nie można było liczyć, to pojechałam do szpitala, w którym będe rodzić i na tydzień poźniej wyznaczyli mi scan. Niestety nie znaleźli przyczyny plamień... A fasolka ma się dobrze i według scanu termin mi sie przesunoł na 19.07. Ciekawe.... Niulek na to to paracetamol, tak jak dziewczyny napisały. Ale jak bóle nie będą ustępowały to skontaktuj się lepiej ze swoim Panem midweif-em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabeleczka Szczesliwe brzuchatki: Kamila26............18.01.2009......38....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......35....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......29.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......28....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......25....Swindon.... ..synek.......... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......22....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......22.06.2009......16....Hereford.....sy nek.............. czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............23.07.2009......12.....Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham.. ................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_Black... jak piszesz o swojej córeczce, to jak bym widziała swoją. Jak miała 3 tygodnie zaczeły się jazdy z kolką, prężeniem i wiecznym płaczem. Wiem co to znaczy, ale na szczęście kiedyś to mija i zaczynasz powoli odżywać.... Na kolki małej nie bardzo pomagały lekarstwa. Za to przykładanie ciepłej pieluszki tetrowej na brzuszek było pomocne.... U nas też śnieg, mniej niż centymetr, ale bałwana ulepiłam już z córą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wstałam o 10, Maja pare minut później, nieźle co :) Dzięki za wsparcie. Ona kolek to chyba nie ma, po prostu woli być noszona niż zasypiać w łóżeczku. Czasem się zdarzają, nie regularnie. Mam małą/dużą marudkę. Wolę jednak próbować usypiać ją w łóżeczku, bo prędzej czy później się udaje ? :) Patuniaa przykro mi, że jesteś sama. Ja sie też tak czasem czuje mimo, że Ed niby jest. Jestem z Mają od rana, potem Ed jest popoludniu gdy wstanie, czasem coś pomoże, a potem znów od 21 do 7 rano sama. De tego jak zdarzą się dni jak wczoraj, że nie mam ochoty na niego patrzeć, to myśle, że wyjechałabym sobie do Polski, bo tam mam cała rodzine. No ale.. jak to mowicie, trzeba żyć dalej i wierzyć, że będzie lepiej gaga strasznie współczuje wymiotów i nudnosci... ja głównie miałam nudności popoludniowe. Uwazaj na intensywne zapachy z kuchni, powoduja bieganie do lazienki hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg snieg snieg i do tego slonko! chyba na spacerek sie wszyscy wybierzemy bo ja juz od tygodnia z domu nie wystawilam nosa.kolana mnie calkiem rozlozyly, nawet z lozka przez kilka dni sie nie ruszalam. bes ja tak wlasnie mialam.moja mama przyjechala do pomocy na kilka dni przed cc ale sie poklocilysmy i odjechala nie widzac nawet wnuka.na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala zostalam juz sama z malym i nadia ktora miala wtedy wakacje bo maz musial wracac do pracy.ale wiecie co? nie bylo nawet tak najgorzej.takie male dziecko prawie caly czas spi.Nadia jakos radzila soebie bawiac sie i ogladajac bajki i bylo ok.najciezej ze wstawaniem z lozka bo blizna jednak bolala.ale wszystko jest do przezycia.takze dziewczyny ktore beda same z dzidziami wierze ze swietnie dacie sobie rade!!! jasne ze latwo nie bedzie ale zle tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak Was dzisiaj czytam to się trochę uspokajam bo ja też będę sama po porodzie Mąż weźmie tylko paternity a potem wraca do pracy,ale z dwojga złego to może lepiej liczyć tylko na siebie niż się denerwować że ktoś niby pomaga,ale robi wszystko inaczej niż byśmy chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja dokładnie tak myślę! :) to że będzie ciężko i że będę zmęczona to nie nowina ale przynajmniej nie będzie mnie irytować zrzędzenie, radzenie i to że ktoś się kręci po domu do kogo nie jestem teraz przyzwyczajona.. bo nie ma co ukrywać skoro mieszkam z mężem kilka lat to odzwyczaiłam się od obecności mamy i innych osób :) Patunia, Twój facet się nie popisał ale Ty jesteś bardzo dzielna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa z tego wszystkiego zapomniałam Ci podziękować za przesyłkę doszła w sobotę :D dzięki wielkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! A ja mam pytanie odnośnie paternity. Gdzieś czytałam, że facet musi znacznie wcześniej uprzedzić pracodawcę, że ma zamiar wziąć taki urlop i podać datę od kiedy go nie będzie. Mnie zastanawia, skąd wiadomo kiedy laska będzie dokładnie rodzić? Przecież poślizgi zdarzają się nawet 2 tygodniowe więc jeżeli facet weźmie wolne np od 1 lutego na 2 tyg (bo tyle chyba trwa paternity?) a poród bedzie 1,5 tyg później to wcale nie pomoże lasce z niemowlakiem bo będzie już musiał wracać do pracy. Czy to prawda z tym bukowaniem wolnego z wyprzedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×