Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Jakies wiesci od Edyty B? Niulek, nie lam sie... Nie wiem czy wiecie, ale ostatnio w Asdzie jest promocja na wiele produktow dla dzieci, miedzy innymi na spacerowki, krzesla do karmienia, hustawki, chodziki i kosmetyki. A... i na pampersy, mega paka (okolo 120 pieluch) za 12 funtow. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx🌼 dzieki za info... mysle, ze juz czas rozpoczac polowanie na nasza wyprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam- powiedzieli mi- very low tylko wyprawka? tia- nie wiem kiedy wyplata bedzie- problemy z wyplacalnoscia firmy- i ogolnie bida z nedza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag🌼 nie martw sie tymi wynikami. Sprobuj poprawic je dodatkowo dobra dieta. Ja tez bralam witaminki od poczatku ciazy, ale zapotrzebowanie widac mamy wieksze. Teraz wspieram sie dodatkowo tabletkami z buraka i herbata z pokrzywy- jedno i drugie wplywa na poprawe morfologii krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie- ale musze na jakas kase poczekac bo w lodowce pingwiny siedza juz z tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! co u Was slychac???? Moi poechali wczoraj i ryczalam jak bobr :( dzieki za wsparcie 🌻 Maly rosnie jak na drozdzach :) tak sie ciesze ze karmienie piersia jakos idzie :) i waga Kubusa idzie rowno z linia :):):) a nie ponizej :) wiem ze to moze nie na temat ale jak slysze...mleko masz za chude albo moze mu nie wystarcza od ludzi nie od rodzicow....to mnie nosi heheheh skad to ludzie biora???? a to butelka to syta i tlusta jest? a mleko matki to woda?? hahah Moj M est Anglikiem i jego rodzina dziwi mi sie ze karmie...ostatnio tesciu zapytal sie ile chce karmic i jak powiedzialam ze do czasu jak wroce do pracy czyli ok 9 miesiaca to w szoku byl hahah no co za narody... Piszcie co u Was :) milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Niulek🌼 super, ze Maly tak slicznie rosnie... to mnie zdziwilas - ja myslalam, ze Anglicy sa jak najbardziej na TAK jeli chodzi o karmienie piersia.Ja tez chcialabym tak karmic, nie wiem tylko jak dlugo sie uda... w marcu chcialabym wrocic do collegu, potem praca...No ale co tam- damy rade! Bede sciagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jestem z powrotem ,juz z syneczkiem w domu ,maly urodzil sie w niedziele 19 36 wazyl 3410 i 51 cm .narazie organizujemy sie w domu nie bardzo mam czas na cokolwiek ale jak znajde chwilke opisze porod .a maly jest cudownyyyy jestem najszczesliwsza na swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta🌼 Gratulacje!!!! 🌼 🌼 Czekamy na relacje!! Ale najwazniejsze: na wiesci o tym, ze Wy i Wasze Maluchy czujecie sie super!! Och jak ja Wam zazdorszcze... tez juz bym chciala calowac w pieciochy nasze Szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b - serdeczne gratulacje dla calej rodziny! Trzymajcie sie cieplutko! Czekamy na zdjecia i relacje z porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chcialam sie zareklamowac tzn moj sklep kiedys tu tez bylam.... ale juz urodzilam i sie zmylam :P bo to bylo 19mcy temu :) otworzylam sklep internetowy dla mam w Anglii jeszcze wszystko do dopracowania ale jest juz otwarty wszelkie sugestie mile widziane dzieki z gory www.ministyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Przepisalam sobie wlasnie liste z wyprawka do notesika...bede powoli robic zakupy. Tak sie tylko zastnawiam czy do szpitala trzeba az tyle tych ciuszkow dla dzidziusia: 5x pajace, body itp... tyle tego idzie? nie mam w tym doswadczenia ale raczej nigdy nie trzymaja dluzej niz dobe po urodzeniu. Czy cos jeszcze wam przychodzi do glowy co warte jest kupienia, zabrania do szpitala? I powiedzcie prosze na jaki rozmiar najlepiej kupowac te wyprawke...poki co dzidzia rosnie pieknie i zapowiada sie duza, rozumiem wiec ze te new born moga byc za male...jak to bylo u Was?powiedzcie doswiadczone Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no to sie doczekalysmy:):):) jestem przeszczesliwa!!!!!!!!malutka ma sie dobrze dostaje antybiotyk na ta nerke po 4 tyg musimy jechac na kontrole ale na szczescie to nic powaznego Alicja jest grzeczniutka budzi sie i placze tylko na jedzenie ale martwi mnie moj pokarm bo jak juz zupelnie oprozni mi piers musze dosc dlugo czekac na przyplyw tak zwanej nowej porcji no ale zobaczymy podobno na poczatku tak jest lece zupe dokonczyc:) trzymajcie sie dziewczynki i dzieki za gratulacje:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ja Ci podpowiem ja mialam do szpitala po 2-3 sztuki wszystkiego , czapeczka jedna, dwie pary spiochow, kaftaniki, bluzeczki, pajacyki, wzielam jeszcze rozek, kocyk jakis, juz nie pamietam co jeszcze, aha no pielusie i chusteczki, bylam dobe wiec duzo nie bylo potrzeba brac dla siebie kosmetyki, podpaski, majciochy, pizame, szlafrok, kapcie etc jesli czegos zapomnisz to zawsze ktos dowiezie glowa do gory i szybkiego rozwiazania! :D ufff ja mam za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena ogromne gratulacje 🌻 ❤️ Edyta b ❤️ 🌻 gratulacje nareszcie sie doczekałyscie ...... lucilla29 co do mojego bąbelka to kazdy mysli ze ma conajmniej pol roku .... wczoraj spryciaż złapał sie za szczebelki i sam siadł .... jak to zobaczylam to nie wiedzialam czy mam plakac ze szcześcia czy sie cieszyc ... no a co by było mało to na 90% znow nam rodzinka sie powiekszy ... :-) kilka dni temu powinnam dostać @ a to cisza ... no ale poczekam jeszcze do konca miesiace i sie okarze ;] ... mojemu M jeszcze nic nie mowilam .... 25 października ma urodziny to zrobie mu prezent chyba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki .... :-) ja juz sącze chyba 3-cią kawke dziś i mysle co by tu dalej robis .... zimno jak cholera, nie ma jak isc na spacer :-( w domu tez nudy .... synuś szaleje w łużeczku ... a ja .... echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia 🌼 to gdzie Ty mieszkasz? Tutaj cieplutko i slonecznie.Przesylam wiec Ci troche tego blekitnego nieba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia a nie boisz sie tak małej róznicy wieku , pracy przy takick jak przy blizniakach praktycznie, ja bym nie dala rady, ale jak bog da to trza sie cieszyc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Wielkie gratulacje dla nowych mamusiek🌻 🌻 🌻 Emilcia to super sie rozwija Twoj babelek! Gabrys tez juz siedzi podparty poduchami i bardzo mu sie to podoba :) apropo jak to jest z tym sadzaniem.Gabrys ma 5 m-cy i 2 tyg. Ile czasu dziennie moze taki brzdac ziedziec podparty poduchami,dodam ze plecki trzyma juz prosto i nie leci do przodu(chyba ze cos siega) Boje sie zeby mu sie nic nie stalo i nie trzymam go zadlugo w tej pozycji. I mam jeszcze jedno pytanie co oprocz marchewki,jabluszka i ziemniaczka moze jesc taki maluszek? Czy mzna juz mu dac np.banana i w jakiej postaci? Slyszalam ze anglicy daja tez brokul,czy ktoras z was dawala tak wczesnie brokuly? Dzis mu robie zupke z marchwi i ziemniaczka z odrobina oliwy z oliwek i baby rice. Acha i od kiedy mniej wiecej zmniejszac ilosc mleka a zastepowac go pokarmami stalymi,narazie Gabrys je 5 razy mleko i raz przecier warzywny i raz jabluszko tarte na dzien.Mam tyle watpliwosci czy dobrze go karmie,a nie moge zadzwonic do HV tej od zywienia bo chwilowo mieszkam u szwagra w innym miescie i nie moge jej zaprosic a przez tel sie nie dogadam...wiec odpiszcie cos jak mozecie pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No, no, emilcia, jeszcze sie wstrzymam z gratulacjami, ale nas nie trzymaj w niepewnosci az do urodzin meza! ;) Lucilla, tutaj sa wytyczne, zeby do 6 miesiaca zycia podawac wylacznie mleko, najlepiej karmic piersia i to powie ci na wstepie hv. Jesli juz go karmisz, to pewnie uzywasz baby rice. Mysle, ze co do banana nie ma przeciwskazan, najlepiej go rozgniesc na papke, mozna dolac mleka zeby nie bylo zbyt trudne do przelkniecia. Wprowadzac nowe rzeczy nalezy sukcesywnie, to znaczy po rannym mleku robic przerwe i podawac pozniej cos nowego, w malych ilosciach, lyzeczka-dwie. Nie zalecaja podawac nowosci na noc, bo wtedy nie widzisz ewentualnej reakcji alergicznej dziecka. Postaram sie poszukac "wytycznych" i ci podesle linka, nie wiem jednak, czy bede je miala, bo akurat zrobilam porzadek w kompie i wywalilam niepotrzebne rzeczy. A propos, jesli ktos chce e-booki to moge podeslac na maila, glownie Chmielewska, bo w weekend wyrzucam z kompa. Alez czytam ze zrozumieniem, Lucilla, przeciez piszesz ze dajesz baby rice... To ja ide zrobic kawe, moze mam niedobor kofeiny ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx, jak mozesz podeslij reszte chmielewskiej- moze coz z przygod dzieciakow (np. pobyt nad morzem) lub panienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiesci Emilcia :-) Chociaz pewnie lekko nie bedzie z takimi maluszkami. Lucilla-jak Franek mial 5 miesiecy to jadl juz brokula(chyba z butternut squash zmiksowalam). Banana tez jadl, robilam puree z samego banana albo z gruszka lub jablkiem. Bardzo rowniez lubil swieze puree z mango. Caly czas zreszta przepada za tym :) Ostatnio zrobilam tez podduszone jablko(normalnie zawsze daje surowe owoce) i zmiksowalam z avocado, plus kilka kropel soku cytrynowego. Do wszystkich owocow dodaje bezsmakowe kleiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta :) ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 U mnie w sumie to samo :) Kubus zaczyna gugac i usmiechac sie na wszystkie strony a rodzice maja radoche hahahh Emilcia oby tak bylo jak sobie zyczysz :) pomiedzy moim mlodszym bratem a mna jest nie caly rok roznicy i powiem Ci ze bylismy zawsze baaardzo blisko nie tak jak 5 lat ode mnie starszym bratem wiec ja jestem za mala roznica wieku ;) Od dzis zaczelam diete :) i trzymam sie niezle...dodam ze karmie i dieta w takim przypadu jest truda :( boje sie czy dostarcze wszystkich sladnikow malemu??? jem ok 1700 cal na dobe czy to nie za duzo??? a moze za malo biorac pod uwage ze 700-1000cal idzie na samo wykarmienie malego. Moze wypowie sie ktos, to ma w tym doswiadczenie :) bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek mysle ze dieta bogata w odpowiednie witaminy i skladniki powinna wystarczyc a siegalas dalej gdzies po porady zobacz na googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Wiecie może gdzie możnz kupić fridę?(ustrojstwo do wyciągania glutków z noska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×