Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

patinka glosik oddany. powinnas zglosic to na policje niech wiedza,ze tak nie WOLNO.U nas na ulicy tez komus lusterko zerwali i cos jeszcze porobili to dzielnicowi chodzili po domach i pytali czy cos zauwazylismy,maja tez w nocy czesciej patrolowac ulice. my wczoraj zakupilismy rowerek treningowy:D ciekawe czy te 8kg uda mi sie zrzucic na nim,i czy wogole na niego wsiade heh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja robie salatke makaronowa tylko ogorka nie dodaje sa rozne wersje # makaron świderki # papryka czerwona # kilka ogórków konserwowych # kostka sera żółtego # 30 dag szynki # puszka kukurydzy # kilka łyżek majonezu # sok z cytryny # sól, pieprz Makaron ugotować w osolonej wodzie, przepłukac zimną wodą i ostudzić. Ser, szynkę, paprykę pokroić w kostkę. Kukurydzę osączyć. Ogórki pokroić również w kostkę. Warzywa wymieszać. Dodać makaron, majonez i przyprawić. ALBO TAKA # 500 g makaronu muszelki # - 3 puszki tuńczyka w sosie własnym (lepszy w kawałku niż rozdrobniony - mięso jest lepszej jakości) # - 1 puszka pomidorów (też preferuje w całości) # - ok. 1 łyżki majonezu # - ok. 1 łyżeczka musztardy # - sól, sól ziołowa, pieprz świeżo mielony # - opcjonalnie: natka pietruszki ja tez mam gdzies przepis na salatke z zupek chinskich jak znajde to moge napisac tylko tam daje sie kapuste pekinska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaesc dziewczeta :) nie mam niani ale za to mam kilka dziwczyn z sasiedztwa ktore ciagle sie prosza czy moga Lennoxa na spacer zabrac ;) takze poki co bardzo milo spedzam czas :D ramie mam cale sine po implancie ale juz powoli schodzi. a salatke z zupek chinskich znam taka : ugotowac duzy brokul i posiekac drobno, 2 zupki chinskie przygotowac wedlug przepisu.odlac z nich cala wode, wymieszac z brokulem, 2 zabkami czosnku i majonezem.aha wiadomo, sol i pieprz :) przepycha, bardzo polecam! odezwe sie za kilka dni jak m. pojedzie bo ciagle jestesmy busy.buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anecia :) może coś wykorzystam choć nie wiem bo układam w glowie własny przepis :) A wczoraj na kolację zrobiłam taką ; pomidory w pół plastry feta w kostkę grilowana pierś z kurczaka w kostkę troszkę startego żółtego sera świeża bazylia i do tego sos sałatkowy z knora i wyszła superowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak robicie makaron do sałatki z zupki chińskiej to zalewacie go z przyprawami czy samą wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka ja nigdy nie robiłam ale gdybym miała robić to na pewno bym dała te przyprawy żeby ten makaron miał jakiś smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Właśnie umyłam okno ale co z tego jak wygląda tak samo teraz jak i przed myciem wrrr.... Okazuje się, że jest rozszczelnione i brud, zacieki są w środku. Chrzanie takie mycie. Ostatnio na wizycie położna zapytała mnie czy chce przy porodzie zastrzyk na przyspieszenie odejścia łożyska. Powiedziałam, że tak (mówiła, że szybciej się wszystko skończy) ale teraz się waham. Czy nie lepiej naturalnie? Słyszałam, że taki zastrzyk może spowodować większe krwawienia potem.... Powiedzcie dziewczyny, czy Wy miałyście robiony taki zastrzyk? W razie czego jeszcze się wycofam i zmienię ten wpis w karcie. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc bes pytalas o sweep. Mialam wczoraj polozna mowila,ze szyjka byla juz otwarta i zrobila dobry sweep i ze byc moze dzis albo jutro urodze, a raczej przez weekend na pewno. Wydawalo mi sie wczoraj,ze mam dosc regularne skurcze ale w nocy wszystko przeslo i jest tak jak wczesniej. Niby czuje ucisk ale zadnych skurczy. Jestem zla jak nie wiem. A sweep bolalo bardzo. ALe chyba nie zawsze dziala, no chyba,ze jeszcze dzis zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten zastrzyk 2 razy ale czy krawawienie bylo wieksze?nie powiedzialabym smart, szykuj sie szykuj, stawiam, ze to juz dzisiaj się zacznie na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lożysko po prostu samo ze mnie wyplynęło. nie wiem jak jest bez zastrzyka, mowią że to tzw drugi porod. A z tym krwawieniem, może krwawienie jest mniejsze, ale u mnie i tak bylo całkiem znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Ja sie szykowalam wczoraj bo mialam bole, a dzis nic oprocz jakiegos brazowego sluzu(czy to normalne?)bo polozna mowila,ze moze mi cos tam poleciec ale jest to juz drugi dzien, czasami tylko brzuch sie napnie. A Wy mialyscie sweep na wywolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przygotowania do świąt całą gębą...Wszystkim życzę rodzinnie spędzonych Świat Wielkiejnocy. U nas mży, nawet bym sie nie brała za okna.Moja \"boska\" mama przyjechałam spod Luton i umyła mi wszystkie okna przedwczoraj. Już mam posprzątane po remoncie i łazienka w użytku 100%. Ja rodziłam łożysko naturalnie, bo tak chciałam i tak napisałam w birth plan.A to dlatego,że nie brałam żadnych chemicznych środków przeciwbólowych, więc nie chciałam się dać kłuć na sam koniec.Miało to trwać do pół godz, ale sie przeciągało i po 40 minutach czekania (bezbolesnego) postanowiłam wziąć zastrzyk po godzinie od porodu, jesli się nic nie wydarzy.Potem połozna stwierdziła,że może jak poprę jeszcze to wyjdzie i udało się po 2 parciach - wszystko bezboleśnie.No gdybym bardzo krwawiła, to brałabym zastrzyk od razu.Z tego co wiem ten zastrzyk dają standardowo, więc jeśli go nie chcesz musisz to wyraźnie powiedzieć.Mnie pytały chyba ze 4 razy w czasie porodu o ten zastrzyk mimo,że wszystko było czarne na białym w moim planie. Smart231 życzę szybkiego rozwiązania i znosnego bólu. Anecia zazdroszczę takiej wagi - u mnie waga zatrzymała się kilka miesięcy temu i stoi mimo,że dosyć aktywna jestem na co dzień - taki mój urok chyba:puszysta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TYLKO NA CHWILĘ ŻYCZĘ WSZYSTKIM BRZUCHATKOM I MAMUSIOM WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNYCH JAJECZEK I MOKREGO DYNGUSA ORAZ PRZYJEMNEJ ATMOSFERY, A TYM, KTÓRE W ANGLII TO POGODY TAKIEJ JAK TUTAJ MAMY :) pozdrawiam wszystkich ze ścieżki mamy pandy i jamnika buziaki ps. Mamo Eli mam nadzieje, że moje "ziółka" pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwileczke powiedziec ze zosia wlasnie zaczela rodzic, od godziny ma skurcze i lada chwilka wykluje sie pierwszy kotinek.trzymajcie kciuki a ja ide nadzorowac :) juz doswiadczona ze mnie kocia polozna sie robi hehhe aaaa i co dziwne rodzi na tym samym fotelu co jej siostra.hmmm fotel porodowy? :D paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo będą nowe kotecki :) kobitki wszystkiego najlepszego na te święta! cudownych chwil z rodzinką, spokoju, dobrego wypoczynku i smakowitej wyżerki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, radosnych i rodzinnych Swiat :) Nasze Sloneczko ladnie dzisiaj spi, wiec i mama wypoczeta i zadowolona :) Weszlam dzisiaj na Nk i sentyment mnie ogarnal.. ah jak to dawno bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje dziewczynki :) życzę Wam Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny,pogody w sercu i radości ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych. Lolli super :) gratulacje dla zosi i czekam na zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ostatnio nie pisalam bo niestety zabki Mikolaja ida i ida i zblizaja sie wielkimi krokami, boli go to czasami strasznie i nie mam czasu pisac... w nocy daje mu pic zamiast jedzenia i dziala :) Poza tym zaczal sie wspinac po krzesle i buja sie w przod i tylu jak jest na czworaka... a jak go trzymamy pod pachy to stoi na nozkach. Wczoraj nawet sam stal moze 2 sekundy przy krzesle... oj ruszyl strasznie do przodu tylko najgorsze jest to ze nawet siedzenie mu sie znudzilo i najlepiej zeby stal a jeszcze raczej na to jest za malutki Zycze Wam radosnych Swiat Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa no i przede wszystkich milych i rodzinnych Swiat 🌼 buziaki dla Was :) odezwe sie niedlugo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja 2razy lozysko sama rodzilam,a tu nie mialam skurcza na urodzenie lozyska i po jakis 20min.mi daly zastrzyk,ale i tak lekko parlam.krwawienie to chyba mniejsze a nie wieksze,bo z moimi chopami to jak sie ruszylam to strasznie lecialo a teraz wstalam i normalnie. lolli,ale fajnie koteczki beda:) frugo ja do tej pierwszej salatki dodaje jeszcze ser zolty w kostki,albo kupuje w wiorkach. a z zupek chinskich nie zalewam ale przyprawy daje.zaraz napisze przepis bo znalazlam. oleniga pierwszy zabek pewnie niedlugo bedzie:) fajnie,a jaka radosc,a pozniej juz poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Całe szczęście deszcz przestał padać... uff... Już myślałam, że będzie lało przez weekend (ale żeby się nie cieszyć nadmiernie, od wtorku ma znowu padać non stop kilka dni, super...). Z tym łożyskiem to chyba nie będę już czarować. Skoro mówicie, że nie krwawi się bardziej po tym zastrzyku to chyba przy nim zostanę. Przynajmniej szybciej cała akcja się zakończy. Dzięki za odp! Właśnie gotuję warzywa na sałatkę, więc tylko chwilka na szybkie śniadanie i do pracy. Niestety jestem sama w domu (facet w pracy dzisiaj a na dodatek w poniedziałek też!! czaicie? świry angielskie pracują w lany poniedziałek i to jeszcze za normalną stawkę!) i wszystko na mojej biednej główce. Nie czuję tych Świąt w ogóle dlatego nie będę za bardzo się wczuwać. Zajmę się gruntowniej następnymi Świętami znaczy Bożego Narodzenia, wtedy będzie już z nami nasz mały chłopczyk :) Będzie już z nas taka mała rodzinka :) :) Dziewczynki życzę Wam radosnych, słonecznych i spędzonych spokojnie z najdroższymi Wam istotami Świąt Wielkanocnych. A dla panienek (takich jak ja :) mega Śmingusa Dyngusa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAaaaa lolli, koniecznie wklej zdjęcia kociaków! Ciekawe czy znowu takie rude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim spokojnych, radosnych, rodzinnych Swiat Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa i wszystkiego czego same sobie zyczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat Wielkiej Nocy zycze Wam dziewczyny, smacznego jajka i rodzinnego ciepla. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno nie pisalam bo jakod nie bylo o czym ale teraz mam nowine wczoraj zajaczek przyniosl mi mega niespodzianke- II kreski na tescie- 5 tydz sie zaczal oboje jestesmy w szoku- przyszly Tatus jakos nie moze uwierzyc tiaa- ja sie urodzilam w Wielki Piate- i sie dowiedzialam w Wielki Piatek ze zostane mama ale mi niebo zrobilu suprise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ewag! a czy Ty czasem nie jestes \'moja\' Ewa? :D wpisz sie do tabelki kotecki sa 3, 2 czorne i jeden rudy :D fotki beda pozniej lub po swietach bo moj komp odmawia uploadu zdjec do albumu :O kupilam wczoraj kojec- co za boskie uczucie-sikac bez dziecka na kolanach! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag gratuluje :) piekna niespodzianka :) Lolli a ja kupilam dzisiaj superowy travel cot taki do zabawy - cos jak kojec ... tylko ze uzywany i wypralam go takze testowac bede jutro... :) oj masz Ty z Lennoxem, ja tylko raz sikalam z Mikolajem na kolanach ;) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz "walcze" na ebayu o siedzonko do karmienia :)... trzymajcie kciuki :) ... ide sie kapac i zafarbowac wlosy - zdaly sie ma cos te swieta ;) :D :D :D ... moze zaczne jak czlowiek wygladac chociaz zmiana wlosow to nie za duza odmiana ale zawsze samopoczucie inne... :D narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! W czwartek o 22.40 urodzil sie Gabrys!!! 4400 kg , 57cm :) Jestesmy juz w domu i czujemy sie dobrze :) Jutro napisze cos wiecej, WESOLYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: smart231............03.04.2009......40...Londyn......... ....Ada bes..................22.04.2009.......39....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......36....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .25...Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009......25....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009......23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.........29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......5.......Bedford. ............... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........Syn Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje Lucilla!!!! Sporo wazylo to Twoje \"male\" szczescie :-) Wesolego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×