Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość lexxx
agnieszka75 mi lekarz na ciemieniuche bo zaczela sie malemu troszke robic przepisal balsam DERMOL, i smarowalam cala glowke na nosc w dzien itp i nie ma sladu skorka piekna, pewnie ten balsam mozna w aptece bez recepty kupic, bo oliwka mi nie ponagala ani wyczesywanie. dziewczyny czy zmiana mleka moze wywolac goraczke???u malucha??? jesli sie smienia np na inne ale tej samej firmy?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila 26 , jesli chodzi o wozki to ja polecam mamas and papas. kupilam na ebayu za 150, uzywany ale w swietnym stanie wlasnie 3 w 1 i jestem bardzo zadowolona, chociaz jedyny minus to kola, bo ja moj las szukalam, ale tutaj ciezko o duze kola, cztery. ale ogolnie radzi sobie z konarami, jest dosc lekki, latwy w obsludze i ma spora gondole. wygodny. patunia powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexxx
mozna jak dziecie chore mozna na dwor tylko musi bym mu bardzo cieplutko :) a materac my w mothercare kupowalismy dosyc drogi ale chyba sprawdza sie, maly spi dobrze i smacznie w swoim lozeczku. ja jeszczeniw yprowadzam malego do swojego pokoju bo budzi sie w nocy na jedzenie wyprowadze go dopiero jak zacznie przesypiac cala noc. apozatym jak dziciatko chore to budzi sie i jeczy w nocy i skzodaby mi go bylo, a w lozku spania z malcem nie wyobrazam sobie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 👄 ja mialam miec wczoraj ten masaz szyjki ale jednak mi nie zrobila bo po rozmowie ze mna stwierdzila ze jezeli nie mam zadnych skurczy ani nic sie nie dzieje w strone porodu to ten masaz nic nie da wizyta wygladala jak zawsze u poloznej.. mam pytanko do dziewczyn ktore byly na wywolaniu jak to wyglada w szpitalu caly ten proces? ehh.. pewnie juz gdzies pisalyscie ale staralam sie Was doczytac narazie jestem na 13 stronie :D z gory dziekuje za odpowiedz chodzi mi co beda robic jak to w ogole wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moze i zrzuce w koncu 3ka na glowie,noi maz...ale z adasiem z 75 w 9miesciazy jak zrobilo sie 62 tak zostalo(do niedawna) wywolanie to najpierw z tego co pamietam czopek,a pozniej jak to nic nie da kroplowka z oksotycyny(chyba dobrze napisalam)alez wy piszecie ze ledwo nadazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede szukac!!!!!! wszystkie na ebayu sprawdzilam i tylko jeden w miare mi sie podoba czarny kolor (bo taki chcem)ma duze kolka (choc nie wiem czy to gumowe czy jakies plastikowe niewiem czy jest ciezki i jak sie prowadzi)to wlasnie jest minus kupowania na ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TAK SIĘ UŚMIAŁAM,ŻE POSTANOWIŁAM I WAM ZAFUNDOWAĆ PORCJĘ ŚMIECHU W TEN ZIMNY PORANEK Ten poradnik przeznaczony jest dla wszystkich rodziców teoretycznych ku przestrodze, dla faktycznych w celu weryfikacji rzeczywistości: zapomnij o poradnikach na temat wychowywania dzieci i przestań bujać w obłokach. Oto dziewięć sposobów na sprawdzenie, czy jesteś już gotowy zostać dobrym rodzicem. 1.Kobiety: aby przygotować się do macierzyństwa: włóż szlafrok i przymocuj na brzuchu worek z grochem. Trzymaj go tam przez 9 miesięcy. Po tym czasie wyjmij z worka 10 procent grochu. Mężczyźni: aby przygotować się do ojcostwa, pójdź do najbliższej apteki, wyłóż cala zawartość portfela na ladę i oddaj aptekarzowi. Następnie pójdź do supermarketu i załatw, by cala Twoja pensja była co miesiąc przelewana bezpośrednio na konto sklepu. 2.Aby przekonać się, jak będą wyglądały Twoje noce, powinieneś chodzić po pokoju od 5 po południu do 10 wieczorem, nosząc mokry tobołek o wadze około 5 kilogramów. O 10 wieczorem odłóż tobołek, nastaw budzik na północ i idź spać. O północy wstań i chodź po pokoju z tobołkiem na rękach do godziny pierwszej. Nastaw budzik na 3 rano. Ponieważ nie możesz zasnąć, wstań o 2 i weź sobie coś do picia. Wróć do łóżka o 2.45. Wstań, gdy budzik zadzwoni 3.Śpiewaj piosenki przy zgaszonym świetle do godziny 4. Ustaw budzik na 5. Wstań. Zrób śniadanie. Postępuj tak przez 5 lat. Sprawiaj wrażenie zadowolonego z życia. 4.Wydrąż melon, robiąc mu z boku mały otwór o średnicy piłeczki pingpongowej. Zawieś na sznurku u sufitu i rozbujaj. Weź miseczkę wodnistej papki i spróbuj za pomocą łyżeczki przełożyć jej połowę do wnętrza bujającego się melona, udając przy tym, że jesteś samolotem. Drugą połowę papki wylej sobie na kolana. Jesteś już gotów karmić roczne niemowlę. Aby przygotować się na karmienie raczkującego dziecka, rozsmaruj dżem na kanapie i wszystkich zasłonach. Ukryj paluszek rybny za szafa i zostaw go tam na parę miesięcy. 5.Ubieranie maluchów nie jest wcale takie łatwe, jak się wydaje. Kup ośmiornicę i siatkową torbę. Spróbuj włożyć ośmiornicę do torby tak, by żadne jej ramię nie wystawało na zewnątrz. Czas przeznaczony na to zadanie: całe przedpołudnie. 6.Przygotuj się do wyjścia rano z domu. Czekaj pół godziny przed drzwiami do ubikacji. Wyjdź z domu. Wróć. Wyjdź ponownie. Wróć. Wyjdź i odejdź kilkanaście metrów od domu. Wróć. Wyjdź i oddalaj się bardzo powoli. Po drodze zatrzymuj się, by dokładnie przyjrzeć się każdemu niedopałkowi na chodniku, każdej gumie do żucia, każdemu papierkowi i każdemu martwemu owadowi. Wróć pod dom. Krzycz głośno, że masz już tego wszystkiego dosyć, aż sąsiedzi staną w oknach i z zaciekawieniem zaczną się na Ciebie gapić. Teraz jesteś już gotów, by zabrać swojego malucha na spacer. 7.Pójdź do supermarketu, zabierając ze sobą cokolwiek, co przypomina dziecko w wieku przedszkolnym. Najlepiej nadaje się do tego dorosły kozioł. Jeśli chciałbyś mieć więcej niż jedno dziecko, weź ze sobą kilka kozłów. Zrób sprawunki na cały tydzień, nie spuszczając ich z oczu ani na chwilę. Zapłać za wszystko, co kozły zjedzą lub zniszczą. 8.Naucz się na pamięć imion bohaterów dobranocek. Kiedy zorientujesz się, ze śpiewasz podczas kąpieli \"Ja jestem pan Tik-Tak\", jesteś gotów, by zostać rodzicem. 9.Pamiętaj, aby wszystko to, co mówisz, powtarzać przynajmniej pięć razy. 10.Zanim dorobisz się potomstwa poszukaj ludzi, którzy mają już dzieci. Krytykuj ich bezustannie za brak konsekwencji i cierpliwości, za to, że nie uczą swoich pociech dyscypliny i ze pozwalają im na wszystko. Doradzaj im bez przerwy, co powinni zrobić, by dzieci wcześniej szły spać, jak maja nauczyć je dobrych manier i zachowania przy stole. Ciesz się tym okresem. Nigdy później nie będziesz już tak doskonałym ekspertem w wychowywaniu dzieci. .....prawda,że życiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja tez kupiłam na ebay taki 3w1 i jestem bardzo zadowolona. Mój to BEBE CONFORT LOLLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello again, udało mi się uciąc drzemke i przyszła moja połozna z wielkimi gratulacjami, fajna babka i pochwaliła Majeczke. .....Była tez i inteligentna uczennica na położną, która żeby rozebrac dziecko do ważenia zdjęła jej pieluszke na kanapie a Maja zrobiła siusiu... normalnie jak się nie wkurzyc, debilka jedna, ja bym ją oblała na teście, bo mózgu nie używa. Mam nadzieje, że ta plama zejdzie, bo to kremowa kanapa. lexxx zabrzmiałaś bardzo ostro, z tym, że nie wyobrażasz sobie spac z dzieckiem... my teraz pare razy zostawialiśmy Maje z nami, bo ona się tak lepiej czuje, potrzebuje mojego ciepła wokoł. W łózeczku w naszym pokoju tez śpi, ale przy mnie mogę ją pogłaskac gdzy płacze a nie wisiec nad łóżkiem z bolącym kręgosłupem. I nie widzę w tym nic złego. Kamila26, ty nie pisz, że już 6, bo skoro mówisz, że masz bardzo duży brzuch to to LEDWO 6. To bardzo mało. Ja dla odmiany przytyłam duzo, ale uwierz mi, nie masz się czym martwic. Ja po porodzie zgubiłam 7 a teraz już 11 kg. no i skoro mówie o wadze.. głodna jestem, heh, jeszcze normalnego śniadania nie zjadłam, tylko jogurt i banan :) zaraz przeczytam te sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud............29.10.2008.....42....Enfield......syn .......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania Patuniaa...........1.11.2008......42....Birmingham..cork a.....Julia Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. ...Adas/Alan lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka.....Zuzia? Krakersik81........22.11.2008.....38....Menchester...cór ka.....Zuzia Patinka26..........30.11.2008.....37....Cheltenham....co rka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....36....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? Kamila26............18.01.2009......30....Inverness..... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......27....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......21.....Melton......... ..?.............? mi83...............24.03.2009.......20....Hinckley...... .córcia.....Hania bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......14....H/C........... ?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka.....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec....oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath....córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton......syne k...........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield...... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia..Nicola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem. A wiec tak.W sobote o 8.30 podano mi jakas galarete na wywolanie skorczy[nie pamietam nazwy],ale po dwoch godz.wylecialo mi wszystko w toalecie.Gdy dostalam ja po rqaz drugi dopiero zaczely sie skorcze i to zajebiste.Myslalam ze oszaleje bo procz boli z brzucha doszly mi z krzyza,cale szczescie ze mialam tesciowa przy sobie [chodzacy skarb] smarowala mi krzyz oliwka caly czas masowala,ulga byla niesamowita. Ok.21 mialam skorcze co 5 min raz z brzucha raz z krzyza. Przyszla polozna i powiedziala ze moje rozwarcie jest dopiero na 3 cm,normalnie sie podlamalam bo juz mialam dosyc,wiec dostalam kroplowke i zastrzyk na ulge ale niestety nie pomogl mi wogole. po 2 godz zaproponowali mi 2 kroplowe i epidural wiec sie zgodzilam bo naprawde czulam sie wypompowana od tych boli. Dopiero mi ulzylo jak zastrzyk zaczal dzialac nie wspomne ze nawet miedzy czasie gaz bralam ale tylko mnie otepial i nic wiecej.OK 24 przyszedl do mnie lekarxz i powiedzial ze postep jest ale tlko o 1,5 cm normalnie tak wszystko szlo wolnym tempem ze masakra tylko skorcze sie nasilaly i nic wiecej. No ale nie stey o 3 nad ranem lekarz stwiedzil ze nie ma co czekac bo serduszko wolniej bile i trza robic cesarke bo takim czekaniem na conajmiej 8 cm trzeba ok 8 miu godzin widzac u mnie takie wolne postepy wiec nie ryzykujac zrobili mi cesarke . Ok 3.30 moka malenka wyszla na swiat majac 52 cm. Jestem szczesliwa i po tym wszystkim mimo to wiem ze opieka lekarska w tym szpitalu byla ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mala79 super ta Twoja mala kureczka :) serdecznie gratuluje! no to kto nastepny? :P frugo sorki ale moja poczte szlag trafil :O nic nie dochodzi, dostaje tylko info ze nie dotarlo, nie wiem o co chodzi ale pewnie juz dziewczyny ci pomogly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexxx ja zmienialam mleko na inne tej samej firmy i to kilka razy i nic sie nie dzialo wiec to chyba nie o to chodzi? ale kazdy maluch jest inny wiec moze Twojemu akurat nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo dotarlam do punktu 2 i zrezygnowalam z dalszej czesci (na chwile) bo: po pierwsze spia dzieci (oboje!!!) a ja juz zaczynalam rechotac, a po drugie zdazylam sie poplakac ze smiechu i osmarkac :D DOBRE!!! dam mezowi do poczytania ;) mala79 gratulacje!!! 🌼 czekamy na opis, maleńka sliczniutka :) Oleniga trafilam na niewydarzona HV, ktora zamiast odpowiedziec mi na proste pytanie, wytoczyla mi cala tyrade na temat wyzszosci specyfiku za 10 funtow nad gripe water . na koniec nadmienila mimochodem, ze nie moze mi tego przepisac :) ... adin...dwa...tri...tolka spakojna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... ktos tu sie guzdral z postem... to ja??? :D mala79 patrzac na rureczki dodane do Ciebie domyslalam sie ze mialas lekki hard core :) . najwazniejsze, ze juz po wszystkim i masz malenka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala79 no spoko,mialas naprawde super opieke:)i szybciutko do domku wyszlas,zycze zeby wszystko sie pieknie goilo!!!i Corcia zdrowo rosla🌼 no to czekamy na nastepne dziewczynki:)rozpakowujcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Was i bardzo dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.(serduszka z podziękowaniami dla WAS) Ps.narazie serduszka literkowe booooo - wstyd sie przyznać ale ja nie umiem takich obrazków kolorowych wstawiac :( jak będziecie sie nudzic to napiszcie jak to sie robi .dzięki. A teraz coś o mnie .mieszkam w Coventry i jestem w ciąży.a termin porodu wyznaczony na 25.grudnia .tak sie wam pochwalę bo bardzo podoba mi sie ta data.Zrobilismy sobie z mężem prezent swiąteczny prawda? A zapomniałam napisać ze ja juz jestem mamą 3.5-letniej Ani.no i za pól godzinki musze sie zbierać do przedszkola po moją Anie.to narazie tyle o mnie.jeszcze raz dzięki za pomoc i ciesze sie ze w koncu odważyłam sie napisać na forum.Słonaczko dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala79 - duza buzka, gratulacje dla calej rodziny i pozdrowienia dla tesciowej :)) frugo - poryczalam sie ze smiechu... mamo eli - wale sie w glowe caly czas - nie pomaga... chlop w chalupie - wrzod na d*pie jak mawiala moja babcia. maz ma poniedzialki i wtorki wolne, w srode na noc. jeszcze tylko dzis i jutro... ja nie chce miec dwojki dzieci, z ktorych jedno ma 35 lat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dużo zdrówka Tobie i Maleńkiej! Olenka25 a ja Ciebie pamietam, pisałaś na naszym poprzednim forum. Musze malca przenieść do łóżeczka...jestem. Kiedyś pisalam ,że leżaczek to nic specjalnego dla mojej małej ale teraz to super sprawa. wibracje bardzo ja uspokajają, jak jest zmęczona to nastrajają Olę do spania,że wystarczy ją przenieść do łożeczka w odpow momencie i zasypia szybciutko. Ciesze sie z tego niesamowicie bo od urodzenia byla trudna do zasypiania. dziś sprawilam se witaminki.pregnacare ma coś specjalnie dla karmiących. Myśle, że sa ok A tymczasem czekam na wyniki badania krwi.Juz więcej schudnąc nie mogę bo bede jak zombie ze ssakiem przy cycu. Slicznie dziś za oknem, az chce sie żyć.Złota angielska jesień-przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo moze i zabrzmialam ostro ze nie jestem za spaniem z niemowlakiem. bo ja po prostu sie boje i tyle, boje sie ze jak usne przekrece sie tak i moge przydusic dizecko, czy maz. pomimo ze lozko mamy ogromne. i nie chcialam zeby to zabrzmialo strasznei bo kocham swoje dziecko najbardziej na siwecie i jak placze to nie mowie ze wisze nad nim, ze nie wiezme je na moment do lozka, czy na rece, tylko ja po prostu nie spie z nim i tyle i uwazam to za nierozsadne. a to jak kazdy robie to jest jego prywatna sprawa i nic mi do tego. kurde z tym mlekeim w szpitalu powiedzieli ze to moze przypadek ze akurat tak sie stalo ze goraczka i zwrot jedzenia. za kilka dni sprubuje znowu w dzien na obiad mu dam to inne mleko zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo wlasnie prxeczytalam o przygotowaniu sie do bycia rodzicem, szkoda tylko ze wczesniej tego nie dorwalam... usmiechalam sie przez caly artykul ale jak doszlam do spiewania o tik-taku to wyuchlam smiechem.. oj poprawilas mi humor... doczytalam narazie tyle...musze malego uspac...no nie chce spac w dzien za bardzo - co za dziecko :( a cyce to mi zaraz eksploduja :(...narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×