Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

sorry ze pytam ale ile mniej wiecej dostaje mechanik samochodowy w Londynie?bo ja niewiem czy damy rade bo ja nie pracuje i mam dwoje dzieci.Jesli mialabym tu placic tyle kasy za mieszkanie to nie wystarczyla by wyplata mojego M na samo tylko mieszkanie bo on ma miesiecznie tu 850 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to jest wykorzystywany przez pracodawce bo od dwoch lat dostal podwyzki 10p a jest fachowcem elektromechanikiem i do tej pory pracowal w Polsce w samych servisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia Kamila, moj pracuje w budowlance. mieszkamy z z bratem, My placimy nieco więcej niż 2/3 całości,gdybysmy mieli mieszkac sami niebylibyśmy w stanie czegokolwiek odlozyć. Ja w sumie pracuje ale moje dochody to50 Ł na m-c więc się nie liczą:D, i tak juz od 3 lat. dodam, ze 1bedroom flat niewiele taniej wychodzi więc tak czy inaczej nie oplaca sie nam mieszkać bez obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 to może niech Twój mąż się rozejrzy za inną pracą w usługach się raczej dobrze zarabia tutaj więc myślę, że ma szansę znaleźć lepiej płatną spróbować warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 a koniecznie w Londynie chcecie mieszkać? my mieszkamy w mieście ok 100 mil od Londynu na zachód za 2 bedroom house z garażem w pięknej, nowej, dzielnicy płacimy 500+ opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego szukamy innej pracy no i odezwal sie facet z Londynu ze tam potrzebuje mechanika i dlatego pytam o ceny mieszkan.Prace by mial w samym Londynie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila jak poszukasz to znajdziesz coś fajnego i niedrogiego. ale wiesz jak to jest, najlepiej widzieć to mieszkanie, zdjęcia absolutnie nie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:-( niewiem bedziemy próbowac szukac czegos jeszcze.A moze znacie jakies agencje gdzie mozna szukac pracy tam u was,chodzi mi o strony internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka dodam jednak ze bedziecie potrzebowac duuzo szczescia by znaleźć i ladne i tanie. mozecie zrobic tez tak- mieszkac na obrzezach albo i poza londynem nawet jesli tewoj maz przcowalby w londynie, byleby polaczenie bylo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes-no koncowka ciazy jest najgorsza nie mozna sie polozyc wygodnie a co dopiero sexik lilowa- ja chociaz stosowalam kosmetyki dla kobiet w ciazy to mnie porozrywalo ze szok na brzuchu piersiach jakby mnie tygrus poszarpal:( smart231-ja bylam we wtorek pierwszy raz u dentysty \"angielskiego\" (dentysta byl hindusem a pielegniarka murzynka )przeglad zebow wydaje mi sie ze zrobil mi dobrze najpierw dyktowal pielegniarce jakie zeby do leczenia a potem jakim sposobem wyleczyc porobil mi nawet przeswietlenie wszystkich zebow tylko jeden problem powiedzial ze mam zamala szczeke i nie umi mi zrobic zdjecia jedynki (tej co mam ulamana przez upadek w wannie) i powiedzial ze musi zamowic wkladke specjalna dla dzieci:D zobaczymy jak bedzie zatydzien ale jak narazie jestem zadowolona bo obsluga tez bardzo mila Borowka i Aga UK- ja kiedys czytalam ze to normalne po ciazy jak zmienia sie rozmiar lub wzrost bo kobieta po ciazy dopiero sie reguluje tzn wszystkie stawy itp mi noga po ciazy zmalala troszke Kamila26-no bo croydon tani jest one bedroom mozna za 550 wynajac:D i by bylo wiecej kolezanek, dodatek na croydon max 850f na miesiac za 2bedroom dla rodziny z jednym dzieckiem dzis sie pytalam, mechanikiem samochodowym jest mojego M ojciec i dostaje za 5 dni 250 ale to u hindusa na czarno a tesciu tez nie umi angielskiegi i naduzywa akoholiu wiec leprzej pracy nie znajdzie, a moj M jest lakiernikiem samochodowym i na legalu dostaje 360 + do kieszeni 65 kazdego tygodnia i jakos dajemy rade borowka- a propo kolezanek to co z gosia bo sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro szukamy zaginionych koleżanek to czy ktoś wie co u ASSANY ? czy ktoś ma z nią kontakt? Assana odezwij się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za podpowiedzi!! Pamietacie moj rachunek za prad na 3100funtów?otóż po dlugiej walce z elektrownią udalo nam sie zbic rachunek do 1300f:-)bo nie wiedzieli co do czego sami sie zamotali i wystawili rachunek ktory moge splacic w ciagu roku na raty.Dobre i to,lepiej niz 3100f. Citizens Advice Bureau nic mi nie pomogli,stracilam tylko kase na paliwo i co chwile musialam tam jezdzic bo rzekomo mi pomagali w rozwiazaniu problemu.W koncu kuzynki chlopak szkot zalatwil to tak ze rachunek jest na1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki monis!moze ty bedziesz najwczesniej cos wiedziec o pracy dla elektromechanika skoro twoj M jest lakiernikiem :-)daj znac oczywiscie jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Moniś czy tutaj dało by się znaleźć 1 bed flat za 550. Gdyby tak bylo, nie mieszkalibyśmy z kimś dodatkowo. pewnie z miejsca taki flat nadawałby by się do odnowienia, z tym to bym się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carshalton jest calkiem daleko - to jedna spr, druga to mieszkanie trzeba zobaczyc na wlasne oczy- zdjecia pokazuja tylko czesc, po trzecie agencje maja taki chwyt: umieszczaja ogloszenie ze zdjeciami slicznego i taniego mieszkania czy domu, ktore tak naprawde nie ma w ofercie, ale to okazuje sie jak juz jestes w agencji i wtedy mowia ci och poszlo juz, ale mamy tez bardzo ladne ale troszeczxke drozsze, tylko 2 stowki. Znam ich moniś. i nie uwierze dopuki nie zobacze i tobie tez radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) borówka- tak, ja nadal jestem nastawiona na lady comp..widzialam wtedy na amerykanskiej stronie, ale mimo ze bylo taniej, to trzeba by bylo jeszcze clo zaplacic i w razie jakiejs usterki zwracac do stanow..tak więc mam zamiar kupic na ang. str. (345f, ale moze wezmiemy na raty- 11rat po 30f) :) anecia- Hanutka spi z nami w pokoju w moses, ale jak caly dzien siedzimy w livingu, to Adas jej w ogole nie przeszkadza:) ..absolutnie ją nic nie rusza.. ..co do Londynu..nie chcialabym tam mieszkac..my tu placimy 450 za 3bed z ogrodem, a moj slubny nie zarabia mniej niz zarobilby na tym samym stanowisku w ladku.. ..a Hanuska od 3 dni ciągle wieczorem marudzi, placze, jest taka niespokojna..i to mniej więcej o tej samej porze.. nie da sie polozyc bo ryczy, na rękach zasnie na chwilę i zaczyna beczec i tak w kolko przez jakies 2godz.. nie wydaje mi się ze to kolka czy jakis bol, ale w takim razie co??? A czy ktorejs z Was dzidzia miala stork bite? I czy rzeczywiscie to zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierze ale czasem mozna niezle trafic tylko trza szybko sie decydowac, wiem ze tak robia bo tez tak mialam pojechalismy zobaczyc mieszkanie i okazalo sie ze nikogo nie ma w domu babka nam mowi ze ma mieszkanie ale troche drozsze tamto mialo byc 980 a nasze za 1190 no to troche roznica jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, popatrz na mieszkania na gumtree, dowiedz sie w jakiej dzielnicy mialaby byc ta parca i przejrzyj okoliczne oferty. My przeprowadzalismy sie w grudniu i mieszkanie znalezlismy przez strone www.findaproperty.com i jestesmy zadowoleni. Ale trzeba bardzo uwazac, agencje stosuja rozne triki, rozne sa tez oplaty pobierane przez agencje, zawsze pytaj kilka razy. My mieszkamy na poczatku 3 strefy w 3 bed + ogrod i placimy £1200+£200 cansilu plus oplaty i nie jest to wysoka cena za takie mieszkanie w naszej okolicy. Jak masz jakies pytania, to chetnie podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny!! Wlasnie moj M rozmawial z tym anglikiem ktory go chce do pracy ale moj M odmowil bo facet chcial aby juz jutro przyjechal a przeciez tak z dnia na dzien sie nie da. Ale i tak wasze podpowiedzi przydadza mi sie bo tak czy inaczej chcemy znalesc prace blizej Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 moją Hania tak się zachowuje codziennie w godzinach popołudniowych:O do południa jest trochę lepiej ale po 16 to tylko siedzę i ją niańczę :O ..........i tak dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ale macie sliczne dzieci! poogladalam sobie zdjecia za namowa kamili-black, ktorej majeczka to juz prawdziwa mloda dama :) a niedawno taki malenki szkrabik z niej byl! musze w wolnej chwili powklejac nowe fotki maksa... ja nadal po uszy w remoncie i dylemacie polska-anglia-holandia, tu fajnie bo mam duzy ogrod, no i pogoda dopisuje, ale jak sie przeszlam po urzedach... swoja droga jak chodze po urzedach w anglii to tez dostaje gesiej skorki... nie mowiac juz o dzwonieniu, hehe :D jesli chodzi o mieszkania w londku to najlepiej szukac z miesiecznym wyprzedzeniem. albo i wiekszym, bo inaczej nie ma szans na cos tanszego. poszukam linkow i powklejam, ale to chyba juz jutro. czekam na nowe dzidziusie i oczywiscie opisy porodow, przy ktorych zawsze rycze, az maz sie denerwuje (pewnie poczucie winy, hahahah). trzymam kciuki, zeby poszlo szybko i bez problemow, i zebyscie mogly juz przytulac wasze skarbki. jakbysmy sie juz nie \"widzialy\" w tym tygodniu to zycze wam spokojnych, zdrowych, bezzabkowych i bezkolkowych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dawno mnie tu nie było ,ale zawsze myślę o was i tęsknie bardzo . próbuje was czytać, ale jest brak czasem Zuzia daje popalić chyba wyrzyna jej sie ząbek i jest taka marudna mam pytanko do mam które nie wracają do pracy co z naszym ubezpieczeniem ?bo się zastanawiam jak to będzie może wie któraś z was jak to jest jak minie 9 miesięcy i już kasy się nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Dzisiaj jestem pierwsza, kawka pachnie, Sarunia spi. Nocka nie przespana, malutka nie chciala spac, no i moja mama dzisiaj wyjechala. Jakis smutno i pusto sie zrobilo :( I kto teraz bedzie rozpieszczal mi dziecko :) Wczoraj zrobilismy zakupy na swieta, w tym roku beda skromne. Mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda w weekend, chcielibysmy wyjechac gdzies na lono natury. Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) u mnie na stole tez kawusia stoi pachnie ladnie nie moge jeszcze przyzwyczaic sie bez mleka no ale jak mus to mus :) jestem bardzo zadowolona bo waga dzis pokazala rowne 98 czyli 10 kg poszlo w dol w 2 tygodnie oby tak dalej najgorsze swieta beda :O http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki cisza, pusto wszystkie w kuchni pewnie siedzą patinka głosik oddalam kamila_b maja jest słodka a ten kociak na kaloryferze jest debeściarski co do cen w ladku to jak dla mnie masakra, nie wiem jakie tam są zarobki ale ceny wynajmu są nieziemskie ja wczoraj byłam na szkole rodzenia w szpitalu i muszę przyznać ze nie żałuje, teraz wiem gdzie iść, jak wyglądają sale i nawet dowiedziałam się paru fajnych nowych rzeczy. polecam dla tych które się wąchają. no a teraz pora iść na jakieś śniadanko i wziąć się trochę do roboty a potem kawusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes magdag fajnie napisalas ,,polecam dla tych ktore sié wáchajá:D smiesznie wyszlo;) a ceny w londynie za wynajem szok my tu placimy za dom 3bed+living+ogrod 525+115tax i oplaty. mi83 Amelia widocznie wrazliwa na Adasia i Daniela piszczace glosy.Wnocy spi,ale tak ok.5rano prezy sie i steka pryka i kupe robi i to z godzine,nie placze przy tym.a spi w dzien czesto w kuchni bo tam ciszej od Diabelkow moich. patinka glos oddany. ja waze juz tyle co przed ciaza ciuchy pasuja wszystkie,juz po porodzie niektore spodnie pasowaly.ale do wymazonej wagi jeszcze z 8kg:( kamila26 trzymam kciuki za was zeby wam sie z ta Anglia udalo,fajnie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) też się z tego "wąchania" uśmiałam :D patinka ja też głos oddałam i spadam coś porobić, bo już mnie nosi :) chyba se łazienkę dziś wyszoruję przyda się czysta wanna jak będę rodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×