Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

przepraszam pomylilo mi sie,to 500 to miesiecznie:( chcialabym miec tyle tygodniowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie zycze powodzenia u gp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dlugo mnie nie bylo bo same problemy i jakos nie mialam glowy do was zajrzec:( dofinansowania nam nie przyznali choiciaz placimy 960f za mieszkanie a moj M na tydz zarabia 360f na reke i stwierdzili ze mamy zawysokie zarobki:/ na pokoj oczywiscie tez nikogo nie mamy wiec czeka nas przeprowadzka:(( szukam pracy powysylalam cv i cisza nawet na glupie sprzatania nie chca mnie szeby tego wszystkiego bylo malo moj M znalazl na internecie ogloszenie ze jego warsztat idzie na sprzedaz pracpdawca nic nawet nie wspominal i miga sie z placeniem wyplat, miesieczna wyplate przesunol o tydzien wszystko do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie zycze powodzenia u gp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, komputer sam za mnie wysyla :D a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1e5c4c1b7e2a1cc.html to moj maluszek :) scan wyszedl ok male ma 2.5 cm i rozwija sie szybciej niz termin z OM- i termin porodu mi sie przesunal na 12.12 i mam nakazane zeby sie nie martwic- bo wszystko jest super wiem- panikara jestem- ale mam nadzieje ze mnie jeszcze troszke lubicie ;) aaa- onyx- mozesz mi podeslac te birthplany? chyba sie przydadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, ja juz po obiedzie... trzeba bylo przyszyc ten guzik zostawiajac wiecej miejsca na brzuch :D ewag - no problem, wysylam plany. jeden jest mojej kolezanki, a drugi to taki do wypelnienia. to wszystko co mam, ja swoj odkladalam do rozmowy z polozna. rozmowy sie nie doczekalam, bo urodzilam 3 tyg przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki chcialam jeszcze raz poruszyc temat ciemieniuchy. Smaruje to na noc oliwka i wyczesuje rano ale ciezko bardzo schodzi. Slyszalam o jakim szamponie, czy ktos go stosowal i czy dziala? Moze jakies inne sposoby sa skuteczniejsze? Moze lepiej posmarowac wazelinka? Anecia - nie masz tego problemu u Amelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx - dzieki- juz przeczytalam teraz tylko musze sie naumiec terminow medycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cherry-ja sie odezwe bo problem ciemieniuchy wlasnie przerabiam. Tyle, ze Franek ma bujna czupryne wiec na poczatku ledwo bylo cokolwiek widac :) Probowalam oliwka z oliwek, ale nic nie schodzilo. W koncu w domowej apteczce wygrzebalam taki polski krem -EPIKREM-dla luszczacej sie suchej skory, egzemowej, itd.. Jest bardzo tlusty, posmarowalam mu glowke wczoraj kilka godzin przed myciem i dzis naprawde dobrze schodzi, zadnych uczulen nie widze i platki skory same odpadaja. Zobaczymy jaki bedzie ciag dalszy eksperymentu :) Krem w aptece 7 zlociszy kosztowal wiec drogi nie jest. Z tutejszych sposobow slyszalam, ze mozna tez diprobase posmarowac, ale to wyprobuje jesli nie zadziala moja \"terapia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga UK - dzieki za odp. Ja uzywalam zyklej oliwki nivea ale rezultat marny. Zastosuje ta diprobase.We wtorek ide do lekarza, wiec jeszcze go zapytam. Wiem, ze jest szampon Dentinox Cardle Cap, nie wiem tylko czy dziala. I jeszcze jedno, chcialam kupic ten krem, Elma chyba sie nazywa, ktory miejscowo dziala przeciwbolowo, ktos uzywal? Chcialam jej posmarowac nozki przed szczepionkami i oszczedzic troszke cierpienia. Ja te szczepionki bardziej przezywam niz moje dziecko. Strasznie mi jej szkoda, ona tak sie zali i patrzy prosto w oczy,az mi serce peka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki! :) odzywam się dopiero teraz, bo jakoś wolno mi idzie dojści do ładu ze wszystkim odkąd maluszek jest z nami dziękuję wszystkim za gratulacje! :) muszę nadrobić zaległości w czytaniu, bo trochę się tego narobiło a tymczasem szkicuję opis porodu: w środę w ciągu dnia miałam wrażenie, że mi ciekną wody po południu pojechaliśmy do szpitala 100 tys badań położna potwierdziła, że to wody, zrobiła mi masaż szyjki i zaleciła powrót do domu podejrzewając, że akcja zacznie się w nocy a jeśliby się nie zaczęła to miałam przyjechać o 12 w czwartek na wywołanie w nocy skurcze mocne ale nieregularne rano ok 9 pojechaliśmy do szpitala badania, słabe skurcze, postanowienie podania kroplówki na wywołanie konkretnej akcji porodowej i w tym momencie wszystkie moje plany pięknego porodu w wodzie runęły, bo przy wywołaniu już jest jakieś tam ryzyko i trzeba być stale monitorowanym ok 13-14 skurcze już co 3 minuty intensywne jak diabli, rozw.4 cm ale jeszcze dzielnie walczę dostałam gaz&air (odczucie po nim zaskoczyło mnie pozytywnie) czas sobie mija i mija.. godz 18- rozwarcie 8-9 cm od tej pory położna już pyta co chwilę czy mam ochotę poprzeć ale ja nie mam i tak przez następne 4 godziny nawet nie zdawałam sobie sprawy, że minęło tyle czasu godz 21:30 -zmiana położnych, bada mnie ta nowa i stwierdza nadal 8-9 cm i wtedy się załamałam, przyszedł lekarz i zaczęłam ppłakać, że już nie wytrzymam i prosić o cesarkę lekarz mnie zbadał, potwierdził brak całkowitego rozwacia, duże dziecko i źle ułozone zaproponował mi zzo ale powiedział, że tyle się już namęczyłam, ze na pewno nie chcę tego zmarnować i że po znieczuleniu poczekamy jeszcze 2 godz, bo może rozwarcie się zrobi przyszedł anestezjolog i po15 minutach byłam już w niebie rozwarcie zrobiło się ok 24 godzina parcia i nic, dzidzia wciąż w tym samym miejscu zaczyna się przygotowanie sali operacyjnej jedziemy, tam pełno ludzi, chyba z 10 albo więcej osób, dostałam kolejną dawkę znieczulenia po którym już nic nie czułam od pasa w dół, nic a nic, lekarz (Czech swoją drogą, superowy był) mówi, że zrobi wszystko, żeby to dziecko urodziło się naturalnie no i wtedy nacięcie, kleszcze, każą mi przeć jak tylko mogę i 3:20 Bartuś na moim brzuchu, tatuś przecina pępowinę dzidziuś dostaje tlen i zaczyna płakać po chwili i wtedy wszyscy zaczynają bić brawo i gratulować małżowi klona zszywanko ok 45 min i powrót do pokoiku z syneczkiem i uryczaną buzią THE END :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes, niezle przezycie, jeszcze raz gratuluje, jestem pelna podziwu dla mam ktore naturalnie rodzily, moja cesarka byla latwa szybka i malo bolesna. Cherry, moj Kuba mial ciemieniuche i zastosowalam szampon tutejszy jest chyba jeden spytaj w bootsie , taka biala prosta butelka a nazwa zaczyna sie na d, super pomogl, stosowalam kilka miesiecy codziennie, zadna oliwka kremy bo tylko przetluszczaja. w kazdym razie ja ten szampon wyprobowalam i dzialal. jutro napisze ci dokladnie nazwe bo mam w pokoju a maly spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes....ale przeszlas. Taka dzielna kobieta. Ciesze sie, ze masz juz swojego Bartusia. Poplakalam sie przy Twojej historii. U mnie bylo dramatycznie, ale poszlo szybko bo natychmiastowa cesarka byla konieczna wiec nie wiem co by bylo gdybym tak dlugo sie meczyla. Gratuluje synka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes - jeszcze raz gratulujemy!!! (maks pomaga mi pisac) odpoczywaj ile wlezie! buziaki dla calej rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bes pięknie się spisałaś Gratulacje dla Was :) 🌼 Ja dziś zielona herbata, bo coś mnie żołądek ostatnio pobolewa :( Maja zadziwiająco dobrze spała tej nocy, jadla tylko raz o 5, bo o północy wystarczył smoczek. Chyba warto zrezygnować z popołudniowej drzemki, zobaczymy czy dziś też się tak uda Miłej porannej kaweczki/herbatki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Cherry to jest dentinox i z mojego doswiadczenia swietnie dziala, z tym ze nie od razu oczywiscie, ale jak sie regularnie uzywa wida efekty. a moj Kuba przespal dzis w nocy ciurkiem 11 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - dziekuje za info. Kupie dzisiaj ten szampon, zobacze jak zadziala u Sary. U niej ta ciemieniucha dopiero sie zaczyna i chcialabym uniknac stanu zaawansowanego. Zapytam raz jeszcze, czy ktos uzywal kremu znieczulajacego dla niemowlat? Jutro mamy szczepienia i chcialam go zastosowac. Bes - bylas bardzo dzielna - serdecznie gratuluje synka!! Czekamy na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes, gratulacje!! Silna kobita z Ciebie. Ja zakładam z góry, że wymięknę już na początku i epidural będzie niezbędny. Dzisiaj idę do innej przychodni na spotkanie z jakąś położna na pogawędkę odnośnie wywołania. To już 9 dzień po terminie :( No, zobaczymy co się będzie działo, na kiedy ustawią mi szpital. Dzisiaj późnym wieczorkiem przylatuje sister z Polski i zdążyłam jej jeszcze zlecić zakup tego kremu na ciemieniuchę - Epikrem :) Dzięki Aga uk za dobre rady na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes jeszcze raz ogromne gratulacje , sliczny sunek i jaki duzy!!-duzo zdrowia dla was !!!!!!!!!!! monis-przykro mi z powodu twojej sytuacji ale chyba troche nie fair zrobil konsul no bo zarobki calkiem male nie sa ale oplata za dom duza i o tez sie liczy-mam nadzieje ze bedzie lepiej pozdrawiam cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog (poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes, super chlopczyk, a ile ma wloskow, wyglada bardzo spokojnie i szczesliwie, duza buzia.A on jest Bartlomiej czy Bartosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes!!!! dzielna kobitka z Ciebie!!! Jeszcze raz gratulacje :) Widzialam zdjecia Bartusia...sliczniutki chlopczyk!!! Czy wiecie moze jak sytuacja wyglada z paszportem dla maluszka...kiedy tatus jest Anglikiem a ja niestety nie mam juz paszportu?? itz ukonczyla mi sie data waznosci i latam na dowodzie.... Dodam ze tatus ma paszport... Z gory dzieki za odpowiedzi :) Agnieszka75 ja juz tyle sie naczytalam na temat tego imienia :) bo chcialabym zeby to byl Kubus a nie Janek... i wiekszosc zrodel podaje ze jack to skrot od francuskiego Jacques i ze to skrot od jacob...fajnie by bylo jakby ktos to potwierdzil :):):) i ostatnie zapytanie do Onyx...czy moglabys mi przeslac ten birthplan na maila :) duszko4@wp.pl bardzo prosze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-dzieki ja tez mam nadzieje ze bedzie lepiej ale juz nie znajde takiego fajnego domu:( co do councilu to oni nawet nie raczyli nas powiadomic ze nam nic nie dadza mojej kolezanki maz zarabia tyle co moj i placa 850f dostali dofinansowania 70f na tydz wiec nie wiem od czego to zalezy myslelismy ze tez cos mniejwiecej tak dostaniemy no ale nadzieja matka glupich:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowalo mi, wiec: przyszedl dzis moj przepiekny wozeczek wiec rzucam ebay na rzecz smigania po parku.no to smig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×