Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc edyjus zwialas nam???powodzenia zycze!!!🌼mama mowi,ze drogo w polsce jak 5dych nie wezmie do sklepu dziennie to czesto jej braknie,mowila,ze szynka jaks tam za 4dychy ludzie pytali co w tej szynce jest,ze taka cena.maja miesny kolo siebie,ale nikt tam nie chodzi za to pelno ludzi w biedronce,lidlu i szukaja po pomocji. ewag przelicz ile ci wyjdzie za to wszystko z kupnem i przesylkami z PL a za ile kupisz tu.ja kosmetyki bambino kupilam tutaj.mi z polski mama wysylala czapeczki wiazane ,sterimar(roztwor wody morskiej)na ebayu jest ktos co sprzedaje rozki(ja rozek mialam tylko z 1wszym.czyli 10lat temu~)laktatora nigdy nie potrzebowalam,wiec nie doradze. ide kawusie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-ja szczerze mowiac niczego z PL nie mialam, no moze poza jakimis llekami,alantanem i aspiratorem do nosa Frida, reszte kupilam w mothercare(glownie sanitarne dla siebie, jakies niedrapki), na ebay i od kolezanek(moses basket-kolezanka, rozek, lozeczko-ebay,materac w sklepie, posciel na ebay-zreszta wlasciwie takie maluch to za duzo poscieli nie potrzebuje-w zimie przykrywalam go 2 przescieradelkami i 2 bawelnianymi kocykami dziurkowanymi (lub 1 wieksza sztuka zlozona na pol-tez daje 2 warstwy)-zaleta jest to, ze zawsze mozna te warstwy odejmowac lub dodawac. Zreszta na razie nie zamierzam mu zadnej koldry kupowac-za maly jest. Kupilam spiworki-ale sprawdzily sie na poczatku i pozniej dosc dlugo na spacerach kiedy bylo chlodno.Przescieradla kupowalam na ebay, kocyki dostalam, poza tym jeszcze kupilam jakies polarowe do wozka, wozek na ebay, szklane butelki Canpolu na ebayu, smoczki tez, podgrzewacz Canpolu na ebayu, sporo ubranek na ebay :D Co do laktatora-to mialam reczny, potem wypozyczylam pompe taka szpitalnych rozmiarow, ale u mnie z tym pokarmem cienko bylo od poczatku wiec i to nie zadzialalo. Ja niestety nie z tych kobietek, ktorym mleko cieknie strumieniami. Caly zestaw Lansinoh sprzedalam na ebay bo zadnego pozytku z niego nie mialam :( Kosmetyki kupuje weledy-bez konserwantow i sa fantastyczne(sama Frankowi podwedzilam krem ;), teraz kapie tez w oilatum i smaruje go diprobase-oba na recepte wiec nic mnie nie kosztuje. Jak sie poszuka to nawet polskie firmy jak Canpol mozna znalezc na ebay, ale asortyment wiadomo niezbyt duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-wiem, ze bardzo dobry jest laktator medeli - Pump In Style, taki podwojny-na 2 piersi, sama sie nad nim zastanawialam zanim nie wynajelam tej pompy na miesiac, tyle ze cena to chyba cos £200, na ebay widzialam 2 razy, ale bidowano na nie dosyc zawziecie bo wiadomo-okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli-jak tam sie Twoj wozek sprzedal? U mnie ostatnio bluzka z Nexta poszla do Nowej Zelandii a wysylalam juz do Wloch, Belgii, Chorwacji, Norwegii :D :D Mialas racje, ze sprzedawanie jeszcze gorzej wciaga. Teraz patrze na wszystko co mam w domu pod katem czy moznaby to an ebay wystawic :D Nawet jak idzie za 0.99 p to sie smieje jak glupi do sera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki 🌼 milej niedzieli wam dziś życzę. ja tez w uk wszystko kupowałam i głównie na ebay. ewag a Ty nie zamierzasz piersią karmić? Po co teraz myśleć o laktatorze. Może Ci się nie przyda i będzie bardzo zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam- ale za duzo sie nasluchalam o zastojach pokarmu i komplikacjach wiec chce byc ready zawczasu- taki maly schiz :) i dzieki za rady- juz dopisalam do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag jesli tylko chcesz mieć laktator w razie czego to polecam Tomme Tippee reczny, w TKmaxx kupisz za ok 12 f , teraz ponoc jest promocja w boots ooo za pól ceny http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=25584&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 ma dużą ssawkę na brodawkę i mniej boli niż avent przy ściąganiu. W zestawie masz buteleczkę dla noworodka i smoczek oraz próbki wkładek laktacyjnych, ja go właśnie miałam i użyłam 2 razy ale faktycznie lepiej mieć. Na zastój pokarmu polecam po pierwsze dziecko jako laktator i gorący prysznic, ustawić na najsilniejszy strumień i masować piersi potem przystawić dziecko i jemu będzie się lekko ssało a Ty poczujesz nieziemską ulgę ;) wkładki laktacyjne polecam boots ultra slim http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=25412&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 wkłady poporodowe ja użyłam 1 paczkę tych większych http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=25813&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 i kilka paczek tych http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=21513&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pieluszki tylko pampers u nas się sprawdzają, hugiess są masakryczne twarde, co do chusteczek to użyłam kilka w szpitalu reszta leży wiec na dobrą sprawę ja nie musiałam kupować bo miałam w próbkach z bounty pack a w kolejnych bounty packach w szpitalu dostaniesz 2 małe paczki chusteczek pampers, pudełko na nie takie z klapką (tez niepotrzebnie kupiłam wcześniej w sklepie) dostaniesz tez dużą paczkę jonsona chusteczek nie wiem jakie są bo jak pisalam nie używamy, tylko tamponiki i woda i nie ma podrażnień pupy i dziecko nie "śmierdzi" chusteczkami wieczorem (ja mam małą jazdę na punkcie zapachów sztucznych ;) i mam wrażenie ze dziecku pupa się klei po tych chusteczkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! znowu sie kafejkuje bo - mam nadzieje ze chwilowo - nie ma internetu w domku. ale zescie napisaly, mam do nadrabiania 10 stron jak w pysk dal. moze kiedys... tak ze nie wiem co u was, wpadlam sie zameldowac i tyle... :) podroz byla nawet spoko, maks idealny (!) ale wizzair mnie wkurzyl i to niezle... wykupilam 2 bagaze, myslac, naiwna, ze to sa normalne bagaze, tzn. po 15 kg kazdy. okazalo sie, ze zaplacilam kupe kasy za mozliwosc przewiezienia 15 kg w dwoch tormach... no comments... na szczescie wzieli mi troche nadbagazu. akurat doczytalam o seleny i kamili black potyczkach domowych - hihi, jakbym poczatek mojego obecnego zwiazku ogladala!!! u mnie podzialala zasada mojej babci - powiedz wprost. tzn. mowie: kochanie, powies pranie bo zemdlalam i raczej juz nie dokoncze wieszac. no to buziaki na razie, ide doczytywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szlag mnie trafi wielka impreza rodzinna- gadania na temat dziecka i ze nic kompletnie przed porodem nie kupia bo zabobon- i ze dopiero jak sie urodzi bedzie latanie po sklepach i nie przegadasz- i pewnie gole ze szpitala wyniose w 1 pieluszcze normalnie mi sie cisnienie podnioslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Onyx-a myslalam o Tobie ostatnio czy przezylas jakos podroz :-) Oj z tymi tanimi liniami to trzeba uwazac czasami-roznie to niestety bywa z tymi ich \"udogodnieniami cenowymi\" ;) ewag-no to fajna rodzinka. Ja bym po prostu kupila wszystko i tyle. Miec juz uprane, uprasowane i tylko dzieckiem sie zajmowac jak sie urodzi. My tam nic od rodziny nie dostawalismy ani nie oczekiwalismy, sami tutaj jestesmy a to co chcialam z PL to sama sobie kupilam i przywiozlam-jakies drobiazgi apteczne, bajki, plyty z bajkami i kolysankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! Właśnie chciałam napisać, że mam chwilkę bo mały śpi a jak tylko dotknęłam klawiatury to sie przebudził :o To szybko w takim razie muszę pisać. Aga uk gdzie wypożyczyłaś ten laktator? Ja kiedyś myślałam o tym ale nie wiedziałam gdzie można wypożyczyć. Czy Wy stosujecie tylko pampersy? Uważam, że to najlepsze pieluszki ale może są jakieś równie dobre ale tańsze tutaj w uk. Możecie coś polecić? Kupiłam ostatnio 2 paczki chusteczek do pupki higiessa ale uznałam, że są fatalne bo zostawiają takie białe kłaczki co mnie niezmiernie irytuje. Pozostanę chyba przy chusteczkach z pampersa. Ostatnio wszędzie były promocje na nie, obniżka z 2.69 na 1.17. Szkoda, że nie kupiłam sobie więcej. Rrrany, jak się spieszę to tracę wątek ... co ja jeszcze chciałam napisać... No już skrzeczy mały 😭 Dobra, dopiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam do mam :D dziewczyny jak Wy karmicie swoje dzieciaczki - według polskich zwyczajów czy raczej tak po anielsku :) powiem Wam szczerze, że ja zgłupiałam :O pojechałam wczoraj do bootsa po formułę i chciałam kupić kilka słoiczków z obiadkami i deserkami dla Hani,stałam czytałam te etykiety i po prostu własnym oczom nie wierzyłam :O słoiczki dla czteromiesięcznych dzieci zawierają cukier,sól,mleko krowie,jogurt,ser żółty,kalafior i ryby :O było tego wiele więcej ale już nie pamiętam a nie chcę Wam mieszać kupiłam 15 najprostszych dań i dziś po dokładnej analizie składników 5 odrzuciłam bo zawierają mleko krowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska 15 maja - ja ta pompe wypozyczylam z www.ardo.co.uk, namiary na ta firme podala mi babka z National Childbirth Trust (www.nct.co.uk) gdzie tez mozna wypozyczyc chyba nawet taniej, ale u mnie w okolicy nie bylo ich przedstawiciela. W ogole jesli mialabys jakiekolwiek problemy z laktacja to warto skorzystac z ich infolinii, chyba do 22 jest czynna codziennie. Babka udzielila mi rad, wszystkie spisala, wydrukowala, wyslala mi potem do domu razem z info gdzie wypozyczyc laktator. Dzieki niej przez miesiac w ogole udalo mi sie cos sciagnac z piersi :-) a marysia-co chusteczek pampers to moj M kupil jeszcze w piatek w lidlu buy 1 get 1 free za £1.74 wiec zerknij jak masz gdzies blisko. Frugo- a moze to mleko w tych sloiczkach jest jakos zmodyfikowane zeby bylo latwiej przyswajalne, w koncu formula tez jest na mleku krowim. Nie sprawdzalam jeszcze sloiczkow, na razie Franek dostal pare razy utarte jabluszko, gruszke, przetarta gotowana marchewke-ale tylko na smak. Kleik tez wcina a dzis dodalam mu do kleiku przetarte jabluszko-nie odmowil :-) Lolly-a na co Ty potrzebujesz ten alantan plus-dla malego czy zeby zlagodzic skutki tatuazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo-ja mam zamiar kupowac sloiczki z tej firmy co i mleko modyfikowane, nie maja zadnych dodatkow cukru czy soli i sa produkcji niemieckiej- Holle, ale zamowie dopiero w sierpniu pare na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk potrzebuje masc narazie dla siebie i juz niedlugo dla malego na szczepienie po 12 miesiacu.jak sie to cudo nazywalo???? co do ebaya to przed chwila dostalam takiej k...cy ze myslalm ze z krzesla spadne :O aga pytalas o sprzedaz wozka-spoko oko wszystko fajnie, kupil koloes z Bulgarii ale mam wyslac jego bratu do londka a on juz sie tym zajmie dalej.tylko dostalam tez info od paypala ze co prawda koles juz zaplacil ale kasa zostaje wstzrymana na 21 dni ( lub do otrzymania przeze mnie pozytywa-biorac pod uwage trase N\'pton-London-Bulgaria to pewnie tez ok 20 dni), albo dopoki paypal nie potwierdzi dostarczenia przesylki (ze niby cholera jasna jak potwierdzi???!!!!!!).no nieeeeeee poprostu sie we mnie gotuje.i mam teraz z wlasnej kieszeni zaplacic tyle siana na wysylke i sie modlic zeby koles nie powiedzial ze nie dostal zadnego wozka??? i wtedy MOZE za 3 tygodnie dostane kase??? RIDDICULOUS!!!!!!! 😡 ufffff... ahhhhh i dzieki dziewczeta za wczorajsze zyczenia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa aga teraz dopiero zobczylam ze pytalas o alantan, a ja napisalam o tej masci znieczulajacej.alantan na tatuaz-nie ma nic lepszego, ale juz sie dogadalam z tesciowa i wysle :) no i wlasnie powiedz mi czy Ty sie spotkalas z takimi akcjami paypala gdy sprzedawalas rzeczy za granice?sprzedawanie wciaga faktycznie ale ja zdecydowanie wolel kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z jezem w gardle :( no tak mnie boli ze porazka. chyba jutro znowu bede musiala odwiedzic GP. babeczka w recepcji juz mnie poznaje po glosie... przez telefon i pyta czy to ja. nie zle, pomysla ze hipochondria jak nic, albo nie dlugo zaczna mi tam kwe robic i zapraszac na pogaduszki skoro tak dobrze sie znamy... :) :D :D onyx tez sie tak ostatnio malo nie zalatwilam z bagazem, ale doczytalam co maja na mysli (miedzy wierszami). chcialam Cie juz dawno zapytac co robisz zeby nie zapomniec francuskiego? ja juz nie mam pomyslow :( filmow nie mam kiedy ogladac a towarzystwo fr- jezyczne sie rozpierzchlo po okolicznych wsiach :(. poradz dobra kobieto :O no i musze konczyc bo Kuba mi pomaga pisac posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli-nie spotkalam sie z czyms takim,ale mysle ze to moze zalezec od kwoty sprzedazy. Moje kwoty nie przekraczaly £15 razem z P&P bo to byly pojedyncze ubrania wiec byc moze wozek to wieksza kasa i paypal jakies zabezpieczenie stosuje... Raz tylko mialam sytuacje,ze babka zaplacila mi przez paypal i okazalo sie ze zamiast instant payment to jest e-cheque, ktory klarowal sie dokladnie 3 tygodnie :( Ale na szczescie wyklarowal sie dzien przed porodem i zdazylam wyslac :D Swoja droga to byloby latwiej gdyby ten jego brat sobie konto na ebay zalozyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ostatnio trochę zaklinam mojego małego żeby jednak trochę się pospieszył z tym wyjściem... na co on wyraźnie nie ma ochoty... Mimo to podczytuje was ciągle i tak sobie myślę że chyba zacznę notatki robić:) tyle tu przydatnych informacji. ewag co do zakupów dla małego to my kupowaliśmy wszystko na ebay. Ciuszki mam w większości używane choć wyglądają jak nowe. Tak samo łóżeczko (20f) czy fotelik samochodowy(10f). Materacyk jednak nowy z ebay za 70f. I tak wyszło mi taniej niż kupić w pl i potem jeszcze za transport komuś płacić. Wózek kupiłam w pl (też używany, bo nie widzę sensu kupować nowego na tak krótko), a dzisiaj byłam na carboot sale i tam był lepszy od mojego (quinny travel system) za 30f!!!! Ja 20f za sam transport mojego dałam. Już od 4 tygodni jeździmy na Carboot i tam kupujemy zabawki, maty edukacyjne itp. Dowiedz się czy u ciebie w okolicy gdzieś Carboot'a nie ma. Często rzeczy są jak nowe. Wszystko co jest z materiału piorę w pralce, a plastikowe elementy myje płynem antybakteryjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wczesnym rankiem - a nawet bardzo wczesnym :-) u nas norma i pobudka byla o 5 :( ale udało mi się jeszcze drzemnąć godz zanim całkowicie mnie obudził. Maksio chyba nie ma zamiaru być jak każde inne niemowlę i niestrudzenie bawi się na macie - nawet godz. potrafi - więc w moim przypadku mata to przydatny itiem :-D Zaczeliśmy swój 2 tydz. pobytu na kontynencie i Maksio powoli przypomina sobie jak przewracać sie z plecków na brzuszek i odwrotnie - pełzać niestety też zaczyna - więc pozostaje mu juz tylko podłoga. Kamila i Aneta - niedługo skrobne do was na maila ale na razie to nie mogę znaleźć czasu - niby nic nie robię a dzień mi tak szybko ucieka.. Aneta - zdrowiej szybko. Milego dnia wam życzę. Kawusię juz skończyłam a na pewno wy jeszcze slodko śpcie więc oczekuję przyłaczenia sie do mojej 2-ej kawci. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! my od godziny na nogach,amelii nic nie jest jesli chodzi o skore kiedy jem wiecej nabialu,ale o 6tej zaczynaja sie kolki podaje jej infacol i niby zasypia ale juz nie na dlugo dzisiaj wogole nie zasnela,juz sie nie prezy tak jak wczesniej.wiec przestane jesc tyle tego;) agauk to sporo juz Frankowi podajesz:) ja amelii dalam kaszke kilka razy,ale juz przestalam,czekam do 20 tyg. mamoEli fajnie znajomosci w przychodni;) ja bylam w piatek,bo dosyc ze 2tyg.temu bylam zaziebiona i katar mnie trzymal z 10 dni to w piatek niby rano ok,a popoludniu pije kawke a tu taki bol gardla!!!zarejstrowalam sie do lekarza,glowa mnie okropnie bolala i gardlo coraz mocniej,dreszcze mialam,ale goraczki nie,i mowie to lekarzowi,a on popatrzyl na gardlo pow.ze nic mi nie jest i kazal PARACETAMOL brac!!!tak wiec do dzisiaj mnie gardlo boli;) onyx jak fajowo,ze juz jestes!!!historia z bagazem niezla,ryanair wprowadzil tylko odprawe online.juz sobie wyobrazam moja rodzinke co nic na kompie nie kuma odprawiajaca bagaz buaaaaaahhha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo co do jedzenia dla dzieci w sloiczkach to byl artykul na onet,ze mniej soli i tluszczow maja fast foody,nie wiem jakie najlepsze sa tu sloiki ja adasiowi dawalam z heinz i cow&gate i sporo mu naszego dawalam ,odlewalam mu zanim przyprawilam.a zauwazylam,ze tu wlasnie w sloiczkach sa pieczarki,rybyitp. w pl wszystko stopniowo.do naszego polskiego sklepu z gerbera zaczela sprowadzac.teraz amelii tez bede sama gotowac tak jak w pl radza przez tydz.marchewke,jesli nic nie jest to dodac ziemniaczka i po tyg,znowu cos.a i w polsce karza przed podaniem podac chwile piers i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy w Anglii moge znalezc gdzies odpowiednik no-spy? Mam bóle brzucha,lekarz mi nie chce nic przepisac.Wykonuje pracę fizyczną a pracodawca nie chce mi zmienić stanowiska pomimo,ze mam kontakt z środkami czystości :( Pomóżcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamy, co do ebay i paypal to tez mi tak robią że często wstrzymują nawek kwote 30 funtow tam jest podanych wiele powodów dlaczego tak robia, a jezeli chodzi o kwote to chyba do 50 funta nie powinni wsztrzymywać a mi wsztrzymuja bo niby za mało transakcji jeszcze przeprowdziłam anajlepsze że jedne wsztrzymują a drugie nie, co do słoiczków angielskich to czesto jest napisane ze bez cukru i tym podobnym tak chyba hippa maja , a wiadomo że cukier tak zawsze troche jest i sól, pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno mam problem bo chciałam małemu kupić paputki takie sztywne z tyłu i nigdzie nie ma rozmiaru 2 lub 3 wszystko od 4 się zaczyna bynajmniej u nas a on ma tak strasznie brudne stópki od pajacyków, nie wiecei egdzie można takie dostac ale nie zmiekka podeszwa , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×