Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc mamy!!!u mnie tak sobie, troche jestem zmartwiona bo maly przez 3tyg przytl 230gr hv mowi ze ok a poza tym ma ospe i liczyla ze moze nawet schudnac ale ja tam w to nie wierze, glownie piersia go karmie troszke obiadku i deserek, zastanawiam sie czy nie zaczac mu butle podawac chociaz troche dostaje na noc ale tez niewiele on za ta pioersia tak przepada, sama nie wiem co robic, bo np staraszy jak mial 20tyg wazyl 7850 a ten ma 27 a wazy 7850 przy czym ten starszy przy urodzeniu wazyl 2900 a dzisiaj jest tez chudziutki, niby po pol roku dzieci tyja po 500g na miesiac ale sama nie wiem bo ten starszy dzuzo wiecej tyl, moje piesria chyba juz sa za slabe a on tyle sie rusza i pewnie za malo kalorii co myslicie? u nas mieszkania sa takie sobie drogie mimo ze 600km od londynu bo za 3bed srednio 500 funta to jest tanio a prywatni to calkiem wymyslaja sumy, gratuluje kamila zwyciiestwa z elektrownia tez mialam podobny problem, bes ale masz ladny brzuszek chodzi mi o to ze nie masz wcale rozstepow w ogole, jak to mozliwe ja po pierwszym mam takie ze szok a przytylam 7 kilo w ciazy no i zdrowych wesolych spokojnych swiat wam wszystkim zycze!!! szkoda tylko ze tak zdala od naszego kraju pozdrawiam was cieplo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dzięki :) też się cieszę, że nie mam rozstępów, ale mogą nawet w ostatnich dniach wyskoczyć.. nigdy nie wiadomo a przytyłam 20 kg :o mam pewne podejrzenie dlaczego ich nie mam, no ale może mi się wydaje bardzo wcześnie zaczęłam się smarować tymi specyfikami przeciw rozstepom, tzn głównie oliwką, ale w sumie mieszałam różne kosmetyki, zaczęłam od samego początku ciąży, czyli nie czekałam aż brzuch zacznie rosnąć może dzięki temu skóra jest bardziej elastyczna.. no nie wiem :) mnie się wydaje, że nie powinnaś rezygnować z karmienia jeszcze jeśli nie musisz, skoro masz pokarm, mały chce jeść, a to przybieranie na wadze to wcale nie wiem czy jest takie istotne, każde dziecko jest inne przecież :) zwłaszcza, że jak piszesz ma ospę czyli pewnie jest osłabiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae nie przejmuj sie waga kazde dziecko jest inne i HV mowi przeciez ze ok. musze poszukac jakiejs fajnej salatki na necie dla karmiacych,bez cebuli.pamietam,ze jakies pisalyscie i ja nawet zapisalam,ale nie wiem gdzie,bo w moich zeszytach nie ma:( bes ja tez od poczatku ciazy zawsze smarowalam brzuch oliwka i 3 ciaze i rozstepow nie ma,na samym dole mam kilka malutkich,a na piersiach wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart kiedy masz mieć sweep? a może miałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, jak mi dzień się wlecze, juz nie wiem co mam z sobą zrobić, i dziewczynami.Caly dzien w domu, drugi w sumie.Wczoraj czekalam na przesylkę, ktora i tak nie przyszła, a dzisiaj ta paskudna pogoda, i przesylka też .Cherry w świeta podobnie ma być jak dzisiaj, też mamy takie plany jak ty. Tylko u nas to pewnie skończy sie na jakmś parku, innym niż zwykle i tyle. a Wy gdzie planujecie? To prawda ,że jutro jest bank holliday? Frugo a ty tak zaszalałaś z winkiem, ze dzisiaj nawet do nas nie zajrzysz?No no, mówiłaś ,że tylko lampeczka...;):D Ktoras coś ostatnio pisała o stork bite, nie pamiętam, kto to był. Wreszcie wiem co moje dziewczyny mają. W sumie to Zuzi już zniknęło. piszą,że po 18 m-cu zycia zwykle znikają tego typu znamiona Kurka , czym by tu się zająć? tak czekam kiedy ten moj wroci z p[racy, a tu jesz cze 3 godz:/ niee nooo...niecierpie tycgh dni kiedy nie moge wyjśc z domu. Nawet play group zawieszone na czas przedświateczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny piszcie cos to chociaz was poczytam onyx to ty w polandzie teraz?duzo z nas tam teraz wyjechało. Tobie tez takich takich świat życzymy jak i Ty nam :) Zuzia juz kręćka dostaje w domu... a ja z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dzien superowy pojechalismy dzis do mini zoo bylo syper moj bubciu na wszystkie malpki wolal hałhał heheh i gonil ciagle kury bylos super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, ak, jutro jest bank holiday, moj maz tez nie idzie do pracy. I dobrze, posiedzi z mala, a ja zajrze nareszcie do lusterka i poleze w wannie :) Wczoraj kupilam sobie zarabisty lakier do paznokci, wiec jak dobrze pojdzie, to bede miala malinowe pazury w swieta:) A z tym wyjazdem za miasto to przesadzialam, chcialabym zabrac mala do Richmond Park, byliscie? Swietnie tam jest, jezdzilam tam kiedys na rowerze. Ogromne przestrzenie, sarny, zajace i inne pizmaki biegajace na wolnosci, o niedzwiedziach i tygrysach nie wspomne ;) Moi sasiedzie robia remont za sciana, wierca i wala w sciany caly dzien, wiec Sarunia co zamknie oczka, to podskakuje przestraszona i w sumie nie spi od porannej drzemki, oczka same sie jej zamykaja ale nie moze zasnac w tym halasie :( Chyba tam pojde i cos im powiem, mogliby zrobic jakas przerwe, w ostatnia niedziele tez caly dzien stukali, ja musze wychodzic z domu z dzieckiem, zeby sie przespalo, bo nie ma warunkow. No szlag mnie trafia. W dodatku jestem niewyspana wiec jeszcze bardziej mnie to wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem gdzie jest:). fajna sprawa na pewno, też nieraz myslałam zyby tam sie wybrać. Ile wstep kostuje? Monis , Ty niedaleko mni emieszkasz, czyżby u ciebie nie padało dzisiaj?ja przez ten paskudny deszcze [prtzesiedzialam cały boży dzień w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje sasiadów. oj nie bylismy ale tam to już od dawna sie wybieramy,jeszcze ola w brzuszku była i zawsze tak jakoś albo po drodze skręciliśmy albo jeszcze coś :D, możliwe ze nawet w ten weekend sie wybierzemy. takze jak zobaczysz zielony wozek dla dwojki to na pewno i ja gdzieś bede w pobliżu;) mam pare takich miwjsc do ktorych zamierzamy pojechac z dziewczynami Apropo wózków. ostatnio byliśmy w Clapham Common park na placu zabaw. Poszłam do wózka po mleko i szok! obok naszego stało 8 takich samych wózków różniących się kolorami. no śmiesznie, mąż zdjęcie zrobił. Ten wózek jest widzać baardzo popularny w Clapham Junction iokolicach, idziemy ilicami to m/w co trzeci to phil&ted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka ja Was/nas :) czytam od rana ale ciągle coś muszę zrobić i nie mam czasu napisać, dzień mi się dziś zaczął okropnie :O dostałam mandat(przyszedł pocztą) za to że stałam 28 minut za długo na parkingu sklepowym 😭dobrze że tylko 10 fuli A winka wczoraj owszem się napiłam lampeczkę z mężem wieczorkiem ..........i tak się załatwiłam tą lampeczką że myślałam w nocy że mi cyce rozsadzi i o 3 ściągałam mleczko laktatorem Piliśmy wermuta i chyba jakieś ziółko podziałało bardzo mlekopędnie:D i tak przez całkowity przypadek odkryłam nowy sposób na zwiększenie ilości mleczka,polecam Wam kobietki miło bo z mężem,smacznie i szybko :D A lolli chyba od wczoraj z sypialni nie wychodzi bo nawet słówka nie napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Ej to fajnie, ze tutaj niedaleko, myślałam, ze byłaś w Regent's. na pewno tam bedziemy. tyklko ja sama z tym wozkiem ni emoge nigdzie dalej sie wybrać , chybaze autobusem. wszedzie te schody na stacjach a ja go nie dam rady wnieść z dziewczynami-36 kg! jak jestem z mężem to zwykle jakis facet mu pomaga a ja się nie przyznaję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem kto się Lennoxem zajmuje...lolli masz nianię?oj nam by się przydała, chociaż od czasu do czasu, bo ten zastrzyk mam chyba tylko po to by pryszczy dostawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka mam dla Ciebie zajęcie :) napisz mi jakiś przepis na dobrą sałatkę,tylko taką co bym ją mogła wcinać w święta :) zamówiłam mojej Oli trampolinę i już się sama nie mogę doczekać kiedy przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam z wozkie ciezko ale na stacjach pomagali nam ludzie bo w sumie to w 3 mamy i 3 dzieci bylismy wiec bylo wesolo ale za to jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, ja tez chce kupic trampoline, taka 'przyszlosciowa' do 70 kg, ha ha sama se poskacze. aty jaka sprawilas oli?super sprawa mysle, juz mnie raz widzialam dzieciaki skaczace calymi dniami. bedziesz miala troche wytchnienia ;) powiedz mi mioja droga frugo czego ty sobie odmawiasz to moze cos sie wykombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boróweczka na to liczę,mam nadzieję że będzie chciała skakać a ja będę mogła od niej odpocząć.Ja też kupiłam już taką przyszłościową :) dużą bo 3 metry średnicy i chyba do 100kg i czekam na nią bardziej niż Ola :) Zeby to sie nie skończyło tak że to ja będę na niej skakać :D Borówka ja sobie odmawiam jeszcze wielu rzeczy :( nie jadłam jeszcze groszku,kukurydzy,ogórka,cebuli i jeszcze wielu innych których teraz nie mogę sobie przypomnieć ale za to ostatnio zjadłam trochę papryki w sosie i nic jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są też takie do 100?!no nieźle ja moge co polecić moją ulubioną, kktorą polecam każdemu zresztą awokado + mozarella + pomidor najlepiej wyglada jesli pokroisz wszystko w grube plastry, ułożysz na przemian, skropisz oliwą z oliwek, i obl,ożysz listkami bazylii. pycha! A bylas moniś w batersea rise park? slyszalam ze tam jest fajne miejsce do zabawy dla dzieciakow. jęsli w ten weekend nie bedziemy w richmond to napewno w tym wlaśnie parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo a nie myslisz , ze moglabys o wiele wiecej rzeczy jeść i nic by Hani nie było?moze warto próbować zresztą nie wiem, ja ngdy nie mialam diety jak katrmilam, i nie wiem jak to jest, ale na pewno nieciekawie...tyle smakow cie omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka ja bym bardzo chciała jeść więcej rzeczy ale nie wiem co mogłabym wprowadzić :( boję się wszystkiego a nie ma mi kto doradzić najbardziej brakuje mi cebulki i owoców bo nie jem żadnych :( jadlam jabłka i banany ale drogą eliminacji odkryłam że to one są powodem bólu,ostatnio nawet zjadłam znowu banana ale był płacz więc znowu odpuściłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, ponawiam pytanie ktorego pewnie nie zauwazylas-czy byliscie moze w Walii? Te Twoje zdjecia z weekendu tak znajomo wygladaja jesli chodzi o krajobrazy, ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylam JESZCZE:D ale napewno sie wybiore bo moj bubciu dopiero jest w takim wieku ze docenia ze sie z nim gdzies idzie i sie bardzo cieszy najbardziej to sie cieszyl z tych kur co lataly po placu zabaw chyba mu kupie jedna do ogrodu heheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, jak sie jeszcze kiedys wybierzecie nad morze i zarloczne mewy Was nie odstrasza to nawet mamy szanse sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wybieramy się jeszcze oczywiście,a mieszkasz gdzieś nie daleko? My teraz myślimy o rhylu :) a mewy są okropne to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rhylu mam 5 mil :) Nawet tam mieszkalam przez rok. Ogolnie troche paskudne miasteczko i nie ma zbyt dobrej opinii. Drugie miasto w UK pod wzgledem osob, ktore nie pracuja tylko zyja z benefitow-czytalam kiedys artykul na ten temat. Ale na wypady nad morze jak najbardziej, sama sie na piasku wylegiwalam jak czas pozwolil... Plaza fajna dla dzieciakow mysle i z tego co pamietam jest tam tez oceanarium. Ha ha-nigdy nie postrzegalam atrakcji miejsca przez pryzmat dziecka. Chyba czas zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czyzbym byla pierwsza??? piszecie o wyjazdach u mnie jest takie cos http://www.twinlakespark.co.uk/ mini zoo tez tam jest:) u mniew koncu sliczna pogoda:) niby ma padac pozniej ale narazie sloneczko i 11stopni:D a Amelia rosnie ciuszkow 0-3 juz sporo odlozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam cieplutko :) anecia mala rosnie ci :) u mnie ciuszki 3-6 niektore juz male i zakladam czasem 6-9 :) dziekuje kochane za glosiki na moje sloneczko 😘 dla was ale jestem wsciekla ktos rysuje czyms ostrym po moim aucie codziennie z jakies strony chyba pojade dzis na policje zadnych wrogow nie mam wiec nie wiem o co chodzi a auto meza stoi nietkniete za to moje juz tragedia a ajeszcze mam czerwony kolor to razi po oczach strasznie 😭 http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×