Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Lolli- Ty to potrafisz czlowiekowi humor od rana poprawic :D A co do facetow to niestety sa tacy, ktorzy wymagaja wiecej wysilku i naprowadzania na wlasciwy tok myslenia, a i to nie zawsze dziala :( Ja nie mam przynajmniej tesciowej bo zmarla zanim sie z moim poznalismy, ale i tak nie mam lekko bo to ciezki charakter niestety i nie zawsze rozumie moje poczucie humoru, tok myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, u mnie niedobrze. Kuba obudzil sie z 39 goraczki. przelewa sie biedak przez rece i jest apatyczny. dostal paracetamol i teraz spi. nie wiem co robic bo nic innego mu nie dolega tzn nie ma kataru, nie kaszle, nawet skorke ma dzis ladna. poczekam az wstanie i znowu zmierze mu temperature... e tam Kamila nie zmieniaja. moj maz w zyciu sobie sniadania za kawalerki nie zrobil a teraz gotuje obiady,zmywa (wybiorczo to wybiorczo ale jednak), wynosi smieci bez upominania ( no moze czasem trzeba jobem puscic :D ) i ostatnio opanowal nawet trudna sztuke wlaczania pralki ;) :D . ide sie ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie pomyslalam, ze moze w tym tempie doczekam sie sniadania do lozka za jakies 5 lat... :D:D:D rany!!! moja Ela ma faze na swietego mikolaja.codziennie pyta kiedy przyjdzie i przyniesie jej prezenty! i tak gdzies od tygodnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to zapomnialabym sie pochwalic, ze wczoraj przyszedl kojec dla Franka :) Na razie chyba bardziej jestesmy zachwyceni my niz on ;) Dla nas to super wygodne bo jest na kolkach i mozna go sobie przesunac gdzie sie chce i regulowana wysokosc podlogi robi duza roznice dla mojego kregoslupa. Wreszcie skonczylo sie polegiwanie na naszym lozku czy tez na kanapie a ja mam pewnosc, ze ma twarde i stabilne podloze dla pleckow. Dzis przyszedl tez materacyk do lozeczka - fajowy-kokosowo-welniany i dosc twardy, niestety gryczanych na male lozeczko tutaj nie ma, a ja za pozno sie zorientowalam, ze firma od ktorej kupilam kojec sprzedaje gry czano-kokosowe, ale 140x70 a moje lozeczko jest 120x60 :( No i po ptokach a tamten kosztowal tylko 30 funtow a ten ponad dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Mamo eli mam to samo :) kiedy przyjdzie mikołaj,kiedy przyjdzie gwiazdka a kiedy przyjdzie dzieciątko a kiedy będą moje urodziny i dostanę prezenty :D do znudzenia dobrze że teraz dzień dziecka to może te prezenty ją na trochę zaspokoją bo moje nerwy tego nie wytrzymają a tak na marginesie to właśnie dziś przyszły paczki z pl do dziewczynek na dzień dziecka i co .......................teraz bawię się w odkrywanie prezentów w różnych sytuacjach :D tz ciągle pakuję i udajemy,że przyniósł to listonosz,że mikołaj,że są jej urodziny,że ola wraca ze szkoły i paczka na nią czeka ................. już wysiadam .....................żeby tak Hania wreszcie zgłodniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja Ela stala o 8 rano gotowa do wyjscia, w kaloszach i plaszczu przeciwdeszczowym, jak powiedzialam ze Kuba jest chory. nagle zachorowaly jej lalka, mis i kroliczek i co? i moje dziecko stalo przy drzwiach z cala menażeria gotowe do wizyty u lekarza hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wasze dzieci jak zaczynaly chodzic lub raczkowac tez byly tak poobijane??? moj Kuba wyglada jak dziecko wojny. najgorzej ze ma wszystko ze tak powiem "wymalowane na twarzy" tzn fioletowy guz na czole i siniec na policzku. az strach z domu z nim wyjsc, bo ktos sobie pomysli ze bije biedne dziecko... Ela byla duzo bardziej ostrozna. o wlasnie znowu sie wyrznal! idzie i nie patrzy, jak przecinak zasuwa przez pokoj i lup glowa w krzeslo! Kamila nie chce nic mowic, ale wlasnie Ela stoi w pelnym rynsztunku, z plecakiem, gotowa do wyjazdu... do Ciebie :D:D:D powsinoga po matce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - zobaczysz wszystko się odmieni, moj też nie był do końca przekonany i tak bardzo zaangażowany - a teraz to jest super. Bawi się z Maksem, pomaga przy kąpielach, robi mleczko - miej nadzieję i zachęcaj go a na pewno coś w nim drgnie. Powodzenia i bądź dobrej myśli. Selena - aż mi sie łezka w oku zakręciła. Miałaś dużo odwagi by iść za głosem swego serca no i za tym co Ci rozum podpowiada. Jest wiele kobiet które nie mają odwagi na ten krok, boją się zostać same i że sobie nie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamoEli niestety moje chlopy tez poobijane wiecznie byly z guzami na czole,siniaki na rekach nogach,a jak zaczynali wstawac to na pupie,zreszta do dzis wiecznie posiniaczeni:) heh kamila_b szykuj sie na gosci:) o widze,ze nie tylko ja mialam lezki po przeczytaniu tego co selena napisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena a co powiesz na ok 11 w sobote? spacerek u nas w Welwyn? Kamila? Edyjus sie pisze, juz rozmawialysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.... ja wlasnie pijac kawe dorzucilam troszku fotek do galerii ;] i musze zmykać bo ichasia bierze znow korba na anty spanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok mamo Eli,to ja już szykuje ciasteczka i soczek dla Elci.. zapytaj tylko czy przychodzi sama czy z opieką ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze na sluzbe zdrowia tutaj nie ma co liczyc, ale dzisiaj to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Bylam na spacerze z Frankiem i postanowilam wpasc do przychodni zapytac gdzie moge prywatnie zaszczepic malego przeciwko rotawirusowi. Tutaj z autopsji widze, ze ciagle ktos ma \"tummy bug\" a jakis czas temu to byla prawdziwa epidemia-poziom higieny tutaj pozostawia wiele do zyczenia niestety. Pytam sie w recepcji-wszyscy na mnie taaaaaaakie oczy!!!!!! Pierwszy raz slysza o takiej chorobie. Przyszedl jeden z GP-i tez takie oczy, a jak juz stwierdzil, ze pamieta co to jest to mowi, ze nigdy w zyciu nie slyszal, ze jest na to szczepionka. Normalnie obciachu sobie narobilam pytajac sie o to. Co za kraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama***Eli w sobote to my znowu w plener jedziemy:):)tym razem nad jakies jeziora ostatnia wycieczka byla boska!!!!!!bylismy tu:) http://images.google.pl/images?hl=pl&q=lulworth+cove&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=R8oeSrrCMtGNjAe7r6m2DQ&sa=X&oi=image_result_group&resnum=4&ct=title polecam!!!!widoki az dech zapiera:) edyjus-bardzo sie balam zaczac zycie na nowo inaczej jest jak sie jest singlem..zawsze mozna sie wycofac,ja jestem z dzieckiem..i bardziej patrzylam na dobro dziecka dzieki Bogu moi chlopcy:)dogaduja sie swietnie:):)wiesz gdybym nie zaryzykowala cale zycie zadawalabym sobie pytanie co by bylo gdyby....teraz nie musze:):)jest tak jak sobie wymarzylam:)no jeszcze tylko brakuje nam wlasnego konta ale mysle ze to tez kwestia czasu:) a co do spotkania..to moze w srodku tygodnia by Wam pasowalo??weekendy przewaznie spedzamy poza miastem..moj M tylko wtedy ma wolne... buzka kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Ale sie rozpisalyscie!!! Selena alez sie wzruszylam!Silna kobietka z ciebie!Ciesze sie ze Ci sie udalo. Lolli :-D napewno nie wszystkie wypadną:-D:-D Mamo Eli ty to musisz miec z Elcią wesolo!! EmilciaWakefield swietne zdjecia,widze ze masz dwoch syneczkow w lozku ze smoczkami.Po twoim opisie wydaje mi sie ze twoj synus przechodzi kolke.Moze jesz za duzo produktow mlecznych jak mleko,sery,jogurty.Ja zastapilam soyowymi i malutkiej bylo lepiej. Ewag wydaje mi sie ze twoj M sie zmieni jak dzidzia sie urodzi.Czasem facetowi zalezy ale nie okazuje tego.Moj M tez tak mial nawet myslalam o tym zeby odejsc i zeby sama wychowac dziecko,a jak juz sie urodzilo to zmiana 100 procentowa.Z drugim dzieckiem to juz zmienil sie 200 procent:-D bo przez pierwsze 2 tygodnie od powrotu ze szpitala codziennie mialam sniadanie,obiad,kolacje do łozka:-d .A teraz tez jak przyjdzie z pracy to musi sie najpierw przywitac z dzieckiem a potem idzie sie kąpac:-Dczesto sie bawi z malutka, tylko ze jeszcze nigdy nie przebral jej pieluszki bo jak twierdzi nie umie:-D:-D:-D Kamila_black slicznie ta malutka gra.Ja tez od malego gralam na pianinie ale w wieku 6 lat to ja dopiero zaczynalam:-DGram tylko ze sluchu bo nigdy nie uczylam sie z nut. Mam rodzine od strony mamy bardzo muzykalna i nawet dwa zespoly są w rodzinie,takie tam kapele ale są:-D:-D Niedawno ksiadz zaproponowal mi tu w Szkocji abym w kosciele grala:-D:-D:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy Aga Uk jeśli obciach to tylko dla nich.U mnie na takie pytanie zdziwienia nie było, raczej obojętnośc. Też oczywiście u mnie nie robią. Babka odeslala mnie z tym do walk-in-center ale jakim cudem tam mieliby mieć tą szczepionkę???chyba sama nie wiedziala co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam Moje biedne dziecko ma chyba ospe :( :( Kurcze 7 miesięcy to dość wcześnie, ale pisza, że może się zdarzyć. Oby tylko łagodnie przeszła. Kamila no nie mów, też grasz super!! Ale w kościele to pewnie byś nie chciała, hahah Selena ja bardzo chętnie się wybiore na jakiś spacerek w tygodniu. Najlepiej między 10 a 11 lub 14-15... generalnie, bo Maja zwykle tak się budzi i wtedy mogę iść Dziś akurat poszła spać dopiero o 14:30, ale to rzadkość Wiec zawsze możemy się spotkać gdzieś koło Wrafton House Surgery jeśli tam ci pasuje. Jak chyba wspominałam mieszkam blisko porshe i T-Mobile. A na spotkanie u mamy Eli to pewnie jakiś wtorek, bo wtedy ma wolne. Moje kończenie karmienia piersią idzie pełną para, heh, dziś na wieczór pierwszy raz ją karmiłam od wczoraj, wiec jeszcze trochę i zupełnie przestanę. Ona i tak dostaje butelke z proszkowym i lepiej po tym śpi, także trochę mi szkoda, bo to miłe uczucie, ale widzę poprawę w nockach Miłego wieczoru życzę babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black jak najbardziej miedzy14-15bo budze rano wyprawiam synka do szkoly pozniej znowu sruuuu do wyrka i wstaje okolo 12:):) no tak to jest jak zegar sie przesatwia ja niestety nie umie chodzic wczesnie spac:(przewaznie miedzy 2-3:(..musze koniecznie sie przestawic bo jak dzidzia sie urodzi to bede non stop nieprzytomna chodzic:(a moze jakies ziolka zaczne wieczorami pic?? mysle ze jak juz wszystko sie wyjasni z mieszkaniem caly stres zejdzie ze mnie i zaczne normalnie funkcjonowac bo teraz to jest koszmar:(:(moj chodzi na nocki synek szybko zasypia a ja siedze i dumam jak to dalej bedzie....aa no jakos bedzie:)tak wiec zgadamy sie i umowimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamy!!pozdrawiam was, kja nie pisze bo u mnie raz lepiej raz gorzej więc smęcić nie bede poza tym kupiliśmy tv na ebay ani telewizora ani pieniedzy z powrotem bo wplacilismy na konto-zreszta maz chcial kupic ja nie-wiem bylismy glupi-tylko nawet policja nie chce wysłuchac bo twierdza ze too sprawa cywilna, pisałam na forum ebay i tam sie troche dowiedzialam ze działa świetna szajka na ebay-normalnie złodzieje w biały dzień-uwazajcie naprawde-ale wiecej nie pisze bo brak słow i troche podłamana jestem nie pieniedzmi ale że nikt nie chce pomoc-dobra koniec marudzenia kamila black moj maly mial ospe jak mial 6miesiecy-nic milego zostaly mu slady na buzi z tych strupkow ktore byly tam gdzie sie ciągle slinil , przchodził gorzej niz ten starszy mam nadzieje że twoja dzidzia nie bedzie miala tak zle selena nie martw sie tak bardzo-ja jak mam stress to tez nie moge spac wiem co to jest-bedzie dobrze-mowi ci to chyba najwieksza pesymistka na swiecie! kamila black ja tez koncze karmienie piersia mały lepiej spi w nocy ale i tak czesto sie budzi pierwszy raz juz po 2 godz od zasniecia pozdrawiam was wszystkie!! mało stresu i zdrowia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do szczepionek to oczywiscie na ospe tez nie ma a przydalaby sie. Chcialabym jego zaszczepic po 9 miesiacu jesli do tego czasu nie zdazy zachorowac i siebie tez bo ani nie przechodzilam ospy ani na nia nie bylam szczepiona wiec nie wiadomo jak moge ja przechodzic a przy tej sluzbie zdrowia to jednak wolalabym jej nie przechodzic ;/ Kiedy pytalam sie midwife to cos wspominala, ze taka szczepionka kosztuje NHS 1000 funtow :D. Ciekawe jakim cudem mozna ja kupic w Polsce za bodajze 150 zl i producentem jest....GlaxoSmithKline. Szczeka normalnie opada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila raportuj mnie tu szybko skad wiesz ze to ospa!!! moze moj Kuba zarazil sie od Twojej Mai i stad ta goraczka! to by wiele tlumaczylo i mialabym z bani problem :) gadaj szybko bo Ci zaraz zadzwonie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaeli-a twój kuba nie ma przypadkiem trzydniówki to wlasnie ona charakteryzuje sie wysoką goraczka bez dodatkowych objawow, przy ospie z regułu jest niska ale jedna najwazniejsza rzecz to naprawde powiekszone wezły chłonne w okolicy szyi za ucghem lub z tylu glowy moi chlopcy długo mieli pogrubione węzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-wspolczuje z tym ebayem :( Wiem, ze to juz po ptokach, ale ja zawsze staram sie sprawdzic komentarze danego sprzedawcy zanim cos kupie, szczegolnie wiekszego, chociaz jedyna duza i drozsza rzecza byl kojec i troche sie balam bo jechal az z niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarze miał pozytywne 100 procent 67 gwiazdek tylko że to są fedbacki kupowane za 1 pens, to prawdziwa szajka już wyrejestrował tamten nik i działa już na innym chyba piatym z koilei-ale szkoda o tym piasc -mąż kupował nie ja i mowilam zeby nie kupował ale nie posłuchał jak wiele razy -wiec chyba młotek kupie i czasem dostanie po głowie na lepsze ustawienie się mózgu i żeby mnie czasem posłuchał- szkoda gadać, ale napisałam do policji lz lancashire mają coś pomoc, jest jeszce strona fbi gdzie można zgłosic sprawe ale czasem sie boje czy nie narobie jeszcze gorzej bo mają nasz adres i sie troche boje , ale telewizor kosztowal dwie pensje dobre,-no coż zobaczymy-nie bede juz o tym pisac bo sie jeszcze bardziej dołuje ciekawe jak patinka na nowym ,przynajmniej bedzie miala bezpieczniej, selena ty al emasz dużego syna to to drugie to taki mały rodzynek bedzie a jak dziewczynka to już calkiem szczescie, pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu co do ebaya to tez mialam przezycia ....wrrrr jakis rok temu kupil moj M laptopa po pol roku przyszla do nas policja twierdzac ze laptop jest kradziony i ze musza go zabrac jako dowod rzeczowy i ze musimy czekac na wezwanie do sadu jako świadkowie po czym dostaniemy pokwitowanie z nr sprawy i bedziemy mogli sie starac o odzyskanie pieniedzy bo przecież ani ebay ani paypal nie sa w stanie zwrocic kasy po upływie 7 dni od transakcji ... i do dziś wszystko milczy ... ani sprawy ani wezwania ani kasy . jak idziemy gdziekolwiek sie dowaiadywac to nikt nic nie wie lub każą czekac ... jednym słowem tragedia... i jaieś 300F poszlo w zapomnienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje emilcia-najgorsze to bezradność policja-brak słow ! pozdrawiam was jeszce raz i miłej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×