Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

shortbread ja mialam tak do 4 miesiaca z Ela. najchetniej nic bym nie jadla i zywila sie tylko red bull'em. tak z reszta bylo dopóki nie domyslilam sie ze moge byc w ciazy i nie zrobilam testu. pozniej staralam sie zjesc przynajmniej sniadanie (i to te angielskie) bo pracowalam dosc ciezko fizycznie. po 4 miesiacu wrocil mi apetyt sprzed ciazy, ale nie moglam nadal patrzec na kuchnie indyjska (ani jej wachac). poza tym niektore rzeczy smakowaly ... inaczej. tez tak mialyscie dziewczyny? czy nagle wasze ulubione potrawy nagle zaczely smakowac sianopodobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae, mialam to samo z moim Kubulkiem, kaszel okrutny, cieknacy katar i mala temp. to jest wirus, ktory sam powinien przejsc. ja poszlam do gp, bo mialam wtedy miec szczepienie i jak chory to ni emozna. gp nic nie doradzil, \"samo przejdzie\" i przeszlo po 3 - 4 dniach. ja tylko psikalam wode morska do noska z polski, ale jak masz gruszke to mozna wyssysac kipki. moj sie troche meczyl, ale glownie spal. wazne zeby czesciej dziecko przystawiac do piersi, zeby pilo wiecej. takze gp nie doradzila, ale przynajmniej osluchala wiec moze lepiej idz jak ni eprzejdzie po kilku dniach. zdrowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agnieszka, on na szczescie nie jest mocno zapchany i kaszel tez nie jest mocny wiec pewnie to wirus, tez jest przed szczepieniem, staram sie go czesto przystawiac i postaram sie poczekac chociaz do jutra, tylko ze ten starszy on jeszcze kaszle i moze go caly czas zarazac, jeszcze raz dzieki pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki Forumowiczki cud nad Wisla!po porannym poscie Moniki sie zawzielam, zdeterminowalam i co tam jeszcze(nie powiem, mial swoj udzial fakt ze sztuczne mliko sie konczy a na dworze uleeeewa ;) ), wzielam pasibrzucha pod pache i nakarmilam piersia!!! haaa nawizualizowalam sie jak glupia (oprocz tego przemawialam do swojego mlecznego osrodka w mozgu:\'leeeci mleeeko prooostooo do pusteeego brzuuuuszka,kropeeelka za kropeeeelka, baaaardzo duuuzo bialeeego mleeeka itp.heheh)no i sie moj kurdupelek najadl! nie moglam w to uwierzyc! bede go teraz co chwila przystawiac do cyca to moze jescze sie uda uratowac.jak wczoraj powiedzialam mezowi ze koniec z cycem to powiedzial \'jakbys miala jaja to bym cie kopnal\' hmmm uroczo :D ciekawe kiedy nadrobie wysiorbane rano mleko?pewnie troche zejdzie. my z Lennoxem mamy swoje okreslenia na podstawowe rzeczy: guu to przed, po, lub w trakcie kupkania (moe pierwsym slowem bedzie gow**no? ;) babcia sie ucieszy. gee to zarcie i tyle :) a na wszystko poza tym okropnie glosno piszczy. lapie juz mocno cokolwiek mu podam do lapki i niecierpi lezec, najbardziej lubi siedziec lub stac podtrzymywany. Monika alez Czarodziej jest juz duzy i samodzielny!ale to szybko minelo prawda?i juz mowi mama!:D cudowniaczek ja tez rozwazam wykopanie malego do pokoiku ale przeraza mnie wizja kwitniecia na fotelu do karmienia kilka razy w nocy no i to wstawanie przy kadym mialknieciu...ehhh zobaczymy dzisiaj po raz drugi zdrzemnelam sie w ciagu dnia! hurrrra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, super, gratulacje, tylko sie nie poddawaj, na pewno uratujesz swoje mleczko. a czas leci to fakt. kuba uwielbia gapic sie w ekran. tez was lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zapierd... Boroweczko tak mi slecialo te 20dni,ze hej (ps.to po jakiymu jo mom godac bys mie ergla?)Sorki,juz byda grzeczno.Wiesz,tak slaska gwary nie akceptuja,ze jak sie przyjmowalam do agencji celnej w Katowicach to mi kazali papier podpisac,iz nie bede jej uzywala,dobre co? Elcia Mam\'s powiedz mi jak ona sie nazywala Skarbusiuniusku bo,ze Ty mi ja pokazywalas to wiem ale ja chyba predzej do swojej wagi wroce niz do pamieci.Siedze w moim puppycar i czekam na prawnika,by ta moja druga polowke zfiniszowac co to sie zorientowal,ze nie ja lecz inna.Ja sie nie odchudzam,uwazam co jem,och jak ja bym zarzucila steka ijeee.A wlasnie dobre pytanie to jak dlugo kolki trwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 3rodzaje kropli,aerozolowa sol fizjologiczna,i gruszke,ale Ksiezna sie nie da zaskoczyc,co stosujecie na zatkany nos,tylko waciki tez nie przejda,sa takie rurki do ssania czy cos tam( ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna to Ty zes jest katowicko dzioucha!to fajno bo jo zech jest z Tychow to my sa sasiadki! a kolki do 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no panny tylko mi nie gwarzyć tutaj bo tlumacza trzeba bedzie wołac!ja to podlasianka i za bardzo se nie pogwarze;) asanna a co ty sobie steczka bedziesz załować!raz na jakis czas nawet trzeba sobie zycie umilić, i to bez poźniejszych wyrzutów:) lillibelly gratuluje przedsiewzięcia i powodzenia. Widzisz Monika ile zdziałałaś?z toba wszystko możliwe! zrobilam zdjecia, teraz czeka nas mega-wyprawa, co by je spożytkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z Sosnowca :D blisko Was dziewczyny :) wlasnie co na zatkany nos kropelki na pieluszke sa dobre..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uzywam gruszki,z polski, najlwyklejszej na swiecie, mala podrze sie troche, ale nie ma rady jak mus to mus.kataru nie ma ale zawsze nad ranem cos tam sie jej zbiera i wkorza ja to straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze juz polowe aglomeracji slaskiej mamy! ktos jeszcze? :D borowka nas tez niedlugo czeka ta wyprawa ale jakos nie umiem sie zebrac... jak zwykle zreszta :) a co do karmienia to rano ok a teraz jak mu chcialam cyca to jaki byl oburzony! no nic, nikt nie mowil ze bedzie latwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oburzony ha ha. no bo jak to tak takiemu chlopowi buźke cycem zapychać! Moż jak zgłodnieje to nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila-b (gdzie ona?) kiedys mowila ze jej tata, bodajze laryngolog mowil ze gruszki niedobre sa ale co tu ukrywac dziewczyny nam wszystkim za bajtla wtykano gruchy do noskow i zyjemy wiec.. a moj lenny uwielbia gruche,smieje sie jak nie wiem, biedny gluptasek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze male pochwalonko-wlasnie opanowal trudna sztuke bounsowania.frajda lepsza niz przy gruszce ;) zara zbeda foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ile kosztuje wyrobienoie paszportu rocznego?nie moge znaleźc na stronie kons. Tak wyczytalam ze możliwy jest powrót do Polski na nieważnym dokumencie.Ciekawe czy dla tych poniżej 5lat też. może udaloby sie starsza wywieźć bez dodatkowych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki borowka :) tak charakterny to on jest, caly ojciec, szkoda troszke e maly nie podobny do mnie ani z buzki ani ze 'srodka', bo ja taka spokojna jestem a dadi to typowy samiec alfa.mam nadzieje ze nie wyrosnie na lobuza!zreszta czym ja sie ludze hheh nie wiem ile kosztuje paszport ale niedawno oleniga wyrabiala wiec moze pozniej napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petunia kropelek na katar nie ma tutaj dla takich maluszkow. nie wiem jak w polsce.w aptece kupisz cos takiego jak saline drops- to jest cos jak woda morska. zapuszczasz do noska i to rozrzedza wydzieline przez co latwiej jest usunac(gruszka, albo rozkiem husteczki, kamila black pisala tez o patyczku kosm-jej tata jest laryng:)bardzo przydatna dusza)albo wykichać dzis u mnie takie cóś na obiad http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis34312.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia wiem ze niektore dziewczyny uzywaja olbas na pieluszke i obok glowki.ja nie stosowalam wiec nie wiem co Ci doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklony mamie eli- czesto zagladam na te stronke. mmoj nie przepada za takowymi przysmakami, ale za to ja...a co czy zawsze musi mu smakować? przykleilam siew dzis do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olbas jest od m-ca, tak pisza na etykiecie no wlasnie plus 30 kilo miecha bylby usatysfakcjonowany moj tez.no noc powiem mu ze brzuch mu wystaje znad paska, napewno zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mam pytanie jak robie mleko i np. moja mala zje 50 ml a robie po 120 bo tyle przewaznie zjada to jak pojdzie spac i wstanie za 2 h to moge jej podac to z butelki co jeszcze zostalo czy juz nie bardzo..? bo kurde rozne opinie slyszalam.. mniam jakie jedzonko stronka juz zapisana bede probowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno raczej lepiej nie dawac resztek bo jakies bakterie sie tworza po zetknieciu pokarmu ze slina po jakims czasie ale ja czasem daje co zostalo nawet po 2 godz.tylko ze moj ma juz 4 miesiace i NIGDY nie mial zadnych problemow z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi teraz w butelce zostalo 90 ml wiec jak zaraz sie obudzi to podac jej..? czy nowe zrobic..? z tym ze mleko cow and gate mi sie skonczylo i maz pojechal do asdy kupic a mala sie obudzi zaraz i nie wiem co robic w domu mam bebiko ale tez za bardzo nie mozna mieszac prawda..? a drugi problem to mam nowe buteleczki aventu i smoczki jedynki a leje sie z nich ciurkiem i mala sie meczy bo chociaz by chciala na chwile przestac ciagnac to i tak jej leci i sie krztusi i przy okazji lapie powietrze kazde 1 tak maja..? a to ze ona sie tak prezy rano i jej w brzuszku sie przelewa i strasznie ulewa to moze byc wina mleka ze jej nie samkuje..? slucham porad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×