Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Jola z tego co wiem to 2 tyg po terminie to jeszcze nie jest przenoszenie dopiero pozniej bo zawsze daja ci od terminu 2 tyg do przodu lub 2 tyg do tylu z tego co widze to Aniapud poszla 12 dni po terminie ja ide teraz 13 na wywolanie mialam miec wczoraj teen masaz szyjki ale bylam u poloznej i mowila ze jak mam tylko lekkie skurcze to ten masaz nic nie pomoze tylko tyle ze sie pomecze.. wiec sie nie martw napewno jakby sie cos dzialo to by Cie nie zostawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszyłaś Mi83.A myślałam,że większego ciapciajstwa już nie można urządzić.Oj ucierpi moje pedanctwo, ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam troszke pozna pora :p 🖐️ wiec dzis mialam spotkanie o 11 z polozna testem paskowym sprawdzilam mocz okazalo sie ze mam za duzo protein i nerki mam obciazone ale ze to nic powaznego.Cisnienie ok a wieczorem mam 170/85 tez nie jest zle dopiero jak te 2 gie wzrosnie powyzej 95 mam dzwonic do szpitala. Mala ostatnie 2 dni bardzo malo sie rusza wiec zrobiono mi Ktg i wyszlo dobrze o 2 giej mialam w szpitalu usg.Malutka juz nie rosnie tak szybko i jej waga to 3311g na dzien obcecny :) glowka w dol nisko.Wod mam tyle samo co mialam czyli nic sie nie powiekszylo ale tez nie ubylo co jest wazne. teraz pozostaje mi czekac.Jak tak was czytam prawie wiekszosc ma porody wywolywane i az strach mnie oblatuje bo kazda czuje wiekszy bol ehmm.Przezyje sie i to :p buziaczki i pozdrawiam was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borwka a Mama Eli to wiedzma.Mowi mi bym z marchewkami nie przesadzila.Dwa dni mialam potem problem by sie Ksiezna wykupkala.Ale teraz jest w miare dobrze choc prezy sie czasem kupki wygladaja normalnie.Nie potrafie zdjec z telefona tutaj zalaczyc.Szkoda bo jest sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z dojarka o północy ;)... najpierw napisze a potem Was doczytam... zawsze robilam odwrotnie, no ale z moim maluchem nie da sie juz tak... mam pytanie, bo zapomne - czy Wasze maluchy tez nie chca spac w dzien?... nie wiem co powinnam robic z moim szkrabem, jak wsadze go do wozka i pojde na spacer to spi, chyba bede wychodzic na spacer po kazdym karmieniu najaies 10-15min bo nie widze wyjscia... byla u mnie dzisiaj HV - opowiedzialam o tylku malego, to juz jakies 3 tyg. sie ciagnie... powiedziala zebym nic juz nie robila i poszla z nim znowu do lekarza, bo wypróbowalam wszystkoco tylko mozna bylo... powiedziala zebym wszdzila go w pampersa albo jakakolwiek pieluszke i dala sobie spokoj z tetrowymi bo i tak nic nie daja... to musi byc cos powazniejszego - jakies wirusowe albo bakteryjne... jutro (czyli dzisiaj) ide do gp po wyniki z krwi i zabukuje wizyte tez dla Mikolaja - nie wyjde od niej dopoki nie bede usatysfakcjonowana jej gadaniem typu - \'nic powaznego... to normalne\'... takze trzymajcie kciuki, zebym sie z nia dogadała... Mała wielkie gratulacje z okazji narodzin tak wyczekiwanego malenstwa... :) 🌼🌼 🌼... trzymam kciuki za wszystkie brzuchatki :) 🌼 dla Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Ja juz nogach (znów bez polskich znakow, bo zmiana jezyka cos szwankuje). Ludzilam sie ze jak Maja zaczela jesc przed 7 to po tym obie pojdziemy spac, jak juz mowilam, ludzilam sie i jestem juz z wami a ona w lezaczku na stole patrzy swoimi pieknymi duzymi czarnymi oczami i pewnie zawola o wiecej, bo tylko 10 min ssala. Ja dla zblilansowanej diety matki karmiacej pije kawe i jem ciasteczka z czekolada, jak nasze pieguski :) Czekolada zeby utrzymac dobry humor, bo cos z tym ostatnio u mnie kiepsko :o 🌼No ale do rzeczy... dla tych którzy nie otrzymali szczesliwego smsa, Aniapud urodzila po 2 w nocy chlopca po uwaga... 35 godzinach. 🌼 🌼 😘 i Gratulacje dla Aneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! ojejku biedna Aniapud nameczyla sie:(GRATULUJE ANIAPUD,MALENSTWA🌼 kamila_b nie zamartwiajn sie jeszcze troche i malutka bedzie gaworzyc,bawic sie nozkami to wtedy napewno humor ci sie poprawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tylko na chwile. kurcze smsa przeczytalam dopiero po rzeczytaniu posta :) Ania wszystkiego najlepszego skarbie, Tobie i nastepnemu Kubusiow, gratuluje! :D 🌼 🌼 🌼 ja juz kilka razy pisalam, ze przenosilam obie ciaze. pierwsza 10 dni a druga 12 (drugi porod mialam wywolywany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ja pierwsze dziecko urodzilam na 2tyg przed terminem,a drugie na tydzien przed:)zobaczymy jak 3cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz moge cos napisac :) kiedys pisalyscie cos o kolysankach i piosenkach dla dzieci... moje dziecko wlasnie oglada na drugiej polowie screena (podspiewujac !) teledyski Davida Guetty :D:D:D .oprocz "The world is mine" , ten jest raczej dla starszej publicznosci :) . smiesznie to moje dziecko wyglada, jak maly betonik mruczacy mantry :D zapowiada sie dzis ladna pogoda prosze pań! bardzo sprzyjajaca spacerom celem dostarczenia wit d3, wywolania porodu lub po prostu przewietrzenia łepetyny :D Monika2 kolki sa bo byly, niestety nie widac zbytniej poprawy. przezyjemy! :D mialam kilkakrotnie do Ciebie zadzwonic, ale zawsze cos lub ktos mi przeszkodzil . no dobra... przedwczoraj zasnelam z dzieciakami, padlam jak kawka :D obiecuje dzis zadzwonic na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam internetowe radio dla dzieci,leca tam piosenki natalii kukulskiej,fasolki i takie tam rozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jeszcze zeby mojej szprotce chcialo sie sluchac fasolek. puszczalam jej kilkakrotnie, ale gdzie tam... jedyne co lubi to piosenki z "Leniuchowa", swinka peppa i noddy :) aaaaa! musze sie pochwalic! od kilku dni lozko jest suche po nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nakarmilam Mikolaja... dziewczyny powstrzymajcie mnie bo jak pojde dzisiaj do swojej surgery to ich chyba rozniose tam... zadzwonilam o 8.15 zeby zabukowac wizyte dla siebie i Mikolaja a ona mi mowi ze juz nie ma miejsc, tylko jedno jest wolne... a jak chcialam zapisac sie w pon. to kazali w srode zadzwonic o 8.00 rano, no a 8.15 okazala sie godzina gdzie jest juz tylko jedno wolne miejsce... no myslalam ze mnie szlak trafi albo ze pogryze ja przez sluchawke... no wkurzylam sie maksymalnie az sie poryczalam... zasrani angole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga u mnie jest to samo, musze zadzwonic jutro zeby sprawdzic czy nie ma wolnych miejsc na 6 weeks check dla Kuby za dwa tygodnie :) . to nie angole, to tylko wszechobecna, debilna biurokracja a ona nie zna granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko, ze jak chce umowic wizyte to zaczynam dzwonic od 8.30 rowno (u mnie w GP o tej porze wylacza sie sekretarka) i ani minuty pozniej. w ramach ciekawostki dodam, ze wizyty umawiane telefonicznie to pozostalosci po tych umowionych osobiscie. u mnie w surgery drzwi sie otwieraja o 8.15, wiec to co pozostanie po tlumie ludzi obsluzonym w ciagu 15 minut zostaje do rozparcelowania miedzy dzwoniacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jest! lece bo umowilam sie dzis z kolezanka na kawke. mam byc u niej za godzine a na razie siedze w pizamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołe brzuchatki: aniapud............29.10.2008.....42....Enfield......syn .......Kubuś Patuniaa...........1.11.2008......42....Birmingham..cork a.....Julia Jola25..............05.11.2008.....41....St Albans...chyba córka..Hania Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. ...Adas/Alan lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka.....Zuzia? Krakersik81........22.11.2008.....38....Menchester...cór ka.....Zuzia Patinka26..........30.11.2008.....37....Cheltenham....co rka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? olenka25............25.12.2008.....34....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......30....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......27....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......21.....Melton......... ..?.............? mi83...............24.03.2009.......21....Hinckley...... .córcia.....Hania bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......14....H/C........... ?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka.....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec....oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath....córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton......syne k...........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield...... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud ale mialaś maraton. Wracsj szybko do formy i pochwal sie dzidzią. Gratuluje oczywiście! Ja idąc do lekarza umawiam sie na jedna wizytę, i wtedy, przy okazji niby to, mowie jaki mam problem z Zuzia czy Olą. Umnie daja śmieszne godziny wizyt, np nastepna mam na 16.48. Wyliczaja co do minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim,noi wielkie gratulacje dla Anipud wkoncu sie doczekala malenstwa. A ja mam problem,jak pisalam moj aniolek nie chce cyca a od wczoraj piersi tak mnie bola ze szok,wyczuwam dookola guzki to napewno z tego ze pokarm sie zbiera.Co mam zrobic zeby sie ich pozbyc. Masowac czyms piersi czy normalnie oklady sa potrzebne. Dzisiaj rano to juz sie dotknac nie moglam. Pomocy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej Was doczytuje z dojarka w reku oczywiscie - jak zwykle :( ... Kamila wyslij mi na gg jesli to bedzie łatwiej dla Ciebie: 4430561 Anecia mój maluch nie ma plesniawek, ma tylko bialy nalot na dziaslach ale bez zadnych krostek... chyba ze to tez plesniawka...?napiszcie cos o plesniawkach... mama***Eli juz o tym wspominala kiedys...(a tak w ogole mamo***Eli, mozna dawac gripe water do koncowki mleka pod warunkiem oczywiscie ze maluch zjada wszystko...ale lepiej strzykawka...ale dzieki za pamiec :) Witaj Olenka25 🌼 :) ... ja tez miala wywolywany porod (11dni po terminie-pierwsza dzidzia)... Patinka zycze Ci zeby skurcze same przyszly...bez wywoływania... trzym sie :) Ogromne gratulacje dla Anipud 🌼... duzo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli nie zapomnij zeby 6 weeks check zrobic tez dla siebie...pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki w ten sloneczny ranek! aniapud - gratulacje! calusy dla calej rodziny, wracaj szybko do domku, do formy i do nas!!! czekamy na opowiesci z dreszczykiem i na zdjecia! mamo eli, dzieki za propozycje, ale chyba poprzestane na suplementach dla mnie, wiec nie mecz sasiadki w moim imieniu! wesolej kawki zycze! ja tez bilansuje diete kawa, ciastek (nie)stety nie mam, ale ostatnio pracuje nad charakterem i staram sie nie jesc slodyczy. hehe, nie da sie tak calkowicie, ale ciasto czekoladowe maz zajadl w calosci :) asanna, czekamy na fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala79.. oj nie dobrze, nalepiej jak dziecko sciaga albo sciagarka jakakolwiek. Zbiera ci sie pokarm stad te stwardnienia, ja tez tak mialam z jedna piersia, bo Maja nie chciala prawej. Wyslij szybko swojego mena po nakladki silikonowe, moja przez kilka dni prawa piers ssala z nakladka, moze sie uda. A ja zaraz znajde elektryczna pompke na ebay za £20, ladnie dziala a duzo tansza niz te sklepowe Oleniga nie zapomnialam o tobie, po prostu bylam troche zajeta mala ale zaraz tu postaram ci sie wkleic co obiecalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole mala to dziwie sie ze maluch nie chce piersi.. czy dali ci dziecko dosc szybko do ssania, moze jej wepchali cos do buzi przy oczyszczaniu i teraz ma zle skojarzenia. Moje piersi byly suchutkie az do 4 doby!! ale dziecko ssalo i ssalo ta siare. Dzisiaj mi mleko kapalo wokolo jak sie wycieralam recznikiem, hihi. Mam nadzieje ze poczytalas te artykuly, sa naprawde przydatne, ja moglam wczesniej do nich zajrzec ale idzie mi teraz calkiem niezle z karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga napisalam ci co nie co na gg... Czekam na moje dziecko bo juz jej tak dupsko smierdzi..... :D Potem karmienie i sluchajcie wybieram sie do galerii z wózkiem, bo mam niedaleko piechotka. Taka pogoda, szkoda zmarnowac a i mi ruch i swieze powietrze sie przyda jak to sugerowala mama Eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×