Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

HEY!!!! Szulakam i mowia ze 1000cal idzie na karmienie dziecka...a mi ciezko sie z tym zgodzic bo slyszalam ze ok 500 i badz tu madry ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla udomowionych? Poradnik dobrej żony z 1955 r. ("Housekeeping Monthly" 13 May 1955) * Twój cel: spróbuj sprawić, by dom był miejscem spokoju i porządku, gdzie twój mąż będzie mógł odświeżyć ciało i umysł. * Nie witaj go narzekaniem i problemami. * Spraw, by było mu wygodnie. Zaproponuj, by się oparł na wygodnym fotelu lub by położył się w sypialni. Przygotuj mu coś chłodnego lub ciepłego do picia. * Przygotuj obiad. Zaplanuj go wcześniej, nawet poprzedniego wieczora, tak by pyszna potrawa czekała na jego przyjście. W ten sposób dajesz mu znać, że myślałaś o nim i przejmujesz się jego potrzebami. Mężczyzna jest głodny, kiedy wraca do domu i perspektywa dobrego posiłku (zwłaszcza jego ulubionego dania) to część niezbędnego ciepłego powitania. * Przygotuj się. Odpocznij 15 minut, byś była odświeżona na jego przyjście. Popraw makijaż, zawiąż wstążkę na włosach i wyglądaj promiennie. Pamiętaj, że on właśnie wraca z pracy, gdzie napatrzył się na zmęczonych ludzi. * Bądź trochę bardziej radosna i trochę bardziej interesująca dla niego. Coś musi rozświetlić jego nudny dzień - to twój obowiązek. * Posprzątaj. Przed jego przyjściem ogarnij wzrokiem główną część mieszkania. * Pozbieraj podręczniki, zabawki, papiery itp. i odkurz stoły. * W czasie zimnych miesięcy powinnaś rozpalić ogień w kominku, by on mógł się zrelaksować. Twój mąż poczuje, że jest w raju, w świątyni odpoczynku i porządku, co tobie również polepszy samopoczucie. Przecież dbanie o jego komfort przyniesie ci ogromną satysfakcję. * Przygotuj dzieci. Przeznacz kilka minut, by umyć im ręce i buzie (jeśli są małe), uczesać włosy i, jeśli to konieczne, przebrać je. To małe skarby i on chce zobaczyć je w tej roli. Na czas jego przyjścia wyeliminuj hałas zmywarki, suszarki i odkurzacza. Zachęć dzieci, by były cicho. * Uciesz się, że go widzisz. * Powitaj go ciepłym uśmiechem i okaż szczerość w twoim pragnieniu ucieszenia go. * Wysłuchaj go. Być może masz wiele ważnych rzeczy, o których chcesz mu opowiedzieć, ale moment jego przyjścia nie jest właściwy. Niech mówi pierwszy - pamiętaj, jego tematy konwersacji są ważniejsze niż twoje. * Spraw, by ten wieczór był tylko dla niego. Nigdy nie narzekaj, gdy wróci do domu późno lub wychodzi na kolację lub w inne miejsce bez ciebie. Spróbuj zrozumieć, że żyje w świecie napięć i stresu. * Ułóż dla niego poduszki i zaproponuj, że zdejmiesz mu buty. Mów cichym, kojącym i miłym głosem. * Nie kwestionuj tego, co robi, nie podważaj jego sądów. Pamiętaj, to on jest panem domu i zawsze czyni swoją wolę sprawiedliwie i rozmyślnie. Nie masz prawa tego kwestionować. * Dobra żona zawsze zna swoje miejsce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucilla 29
Dzieki Aga Uk i onyx 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki AgaUK :):):) moja dieta polega na niejedzeniu slodyczy, tlusczy i innych smieci :) jem duze sniadanie platki z jogurtem i bananem 500 cal, lunch pita bread z serkiem cottage i wedlina z warzywami 350 cal , obiad kurczak z warzywami w sosie jakims :) 700 cal i jakies przekaski owocowe pomiedzy jakies 200 cal :) czy dobrze??? czy moze cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczny ten Twoj jadlospis :-) Chyba nie wyglada najgorzej i sporo wapnia i witamin tam masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ewag, wyskoczylam z kapci jak przeczytalam jak powinnam witac meza w domu :D niulek, mysle, ze bardzo dobra dietka, mniam, mniam! Jesli jesz tego banana ze wzgledu na zelazo, nie jedz go z mlekiem, a z czyms kwasnym typu sok pomaranczowy. Zelazo nie przyswaja sie w obecnosci wapnia. Jesli banan dodaje smaku platkom to ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx dzieki :) dobrze wiedziec :) wypije jakis soczek z tym bananem ;) co do jak powitac meza w domu....to sikalam ze smiechu :) dzieki Bogu czasy sie zmienily inaczej tak co wieczor go witac???/ hahahah nie ma szans hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalog Małżeński 1.Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom. 2.Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły. 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach. 4.Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora. 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie. 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta. 8.U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie. 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek 10. A gdy siwe obie glowy - wydamy Wam poradnik nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalog Dobrego męża... 1. Czasami mógłbyś okazać wdzięczność, że chciałam wyjść za Ciebie i tyle czasu wytrzymałam z Tobą. nie obrażę się za jakiś badyl lub czekoladki, obiecuję. 2. Wiem, że nie znasz się na modzie, ale raz na jakiś czas mógłbyś pochwalić moją nową bluzkę. Przecież sam za nią zapłaciłeś. 3. Piątek, sobota, niedziela; pranie, sprzątanie, gotowanie. Jak dobrze, że w TV są mecze i skoki, a potem wypad z kolegami. Nie zapomnij jednak przed wyjściem odkurzyć i zabrać ze sobą śmieci do zsypy. Tylko tyle od Ciebie wymagam. 4. Lubię piwo prawie tak dobrze jak ty, może czasem mógłbyś je wypić ze mną zamiast wychodzić z domu z kumplami. 5. Jeśli nie chcesz, abym Cię zadręczała pytaniami, uprzedzaj mnie wcześniej, że dziś spóźnisz się na obiad. Przecież właśnie po to kupiłeś mi komórkę. 6. Uwielbiam dla Ciebie gotować, ale gdy muszę zostać dłużej w pracy, możesz sobie sam coś zrobić. Przecież świetnie sobie radziłeś w kuchni w czasach kawalerskich. Lub zamów sobie pizzę. Nie musisz cały wieczór przymierać głodem. 7. Wiem, że wszystkie jesteśmy urocze i nie mam żalu, gdy czasami wodzisz oczami za jakąś efektowną babką, ale nie musisz każdej z nich proponować odwiezienia do domu swoim samochodem. 8. Jestem przygotowana do rozmowy na temat polityki, filozofii, literatury i sztuki, a nawet ekonomii, piłki nożnej, trunków czy samochodów. Umiem czytać i, gdy ty oglądasz mecz lub siedzisz w Internecie, przeglądam te wszystkie mądre gazety, które znosisz do domu. 9. Owszem mówiłam, że wzruszają mnie łzy w oczach faceta, ale więcej jak dwa razy ten sam numer Ci ze mną nie przejdzie. 10. Hamburger z frytkami i piwo to nie jest jedyna forma rozrywki, jaką znam. Byłoby mi bardzo przyjemnie gdybyś czasem towarzyszył mi w teatrze, w kinie lub w muzeum. Dekalog dobrej żony... 1. Ciesz się, że w ogóle ktoś Cię zechciał. 2. Nie myśl że jak już Cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg. i łazić po domu jak łazęga. 3. Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą. Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał, czy dobrze wybrał. 4. Pamiętaj: piwem mąż się nie zatruje. 5. Nie wypytuj go stale gdzie był i co robił. Próbuj sama dedukować. Nawet nie masz pojęcia jak takie pytania irytują. 6. Uważaj żeby zupa nie była za słona zbyt często. 7. Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie. Być może ratował komuś życie metodą usta - usta? 8. Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie przeciętnej kobiety - niewiele. 9. Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć. 10. Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie. Uczyć trzeba się przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam problem, dzis byłam na badaniach i wyszło mi białko w moczu, zrobiono mi dodatkowe badania i czekam na wyniki, bardzo się martwię czy to nie jest choroba mojej jedynej nerki( tak mam tylko jedną) stąd moja panika. Nie bardzo rozumiem tutejszą opiekę, moja ciąża powinna być prowadzona z udziałem nefrologa bądz urologa. Jestem w 28 tyg.a nikt jeszcze nie zainteresował się tym tematem chociaż przy każdej wizycie przypominałam o tym fakcie. Może któraś z Was miała problemy z białkiem w moczu, co to może być? Jestem załamana:( Pozdrawiam wszystkie mamusie i zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, przede wszystkim uszy do gory! Jest Was dwoje i po co sie stresowac? :D Kochana, poczekaj na te dodatkowe wyniki. Bialko w moczu moze byc po prostu wynikiem posiadania tylko jednej nerki. Jesli jest go duzo w moczu. Jesli do tego masz obrzeki to pewnie sprawdza, czy nie masz zatrucia ciazowego. Takze "niewielkie ilości białka mogą pojawić się w moczu w czasie wysokiej gorączki, pod wpływem nadmiernego wysiłku fizycznego lub przemarznięcia". Moze to po prostu swiadczyc o infekcji ukladu moczowego. Nie przyjmuj najgorszej wersji, postanow sobie mocno sie nie martwic. Nie siedz i nie mysl o tym, odpoczywaj, przeczytaj fajna ksiazke. Trzymam kciuki! Daj znac jak dostaniesz te wyniki, ok? Buziaki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... skleroza! Jeszcze chcialam ci napisac, ze ja bym nalegala jednak na wizyte u specjalisty. Kiedy bylam w ciazy, mialam jakis stan zapalny w pochwie i polozna mnie zbywala. Kiedys poszlam i poprosilam, zeby do karty wpisala moja prosbe o wizyte u ginekologa. Zostalam zbadana w ciagu 20 minut :) Zaznaczam, ze spotkania z polozna mialam w szpitalu. 🌼 dla ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Onyx, może za bardzo panikuję, okaże się po badaniach. Dam znać co wyszło, wczoraj miałam nadmiar wrażeń. Dziękuję raz jeszcze, miłego dnia i zdrówka życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Kto kawke?? bo wlasnie pije :) Kubus lezy obok na macie bardzo nieszczesliwy...chce chyba zlapac zabawki ale mu jeszcze nie wychodzi hihihi szkoda ze sie tak tu cicho zrobilo ale fajnie ze ktos pozostal :) jak sie czujecie? co u Was slychac? Monika nie wiem jak pomoc :( bo nie wiem co ozn bialko w moczu :( onyx wiele wiecej wie...i skoro mowi...nie deberwowac sie to postaraj sie o tym nie myslec...i tak jak napisala...poprosic o wpisanie prosby w karte...a zobaczysz...5 min zajmie im zalatwienie wizyty :) z nimi czasami to trzeb krotko :) buziak i daj znac to i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niulek! 🖐️ wszystkim! Ja juz po kawce, a nawet dwoch. Jako ze staram sie odstawic Maksa od cyca, wstalismy juz o 5.30, ale za to Maksio padl wlasnie przed chwila. Ciezko idzie. Teraz odstawiam nocne karmienie i Maks sie budzi co godzine, budzi mnie, mowi "le" co znaczy, ze chce mleka i w ogole na wszelkie sposoby tlumaczy mi, ze uszczesliwilby go cycus :o Czuje sie z tym zle ale wiem, ze za niedlugo byloby jeszcze gorzej. Od czasu grypy 2 miesiace temu Maks usypia przy cycu i chyba najpierw bede musiala odseparowac jedno od drugiego, a pozniej jeszcze pomalu odstawiac w dzien. Dziewczyny, nie robcie tego bledu co ja i nie usypiajcie przy cycu! Sama nie wiem jak to sie stalo, Maks caly czas zasypial sam a tu nagle obudzilam sie z reka w nocniku... ;) Ide sobie robic herbate. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Mnie dopada jakies mega zmecznenie... powoli odliczam dni do macierzysnkiego.Fasolek wysysa ze mnie cala energie. Wyliczylam sobie, ze zostalo mi jeszcze 8 dni urlopu, ktory musze wykorzystac przed macierzynskim. Tak wiec mam nadzieje, ze dobrze kombinuje. Termin z miesiaczki mam na 6.12.2009, z USG jednak na 30.11.2009 a mysle zeby zaczac wolne od 18 listopada ( moj normalny urlop) a od 1 grudnia - macierzynski. Gorzej bedzie jak Adas postanowi posiedziec u mnie te dwa tygodnie po terminie- czyli do 20.12.2009. Chyba zwariuje wtedy przez miesiac w domu czekajac... A moze powinnam isc pozniej na ten urlop niz w 38 tygodniu ciazy?Z drugiej strony u mnie w rodzince dzieci czesto rodza sie przed terminem.Jestem dosc zmeczona, dodatkowo robie kurs wiec przydaloby sie troszke czasu tylko dla siebie przed przyjsciem naszego Fasola. Jak to bylo z Wami? Pracowalyscie do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lilowa! Ja nie pracowalam do konca, ale to sie samo zorganizowalo. Rok szkolny sie skonczyl na poczatku lipca, wiec skoczylam pracowac, a termin mialam na 23 wrzesnia, wiec juz nie zaczynalam nowego roku. Zalezy jak sie czujesz i czy te 8 dni nie pomogloby ci odpoczac i zregenerowac sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx🌼 pracujesz jako nauczyciel? Ja wlasnie wypelniam papiery o QTS. :) :) Chcialabym sprobowac swoich sil po macierzynskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu ale cisza. Wyploszylam chyba wszystkie. ;) Onyx, to w jaki sposob najlepiej usypiac Malucha- zwlaszcza w pierwszych miesiacach zycia. Czytam teraz ,Jezyk niemowolat'' Tracy Hogg i ona rowniez odradza takie praktyki, ale z drugiej strony przy jedzonku dzidzius najbardziej sie wycisza i uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz wypłoszyłaś... :D Ja padam, miałam dziś dużo spraw do załatwienia. Lilowa, ja nie robiłam nostryfikacji dyplomu, bo uczę jako native, prowadzę - a raczej prowadziłam - zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. A czego ty uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknęłam nie w to, co trzeba i poszło, a miałam jeszcze napisać, że Maks do 10 miesiąca zasypiał sam. Po karmieniu go kładłam i po prostu leżał i zasypiał. Później złapał grypę i przeleżał u mnie na kolanach dwie noce i dzień pomiędzy, jadł znów tylko cycowe mleko i w ogóle cofnęło mi to zarówno karmienie, jak i odstawianie od piersi. Szkoda, ale trudno, teraz idzie trochę gorzej niż za pierwszym razem. A dziecko jest o tyle fajne, że jak go czegoś nauczysz to będzie tak robić :D Mój mąż chciał usypiać Maksa na rękach i wtedy zrobiłam mu potworną awanturę, za którą jest mi wdzięczny do dziś :D Przynajmniej tak twierdzi. Po jedzeniu, kiedy Maks był zupełnie mały, kołysałam go tekko SIEDZĄC i nim zasnął kładłam spać. Książkę "Język niemowląt" przeczytałam chyba dopiero, jak Maks miał 5 miesięcy. Samodzielnie doszłam jednak do podobnych wniosków co autorka, więc nie wstrząsnęło mną to zbytnio, tylko poobserwowałam rutynę i doszłam do wniosku, że czasem Maks płacze a ja myślę, że jest głodny, a on chce spać. Po małej korekcie było OK. :D Szkoda tylko, że książka przydaje się przede wszystkim w pierwszych dwóch-trzech miesiącach, później jest tylko napomknięte o jakiejś elastyczności planu... A jak weźmie to do ręki ktoś, kto ma dziecko paromiesięczne, to może sobie niezłego bigosu narobić, próbując wprowadzić te rady w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx :) moj maly ma juz 10 tyg i robie tak jak Ty :) cycuje on zasypia wiec go odkladam :) i mam taki problem...on nie chce spac w ciagu dnia :( tzn od 7-12 w poludnie 20 min a poznie gdybym nie poszla na spacer tez by nie spal :( wiec przespal sie jakas godzinke i tyle :( od godz 6-7 zawsze placze hmmm bardziej chyba marudzi :( i nie wiem co moze to byc tego powodem :( dodam ze napewno brzuszek go nie boli...po kapieli jak reka odial :) hmmm doradzcie cos prosze :) liliowa...ja mialam podobny problem i nie wiedzialam kiedy mam wziac maciezynski...zdecydowalam sie na...3 tyg urlopu :) i tydzien przed terminem macizynski wiec w sumie mialam 4 tyg bo Bubciu urodzil sie w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Onyx🌼 powiem szczerze i bez ogrodek: zazdroszcze! Masz doswiadczenie w dziedzinie w jakiej i ja bardzo chcialabym pracowac!! :) Konczylam filologie polska ( spec. nauczycielska i komunikacja spoleczna).W chwili obecnej pracuje jednak jako account assistant. Marzy mi sie jednak praca w szkole ( chociaz kilka godzin tygodniowo) wiec postanowilam cos z tym zrobic i ostro rusze z kopyta w trakcie macierzynskiego, dlatego teraz wypelniam te aplikacje o QTS ( chociaz nie jestem pewna czy to takie niezbene, dyplom mam rowniez przetlumaczony na jezyk angielski) Jak Tobie sie udalo? Od czego najlepiej zaczac? Jakie mialas wczesniej doswiadczenie? Uronisz rabka tajemnicy? :) Niulek🌼 moze kiedy Maly wieczorkiem marudkuje, bo jest po prostu zmeczony juz. Z tego co piszesz malo spi w dzien, wiec byc moze to zwykle zmeczenie... przy kapieli natomiast ozywia sie, skupia uwage na czyms innym zeby potem ostetecznie pasc. :) A o ktorej kladzicie go wieczorkiem spac? Caly czas zastanawiam sie nad tym urlopem. Niulek - fajnie to rozwiazalas. Ja nie wiem ktorym terminem porodu mam sie sugerowac. Tym z USG, czy z wlasnych obliczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina🌼 chyba zapomnialam podziekowac za rady. Juz sie poprawiam : Dzieki wielkie! Aaaa i do sklepiku bede zagladac, moze akurat cos upatrze dla nas :) Fajnie by bylo gdybys przypominala jego adres od czasu do czasu ;) Ewag🌼 jak sie czujesz? Dostalas juz HinPG? Ja dopiero dzis wysylam aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie powinnam pisac jednej wiadomosci pod druga ale natknelam sie na ostatnia tabeleke, wiec ja umieszczam zeby potem nie trzeba bylo jej daleko szukac ;) Szczęśliwe Brzuchatki Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... edyta b .................07.09.2009......38....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....30.......Bedford ..........Adam Ewag...................09.12.2009......25.......London.. . ..........Brian bedzie figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....? Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....30.......Bedford ..........Adam Ewag...................09.12.2009......25.......London.. . ..........Brian bedzie figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja edyta b............20.09.2009......3410.......barnsley.....oliver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×