Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Hej dziewczyny to ja Mama z Anglii :) bylam dzisiaj u poloznej.. bo mialam miec ten masaz ale wkoncu mi nie zrobila zreszta ja za bardzo tez nie chcialam powiedziala ze jezeli nie mam zadnych objawow porodu to wcale ten masaz moze nie pomoc wiec zrezygnowalam i jezeli sie nic nie wydarzy do 13.11 to 13.11 ide na wywolanie ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud............29.10.2008.....42....Enfield......syn .......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania Patuniaa...........1.11.2008......42....Birmingham..corka.....Julia mala79.............08.11.2008.....39.....Londyn....corci a.............? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. ...Adas/Alan lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka.....Zuzia? Krakersik81........22.11.2008.....38....Menchester...cór ka.....Zuzia Patinka26..........30.11.2008.....37....Cheltenham....co rka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....36....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? Kamila26............18.01.2009......30....Inverness..... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......27....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......21.....Melton......... ..?.............? mi83...............24.03.2009.......20....Hinckley...... .córcia.....Hania bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......14....H/C........... ?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka.....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec....oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath....córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton......syne k...........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak...Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield...... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis nie mam czasu maz okupuje. monika syrop sie gotuje z jednej srednirj cebuli,i cukru to kilka lyzek daj 1 i probuj jaki ma smak(ja adaskowi to 1dna daje),taki lekko slodki ma byc,wody to tyle zeby zakryla cebule,a gotuje sie bo taka surowa jest za mocna dla niemowlaka:) milego popoludnia ide bo stary mnie juz goni(jutro od 9 do 17 ma szkolenie:classic_cool:papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie jestem jeszcze ciezarna, ale starajaca;) i mam do Was pytanie. Czy orientujecie sie moze jak tu odbywa sie badanie krwi w kierunku toksoplazmozy i hormonow?? czy powinnam isc prosto do GP i da mi skierowanie, bo chyba walk in centre odpada? nie oplaca sie chyba isc do polskiej kliniki czy do laboratorium bo tego nhs by chyba nie refundowal, skoro te polskie kliniki w Londynei nei maja podpisanych umow z NHS?? nei choruje tu zbyt czesto, wiec malo sie orientuje w tej caklej sluzbie zdrowia, wciaz czekam na zaproszenie na smer test;/ mialm tu raz badania krwi ale to bylo na moja prosbe, na te badania nie moglam isc prsoto po wizycie u GP ale dala mi skierowanie, z ktorym szlam umowic sie na kolejny appoitment;/ ....masakra, w Polsce z reguly nie musialam na nic czekac;D ale to szczegol. Moze cos doradzicie? latwiej zadzwonic, dzownilam i juz dzisiaj nei odbieraja, sprobuje jutro:) w soboty zamknieta przycjodnia wiec kich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett, czeka Cie tu spore zaskoczenie jesli chodzi o sluzbe zdrowia, bo inaczej to dziala niz w Polsce. Ale trzeba przyjac to z pokora ;) ja mam dwa katy i tez chcialam miec badanie na toxo przed zajsciem, ale tutaj tego nie robia, w kazdym razie mnie nie zrobili mimo ze chcialam, tak czy siak bylam w Polsce i sie badalam. Oni podchodza do wszystkiego bardziej na luzie, np. nie masz tu do czynienia z lekarzem tylko z polozna podczas ciazy. Poczytaj o toxo, bo w sumie droga do zarazenia jest dosc skomplikowana . ja caly czas mialam koty spalam z nimi, nawet w ciazy. Moj Kubuniek nadal biedny, bylam u lekarza i oczywiscie tak jak sie spodziewalam, nic, tylko sam musi powalczyc z choroba. tak wiec walczy... spiac non stop. mam pytanie o ciemieniuszke, jak dlugo on to bedzie jeszcze mial na glowie? smaruje przed kapiela oliwa i myje gabka. cos jeszcze mozna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka:0 wiem wlasnie, ze ta sluzba zdrowia jest calkiem inna i to mnie wkurza:[ mieszkam tu 5 lat:) ale na szcescie nei musze chodzi c zbyt czesto do lekarzy...moje ciezarne kolezanki mialy zle doswiadczenia, zwiazane co najgorsze z poronieniami, nasluchalam sie i jestem na to zla:[ z tego co piszesz wynika, ze nei ma sensu isc do mojej lekarki, skoro zapewne zbagatelizuje moja prosbe:p tego sie wlasnei spodziewam, ale byc moze wybiore sie bez proszneia sie ich do laboratorium, a interpretacje wyniku mozna dopstac na necie;) staramy sie juz o dziwecko, wiec nei chce robic badan w Polsce bede dopiero w swieta..dzieki za odpowiedziec, ale tego sie wlasnei spodziewalam, ze to nie takie hop siup;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ten Linomag jest do kupienia od razu nie trzebago robic bez recepty w kazdej aptece to jest taka tubka opakowanie bialo niebieskie. krakersik mam usg jutro 37 tydzien obecnie poniewaz moja ciaza jest skomplikowana,historia poprzednich ciaz bardzo nieciekawa odchodzace wody itd zobaczymy co mi powiedza juro. patunia powodzenia 13 podczytuje wasz topik dosc czesto i czekam na kolejna ciekawostke o porodzie :) ja mam termin na 30/11 a mowili ze w 34 tc urodze na pewno przy zdjeciu szewka i nic jak byl strach o kazdy dzien tak teraz nic sie nie dzieje a skurcze juz mam dlugo bolesne czasami dlugie i kicha. p.s. u mnie pada od soboty tragedia potop normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko Ja-Gocha,strasznie mi sie ostatnio nie chce pisac,mam totalnego lenia:-(bylam dzis u lekarza i wygniutl mi ten brzuch i powiedzial ze dzidzia jest bardzo dobrze ulozona i ze glowka jes juz engage,czyli ze co,moze juz blizej niz dalej porodu??ach jak bym juz chciala,(chociaz zero skorczy praepowiadajacych i czop tez jeszcze nie zszedl,tylko mnie cos tam na dole kluje coraz czesciej)no.no i w koncu to moje tzecie juz badanie moczu nie wykazalo zadnej infekcji,to dobrze,bo juz myslalam ze cos nie tak ze non stop wysylaja mi siuski do labolatorium bo cos niby znalezli na magicznym papierku,hmmm....No to tylko czekac,a bardzo nie lubie wiec umylam dzisiaj okna i zmienilam firanki,podobno dobry sposob na przyspieszenie porodu,zobaczymy. No i wreszcie mama przyjechala:-D z waloweczka,troche sobie podjem,bo po porodzie to same zakazy w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka, co do tych zakazow, to tutaj znowu bardziej luzackie podejscie. ja jadlam prawie wszystko oprocz kapusty i cytrusow. i jest ok a w polskiej gazecie czytalam dluga liste zakazow, np. pomodory, kakao, orzechy,itd. ja unikam smazonego. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka25
Cześć topik Wasz czytam od dość dawna i bardzo wiele się dowiedziałam oopiece nad ciężarną w Anglii.Za co wam bardzo dziękuję. A teraz mam pytanko : Pobieram zasiłek Housing benefit.niedługo ide to tego urzędu skąd pobieram ten zasiłek bo mojemu mężowi zmieniła sie stawka wynagrodzenia a każdą taką zmianę trzeba w tym urzędzie zgłosic>i oto moje pytanie Otóż jestem w ciąży .czy więc musze / moge zgłosic od razu w tym urzędzie ze jestem w ciąży?czy ten fakt ze jestem w ciąży zmieni nasz zasiłek-czy on moze zwiększyc sie czy nie ? czy dopiero po urodzeniu dziecka zgłosić sie tam? czy może wziąć jakies zaswiadczenie od położnej ze jestem w ciąży?I JAK TO ZASWIADCZENIE NAZYWA SIE PO ANGIELSKU ? DZIĘKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka25
A dlaczego ten mój nickpomarańczowy a Wasze czarne?to dlatego ze dziś pierwszy raz napisałam na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - ty tak często piszesz,że się martwiłam po jednym dniu absencji.Dzięki za przepis.Idę zaraz gotować eliksir kaszlności, haha. Przyjrzałam się dziś mojej maternity exemption card (karta, z którą mam recepty za darmo) i wazna jest do 2012 roku,szok.Myślała,że to tylko na czas ciąży i rok po urodzeniu dziecka (u mnie powinno być do 18/05/09). Fajnie. Ciekawe czy dentystę też mam za darmo do 2012, muszę zapytać. Witam nowe na forum. Agbieszka75 - ja robiłam tak z ciemieniuszką: przed kąpielą oliwka lub parafina ciekła, mycie głowy (bez szamponu, tylko mydełkiem Bambino- mama poradziła), potem znów oliwka/ parafina ciekła i wyczesywanko specjalna szczoteczką dla niemowląt (Czarek ma różową, bo niebieskiej nie było :)).A jak miał na czole i brwiach to delikatnie ręcznikiem po kąpieli ścierałam lub paznokciem (bardzo delikatnie!!!) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!po tej przeprowadzce nic mi sie nie chce,nawet ciezko podejsc do komputera. Oleniga a co polozna mowi na te odparzenie?bo pisalas ze to wyglada jak rana. Olenka twoj nick jest pomaranczowy bo musisz zalozyc swoj profil na kafeterii,musisz wejsc w preferencje.Olenka z tego co sie orientuje to nie musisz zglaszac ze jestes w ciazy bo raczej zasilek ci sie nie zwiekszy poki dziecko sie nie urodzilo jeszcze,dopiero po urodzeniu.Jezeli starasz sie o mieszkanie to wtedy mozesz wziac zaswiadczenie od poloznej ze jestes w ciazy,bo napewno bedzie pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedz.i pozdrawiam. A czy mozecie mi napisać jak sie nazywa zaswiadczenie o ciąży po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocna zmiane! frugo, dziekuje za linka do kubelka :) maternity certificate to matb1, wystawia go polozna w okolo 20 tygodniu ciazy. czy jest jakis lek na glupote i nadmierne zaufanie ludziom? prosze o szybki przepis. 🌼 dla gory tabelki, dawno juz nie mielismy dzidziusia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja to chyba wczesno ranna zmiana jestem albo pozno nocna ...haha ;) :) A ja doje mliko ;)... moj maz wlasnie daje butle Mikolajowi - moje slonko przespalo 6 godzin od ostatniego karmienia, wymeczylam go w dzien tym suszeniem i wietrzeniem dupki, nawet raz na macie zsnał... Kamila26 - połozna powiedzial zeby grubo sudocremem smarowac... Olenka to zaswiadczenie to tak jak onyx napisała - MAT B1 - ja tylko chcialam przytaknacbo zawsze lepiej jak wiecej osob potwierdzi, wtedy ma sie pewnosc - ja tam mam... jak preczytam o czyms z dwoch zrodel to mam pewnosc ze jest to prawdą :)... miłego zblizajacego sie poranka zycze :) dzisiaj Swieto Niepodległosci :) i mój maz ma imieniny a ja nie mam prezentu :( ...buziaka mu dam ;) :) ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo***Eli za info, postaram sie skombinowac strzykawke a narazie do koncowki mleka bede wlewac... acha... a Ty karmisz piersia to w sumie nie masz innego wyjscia jak strzykawka... ale moge chyba do mleka dodawac na koniec karmienia? nie sadze zeby jakas rekcja tam zachodziła i tak w brzuszlu z mlekiem sie miesza... pozdr.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim Mojemu śpiochowi dziś się godziny przestawiły i drugie karmienie miała dopiero przed 7. Niestety już nie zasnęła, wiec miałam wczesną pobudke. Teraz już znów je więc mam czas na komputerek :)... Jak tam u was dzis pogoda, bo tu zdecydowanie lepiej. Jest szansa, że na spacer z nią pójde, bo póki co jest słonecznie. Mam pytanie do świezych mam, jak duzo większe są pieluszki numer 2, czy warto już je kupic? bo trochę ostatnio jej kupka wyszła za pieluszke no i padła ;/ ale przynajmniej mnie boobie nie boli :P :D słucham radia trójka w internecie i mówią, że młodzież i studenci Święto Niepodległości traktują teraz już tylko jako dodatkowy dzień wolny. Szkoda co, ja do dziś pamiętam apel historyczny, który w 4 klasie podstawówki przygotowaliśmy dla szkoły. Był piękny. Obchody tego Święta są również godne uwagi, a młodych to nie interesuje, przynajmniej większosci. ale patriotycznie brzmie :) Kamila26 nie szalej za dużo z układaniem itp w mieszkaniu, pamiętaj, że twój kręgosłup wcale nie lubi noszenia i obciążeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! oleniga za 2h idę na baby clinic wiec zapytam (jak nie zapomnę ;) ) onyx jest - puknąć się w głowę - niestety czasem trzeba dość mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Monika2 moj maz ma niedziele i poniedzialek OFF!i gra w swoja strategie:(bleeeee.wczoraj wyczytalam,na onet,ze mozliwe w anglii tornada i nie spalam w nocy,serducho tak mi bilo,jak wiater zawial,do okna o chwila,ganialam,dzidzia sie ruszala mocno,czula mamy zdenerwowanie,maz sie ze mnie smial,ze panikuje:( a dzisiaj wyczytalam ze od nowego roku PRAWDOPODOBNIE wejdzie ustawa o mieszkaniach socjalnych,ze juz nie beda na stale,i jak sytuacja finansowa sie polepszy(co roku beda sprawdzac)to albo wiekszy czynsz,albo szukac czegos na wlasna reke. Oleniga tez polecam Linomag na pupcie,(musze dopisac do listy),jak posmarujesz i dzidzia zrobi kupke to pupy nie ma zabrudxonej,bo oslania tak,nie wsiaka:) polozna z polandu mi polecila.jak 1go synka urodzilam,a D3 prze[isuje (w polsce tak jest) lekarz pediatra po uprzednim zbadaniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, to ze wyszla jej kupka to nie wina za malych pieluch. Twoja mala nie wazy jeszcze 4kg wiec nie powinnas miec tego problemu. czasem cos tam wyplynie bo akurat: dziecko jest tak ulozone, pielucha jest zle zapieta, pielucha jest mocno zasiusiana wiec kupka nie ma gdzie juz wsiaknac itd. jeszcze nie raz pszczolka zarobi sie po pachy (doslownie!) :D .pieluchy 2 sa nieznacznie wieksze od 1. roznicą jest chyba kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Oleniga tak jak dziewczyny pisza linomag tez jest dobry,sprobuj alantan i linomag ktoras masc napewno pomoze. Anecia ty to widze ze tak jak ja panikara jestes,ja tez jakbym uslyszala o tornadzie pewnie nie zmruzylabym oka:-):-D Czy Aniapud juz urodzila? Kamila black powiem ci ze troche poszalalam ale to dlatego ze ja musze miec wszystko na swoim miejscu.Wiem ze to nie dobrze dla kregoslupa tym bardziej ze mam wielki brzuchol.Ale staram sie od czasu do czasu zrelaksowac choc na pare minut. 30 tc.juz mi sie zaczol jeszcze 2 miesiace :-)juz poszukuje wozka ale nic nie moge znalezc.Jeden widzialam piekny w mothercare jak bylam w Glasgow odwiesc tescia ale cena ponad 600 funtow.Jakbym znalazla taki tu u siebie w mothercare (ale nie widzialam takiego), to moze bym wziela jak nie za gotowke to nawet na raty. Myslicie ze daloby sie wziąsc na raty w mothercare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamo Eli, no tak myślałam, że jeszcze nie ma co się spieszyc z 2.. ale już wkrótce :) Jeszcze mam troche jedynek niestety wiem, że będą i takie po pachy, a szwagier to mi opowiadał o kupkach torpedach, on otwiera pieluche w nocy a tu wystrzał na odległośc no ale.... Wziełam super kąpiel.. jagodowy płyn i normalne golenie nóg, a nie gdzieś na boki wyginanie nóg i w miseczne, heh..mmm.. jak mi dobrze. Skarbuś jeszcze śpi więc mam trochę czasu na śniadanie, albo drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kamila26 niby moj region nie byl zagrozony,ale na slowa mozliwe tornada w angli......aaaaaa!!!!u nas w ostatnich dniach tak lalo i wialo... ojeju wozek za 600funa ty to masz wymagania...a popatrz gdzie indziej bo nieraz tak jest,ze jakas promocja...a w szkocji macie tez ta wyprzedaz od chyba 24grudniua?bo tu wlasnie taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja wcinam, slodycze szok!!!i apetyt dopisuje!ciagle bym cos podjadala(najlepiej slodkie i serki almette),i juz 6kg do przodu,ale to w sam brzuch i cycy,bo reszta bez zmian... hej brzuchatki!z gory tabelki maie juz swoje pocieszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A necia ja wiem ze jest drogi ale zaden mi sie nie podobal a ja chcialam taki wysoki 3 w 1 z fotelikiem samochodowym ktory sluzy tez jako taka spacerowka oprocz normalnej spacerowki niewiem czy mnie zrozumialas:-)bo pisze jakos tak nieskladnie:-D i ten wozek wlasnie taki byl. Pewnie i tak go nie kupie jak znam zycie!!:-(bo rzeczywiscie jest bardzo drogi.Bede szukac podobnego ale i tak pewnie nie znajde i w koncu kupie taki ktory mi sie nie podoba bo ja mam tak zawsze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Słoneczko świeci i jest przecudnie. Anecia - w lutym w tym roku w naszej okolicy mieliśmy małe trzęsionko ziemi.Chyba 6 w skali do 10.Ludzie z łóżek pospadali, bo to było w nocy.A ja dowiedziałam sie na następny dzień z radia - spaliśmy jak zabici.haha.I patrz ile stresu niewiedza mi zaoszczędziła.Czasami lepiej nie wiedzieć.Było takie \"mądre przysłowie pszczół\" - mniej wiesz, lepiej śpisz. A dziś u nas dzień kosza.Nerwy mam, bo nasze śmieci w worku na chodniku czekają.Teraz po tej kradzieży koszy to tak co tydzień będziemy wystawiać worki aż do marca:( Ostatnio na spacerze zastanawialiśmy sie jak można ukraść taki duży kosz.Przecież to robi tyle hałasu.A nam aż 3 ukradli i my nic nie słyszeliśmy.Ale widzę,że pół ulicy wystawia worki, to chyba jakaś inwazja złodziei koszy. A Czarek chyba w rutynę spania rannego wpadł, bo już kolejny dzień z rzędu śpi od ok. 9:30 -10:30.Stresuje się maluszek, bo nie umie przemieszczać się do przodu.Już potrafi przyjąć pozycję na czworakach, ale na razie tylko do tyłu sie odpycha.Biedactwo,płacze przy tym.Ale takie życie - na wszystko przychodzi pora. A u mnie w zamian za zwrot głosu 9wcześniej był szept) natura dała mi kaszel (jak gruźliczy).Jutro wykaszlę całe to choróbsko mojej GP.Może coś poradzi. Brzuchatki w dwupaku - pewnie już niektóre sie rozpakowały..Czekamy na wieści.I trzymamy kciuki.Oby ból był znośny i bez komplikacji. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jedz jedz anecia, po porodzie szybko stracisz. moj malec juz lepiej, ale wczoraj mialam stresa. nawet w nocy spal calkiem dobrze, oczywiscie przytulony do swojej ulubionej maskotki, cycucha. mam pytanie odnosnie materaca, bo zamierzamu kube przeniesc do jego pokoju, chociaz ja sie wzbranialam dosc mocno, ale pogadalam z kolezankami i one juz od dawna sa odseparowane i lepiej przez to spia. zreszta u nas lozeczko sie nie zmesci a on z koszyka juz wyrasta (a byl taki tyci...) Tak wiec pytanie, jaki najlepiej materac? Jakie wypelnienie? Jaka firma? etc. dzieki. ladna pogoda, mam nadzieje ze sie utrzyma, bo chce choraczka wziac do lasu, podobno mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o jaki ci chodzi!bylam w mothercare w tamten poniedzialek,ale tam tylko ze 3 wozki byly z takich wlasnie 3w1,ja tak nie ogladalam bo juz mam zwykly gleboki:)mi te 3w1 jakos nie podchodza wole wlasnie te glebokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×