Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

pomarudziłam wczoraj położnej i powiedziała, ze tylko seks może pomóc :) no to wczoraj wykorzystałam małża aż 2 razy :D mam zamiar się nad nim znęcać teraz systematycznie :D a On wcale jakoś specjanie chętny nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia w sobotę na hasło seks powiedział, ze musi naczynia pozmywać :D a to jest zajęcie, którego najbardziej niecierpi z wszystkich domowych obowiązków :D wczoraj już chyba zobaczył desperację w moich oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak sie ze mna kochal w ciazy to zawsze marudzil ze sie boi ze uszkodzi malego i ze on sie nie moze skupic bo wie ze dziecko tam jest, po prostu za wielka wyobraznia hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś mój to raczej nie boi się o dziecko i nie stresuje Jego obecnością On widzi jaka jestem obolała, że mi niewygodnie nawet się ułozyc dobrze nie mogę nie mówiąc o czymś więcej a w trakcie to mam uczucie, że mi skacze po pęcherzu i serio marzę, żeby już skonczył :D no i chyba to Go zniechęca jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zeby moj tak naczynia zmywal zamiast...mojemu tam nic nie przeszkadzalo;) teraz tez odlicza dni haha te chlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej w ciąży to było fajnie nic mnie nie bolało, nie byłam taka ciężka i w ogóle przyjemnie było :) ale teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja w życiu nie myślałam, że będę musiała małża na seks namawiać :D no normalnie szok! :D ale przyznał się, że już się nie może doczekać jak nie bedzie już brzucha i będziemy się sekscić jak dawniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w koncowce nie bardzo przyjemnosc odczuwalam,a we wczesnej to byla zagrozona to nic nie bylo,pozniej sie balam ze przedwczesny porod i rzadko,takze czekam na 6weeks i tabletki pobiore z tydzien zeby dobrze dzialaly i dopiero wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoy babencje mnie się znowu poprzestawiało spanko, od 4 do 7 nic a potem to mnie mogą wynieść razem z łóżkiem. no ale trzeba wstać i jakieś śniadanko zjeść. dziewczyny czy wy tez macie ochotę na słodkie w ciąży? ja to co zjem to mam wyrzuty sumienia, ale ciągnie mnie strasznie. ja dziś jadę na szkole rodzenia z moim \'menszem\' zobaczymy jak będzie. pewnie już wypiłyście kawusie ;-) frugo kuruj Ole żeby Hania nie złapała - pozdrowienia od ciotki no święta tuz tuz może jakieś bobo wyskoczy?! noi poprawka w tabelce Szczęśliwe Brzuchatki: lucilla29.............01.04.2009......40.....Grimsby.... ..........Gabrys smart231............03.04.2009......40...Londyn......... ....Ada bes..................22.04.2009.......39....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......36....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .25...Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009......25....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009......23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.........29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......5.......Bedford. ............... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla to już pewnie urodziła, jak myślicie? ja słodkie też jem staram się nie przesadzać, ale jem :) mój małż jedzie w delegację we wtorek po świętach mam nadzieję, że moje młode nie wybierze sobie tego akurat dnia na wychodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie lucilla zazwyczaj sie meldowala,a tu nic pewnie ma juz skarbeczka:) mi83 twoja Hania spi przy Adasiu?dajesz ja na dol do spania czy na gore?bo Amelia przy Adasku to niebardzo,na gorze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) A ja dzis sie czuje jakbym w ciazy nie byla... nic nie mdli, nie drazni, piersi przestaly bolec... nie wiem czy cieszyc sie czy martwic... Aga UK🌼 dzieki wielkie za podpowiedz co do kosmetykow w ciazy. A od kiedy najlepiej zaczac je stosowac? I czy moge jeszcze uzwac normalnych, po prostu nawilzajacych balsamow i kremow? Patrze tak na te wieksze brzuszki i az sie boje jak pomysle co to bedzie. Ciagle nie moge uwierzyc, ze mi tez ma zamiar taki wyrosnac :) A u mnie moze byc i podwojny...mam spore sklonnosci rodzinne do blizniakow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzien Dobry:) Ja tez tak wchodze i obserwuje czy lucilla juz ma malenstwo przy sobie. U mnie nic. A tak z innej beczki to chcialam za[pytac jak jest z tym exemption certificate a konkretnie o opieke dentystyczna. Zastanawiam sie jak wyglada w Anglii ta 'darmowa' opieka i czy warto z niej skorzystac. Nie mam zwykle zaufania do stomatologow, a tym bardziej nie mam pojecia jak jest tuitaj w Londynie, bo jak wiadomo zeby nie wlosy- nie odrastaja. Dziewczyny, czy ktoras z Was korzystala z tej mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart nie ociągaj się:) my tu wszystkie czekamy na nową dzidzię w napięciu. wiem wiem, łatwo powiedzieć... Ja korzystalam ale nie powiem zebym byla na 100 zadiwolona. mialalm wrażenie ze przeglad zebow mialam zrobiony na odwal, czyszczenie tez podobnie. oglonie to mam słabe zęby i zawsze cos tam było do zaleczenia a tutaj od kiedy jestem, czyli juz pare ładnych lat to ubytkow zero. i stąd te moje podejrzenia. Okazało sie ż emam do zrobienia ząb ale to kosztowałoby 300 -400Ł. stwierdzilam , ze zrobie w Pl Ale idź Smart, no pewnie, korzystaj puki możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzieki borowka za odpowiedz. Nie chce dac zebow w opike jakiemus.... Staram sie dbac, dlatego moze pojde na przeglad a co dalej zdecyduje jeszcze. swoja droga 300 funtow za zrobienei zabka to troszke jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis len dzisiaj we mnie wlazl.okna czekaja - pogoda si e polepszyla a ja jakbym tego nie widziala. oj, trzeba nastepna kawke wypić. anecia nie martw się, zobaczysz, ze bedzie wszystko dobrze. ja tez czekam w napieciu ale juz na wyniki rentgena. oleniga a ciebie gdzie wciagnelo? czyżby wir przedświątecznych porządków?odezwij sie , jak tam Mikołaj? Frugo, juz wczesniej chcialam ci powiedziec, ty bardzo ladnie wygladasz, po prosu jestes takim ty[em ktoremu te kilka kg wiecej pasuje. pewnie teraz juz nie doczekam sie przesyłki od ciebie;)nadaj ja expresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zab mi nie doskwiera, ale kobieta zrobiła jego nierozświetlenie i mówi, ze jest sknocony, i trzeba cos tam i cos tam, juz teraz nawet nie pamiętam co, chodzi o to ze kiedyś dawno temu w pl źle go zrobiono i teraz to trzeba naprawić bo ząbek pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, jak tak piszesz o za krotkich ubraniach to moze i cos w tym jest. MNie urosly stopy. Nie zeby byly opuchniete. Wszystkie nowe buty, ktore mierzylam, czy to pelne czy sandaly byly za krotkie w moim normalnym rozmiarze. I tak mialam rozmiar 40 to co bedzie jak bede miala wiecej dzieci, ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilova, jasne ze mozesz uzywac tych co poprzednio jesli sa lagodne, wazne zeby skora byla nawilzona i elastyczna. Jesli masz jakies balsamy z bardzo aktywnymi skladnikami-np.wyszczuplajace czy antycellulitowe to lepiej sprawdzic czy te skladniki sa dopuszczane do uzycia w ciazy,ale zwykle balsamy sa ok. Co do tych ciazowych to zalezy jak szybko Ci urosnie brzuszek, mnie tak naprawde urosl ok.2 miesiace przed porodem, ale u kazdego jest inaczej, szczegolnie jesli jestes szczupla to ten brzuszek szybciej widac i skora sie naciaga-przynajmniej tak widze porownujac siebie i kolezanki. Ja osobiscie zadnych rozstepow nie dostalam, ale nie wiem czy to dobre kremy,genetyka czy tez wczesniejsza nadwaga z ktora zaczynalam ciaze :-) Widzialam natomast u jednej Angielki, ktora nalezy do szczuplych naprawde brzydkie rozstepy na biuscie i brzuchu. Ja mam duzy biust wiec zniosl ciaze bez szwanku jesli chodzi o rozstepy, a ze wisl nieco to juz inna strona medalu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babeczki no nie mam kiedy was czytać :( auu ale dodałam parę nowych zdjęć Majuli więc zapraszam ide się ubrać, bo po prysznicu już 20 min siedzę w ręczniku a Maja jeszcze śpi buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka jaka Ty kochana jesteś,kilka kilogramów:) a przesyłkę już nadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! mam pytanie czy ktoras z was mieszka w Londynie? badz bardzo blisko Londynu? Pytam bo chcialabym sie dowiedziec ile kosztuje tam wynajem mieszkania.Bede wdzieczna za odpowiedz Moj M dostal propozycje pracy(jeszcze nic pewnego)ale facet juz dzwonil i jest zainteresowany \"wspólpraca\" z moim M. Chcialabym cos zmienic i zamieszkac blizej Anglii bo tu w Szkocji to zimno i koniec swiata. Kamila Black Majeczka juz duza i jaka fajniutka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila zalezy w ktorej strefie londynu mielibyscie zamieszkac, czy dalej od centrum tym taniej. my mieszkamy w 4-tej, w 2 bed flat z ogrodem,w domu dwupozimowym, placimy 850 +rachynki(?) i council tax(130) . popatrz na gumtree london najlepiej. a gdzie mielibyscie miesac? moze w croydon albo okolicach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Kamila , my mieszkamy na wimbledonie 2 bed 1200 plus rachunki plus tax. Bardzo spokojna dzielnica, ale niestety droga im dalj centr tym taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jakie ceny!!!!!!!!ale i pewnie zarobki sa wieksze co? to jak wy dajecie rade tam?czy dodatek mieszkaniowy pokrywa polowe mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Jezeli chodzi o nas to my mieszkamy tu drugi miesiac i po cichu liczymy na pomoc rzadu, ale poki co sami placimy0 tak to spora kwota. Mozna znalezc taniej ale to zalezy od dzielnicy , standardu itd, a poza tym 2 bed to juz dosc spore mieszkanie, wiec niekoniecznie zawsze potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placilam tu 450+tax 120 ale dostalam teraz dodatki : dostaje do mieszkania 100 f i nie musze placic za tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zarobki większe to nie wim, zależy co robisz. a dofinansowanie możesz dostać jak najbardziej. ja nie skladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×