Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

onyx...ale masz slodziaka!!!!!!!!!!!!!!!:):) a co u mnie?no daje rade chociaz czasami laze niewyspana moj M musial juz wrocic do pracy a ze pracuje na nocki mloda zajmuje sie ja on boroczek wraca o 6rano chce mi jak najwiecej pomoc ale zasypia na stojaco..w sumie nie jest tak zle w ciazy przyzwyczailam sie do malej ilosci snu..daje rade:):)no ale niestety mloda jednak musze dokarmiac ale najpierw daje jej cyca i jak jest niedojedzona to z butli troche pociagnie i spi spokojnie..martwia mnie jednak te meczarnie z kupkami co ona sie nasteka:(:( ogolnie cholpaki jakby mogli to non stop by z mloda siedzieli,synek troszke zalamany bo jakiegos wirusa ze szkoly przyniosl i ograniczylam mu intensywne przytulasy z siostra..ale jak jest zdrowy to non stop siedzi obok niej i nawija heheh zaczol czytac jej kubusia puchata:)fajowo:):) lilowa uwazaj na siebie kobitko!!!!!!nie przemeczeaj sie!!u mnie tez robilo sie duzo wczesniej rozwarcie i mialam jakies tam skurcze a widzisz..urodzilam duzo po terminie...bedzie dobrze!!!!! niulek baw sie dobrze!!!!!!napewno z kims sie zakumplujesz..ja w sumie na brak towarzystwa nie narzekam chyba zdziczalam bo uwielbiam siedziec w domu w ciszy i spokoju:):) lece bo mloda sie obudzila :) milego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam, staram sie- jak moge.Szanowny Malz rowniez tzn pomaga mi po pracy zebym juz wtedy mogla sobie polezec troszke. :) W czwartek mam spotkanie z polozna. Zobaczymy co ona powie. Nie sadze zeby rowniez sugerowala lezenie, ale poinformuje ja o tym co mowila nam lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to good girl, Lilowa :D U was tez tak pochmurno dzis? Wrzucilam jeszcze na fotosik zdjecia z wczorajszego spaceru. Dzis juz nie bedziemy na dworze tak dlugo :( Meldowac sie, dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:)ja juz po slabej kawusi i wizycie poloznej...w piatek idziemy do gp po skierowanie na usg nerki..kontrola mam nadzieje ze bedzie oky..w sumie to chyba niezle nerki pracuja bo mloda zalewa pampersy ze hoho..tylko ciekawe kiedy jej zrobia te usg bo wiadomo oni tutaj na wszystko maja czas.. spac bym poszla,pogoda do bani a mloda tez mi sie przebudzala w nocy hehehe sfajdala sie po same cycorki musialam ja umyc a pozniej to ona zapomniala ze to noc i powinna isc spac..lezala mamrotala ssala palce i denerwowala sie jak stracila mnie z oczu:)no ale cyc zalatwil wszystko:):)hehe najlepsza dla niej kolysanaka:) Niulek wszystko ok u Ciebie?? Lilowa mam nadzieje ze grzeczna z Ciebie dziewczynka i sie oszczedzasz??!!!!! Onyx świetne masz te fotki!!!Radosny jest Twoj bobas!!! ja zerkne czy mloda spi i tez wrzuce jakies nowe jej fotki kurcze musze sobie lapka kupic bo takie bieganie gora-dol troche mnie meczy no ale schudne moze przez to:):):)bo jak narazie to moj brzuch nadal wyglada jak roztrzesiona galareta:):( buzka laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Grzeczna jestem bardzo. :) Jutro ide do poloznej, powiem jej co mi lekarz powiedzial- ciekawa jestem jej opinii. Selena🌼 piszesz, ze tez mialas rozwarcie. Jakie duze i od ktorego tygodnia?Rowniez dowiedzialas sie o nim od prywatnego lekarza? Czy cos Twoja polozna probowala na to zaradzic? Co robilas zeby troszke pomoc sobie w tej sytuacji? Laski, nie moge wejsc na Wasze fotosiki. Pewnie mi cos komp w pracy nawala. Zobacze wieczorkiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa mi sie rozwarcie robilo w 34 tygodniu i mialam je na palec a powiedziala mi to lekarka z zielonej przychodni tam gdzie Ty bylas...powiedzialam o tym mojej poloznej ale ona stwierdzila ze to normalne..no i zeby sie wrazie czego spakowala do szpitala...co robilam hehe nie kochalam sie z moim M tak czesto jak tego chcielismy:)no i troche oszczedzalam sily ale pozniej jak dostalismy to mieszkanie to robilam wszystko wiadomo nie dzwigalam ciezarow ale roboty bylo sporo..ale kochana jak tylko masz mozliwosci to wypoczywaj ile mozesz kazda kobitka jest inna u mnie dzieki Bogu wszystko bylo ok i az przenioslam ciaze..a Tobie zycze zebys w terminie urodzila bo takie oczekiwanie juz po..tez strasznie stresujace jest.. mam pytanko dziewczyny jakich uzywacie pampersow??ja daje mlodej z papmersa te zolte new baby ale zauwazylam ze nie sa one az tak bardzo chlonne..a mloda jak tylko poczuje ze cos tam jest nie teges to zaraz zaczyna marudzic i domaga sie zmiany pieluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Selena!! A Tobie tez tam powiedzieli, ze masz lezec, zrezygnowac z pracy itp? Jakos slowa doktor zamiast mnie uspokoic wprowadzily mnie w wieczny stan napiecia. Jutro pogadam z polozna. Mam nadzieje, ze dzieki temu bede spokojniesza.Ogolnie czuje sie dobrze, wiec zaskoczyly mnie totalnie te wiesci. Z pieluchami niestety Ci nie pomoge, chociaz chyba powinnam je juz kupic skoro nasz Adas taki raptus. No i tabeleczka wg ktorej wychodzi, ze jestem druga w kolejce. A co z Kinga? Aga? No i oczywiscie jak sie czuja mlode ciezaroweczki? Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....? Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....33.......Bedford ..........Adam Ewag...................09.12.2009......25.......London.. . ..........Brian bedzie figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? EmilciaWakefiedl.....20.06.2010...4....... wakefield .........?? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja edyta b............20.09.2009......3410.......barnsley.....oliver< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa no ja niestety musialam zrezygnowac z pracy juz w 3 miesiacu pracowalam fizycznie i czasami dosc ciezko a od samego poczatku ciazy mialam plamienia i czasami krwawienia..poszlam na chorobowe wlasnie po wizycie u p.doktor z zielonej przychodni..ona mnie zbadala i powiedziala ze to dla mojego i dziecka dobra tym bardziej ze moj pracodawca nie mogl mi zapewnic lrzejszej pracy..poszlam na chorobowe i co miesiac jezdzilam do zielonej na zbadanie siebie i usg a pani doktor wystawiala mi chorobowe.za kolejne wizyty u niej placilam 60f..to moze lepiej idz na te chorobowe a jak urodzisz przejdziesz na maciezynskie..odpocznij przed finalem.no i pamietaj GRZECZNIE MI TAM!!:)zadnego wysilku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey!!! Liliowa :) ja bym sobie jednak odpuscila ;) wszelkie wysilki :) Tu oni sa raczej wyluzowani i zawsze mowia ze wszystko bedzie i jest all right nawet jak nie jest...wiec skoro mowia zeby wypoczywac to raczej odpoczywaj kochana :) Selena slodzisna ta Twoja kruszonka :) U mnie nastapilo doladowanie energii dniem wczorajszym :) Poznalam mamy...jedna nawet mieszka zaraz kolo mnie :) i w podobnym wieku wiec moze uda sie na jakies spacerki pochodzic razem...i z tego co zauwazylam to chyba najmlodsza bylam!!! hahah tam przedzial wiekowy ok 40 ;) 35 i nie mowie ze dobrze widziec kogos zmeczonego...ale fajnie wiedziec ze ktos tez przechodzi przez ten sam stan bycia nowa mama :) i jakos tak milo jak ma sie ten sam temat do rozmow :) Wiec juz sie nie moge doczekac nastepnego spotkania :) Aaaaa i mam wazna informacje!!! Powiedziano mi ze nie ma szans bysmy dostali Sure start maternity grant w wysokosci 500f poniewaz obydwoje pracowalismy co jest g....prawda!!! Wczoraj dostalam list z pozytywna decyzja!!! wiec dziewczyny walczcie o swoje i wysylajcie aplikacje...jedynym warunkiem est ostrzymywanie child tax credit. My wyslalismy Chb zaraz jak sie maly urodzil...potem na aplikacji Child Tax Credit trzeba bylo podac numer referencyjny Child Benefitu a pozniej na aplikacji o Maternity Grant trzeba bylo podac numer referencyny z tax creditu wiec to taki lancuszek ednak spokojnie mozna zdarzyc przed 3 miesiacami po narodzeniu :):):) taka tylo informacja dla Was :) Buzka na mily wieczor ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! EmilciaWakefield jak się czujesz i jak dzidźka maleńka w brzuszku? Powiedziałaś już tatusiowi? Obudziłam się dzisiaj z myślą o Tobie i stąd te pytania :) Wczoraj coś oglądałam (nie pamiętam już co..) i przyszło mi na myśl, że fajnie byłoby być w ciąży znowu. Tzn nie planuje ale jakoś tak mi się tęskno zrobiło za brzuszkiem i tymi kopniaczkami :) Albo mi odwala na jesień... :) Buziaczki laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki zgadzam sie calkowicie z niulką kazda z nas moze wyslac aplikacje o becikowe my tez oboje pracujemy a to ze bylam na chorobowym nie wpisywalam w aplikacji bo nawet nie bylo pytania o to..trzeba zaznaczyc jakie ma sie benefity i to fakt trzeba miec CHB i mam jeszcze CHTC nie dostawalam zadnego listy potwierdzajacego o przyznaniu czekalam,czekalam az sprawdzilam konto i bylo500f a na wydruki z banki pisala od kogo...serio nie mozna dawac sie splawiac moja kolezanka olala to i po kazdej odmowie nie odwolywala sie a teraz zaluje ale juz jest za pozno..tutaj jest stronka z benefitami http://www.benefity.org.uk/ sporo tego jest tylko czy cos jeszcze mozna z tego dostac??nie wiem. niulek a moze Ty mi napiszesz cos o pampersach..jakie uzywasz bo moja mala non stop skrzeczy jak ma wilgotno a te co ja jej daje chyba nie sa za chlonne..mam te zolte..new baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w pracy. Wrocilam od poloznej.Stwierdzila, ze dopoki zadne wody nie uciekaja, nie mam krwawienia, czy bolesnych skurczy to mam kontynuowac wszystko jak do tej pory, tzn. prace, kurs a nawet basen. Nie widzi zadnych przeciwskazan. Otwieranie szyjki na szerokosc 1 cm o niczym nie swiadczy jesli nic poza tym sie nie dzieje. Gdyby jednak cos sie dzialo mam sie nie zastanawiac tylko zaraz jechac do szpitala bo to jednak za wczesnie na narodziny maluszka.Teraz to dopiero czuje sie zagubiona. Stwierdzam jednak, ze bede kontynuowac krok spacerowy do pracy, na pewno podaruje sobie basen i wysilek fizyczny w domu. A co dalej? zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Selena ja uzywalam wlasnie tych zoltych :) i zauwazylam ze jak Kubus byl gotowy na nastepny rozmiar to wtedy bardzo czesto one przeciekaly i zmienilam na wiesze i bylo super...wiec moze Alicja jest juz gotowa na wieksze?? dodam ze numer 2 sa do 6 kg ale 3 sa od chyba od 4-5 kg do ponad 10 wiec skoro maluszek ma np 4-5 kg mozna juz je ubierac. Tak bardzo chcialam odwiedzic pradziadkow Bubcia bo dawno go nie widzieli...a tu leje i leje :( wiec Im stuck at home :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) sie wczoraj usmialam z mojego meza leze sobie wieczorem, maly ma czkawke i buszuje tradycyjnie wystawiajac mi rozne czesci ciala do glaskania- no to glaskam itd maz do mniew z tekstem zostaw ty to biedne dziecko- (a byl po %) i sam zaczal glaskac i gadac do brzucha a tam- cisza maly sie przyczail i 0 reakcji- jakby nikogo nie bylo- nawet mu czkawka przeszla no i Remi mial troche glupia mine- ze wlasny syn go nie zna i nie chce z nim gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - mysmy z mezem mieli podobne sytuacje. Maks w brzuszku kopal, wolalam meza i... cisza! Maz zabieral reke z brzucha a tu znowu kopanina i tak w kolko. Maz sie smial, ze nam rosnie "partyzant", tak sie umie przyczaic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U nas bylo podobnie na poczatku chyba dlatego, ze Fasol nie znal glosu Taty- mnie przeciez slucha caly dzien, a jego tylko wieczorami. Teraz jak pogada mi do brzucha to Maly zaraz serwuje mi kopniaczki :) Dzis po pracy wreszcie jedziemy na zakupy do bootsa- musze kupic chociaz te najwazniejsze rzeczy. Jesli chodzi o wklady poporodowe, majtki, wkladki laktacyjne itp, to powinnam wybierac jakies konkretne firmy czy nie ma miedzy nimi wiekszej roznicy? Chyba kupie tez koszule do szpitala: rozumiem ze najwygodniejsze sa czesciowo rozpinane, dlugosc do kolan i bawelniane? Dwie powinny wystarczyc? Moze dostane cos odpowiedniego w Matalanie czy Primarku. Dzieki za wszelkie podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam moja mala cala noc sie meczyla:(:(stekala jeczala plakala ma problemy z gazami i kupka juz od jakiegos czasu powiedzcie mi czy moge jej podac Infacol????jezeli tak to ile jej podac??pol dawki? same lzy mi sie cisna do oczu jak widze ze ona sie meczy:(:( prosze o szybka odpowiedz!!! buzka wielka lece do niej bo znowu placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja myślę,że nie ma różnicy,ja miałam wkładki poporodowe z bootsa i były ok. A koszule to fakt najlepiej bawełniane,no i jeśli chcesz karmić piersią to rozpinane z przodu,albo jeszcze lepiej takie specjalne do karmienia Ja miałam te do karmienia przy obu porodach i bardzo sobie je chwalę,wygodnie,błyskawicznie i nie widać za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena oczywiście,że możesz jeśli widzisz,że się męczy to podaj jej jedną miareczkę.Osobiście natomiast polecała bym Ci espumisan lub sab simplex działają błyskawicznie,a infacol to niestety trzeba podawać systematycznie Jeśli chcesz mam w domu espumisan i sab simplex to mogę Ci coś wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena - mozesz podac Infacol. Tak, jak Frugo pisze, jedna miareczke. Chociaz ja podawalam nawet 2, bo moj maly mial straszne koleczki. I nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku, ale u mnie wygladalo to tak, ze Infacol zaczal dzialac po 2 dniach (a midwife mi pozniej powiedziala, ze to zaczyna dzialac min. po 3 dniach). Mysle jednak, ze z kazda dzidzia jest inaczej. Tak wiec zacznij podac i na pewno zadziala i kamien Ci z serca spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny!!!!!a jeszcze jedno podawac jej przed kazdym karmieniem??..ile razy dziennie?? lece bo mala krzyczy jak zasnie to wpade tu jeszcze..dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena, ja podawalam na poczatku infacol a potem-jak juz skonczyl 4 tygodnie przeszlismy na gripe water-jak mial jakis problemy to zaraz szly gazy i potem kupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malutka zasnela ciekawe na jak dlugo przejzalam apteczke i mam jeszcze ESPUTICON czy to podobne do espumisan??? kurcze ale te nazwy sa podobne Frugo a sab simplex mozna tutaj kupic?? a tak w ogole to dzieki wielkie za propozycje!!!!moja mama zaniedlugo przylatuje to jej powiem i kupi ale to niestety dopiero za tydzien jezeli nie pomoze jej to co mam to zglosze sie do Ciebie:) JennaS :)mi juz kamien z serca spadl jak widze ja chociaz przez chwilke spokojna ciekawe po czym ona to ma jak ja bardzo uwazam na to co jem:(no ale i tak dwa razy dziennie dostaje formulke moze to po tym?:( staram sie ja non stop przystawiac do piersi butle dostaje rano i na noc.. lece cos zjesc bo padne zaraz,jeszcze nic nie jadlam:( buzka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-ja akurat wszystkie zakupy typu podklady, pieluchy tetrowe, wkladki chlonne i krem do brodawek robilam w mothercare,tam tez kupowalam koszule nocne i pizame ciazowa. Z koszulami mi sie akurat udalo bo byla w wyprzedazy 2 za £10. Pewnie w bootsie tez maja podobne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena - trzymam kciuki! Ale powinnas po tylku dostac - jak to, nic nie jadlas??? Do 15.000???!!! Kolki maja to do siebie, ze nawet lekarze nie wiedza, od czego dziecko je ma, wiec sie nie zadreczaj. Jesli to na pewno kolki, to przechodza po 100 dniach. Dasz rade! Czesc "wyprawki" do szpitala (Maksia i swojej) kupilam w Polsce, akurat kolezanka rodzila pare miesiecy wczesniej i czesci rzeczy nie uzywala. W Polsce tez kupilam koszule, a na porod poprosilam szpitalna, bo wiem, ze ciezko doprac. Byla fajna bo szeroka :D U nas wyszlo slonko wiec chlopaki poszly na spacer a ja koncze sprzatac i NARESZCIE POJDE SIE UMYC!!! Tak porzadnie, bez Maksia kwekajacego pod drzwiami lazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi posta:( Onyx dzieki za slowa pocieszenia:):) achh zwariowany dzien dzisiaj byl rano musialam jechac po odbor aktu urodzenia mlodej dlugo czekalam ale dopiero na dzisiaj miala umowiony termin..pozniej zarejestrowac mloda do GP na kontrole nerki ciekwae kiedy nas przyjmnie mam czekac na telefon zerknelam na zegarek ojj pozno u u mnie w brzuchu pusto tylko burczenie slyszalam ale juz jestem po kanapce:)mloda walnela mega kupe:):)i zasnela szczesliwa teraz juz zdurnialam czy to sa koli czy wzdecia..ona robi do 2-3 dnien kupe ale meczy sie przy tym strasznie i przerazliwie placze:( Lilowa ja tez wiekszosc rzeczy kupilam w bootsie podlkadow poporodowych mialam dwie paczki ale w szpitalu i tak dawali mi swoje jedna paczke wykorzystalam w domu kladlam je na przewijak majtki jednorazowe??hmm dla mnie byly bardzo nie wygodne ciasne gumki a reszta wielka jak spadachron mialam je ubrane przed porodem i jak wziely mnie moce skurcze moj M sciskal mi biodra(POMAGA!!!) ale gumka bardzo uciskala mi wtedy podbrzysze co bardzo denerwowalo tak wiec szybko je zmienilam na zwykle bawejniane ktore kupilam w tesco tak na jedno uzycie..koszule tez kupilam tanie dwie w asdzie ..mialam na sobie stanik dla karmiacej i siedzac w lozku przykryta karmilam sobie mloda:) aa wlasnie jak chcesz mi zostaly 3 paczki duzych podpasek i krem na sutki ktory uzylam tylko 3-4razy moge Ci wyslac nie bedziesz musiala kupowac a mi nie bedzie to niepotrzebnie lezalo w sumie to mialam w szpitalu sporo rzeczy ktore mi sie nie przydaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, selena dobrze prawisz o tych majtkach jednorazowych :) U mnie skonczylo sie na probie ubrania i w koncu ubieralam te ciazowe (mialam takie na brzuch fajne bravado), a moj bral je do domu i pral. Co do koszuli to przydala sie po porodzie. Na porod nie zdazylam sie przebrac ;) Bylam w bialym T-shircie i...pomimo sporych plam po CC z uzyciem odplamiacza dylon sie wszystko dopralo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gripe water tez wlasnie slyszalam ze jest dobre tylko nie wiem teraz czy mieszac ze soba te leki jak narazie podalam dwa razy infacol no zobaczymy.. Lilowa acha zapomnialam jeszcze dodac jak bedziesz chciala rodzic w wodzie to musisz miec ze soba jakas koszulke najlepiej bawelniana taka dlugosc do brzuszka bedzie wtedy czula sie lepiej i nie lezala naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koszule mialam ubrane przed i po porodzie a w wannie siedzialam w bawelnianej koszulce...przydadza sie tez male reczniki zeby osoba tawarzyszaca moczyla je w zimnej wodzie i okladala cialo hehe ja mialam na twarzy wygladalam jak potwor z milczenia owiec:):)fajnie sie teraz o tym pisze:):)szybko zlecialo mloda zaraz miesiac bedzie miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×